Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (83)Книжкові видання та компакт-диски (59)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч421.342$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Платонова О. Г. 
Підготовка майбутніх соціальних педагогів до застосування особистісно орієнтованих виховних технологій в спеціальних установах для дітей: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.04 / О. Г. Платонова ; Черніг. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено компоненти готовності соціальних педагогів, а також показники та рівні їх сформованості до діяльності з оптимізації особистісно орієнтованого виховання у спеціальних установах для дітей. Обгрунтовано сутність і зміст особистісно орієнтованого виховання у спеціальних установах для дітей в системі базової підготовки майбутніх соціальних педагогів. Уточнено етапи формування готовності соціальних педагогів до діяльності з оптимізації особистісно орієнтованого виховання у спеціальних установах для дітей та розроблено методику підготовки майбутніх соціальних педагогів до даної роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312 р (4УКР)3 + Ч421.342
Шифр НБУВ: РА375862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Лялюк Г.М. 
Психологічні особливості соціалізації підлітків в умовах родинної депривації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.07 / Г.М. Лялюк ; Прикарп. нац. ун-т ім. В.Стефаника. — Івано-Франківськ, 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості соціалізації підлітків, позбавлених батьківського піклування. Проаналізовано теоретичні підходи до існуючих уявлень про зміст, механізми та чинники соціалізації підлітків за умов родинної депривації. Установлено відмінності у структурі соціалізації підлітків-вихованців дитячих будинків та підлітків з родин. З'ясовано, що у підлітків-вихованців дитячих будинків вищий рівень тривожності, почування самотності, інтенсивності функціонування механізмів захисту, а саме: регресії, заміщення, компенсації у порівнянні з їх ровесниками з родин. Показано необхідність ресоціалізації депривованих підлітків, завдяки чому вони зможуть підвищити свою самооцінку та самоповагу, гармонізувати Я-концепцію та самосвідомість. Обгрунтовано засоби оптимізації особистісного зростання підлітків дитячих будинків і шляхи процесу їх успішної соціалізації. Впроваджено "Програму роботи практичного психолога з оптимізації особистісного зростання підлітків-вихованців дитячих будинків", яка є ефективним психологічним засобом особистісного зростання підлітків, сприяє розвитку успішності соціалізації у цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю952.2-734 + Ю952.1 + Ч421.342 +
Шифр НБУВ: РА350126

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського