Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=В251.64-23,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Яремченко 
Визначення напруженного стану прямокутних в плані пологих ортотропних оболонок змінної товщини в уточненій постановці: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / Наталія Петрівна Яремченко ; НАН України; Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.64-23,022
Шифр НБУВ: РА365568

Рубрики:

      
2.

Чернишенко М.О. 
Напружений стан оболонки довільної кривини з поверхневими тріщинами: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.02.04 / М.О. Чернишенко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено напружений стан ізотропних оболонок з поверхневими тріщинами. За допомогою моделі лінійних пружин вихідна тривимірна задача зводиться до двовимірної, яка у свою чергу зводиться до розв'язання системи сингулярних інтегральних рівнянь (СІР), для побудови яких використано теорію узагальнення функцій і двовимірне інтегральне перетворення Фур'є. Ядра системи мають особливість типу Коші. Розв'язано нові класи задач для ізотропних оболонок довільної гауссової кривини (одна, дві колінеарні, дві та три паралельні поверхневі тріщини). Розглянуто випадки повздовжньої та поперечної орієнтації тріщин. Досліджено поверхневі тріщини різної форми (прямокутної, напівеліптичної, параболічної). Створено програмні комплекси для виконання розрахунків оболонок з поверхневими тріщинами у широкому діапазоні параметрів. Досліджено коефіцієнт інтенсивності (КІ) зусиль і моментів на кінцях тріщин на поверхні оболонки, а також КІ вздовж контуру тріщини. З використанням числових результатів побудовано інтерполяційні поліноми для розрахунку КІ у центральній точці напівеліптичної тріщини для сферичної, псевдосферичної та циліндричної оболонок за відомої глибини та довжини поверхневих тріщин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.64-23,022 +
Шифр НБУВ: РА351120

Рубрики:

      
3.

Бреславський І. Д. 
Нелінійні нормальні форми в розв'язках задач коливань тонких пологих оболонок: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.02.04 / І. Д. Бреславський ; МОН України, Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Наведено підхід, який дозволяє одержати амплітудно-частотні характеристики та проводити аналіз стійкості нелінійних коливань. Запропоновано спосіб врахування взаємодії оболонки з рідиною. Розглянуто закономірності вільних і вимушених нелінійних коливань пологих оболонок: нескінченно довгої вільно опертої пологої оболонки; прямокутної в плані пологої оболонки, з двома вільними та двома вільно опертими краями; оболонки, план якої є прямокутником з двома надрізами; моделі лопаті гідротурбіни, що знаходиться як у вакуумі, так і в рідині; моделі компресорної лопатки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.640.35,022 + В251.64-23,022
Шифр НБУВ: РА372376 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Іванова Н.В. 
Чисельне моделювання поводження гнучких зсувних оболонок з деформівною нормаллю: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.01.07 / Н.В. Іванова ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1999. — 21 с. — укp.

Запропоновано формулювання, обгрунтування та методику чисельного ров'язування задач геометрично-нелінійної теорії зсувних оболонок типу Тимошенка-Міндліна з урахуванням обтиску нормалі. Крайові та початково-крайові задачі досліджено за допомогою варіаційних методів. При цьому використано варіаційні рівняння принципу віртуальних робіт, дискретизацію методом Гальоркіна (відповідно, напівдискретизацію еволюційної варіаційної задачі) за просторовими змінними, апроксимації методу скінченних елементів та однокрокову рекурентну схему інтегрування в часі еволюційної задачі. Для лінійних постановок задач доведено еліптичність білінійної форми, породженої потенціальною енергією оболонки. Дослідження дискретизованих задач здійснюється шляхом аналізу відповідних енергетичних рівнянь. Запропоновано алгоритм та програмну реалізацію розв'язування побудованих задач. Ефективність алгоритмів і чисельних схем досліджено на тестових прикладах та задачах з інженерної практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В251.64-23,022
Шифр НБУВ: РА308261 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського