Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (251)Журнали та продовжувані видання (193)
Пошуковий запит: (<.>GRR=70$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Шевчук В.О. 
Взаємодія платіжного балансу і економічного зростання у країнах з транзитивною економікою: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / В.О. Шевчук ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 34 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено обмеження платіжного балансу в економіці з "залежною" структурою сукупного попиту та пропозиції для товарів зовнішньої та внутрішньої торгівлі, характер поведінки реального обмінного курсу під час переходу від фінансової стабілізації до стійкого економічного зростання, особливості цілісної економічної політики для Аргентини, Бразилії, Мексики, Чілі та України. З використанням статистичних методів (OLS, VAR і фільтру Кальмана) проведено системне теоретичне та емпіричне дослідження впливу фіскальної та монетарної політики, а також обмінного курсу та зовнішніх чинників на економічне зростання та реальний обмінний курс. Обгрунтовано концепцію взаємодії інструментів економічної політики під час переходу до стійкого економічного зростання та використання незалежного центрального банку, грошової ради та соціального пакту з метою консолідації даної політики. Запропоновано критерій визначення економічної нестабільності на підставі формування очікувань обмінного курсу пропозицією грошової маси. Досліджено вплив інституцій на ВВП, поточний рахунок та інфляцію. З урахуванням емпіричних даних і зарубіжного досвіду зроблено конкретні пропозиції щодо економічної політики в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(70)0-96 + У9(70)826.2 +
Шифр НБУВ: РА329687

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Весела Н.М. 
Інтеграційні процеси в Латинській Америці та Карибському басейні: особливості, тенденції, перспективи: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / Н.М. Весела ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано інтеграційні процеси в країнах Латинської Америки і Карибського басейну протягом 1990-х рр. Висвітлено роль інтеграції латиноамериканських і карибських держав у регіональній системі міжнародних відносин. На підставі вивчення досвіду інтеграції в межах основних угруповань держав регіону у 1990-х рр. виділено ряд узагальнюючих тенденцій, особливостей, перешкод і суперечностей розвитку інтеграційних процесів. Розглянуто політичні проблеми, оцінка яких здійснюється з урахуванням специфіки латиноамериканської моделі інтеграції, міжамериканської системи безпеки та суспільно-політичних процесів у країнах Латинської Америки та Карибського басейну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф4(70)64-(9) + Т3(70)64-6(9)
Шифр НБУВ: РА319957 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Чорна Н.В. 
Лінгвостилістичні особливості іспаномовного художнього дискурсу постмодерну (на матеріалі сучасних латиноамериканських новел): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.05 / Н.В. Чорна ; Київ. нац. лінгв. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено лінгвостилістичні аспекти іспаномовного художнього дискурсу постмодерну Латинської Америки. Розглянуто ступінь дослідження даного дискурсу та розкрито суть понять "постмодерний художній дискурс", "постмодерний художній текст". Проведено концептуальні дослідження іспаномовного художнього дискурсу постмодерну на метаріалі сучасних латиноамериканських оповідань, що дозволило визначити текстові концепти "час", "гра", "лабіринт", "дзеркало", "бібліотека", "нескінченність", "книга", "двійники", "сон", "інший світ", "острів", які проаналізовано на лексичному та синтаксичному рівнях. Визначено основні принципи постмодерністської поетики, які є виршальними у визначенні іспаномовного художнього дискурсу постмодерну. Проаналізовано наративні структури іспаномовних постмодерних оповідань. Розглянуто семантико-наративний підхід до дослідження проблеми "можливих світів" у постмодерному дискурсі. Виявлено форми художньої інтертекстуальності як однієї з головних ознак постмодернізму. Зазначено, що інтертекстуальність має прояв як алюзивний і ремінісцентний матеріал у текстах, тобто цитатах, інтерпретації заголовків, аналізі епіграфів, тлумаченні пародійного змісту, перекладі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(70)-357 +
Шифр НБУВ: РА363638

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ковальова О.І. 
Політична інтеграція в Латинській Америці: генеза, ключові характеристики, детермінанти кризових тенденцій: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / О.І. Ковальова ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2004. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу іноземних і вітчизняних джерел досліджено проблематику латиноамериканської інтеграції у контексті національних інтересів України. На базі функціонального підходу розглянуто прояви кризових тенденцій у різних сферах інтеграції, з'ясовано причинно-наслідковий зв'язок між її розвитком та впливом зовнішніх і внутрішніх політичних й соціально-економічних процесів. Систематизовано причини недостатньої інституціоналізації політичного виміру латино-американської інтеграції. Розроблено системи суб'єктивно-мотиваційних образів регіональних і зовнішніх стосовно держав регіону. У зовнішньополітичному контексті подано дефініції стереотипності поведінки на прикладі регіональних держав Латинської Америки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф024 + Ф031.1 + Ф4(70)64 +
Шифр НБУВ: РА329852

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
5.

Бредіхин А.В. 
Політичне та торговельно-економічне співробітництво України з Латинською Америкою (1994-1997 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / А.В. Бредіхин ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена аналізу договірно-правової бази політичного, торговельно-економічного співробітництва, інвестиційної взаємодії, а також відносинам у політичній і торговельно-економічній сферах. Взаємовідносини України з Аргентиною, Бразилією та Чилі в період 1994-1997 рр. проаналізовані в комплексному варіанті. Виявлено проблеми і перспективи кооперації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-64(70) + Т3(70)64-6

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського