Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (36)Реферативна база даних (470)Книжкові видання та компакт-диски (598)Журнали та продовжувані видання (774)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч515.78$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ярий Р.О. 
Вплив занять футболом на морфо-функціональний статус дітей молодшого шкільного віку: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.02 / Р.О. Ярий ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено особливості фізичного розвитку, фізичної підготовленості, соматичного здоров'я та психологічних якостей дітей 6 - 8 років. Доведено, що диференційована й узагальнена оцінка рівня фізичного розвитку дозволяє визначити не тільки ступінь фізичної підготовленості дітей, але й гармонійність кожного окремого показника. За наявності таких даних про фізичний розвиток, вчителем фізичної культури підібрано спеціальні вправи для цілеспрямованого фізичного удосконалення дітей. Проаналізовано взаємозв'язок і взаємовплив рухової активності на фізичну підготовленість дітей. Показано, що гра у футбол спрямована на розвиток швидкісних і швидкісно-силових якостей дітей та обумовлює покращання показників загальної фізичної підготовленості. Доведено, що діти, які займаються футболом, мають кращі психофізіологічні показники, які свідчать про рівень розумової працездатності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 + Ч510.1
Шифр НБУВ: РА375284 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

      
2.

Петренко С.І. 
Вплив навчально-тренувального процесу на підготовленість 12 - 14-річних футболістів з різним рівнем біологічного розвитку: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С.І. Петренко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості фізичного розвитку та формування фізіологічних і психологічних якостей футболістів 12 - 14-річного віку, які відрізняються за рівнем біологічного розвитку. У цих осіб виявлено невідповідність між паспортним і біологічним віком, виділено групи з уповільненим, нормальним і прискореним розвитком. Доведено, що підлітки з прискореним біологічним розвитком мають кращі психофізіологічні показники та відрізняються від своїх однолітків за результатами фізичної та технічної підготовленості. Проаналізовано взаємозв'язок і взаємовплив різних складових (фізичної, технічної, психологічної) спортивної підготовки юних футболістів і вплив на рівень їх підготовленості. Показано, що використання комплексу фізичних вправ, спрямованих на розвиток швидкісних і швидкісно-силових якостей юних футболістів сприяє покращанню показників їх фізичної та технічної підготовленості. З'ясовано, що використання психологічної підготовки (у формі соціально-психологічного тренінгу) сприяє формуванню позитивних і соціально бажаних якостей особистості гравців і викликає несуттєві, але достовірні зміни у фізичній і технічній складових спортивної підготовленості. Об'єктивно обгрунтовано важливу роль врахування усіх складових у процесі підготовки юних футболістів. Показано значення взаємозв'язку та взаємовпливу різних складових у формуванні юних футболістів як спортсменів та особистостей. Наведено рекомендації тренерам з футболу, що працюють з підлітками, щодо організації навчальних занять.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.780.4 +
Шифр НБУВ: РА369449

Рубрики:

      
3.

Оксьом П.М. 
Ефективність фізичної підготовленості студенток вищого педагогічного навчального закладу засобами міні-футболу: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.02 / П.М. Оксьом ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Вперше розроблено й апробовано методику фізичної підготовки студенток педагогічних ВНЗ засобами міні-футболу, яка базується на використанні у навчальному процесі з фізичного виховання найбільш енергетично вигідних засобів міні-футболу в поєднанні з комплексами вправ, спрямованих на концентрований розвиток фізичних якостей. Удосконалено програму з фізичного виховання студенток педагогічних ВНЗ, що передбачає можливість займатись обраним видом спорту (міні-футболом). Охарактеризовано основні етапи та засоби навчання, розроблено завдання для самостійної роботи та методи регулярного контролю рівня фізичної підготовленості студенток педагогічних ВНЗ. Уточнено дані їх фізичного розвитку, фізичної підготовленості та рівня функціональних можливостей організму. Експериментально підтверджено позитивний вплив запропонованої методики фізичної підготовки засобами міні-футболу на рівень фізичної підготовленості, фізичного здоров'я, рухової активності, фізичної та розумової працездатності та мотивації до занять фізичними вправами студенток під час навчання у педагогічному ВНЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.785 +
Шифр НБУВ: РА357858

Рубрики:

      
4.

Кенані С. 
Індикатори психологічного клімату спортивної команди: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С. Кенані ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й емпірично досліджено індикатори аналізу компонентів психологічного клімату спортивної команди. Доведено, що структура даного психологічного клімату відображає взаємозв'язок базових компонентів, які є індикаторами його динаміки. Виявлено суб'єктивні й об'єктивні групи факторів, які визначають стан психологічного клімату футбольної команди. Розроблено й апробовано програму тренінгу корекції як основної форми опанування зовнішніх і внутрішніх змін, спрямованих на підвищення ефективності використання особистісних, групових і організаційних ресурсів спортивної команди. З'ясовано, що впровадження розробленої авторської технології регуляції психологічного клімату до тренувального процесу футбольних команд істотно поліпшує груповий настрій і взаємовідносини у системах тренер - спортсмен і спостмен - спортсмен.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.4(4УКР)7 + Ю954.04 +
Шифр НБУВ: РА341322

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Романюк В.П. 
Комплексна оцінка впливу занять футболом в умовах різних рухових режимів на морфофункціональний розвиток школярів 11-17 років: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В.П. Романюк ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше проведено комплексну порівняльну оцінку морфофункціонального розвитку, фізичної підготовленості та фізичної працездатності юних футболістів і нетренованих школярів 11 - 17 років. Встановлено особливості кореляційних взаємозв'язків між їх морфофункціональним розвитком, фізичною підготовленістю та фізичною працездатністю. Визначено основні сенситивні періоди розвитку рухових якостей юних футболістів 11 - 17 років. Розроблено методику комплексної оцінки їх морфофункціонального розвитку, фізичної підготовленості та фізичної працездатності, яку можна використовувати з метою діагностики та відбору школярів до занять футболом. Розроблено й експериментально перевірено методичні підходи проведення уроків футболу, які спрямовані на покращання функціонального розвитку, фізичної підготовленості та фізичної працездатності школярів. Визначено комплекс морфофункціональних змін в організмі школярів за умов третього уроку фізичної культури - уроку футболу. Доповнено дані про вікові зміни розвитку рухових якостей, морфологічного та функціонального розвитку юних футболістів 11 - 17 років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.780.4 +
Шифр НБУВ: РА349887

Рубрики:

      
6.

Коваль С.С. 
Комплексне формування рухових якостей і освоєння техніко-тактичних дій юних футболістів 8 - 12 років: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / С.С. Коваль ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Визначено рівень духовних якостей, техніко-тактичної та функціональної підготовленості юних футболістів під впливом тренувального процесу за програмою ДЮСШ. Виявлено кореляційну залежність між окремими показниками фізичних якостей, кількісними й якісними показниками техніко-тактичних дій і психологічними якостями юних футболістів. Розроблено тренувальні завдання, що передбачають комплексне формування техніко-тактичних дій і розвиток рухових якостей, що забезпечують їх виконання. Встановлено ефективність таких комплексів тренувальних завдань, що дозволяють підвищити рівень фізичних якостей та опанувати елементи техніки футболу юними футболістами віком 8 - 12-ти років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78
Шифр НБУВ: РА375298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Самер Джаміль Мохамед Саїд 
Комплектування груп початкової підготовки на підставі комплексної оцінки функціональних можливостей юних футболістів 9-11 років: Автореф.дис...канд. пед. наук: 24.00.01 / Самер Джаміль Мохамед Саїд ; Український держ. ун-т фізичного виховання і спорту. — К., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.521

Рубрики:

      
8.

Лисенчук С.Г. 
Маркетинг у професійному футболі: Автореф. дис... канд. наук з фізичного виховання і спорту: 24.00.01 / С.Г. Лисенчук ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Проаналізовано маркетинг як явище, що впливає на розвиток сучасного професійного футболу. Змодельовано систему маркетингу в професійному футболі, розглянуто маркетингову діяльність організаторів змагань з футболу (чемпіонатів світу, континентальних клубних змагань і національних чемпіонатів), а також професійних футбольних клубів. Відзначено основні тенденції розвитку маркетингу у світовому професійному футболі. Визначено вихідні позиції використання маркетингу в футболі України, а також наведено практичні рекомендації Державному комітету України з питань фізичної культури та спорту, Федерації футболу України, Професійній футбольній лізі України, футбольним клубам України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.784(4УКР)к94
Шифр НБУВ: РА320102 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бузнік А.І. 
Мінімізація конфліктної взаємодії спортсменів у юнацьких збірних командах з футболу: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / А.І. Бузнік ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту. — К., 2002. — 18 c. — укp.

Досліджено процес мінімізації конфліктної взаємодії гравців юнацьких збірних команд з футболу. Визначено критичний рольовий набір юнацької збірної команди з футболу, а також назви, функції та поведінкові ознаки 12-ти неформальних ролей. Теоретично обгрунтовано та експериментально перевірено авторську технологію мінімізації конфліктної взаємодії членів юнацької збірної з футболу. Технологія мінімізації передбачала ієрархічну послідовність і взаємозв'язок основних етапів: формування чіткої системи теоретичних знань про конфлікт, психологічне забезпечення формування емоційної стійкості футболістів, індивідуальні та групові психокорекційні бесіди, активну участь членів юнацької збірної команди в тренінг-групах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.784(4Укр)7
Шифр НБУВ: РА320286 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дулібський А.В. 
Моделювання тактичних дій у процесі підготовки юнацьких команд з футболу: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / А.В. Дулібський ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено теоретичні та практичні аспекти тактичної підготовки на основі використання методів моделювання змагальної діяльності юних футболістів. Розроблено новий напрямок у системі навчально-тренувального процесу юних футболістів, який грунтується на використанні методів моделювання змагальної діяльності юнацьких команд з футболу. Обгрунтовано основні вимоги щодо підбору тренувальних засобів, спрямованих на удосконалення тактики гри. Встановлено, що застосування різноманітних засобів тактичної підготовки за умов, які моделюють ігрову діяльність юних футболістів, ефективно впливає на якісні показники виконання техніко-тактичних прийомів та проведення індивідуальних, групових і командних тактичних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.513
Шифр НБУВ: РА315395 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Степаненко В.М. 
Морфофункціональна та психофізіологічна обумовленість ефективності захисних дій юних футболістів 11 - 15 років: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / В.М. Степаненко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено питання стосовно вікових змін морфофункціональних і психофізіологічних особливостей розвитку організму юних футболістів. З'ясовано значення даних особливостей для ефективного виконання захисних дій у процесі змагальної діяльності юними спорстменами. Розроблено критерії оцінки даних особливостей, а також інтегрального коефіцієнта ефективності захисних дій, які можуть використовуватися за умов контролю, визначення амплуа та комплектування ігрових ліній у процесі підготовки юних футболістів віком 11 - 15-ти років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА351379

Рубрики:

      
12.

Перевозник В.І. 
Особливості побудови тренувального процесу футболістів-ветеранів: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / В.І. Перевозник ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено науково-методичні засади побудови тренувального процесу футболістів-ветеранів різних вікових груп. Проведено дослідження особливостей функціонального стану організму та рівня фізичної підготовленості спортсменів різного віку (35 - 40 років, 41 - 45 років, 46 - 55 років). Проведено порівняльний та кореляційний аналіз техніко-тактичних дій футболістів-ветеранів з урахуванням рівня функціонального стану їх організму та фізичної підготовленості у різні вікові періоди. Розроблено програми тренувального процесу футболістів-ветеранів різних вікових груп, експериментально перевірено їх ефективність та впроваджено у практику спортивної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.52
Шифр НБУВ: РА331121

Рубрики:

      
13.

Овчаренко С.В. 
Планування навчально-тренувального процесу футболістів-інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу в річному циклі підготовки: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С.В. Овчаренко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему удосконалення системи фізичної підготовки спортсменів у паралімпійському спорті. Розроблено й експериментально апробовано моделі річного циклу підготовки футболістів-інвалідів з наслідками ДЦП. Одержано нові дані щодо їх функціональних і рухових можливостей. Вперше запропоновано методику побудови річного циклу підготовки спортсменів-інвалідів з наслідками ДЦП, які займаються футболом. Обгрунтовано кількісні критерії оцінки рівня фізичної підготовленості на основі врахування рухових можливостей футболістів-інвалідів. Виявлено взаємозв'язок показників фізичної підготовленості та змагальної діяльності футболістів з наслідками ДЦП. Розроблено й апробовано модель тренувального процесу підготовки спорстменів-інвалідів, що забезпечує підвищення їх рухових і функціональних можливостей і збереження модельного рівня підготовленості протягом 20 - 30-ти днів основних змагань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.157 +
Шифр НБУВ: РА340180

      
14.

Перепелиця П.Є. 
Побудова тренувального процесу студентських футбольних команд з урахуванням різного рівня підготовленості гравців: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / П.Є. Перепелиця ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено рівень розвитку рухових якостей, техніко-тактичної та функціональної підготовленості та креативних здібностей футболістів-першокурсників випускників училищ фізичної культури, дитячо-юнацьких спортивних шкіл і шкільних секцій. Виявлено кореляційну залежність між окремими показниками функціонального стану організму, рівнем розвитку фізичних якостей, кількісними й якісними показниками техніко-тактичних дій і креативних здібностей футболістів-першокурсників з різним рівнем підготовленості. Визначено оптимальний зміст тренувального процесу та розроблено комплекси додаткових занять для футболістів-випускників дитячо-юнацьких спортивних шкіл і шкільних секцій. Встановлено ефективність розроблених комплексів тренувальних програм, які підвищують рівень фізичної та техніко-тактичної підготовленості студентів-випускників різних структур довузівської футбольної підготовки для виконання командних ігрових дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА368639

Рубрики:

      
15.

Байрачний О.В. 
Психологічні показники у визначенні спортивного амплуа футболістів: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Байрачний ; Нац. ун-т фізич. виховання і спорту України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Вивчено психологічні критерії оцінки ступеня відповідності можливостей футболіста вимогам діяльності в межах окремого ігрового амплуа. Встановлено, що висококваліфіковані футболісти різного спортивного амплуа відрізняються окремими психофізіологічними та психологічними показниками. Розроблено психологічні профілі футболістів різних спортивних амплуа, що складаються з комплексу найбільш значущих, з точки зору забезпечення ефективності тренувальної та змагальної діяльності, показників. Розроблено практичні рекомендації щодо організації процесу спортивної орієнтації футболістів з використанням психологічних критеріїв оцінки придатності до ефективної змагальної та навчально-тренувальної діяльності в межах окремого ігрового амплуа на різних етапах багаторічної підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА367652

Рубрики:

      
16.

Маляр Е.І. 
Розвиток професійно важливих якостей студентів спеціальності "Оподаткування" засобами футболу: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / Е.І. Маляр ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Установлено, що науково-методичне забезпечення процесу професійно-прикладної фізичної підготовки (ППФП) студентів спеціальності "Оподаткування" є недостатнім; елективний компонент навчальної програми фізичного виховання майбутніх податківців містить загальні рекомендації щодо змісту їх професійно-прикладної фізичної підготовки і не враховує особливості майбутньої професійної діяльності. Запропоновано узагальнену модель професійної діяльності працівника органів державної податкової служби. Розроблено програму розвитку професійно важливих якостей студентів спеціальності "Оподаткування" засобами футболу. Розроблено зміст елективного компонента навчальної програми фізичного виховання з використанням засобів футболу. Визначено педагогічні умови ефективної реалізації розробленої програми. Підтверджено позитивний вплив застосування засобів футболу на процес вирішення оздоровчих і освітніх завдань фізичного виховання студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА360629

Рубрики:

      
17.

Лисенчук Г.А. 
Теоретико-методичні основи керування підготовкою футболістів: Автореф. дис... д-ра наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Г.А. Лисенчук ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2004. — 34 с.: рис. — укp.

Розроблено загальну комплексну технологію керування навчально-тренувальним процесом футболістів за аналогією до кібернетичних зворотних зв'язків між керованим об'єктом (футболістом) та об'єктом-керівником (тренером). Запропоновано систему тестів, контрольних показників, алгоритмів розрахунку узагальнених оцінок спеціальної підготовленості футболістів у кількісних та якісних величинах, що розглядається як окрема технологія організації контролю, яка є засобом керування за різних практичних умов підготовки футболістів. Зазначено, що відповідно до вимог системно-структурного підходу технологія керування складається з кількісних моделей змагальної діяльності та фізичної підготовленості футболістів різного віку та кваліфікації. Розкрито особливості індивідуалізації навчально-тренувального процесу футболістів шляхом вибору засобів та методів тренування відповідно до об'єктивних закономірностей індивідуального перебігу процесів адаптації спортсменів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.781.5 +
Шифр НБУВ: РА330485

Рубрики:

      
18.

Васильчук А.Г. 
Технологія навчання футболу школярів у системі фізичного виховання загальноосвітніх шкіл: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / А.Г. Васильчук ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше розроблено й експериментально перевірено технологію комп'ютерного навчання футболу за умов загальноосвітньої школи. Запропоновано ефективні форми, засоби та методи підготовки юних футболістів. Наведено модельні характеристики змагальної діяльності старшокласників. Визначено динаміку показників їх фізичного стану під впливом запропонованої методики навчання футболу та змагальної підготовки. Виявлено, що рівень фізичної та технічної підготовки старшокласниіків протягом року суттєво змінюється, показано пріоритетний вплив ступеня тренованості на даний процес. Експериментально досліджено взаємозв'язок показників фізичної та технічної підготовки юних футболістів. Зроблено висновок, що за умов належної організації педагогічного процесу заняття футболом є ефективним засобом покращання стану здоров'я, підвищення працездатності та рівня спортивної майстерності старшокласників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА353922

Рубрики:

      
19.

Будзин В.Р. 
Удосконалення навчально-тренувального процесу футболісток у підготовчому періоді з урахуванням фаз ОМЦ: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / В.Р. Будзин ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Мета дослідження - розробка диференційованих підходів до навчально-тренувального процесу футболісток 18-20-ти років на етапах підготовчого періоду відповідно до можливостей жіночого організму у різні фази оваріально-менструального циклу (ОМЦ). Доведено, що тренування футболісток за розробленими диференційованими підходами, які враховують функціональні можливості жіночого організму в різні фази ОМЦ, сприяють достовірно (р < 0,05) більш вираженим позитивним змінам фізичної працездатності, спеціальної підготовки та ігрової діяльності, ніж тренування за програмою, яка не враховує біологічних змін жіночого організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.785 +
Шифр НБУВ: РА368657

Рубрики:

      
20.

Журід С.М. 
Удосконалення техніко-тактичної підготовки футболістів 15-17 років з використанням комплексів тренувальних завдань: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / С.М. Журід ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше науково обгрунтовано методику удосконалення техніко-тактичної підготовки юних футболістів віком 15 - 17-ти років на базі різноспрямованих комплексів тренувальних завдань. Визначено кореляційний зв'язок між креативними здібностями, психологічними якостями та показниками техніко-тактичних дій юних футболістів, проаналізовано їх змагальну діяльність у порівнянні з висококваліфікованими спортсменами залежно від ігрового амплуа. Розроблено алгоритми комплексів атакуючих і захисних техніко-тактичних дій футболістів віком 15 - 17-ти років за умов змагальної та тренувальної діяльності. Вперше створено спеціальні методики удосконалення техніко-тактичної майстерності юних футболістів, які рекомендовано використовувати в процесі підготовки спортсменів до переходу в професійні команди. Встановлено показники креативних здібностей футболістів віком 15 - 17-ти років залежно від їх ігрового амплуа. Уточнено кількісні та якісні характеристики ефективності техніко-тактичних дій футболістів, встановлено їх зв'язок з сенсомоторними й інтелектуальними функціями. Доповнено методику планування, контролю й управління підготовкою до змагальної діяльності футболістів віком 15 - 17 років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78 +
Шифр НБУВ: РА355084

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського