Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (74)Реферативна база даних (1232)Книжкові видання та компакт-диски (1989)Журнали та продовжувані видання (158)
Пошуковий запит: (<.>U=Х894.9$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 177
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Гребенюк 
Юридико-психологічні засади розслідування злочинів, вчинених із особливою жорстокістю: автореф. дис... канд. юрид. наук: 19.00.06 / Максим Олександрович Гребенюк ; Київський національний ун-т внутрішніх справ. — К., 2009. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)025.2 + Х894.9(4УКР)3 + Ю947.1-72
Шифр НБУВ: РА365578

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Ковальова В.В. 
Шляхи удосконалення організації діяльності експертно-криміналістичної служби МВС України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Ковальова ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено правові, організаційні та техніко-криміналістичні проблеми забезпечення діяльності експертно-криміналістичної служби органів внутрішніх справ України на сучасному етапі її розвитку. Вивчено історію розвитку експертної служби на етапі перебудови, з'ясовано її роль у системі МВС і місце в системі експертних установ України. Діяльність експертної служби України розглянуто через призму правових, організаційних і техніко-криміналістичних аспектів. Висвітлено питання формування системи нормативно-правового та процесуального регулювання діяльності експертної служби. Визначено особливості організації діяльності експертно-криміналістичної служби на якісно новому рівні з використанням результатів науково-технічного прогресу, з метою надання зазначеній службі статусу організатора техніко-криміналістичного забезпечення всіх етапів боротьби зі злочинністю. Проаналізовано існуючу модель організації діяльності експертно-криміналістичної служби та визначено властиві їй закономірності, необхідні для формування діючої моделі з урахуванням історичного минулого, порівняльного аналізу форм, принципів і шляхів організації. Розглянуто проблеми ефективного функціонування механізму техніко-криміналістичного забезпечення, проведення експертних досліджень для органів кримінального судочинства. Визначено стратегічні напрямки пошуку нових підходів до організації та функціонування експертно-криміналістичної служби відповідно до реалій і сучасних потреб слідчої практики. Вивчено науково-практичні основи діяльності експертної служби в Україні. Розглянуто механізм забезпечення практичних підрозділів техніко-криміналістичними засобами, грунтуючисьв на міжнародно-правових принципах і стандартах, яким повинна відповідати діяльність служби. Охарактеризовано спектр наявних практичних проблем на сучасному етапі розвитку експертно-криміналістичної служби в Україні. Проаналізовано теоретичні та практичні можливості створення моделі організації діяльності експертної служби МВС у єдиній правовій і організаційній системі судово-експертних установ України в цілому. Визначено шляхи удосконалювання організації діяльності науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України. Зроблено висновок про необхідність створення єдиного органу з керівництва установами судової експертизи, який в державному масштабі мав би визначати необхідну мережу установ судової експертизи, планувати підготовку кадрів, координувати розробку нових експертних методик, здійснювати контроль за діяльністю даних установ, незалежно від їх відомчого підпорядкування. Обгрунтовано новий механізм правового, організаційного, кадрового, інформаційного та техніко-криміналістичного забезпечення розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)л4 + Х819(4УКР)112.011.013
Шифр НБУВ: РА314902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Переверза 
Формування неправдивих показань, система тактичних прийомів їх виявлення і подолання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Олена Яковлівна Переверза ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4Укр)722.071 + Х893.9(4Укр)411 + Х894.9(4Укр)2
Шифр НБУВ: РА310872

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шехавцов Р.М. 
Форми та способи протидії розслідуванню злочинів і засоби їх подолання (за матеріалами кримінальних справ про вимагання, вчинені організованими групами, злочинними організаціями): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Р.М. Шехавцов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено витоки і розвиток криміналістичного вчення про протидію розслідуванню злочинів та способи її подолання. Визначено форми, способи та суб'єкти протидії розслідуванню. Проаналізовано нормативно-правове забезпечення подолання протидії розслідуванню в формах приховування даних про вимагання, вчиненого організованими злочинними формуваннями та причетних до нього осіб, і втручання в розслідування шляхом схилення до прийняття рішень і провадження слідчих дій, що не відповідають процесуальним вимогам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)72 + Х894.9(4УКР)2 + Х881.9(4УКР)128 +
Шифр НБУВ: РА328038

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Синчук О. В. 
Типові версії в структурі криміналістичної методики: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. В. Синчук ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано поняття типової версії, розкрито її природу та функціональне призначення, з'ясовано місце в структурі криміналістичної методики та показано специфіку зв'язків з іншими елементами. Особливу увагу приділено формуванню інформаційної бази типових версій, розкриттю сутності традиційного та новаторського шляхів щодо їх побудови з урахуванням ситуаційних чинників. Розроблено підходи до формування систем типових версій, показано їх роль в організації та плануванні розслідування, запровадженні алгоритмізації і програмування у слідчу практику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР) в 6 + Х894.9(4УКР)311.2
Шифр НБУВ: РА375841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Будзієвський М.Ю. 
Техніко-криміналістичне дослідження документів на транспортні засоби: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / М.Ю. Будзієвський ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 19 с. — укp.

Проаналізовано історичні шляхи виникнення техніко-криміналістичного дослідження документів і його становлення як самостійного виду дослідження. Систематизовано методи техніко-криміналістичного дослідження документів. Розкрито особливості призначення та проведення досліджень та експертиз документів, пов'язаних з водінням, володінням і керуванням автомобільним транспортом. Виявлено та проаналізовано основні причини експертних помилок під час проведення техніко-криміналістичного дослідження цього виду об'єктів, запропоновано шляхи їх вирішення та подальшого недопущення. Розроблено та запропоновано власну класифікацію документів за сферами злочинних посягань, спрямовану на систематизацію й узагальнення вчинених злочинів, де об'єктом і предметом вчиненого злочину є документ. Розроблено та впроваджено в практичну діяльність методичні рекомендації щодо особливостей призначення та проведення техніко-криміналістичної експертизи документів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА368431

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Пчолкін В. Д. 
Теоретичні, правові та організаційно-тактичні основи розкриття злочинів у харчовій промисловості: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / В. Д. Пчолкін ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 36 с. — укp.

Досліджено важливу наукову проблему, пов'язану з розробкою концептуальних положень, які визначають специфіку оперативно-розшукової діяльності щодо розкриття злочинів, що вчиняються у харчової промисловості. Встановлено, що підвищення ефективності застосування оперативно-розшукових заходів у боротьбі зі злочинами у харчовій промисловості пов'язане з розробкою окремої теорії оперативно-розшукової діяльності. Розроблено сучасну методику розкриття та розслідування злочинів економічної спрямованості у продовольчій сфері економіки України. Розглянуто питання оперативно-розшукового забезпечення досудового слідства, організації взаємодії слідчих та оперативних підрозділів у ході розслідування злочинів у сфері харчової промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)811.17 + Х894.9(4УКР)311.7
Шифр НБУВ: РА373936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Чернявський С. С. 
Теоретичні та практичні основи методики розслідування фінансового шахрайства: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / С. С. Чернявський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2010. — 34 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження феномена фінансового шахрайства та проблем розслідування злочинів, пов'язаних з ним. Зроблено висновок про те, що окремі корисливі посягання на фінансові ресурси громадян, суб'єктів господарювання та держави доцільно звести в єдину теоретичну конструкцію, яка охоплює низку технологій злочинної діяльності, різних за кримінально-правовою характеристикою, але спільних за криміналістичними ознаками. Визначено поняття фінансового шахрайства й обгрунтовано його класифікацію, яка є основою для формування методики розслідування. Розкрито співвідношення фінансового шахрайства з тіньовою економікою, організованою злочинністю та корупцією. Проведено структурний аналіз механізму фінансового шахрайства, в основі якого виокремлено класифікаційні групи способу вчинення злочинів, а також ознаки застосовування окремих технологій злочинної діяльності. Обгрунтовано підходи до формування комплексної криміналістичної методики розслідування фінансового шахрайства, а також напрями формування окремих методик, яка має значення для подальшого наукового забезпечення протидії злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.4 + Х894.9(4УКР)311.74
Шифр НБУВ: РА376794 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кофанов А.В. 
Теоретичні та практичні аспекти криміналістичного дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.В. Кофанов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Розглянуто результати вивчення питань, пов'язаних з науковими та методичними проблемами криміналістичного дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї. Сформульовано криміналістичне поняття гладкоствольної вогнепальної зброї, визначено її класифікацію. Узагальнено теорію та практику дослідження гладкоствольної вогнепальної зброї (спеціального призначення, бойової та мисливської). Експериментальним шляхом (1090 пострілів) встановлено закономірності утворення слідів картечі та шроту, відстріляних із гладкоствольної вогнепальної зброї спеціального призначення, бойової та мисливської на різних перешкодах. Систематизовано способи встановлення окремих фактів та обставин (за осипом шроту, картечі) вчинення злочинів з використанням гладкоствольної вогнепальної зброї. На підставі вивчення вітчизняної та зарубіжної літератури, аналізу слідчої та експертної практики, анкетування 1000 працівників Міністерства юстиції, прокуратури, органів внутрішніх справ України та проведення експериментальних досліджень розроблено спеціальні таблиці вимірювання відстані пострілу за осипом шроту, картечі, які апробовано у практичній діяльності органів внутрішніх справ України. Запропоновано конкретні рекомендації щодо удосконалення огляду місця вчинення злочинів з використанням гладкоствольної вогнепальної зброї. До Комітету з правової політики, Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Верховної Ради України внесено пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про обіг зброї.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)14 + Х893.9(4УКР)413.9
Шифр НБУВ: РА311648 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Тютюнник Т.В. 
Теоретичні та організаційно-технічні основи інформаційного забезпечення судово-балістичної експертизи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Т.В. Тютюнник ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади й організаційно-технічний аспект формування системи загальнодержавного інформаційного забезпечення судово-балістичної експертизи новітніх зразків зброї, що використовується під час вчинення злочинів. Проаналізовано понятійний апарат судово-балістичних досліджень і запропоновано уточнення окремих категорій судової балістики. З урахуванням тенденцій, наявних у механізмах вчинення злочинів, визначено об'єкти сучасної судово-балістичної експертизи та завдання щодо їх дослідження. З'ясовано особливості методики експертного моніторингу окремих новітніх зразків зброї, зумовлені їх конструктивними особливостями, а також їх забезпечення інформаційно-довідковими матеріалами. Висвітлено зміст інформаційних масивів стосовно окремих видів вивчених об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)14 +
Шифр НБУВ: РА359965

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Івакін Е.О. 
Теоретичні та методичні питання неідентифікаційних досліджень в судовому почеркознавстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Е.О. Івакін ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 16 с. — укp.

За результатами проведеного узагальнення експертної практики, анкетування експертів-почеркознавців і представників правоохоронних органів, а також аналізу літературних джерел визначено коло неідентифікованих завдань, які можуть бути вирішені на сучасному етапі розвитку судового почеркознавства. Надано критичну оцінку можливостей існуючих методик для вирішення класифікаційних і діагностичних задач. Обгрунтовано необхідність розробки такої формалізованої системи ознак почерку та процесу їх виділення, яка б надала можливість однозначного їх сприйняття будь-яким експертом. Виявлено найбільш поширені недоліки, притаманні існуючим методикам щодо вирішення класифікаційних задач, які призводять до необгрунтованих висновків експертів. Розроблено методичні рекомендації щодо формулювання оціночних суджень експертів з вирішення діагностичних завдань на кожному з етапів дослідження та формування висновку, а також оформлення висновків судово-почеркознавчої експертизи для вирішення такого типу задач.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)151 +
Шифр НБУВ: РА325570

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Жолнович І.В. 
Теоретичні проблеми та питання практики криміналістичного опису особи за зовнішністю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Жолнович ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст понять "ознака зовнішності", "зовнішність", "словесний портрет", "суб'єктивний портрет". Визначено суб'єктів проведення такого опису, джерела інформації про зовнішність. Здійснено класифікацію ознак зовнішності, суб'єктивних портретів. Висвітлено порядок фіксації зовнішності особи з використанням різноманітних методів і способів. Значну увагу приділено практичним проблемам використання ознак зовнішності. Виявлено випадки використання ознак зовнішності в оперативно-розшуковій, слідчій та експертній діяльності. Визначено помилки, допущені працівниками правоохоронних органів та шляхи їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)16 + Х893.9(4УКР)413.1 +
Шифр НБУВ: РА349113

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Щур Б. В. 
Теоретичні основи формування та застосування криміналістичних методик: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / Б. В. Щур ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Я. Мудрого". — Х., 2011. — 32 с. — укp.

Визначено місце та роль криміналістичної методики в системі криміналістики, її тенденції та перспективи розвитку. Встановлено функціональне призначення криміналістичних методик і розроблено підстави їх класифікації. Висвітлено проблеми побудови окремої криміналістичної методики, розкрито її структуру та зміст, надано інтерпретацію структурних елементів криміналістичної методики. Сформульовано принципи побудови та застосування окремої криміналістичної методики. Розкрито можливості реалізації окремих криміналістичних методик і поставлено питання про необхідність їх державної реєстрації. Аргументовано доцільність уніфікації окремих криміналістичних методик і створення відповідної бази знань для слідчих працівників, розроблення державної інформаційної системи "Криміналістичні методики" або використання ресурсів автоматизованого робочого місця-слідчого. Запропоновано проекти двох нормативно-правових актів: порядку атестації та державної реєстрації окремих криміналістичних методик і порядку ведення реєстру окремих криміналістичних методик.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР) в6 + Х894.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА380185 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Стратонов В. М. 
Теоретичні основи та практика пізнавальної діяльності слідчого: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / В. М. Стратонов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 36 с. — укp.

Узагальнено комплексні загальнонаукові основи кримінально-процесуального пізнання, проведено вивчення й об'єднання окремих теорій, які стосуються збору інформації її оцінювання та використання, спілкування, засобів криміналістичної тактики та техніки, психологічних аспектів пізнавальної діяльності з метою розширення пізнавальних можливостей слідчого. Запропоновано концептуальні основи формування окремої криміналістичної теорії пізнавальної діяльності, визначено її об'єкт і предмет, висвітлено перспективи її розвитку. Розглянуто механізм правового забезпечення пізнавальної діяльності слідчого та його професійної підготовки. Обгрунтовано використання слідчих дій як методів і засобів пізнавальної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР) в6 + Х893.9(4УКР)722.071
Шифр НБУВ: РА376550 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Фунікова О.В. 
Теоретичні основи класифікації запитань у криміналістиці: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Фунікова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз видів, типів та форм запитань у криміналістиці, встановлено підстави їх поділу, розроблено класифікацію й обгрунтовано можливості їх застосування слідчим (суддею) та іншими учасниками кримінального процесу, спрямованого на одержання доказової інформації. Проаналізовано наукові підходи щодо визначення сутності запитання, встановлено його істотні ознаки та місце в системі криміналістики. Запропоновано визначення поняття "запитання", досліджено його інформаційну структуру та розкрито психологічну сутність, обумовлену чинником психологічного впливу. Визначено особливості постановки та формулювання запитань, показано їх ситуаційну залежність та функції у системі слідчих дій. Розроблено узагальнену інформаційну модель постановки запитань, на базі якої алгоритмізовано процес постановки запитань, впровадження якого сприяє поліпшенню ефективності процедури прийняття оптимальних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)25 +
Шифр НБУВ: РА351248

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Когутич І.І. 
Теоретичні основи використання криміналістичних знань під час розгляду кримінальних справ у суді: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / І.І. Когутич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 37 с. — укp.

Досліджено проблему щодо принципової можливості та практично обумовленої необхідності використання криміналістичних знань під час розгляду кримінальних справ у суді. Обгрунтовано позицію, що їх професійні реалізатори (державні обвинувачі й адвокати-захисники, професійні судді), виступаючи під час судового розгляду суб'єктами доказування чи дослідження зібраних доказів, також об'єктивно потребують криміналістичного наповнення процесу пізнання, що здійснюється ними в межах цього процесу доказування. Конкретизовано основи організаційно-тактичного та методологічного наповнення судового розгляду. Розроблено науково-практичні рекомендації щодо поєднання положень організації, тактики і методики судового слідства в окремому судовому розгляді кримінальної справи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)74 + Х894.9(4УКР)3
Шифр НБУВ: РА373521 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Хань Г.А. 
Теоретичні засади планування та організації розслідування злочинів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.А. Хань ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено й обгрунтовано концепцію планування та організації розслідування злочинів. Запропоновано класифікацію функцій планування розслідування. Розкрито суть поняття "планування розслідування злочинів". Досліджено природу та функції криміналістичних версій, запропоновано їх класифікацію. Розглянуто теоретичні положення про принципи, цілі, структуру, умови, види та форми планування розслідування злочинів. Розвинуто його психологічні засади, взаємозв'язок планування та прогнозування, а також організації та планування. Установлено особливості планування розслідування оганізованої злочинної діяльності. Наведено рекомендації щодо планування розслідування цієї категорії злочинів. Проаналізовано принципи організації розслідування злочинів. Досліджено проблеми взаємодії правоохоронних органів. Вміщено пропозиції щодо підвищення ефективності взаємодії під час проведення окремих слідчих дій і тактичних операцій. Розглянуто практику організації спеціалізованих слідчих підрозділів для розслідування окремих видів злочинів і на підставі критичного аналізу сформульовано рекомендації з метою підвищення ефективності їх роботи. Запропоновано основні напрями вдосконалення системи криміналістичної реєстрації та створення банків криміналістичної інформації. Досліджено проблему планування та організації профілактичної роботи слідчого та розроблено рекомендації щодо її вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)21 +
Шифр НБУВ: РА353433

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Удалова 
Теоретичні засади отримання вербальної інформації у кримінальному процесі України: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.09 / Лариса Давидівна Удалова ; Київський національний ун-т внутрішніх справ. — К., 2007. — 29 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)411 + Х894.9(4УКР)2
Шифр НБУВ: РА352427

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Прокопенко Н.О. 
Теоретичні засади і практика дослідження мікроскопічних слідів-відображень: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.О. Прокопенко ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 14 с. — укp.

У ході дослідження визначено поняття мікросліду та мікрочастки як окремих різновидів речових доказів через їх якісні характеристики. Визначено критерії відмежуваня мікрослідів та мікрочасток від звичайних речових доказів. Досліджено передумови ототожнення предметів за мікрослідами. Визначено етапи роботи з мікроскопічними слідами-відображенями у перебігу розслідування злочинів та елементів їх збирання. Окреслено коло повноважень і форми взаємодії суб'єктів, які можуть та уповноважені на збирання мікрооб'єктів процесуальними діями. Наведено огляд сучасних технічних засобів мікротрасологічних досліджень. Проаналізовано та описано новітні методи дослідження мікроскопічних слідів-відображень дюдини та предметів як в Україні, так і за її межами за допомогою криміналістики, природничих і технічних наук. Внесено пропозиції щодо використання мікроскопічних слідів-відображень у більш широкому діапазоні під час розслідування злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)11 +
Шифр НБУВ: РА367549

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Хахановський В. Г. 
Теорія і практика криміналістичної інформатики: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.09 / В. Г. Хахановський ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 28 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми криміналістичної інформатики (КІ). Розглянуто шляхи удосконалення слідчої й експертної практики через використання методів і засобів інформатики, загальнонаукові передумови виникнення та формування КІ як наукового напряму та навчальної дисципліни, а також її завдання, функції, категорії та поняття. Висвітлено правові й організаційні аспекти використання методів КІ у розкритті та розслідуванні злочинів, розкрито можливості та перспективи використання інформаційних технологій у слідчій та експертній практиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР) ф. с2 + Х893.9(4УКР)4
Шифр НБУВ: РА384198 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського