Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (25)Журнали та продовжувані видання (94)
Пошуковий запит: (<.>U=з841-013$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Юрко Ю.В. 
Апаратне та програмне забезпечення сплайн-обробки багатовимірних цифрових сигналів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Ю.В. Юрко ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Одержано й обгрунтовано способи побудови багатовимірних інтерполяційних сплайнів на прямокутних сітках вузлів як тензорного добутку одновимірних сплайнів. Розроблено способи побудови багатовимірних сплайн-фільтрів за методом найменших квадратів, що дозволяють найбільш затратні операції виразити за допомогою одновимірних процедур. Сформульовано принципи побудови швидких алгоритмів і пристроїв одержання за методом найменших квадратів оцінок багатовимірних сплайнових моделей сигналів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-013 +
Шифр НБУВ: РА339361

Рубрики:

      
2.

Тоцький О.В. 
Розвиток біспектральних методів аналізу та обробки сигналів у радіотехнічних вимірювальних системах: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.17 / О.В. Тоцький ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2009. — 32 с. — укp.

Удосконалено теорію та розроблено методи обробки негаусових сигналів на фоні завад у радіотехнічних вимірювальних системах з використанням біспектральних властивостей сигналів за умов невизначеності відносно параметрів та імовірнісних розподілів спостереження. Створено методологію обробки нестаціонарих сигналів і негаусових процесів у радіотехнічних вимірювальних системах (РТВС) на підставі використання статистичних властивостей біспектру та моментної функції третього порядку спостереження за умов апріорної невизначеності відносно його імовірнісних характеристик. Розроблено й апробовано підходи щодо покращання завадостійкості оцінювання біспектральної щільності сигналу за умов впливу гаусового та негаусового шуму, з використанням сучасних методів цифрової фільтрації. Обгрунтовано шляхи покращання розрізнювальної здатності до дальності у радіолокаційних системах (РЛС) спостереження надводних об'єктів на фоні завад зворотного розсіяння електромагнітної хвилі від морської поверхні за допомогою методу біспектрального оцінювання. Запропоновано метод підвищення ймовірності розпізнавання літальних апаратів (ЛА) за допомогою нових робастних інформативних ознак, виділених з використанням біспектрального оцінювання параметрів вторинного випромінювання у широкосмугових РЛС. Розроблено непараметричні та параметричні методи біспектрального оцінювання еволюційної поведінки миттєвих доплерівських частот нестаціонарних сигналів зворотного розсіювання рухомих наземних об'єктів у системах ближньої радіолокації некоординатних вимірювань. Обгрунтовано новий підхід щодо покращання завадостійкості узгодженого фільтра (УФ) з використанням нових текстових статистик, які формують з застосуванням пікових значень оцінювання моментної функції третього порядку виходу УФ. Створено новий завадостійкий спосіб кодування на основі відліків кореляційної функції третього порядку та біспектру. Розроблено біспектральні методи відновлення цифрових зображень з використанням адитивних і мультиплікативних передспотворень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-013 +
Шифр НБУВ: РА369264

Рубрики:

      
3.

Храпчинський В.О. 
Стійка побудова цифрових радіозображень при неявній дискретизації спостережень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / В.О. Храпчинський ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Розвинуто дискретизацію спостережень за умов реалізації цифрової обробки двовимірних сигналів, яка полягає у використанні неявної дискретизації на підставі мультиплікативного представлення цілих функцій експоненціального типу замість рівномірної дискретизації за Котельниковим з метою збільшення інформативності даних, що беруть участь у формуванні радіозображення та наступному його уточненні. Обгрунтовано оптимальність стратегії неявної параметризації спектра двовимірного сигналу елементами нульових різноманіть за критерієм максимуму інформації. Здійснено оцінку цифрового радіозображення з набору елементів нульових різноманіть спектра двовимірного сигналу, що реалізує узгоджену обробку. Удосконалено розв'язання задачі уточнення цифрового радіозображення об'єкта з різним ступенем стійкості до точності представлення елементів нульових різноманіть. Запропоновано та реалізовано метод хаотичного перемішування для гарантовано стійкого уточнення цифрового радізображення об'єкта у випадках, коли більшість традиційних методів регуляризації некоректних задач є недостатньо ефективними. Відзначено, що даний метод дозволяє уникнути головного недоліку неявної дискретизації за цифрової обробки просторово-часових сигналів, що полягає у надзвичайно високій чутливоті уточнення радізображення до точності задання елементів нульових різноманіть. Розвинуто рішення задачі синтезу вагової функції в опорному сигналі системи обробки раділокаційних систем з синтезуванням апертури, за критерієм мінімізації максимальної бічної пелюстки синтезованої діаграми спрямованості, з використанням стратегії багатопараметричної оптимізації, що використовує генетичний алгоритм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З841-013 + З95-5-045 +
Шифр НБУВ: РА340073

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського