Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (195)Реферативна база даних (3112)Книжкові видання та компакт-диски (4062)Журнали та продовжувані видання (477)
Пошуковий запит: (<.>U=Х893$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 398
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Єні О.В. 
Клопотання в кримінальному процесі України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Єні ; Акад. адвокатури України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних питань, які виникають у ході заявлення, розгляду та вирішення клопотань у кримінальному процесі України. Розкрито зміст поняття "клопотання в кримінальному процесі", розглянуто його процесуальну природу, сутність, структуру, класифікацію. Особливу увагу приділено процедурі заявлення та розв'язання клопотань на різних етапах досудового слідства та в суді. Обгрунтовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до чинного кримінально-процесуального законодавства України та проекту КПК України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)107 +
Шифр НБУВ: РА362460

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ізбаш К.С. 
Організаційно-правові засади роботи з персоналом органів досудового слідства МВС України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.С. Ізбаш ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 22 с. — укp.

Проаналізовано та вирішено організаційно-правові проблеми роботи з персоналом органів досудового слідства системи Міністерства внутрішніх справ (МВС) України. З'ясовано суть кадрової політики в зазначених органах. Здійснено аналіз правового регулювання роботи з персоналом в органах досудового слідства МВС України. Визначено суть, мету та форми управління цим персоналом. Здійснено суб'єктно-об'єктну характеристику та висвітлено механізм управління персоналом органів досудового слідства. Визначено роль керівника у системі даного управління. Досліджено проблемні питання вдосконалення підготовки слідчих у ВНЗ системи МВС України. Сформульовано пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до нормативно-правових актів з зазначених питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.013 + Х893.9(4УКР)722.013 + Х893.9(4УКР)722.013
Шифр НБУВ: РА357710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ісмаілова Л.Б. 
Процесуальні та етико-психологічні питання забезпечення рівності сторін в кримінальному судочинстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.Б. Ісмаілова ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з поняттям, змістом, значенням, реалізацією і місцем принципа рівності сторін у кримінальному процесі України. Досліджено проблемні питання практики його застосування й обгрунтовано шляхи їх вирішення. Проаналізовано зарубіжне й вітчизняне законодавство та визначено подальшу лінію розвитку принципу рівності сторін у кримінальному процесі України, запропоновано шляхи удосконалення його застосування в цілому та на окремих стадіях кримінального процесу. Сформульовано теоретичні висновки з досліджених питань і практичні рекомендації, спрямовані на удосконалення реалізації у кримінальному процесі принципу рівності сторін. Відзначено, що впровадження наведених пропозицій сприятиме підвищенню якості кримінального судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)1-2 + Ю703.22 + Ю947.23 +
Шифр НБУВ: РА349916

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Іщенко В.М. 
Протоколи слідчих і судових дій та інші документи як джерела доказів у кримінальному судочинстві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.М. Іщенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Визначено сукупність найбільш значущих теоретичних положень, що стосуються поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів, розроблено практичні рекомендації щодо його вдосконалення. Розглянуто особливості формування, перевірки й оцінки протоколів та інших документів як доказів у кримінальному процесі в світлі проектів КПК України, країн СНД, які містять низку нових, принципових положень, а також міжнародно-правових документів у галузі доказового права. Досліджено специфіку збирання доказів на різних стадіях кримінального судочинства, зокрема, документів, умови визнання їх допустимими доказами та особливості використання у кримінально-процесуальному доказуванні окремих видів документів. Сформульовано пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінально-процесуального законодавства, що регулює поняття протоколів слідчих і судових дій та інших документів як джерел доказів і висвітлено особливості використання їх у доказуванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)414
Шифр НБУВ: РА313054 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Авдєєва Г.К. 
Проблеми судово-експертного дослідження контрафактної аудіовізуальної продукції (за матеріалами кримінальних справ): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Г.К. Авдєєва ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Визначено теоретичні засади судової експертизи контрафактної аудіовізуальної продукції. Проаналізовано проблеми, які виникають під час проведення даного виду експертизи. Виокремлено типові ознаки контрафактної аудіовізуальної продукції, які зафіксовано на різних об'єктах-носіях (компакт-дисках, аудіо- та відеокасетах) та запропоновано типові аналоги. Розроблено структуру технічного та інформаційного забезпечення автоматизованого робочого місця судового експерта. Створено алгоритмізовану експертну методику дослідження контрафактної аудіовізуальної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.4 + Х893.9(4УКР)811.15 +
Шифр НБУВ: РА342749

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Авраменко О. Л. 
Особливості початкового етапу розслідування викрадення людей, вчинених злочинними групами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / О. Л. Авраменко ; Нац. акад. внутр. справ. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Узагальнено результати дослідження викрадень людей, вчинених злочинними групами. Визначено їх сутність і характерні особливості. Розкрито зміст основних елементів криміналістичної характеристики, виявлено й описано їх взаємозв'язки. Досліджено особливості початкового етапу розслідування викрадень людей, вчинених злочинними групами, що зумовило розгляд проблем порушення кримінальної справи. Розглянуто типові слідчі ситуації та визначено особливості взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, проведення слідчих дій тощо. Розроблено методичні рекомендації для правоохоронців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)113.017 + Х883.9(4УКР)2 + Х893.9(4УКР)722.07
Шифр НБУВ: РА381029 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Андрусів В. Г. 
Участь адвоката-захисника в суді першої інстанції у кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. Г. Андрусів ; Акад. упр. МВС України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено зміст діяльності адвоката-захисника в суді першої інстанції, виявлено основні закономірності даної діяльності та розроблено загальні алгоритмічні рекомендації для адвокатів-захисників. Визначено місце та роль адвоката-захисника в забезпеченні реалізації права обвинуваченого (підсудного) на захист у суді першої інстанції, з'ясовано зміст прав і обов'язків адвоката-захисника у стадіях попереднього розгляду справи суддею та судового розгляду. Розкрито зміст права обвинуваченого (підсудного) на захист, надано чітке його визначення. Визначено співвідношення права на захист з правом на правову допомогу, а також співвідношення правового статусу та процесуального становища адвоката-захисника. Досліджено обставини, що виключають участь адвоката-захисника у справі. Визначено особливості участі адвоката-захисника у суді присяжних та у справах стосовно злочинів неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)740.16
Шифр НБУВ: РА376592 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Андрусяк В. Б. 
Функції органів досудового слідства в кримінальному процесі України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / В. Б. Андрусяк ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретичні та практичні аспекти, пов'язані з проблемами реалізації органами досудового слідства їх основної кримінально-процесуальної функції - розслідування кримінальної справи. Досліджено гносеологічну природу виникнення функцій органів досудового слідства, визначено їх місце в системі інших функцій кримінального процесу. Обгрунтовано положення про те, що поряд з основною кримінально-процесуальною функцією розслідування на слідчого покладено виконання додаткових функцій (правозахисної, координаційної, кримінологічної). Запропоновано зміни до законодавчих актів України в аспекті даної проблеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.013
Шифр НБУВ: РА379764 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Андрушко О.В. 
Дізнання в органах прикордонної служби України: процесуальні та організаційні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Андрушко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні правові, теоретичні та практичні питання організації та проведення дізнання органами прикордонної служби. Розкрито сутність дізнання у кримінальному процесі України, виявлено перспективи його розвитку. Розглянуто існуючі види та зміст кримінально-процесуальної діяльності Державної прикордонної служби України. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку кримінально-процесуального вітчизняного законодавства, що регламентує правовий статус суб'єктів кримінального процесу, які реалізують повноваження органу дізнання. Досліджено особливості взаємодії прикордонної служби з іншими правоохоронними структурами (органами дізнання, слідчим, прокурором, судовими організаціями) у сфері кримінально-процесуальних правовідносин. Проаналізовано теоретичні положення щодо інституту порушення кримінальних справ, провадження та закінчення дізнання у кримінальному процесі України й особливості реалізації повноважень органів прикордонної служби на досудових стадіях кримінального процесу. Встановлено взаємозв'язок процесуальних і непроцесуальних форм діяльності органів Державної прикордонної служби України під час виконання завдань кримінального судочинства. Визначено процесуальні умови використання оперативно-розшукових та інших даних у розслідуванні злочинів, пов'язаних з порушенням державного кордону України. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства та розробки проекту КПК України (реєстр N 3456-1), спрямовані на поліпшення ефективності кримінально-процесуальної діяльності органів дізнання та здійснення даного процесу Державною прикордонною службою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)721.01 +
Шифр НБУВ: РА336681

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Аркуша Л.І. 
Основи методики виявлення і розслідування організованої злочинної діяльності при наявності корумпованих зв'язків: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.І. Аркуша ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Визначено поняття методики виявлення та розслідування організованої злочинної діяльності, що супроводжується корумпованими зв'язками, а також наведено рівневу систему даної методики та структуру її складових, що включає специфічні елементи. Запропоновано удосконалене визначення організованої злочинної діяльності, сформульовано поняття її криміналістичної характеристики. Наведено структуру загальної та частинної криміналістичної характеристики організованої злочинної діяльності та розглянуто окремі її елементи, які вперше систематизовано у блоки. Розроблено систему рівнів зазначеної діяльності, що відрізняється від запропонованих у літературі, виділено основні способи здійснення злочинів організованих злочинних формувань (ОЗФ) залежно від рівня організованої злочинної діяльності. Визначено особистісну характеристику корумпованих представників органів державної влади й управління та правоохоронних органів. Визначено поняття "корумпованих зв'язків", систематизовано умови їх виникнення, розвитку та існування, сфери та рівні встановлення корумпованих зв'язків ОЗФ, розкрито поняття механізму встановлення корумпованих зв'язків, а також надано його структурно-змістовну характеристику. Виділено ознаки, наявність яких, залежно від сфери діяльності, дозволяє висунути припущення або стверджувати існування корумпованих зв'язків ОЗФ. Запропоновано рівневу систему організації пошукової діяльності з виявлення ОЗФ, що володіють корумпованими зв'язками, визначено поняття оперативно-розшукового прогнозування в цілому, а також виділено його види. Розглянуто особливості взаємодії слідчих, оперативно-розшукових, контрольно-ревізійних та інших органів під час виявлення та розслідування даної діяльності, що супроводжується корумпованими зв'язками, а також сформульовано пропозиції стосовно їх удосконалення. Вивчено форми та механізми міжнародного співробітництва у процесі запобігання, виявлення та розслідування організованої злочинної діяльності, що супроводжується корумпованими зв'язками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883,9(4Укр)2 + Х893,9(4Укр)8
Шифр НБУВ: РА318118 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Аскеров С.С. 
Принцип незалежності і недоторканності суддів у кримінальному процесі України та Азербайджану (порівняльно-правове дослідження): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / С.С. Аскеров ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено правову природу, суть і зміст принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі України й Азербайджану. Проаналізовано процес становлення, а також розвиток цього принципу у кримінальному процесі даних країн. Вивчено та проаналізовано їх конституції та законодавства, міжнародно-правові акти про незалежність і недоторканість суддів. Досліджено проблеми сучасного стану та шляхи подальшого правового врегулювання принципу незалежності та недоторканості суддів у кримінальному процесі. Проаналізовано співвідношення даного принципу з іншими принципами кримінального процесу України й Азербайджану. Проведено порівняльно-правовий аналіз національного законодавства цих країн щодо незалежності та недоторканості суддів, рівня забезпечення та системи гарантії незалежності суддів, відповідність законодавства цих держав їх міжнародно-правовим зобов'язанням. Обгрунтовано необхідність удосконалення законодавства України й Азербайджану щодо притягнення суддів до юридичної відповідальності (дисциплінарної та кримінальної). Зроблено пропозиції законодавцям даних держав стосовно приведення правової бази щодо незалежності та недоторканості суддів у відповідності до міжнародних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)-2 + Х893.9(5АЗЕ)-2 + Х999.891/896 +
Шифр НБУВ: РА355589

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Астапенко О.В. 
Витребування та подання предметів і документів як способи збирання доказів на досудових стадіях кримінального процесу: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.В. Астапенко ; Нац. акад. прокуратури України. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем витребування та подання предметів і документів на досудових стадіях кримінального процесу. Сформульовано визначення понять витребування та надання предметів і документів, розкрито їх юридичну природу. Проаналізовано правовідносини, які виникають під час реалізації цих процесуальних дій, визначено права й обов'язки сторін. Доведено, що відсутність правової регламентації досліджуваних способів збирання доказів негативно впливає на судову та слідчу практику. Зроблено висновок про універсальність витребування та подання як окремих способів збирання доказів. Показано відмінність витребування від подання, розкрито роль у кримінальному процесі даних способів збирання доказів. Наведено пропозиції щодо удосконалення норм чинного кримінально-процесуального законодавства про регулювання проблемних питань збирання доказів. Розроблено зразки процесуальних документів, які доцільно складати за результатами провадження даних процесуальних дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.071 + Х894.9(4УКР)24 +
Шифр НБУВ: РА368154

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Бєгов Д.Д. 
Сучасні технології в судовій акустиці (проблеми автоматизації експертних досліджень): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.Д. Бєгов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Розроблено наукові засади судової акустики, визначено сучасні підходи до механізмів мовотворення та сприйняття мовлення людиною. Визначено, що найбільш перспективним у сучасній теорії сприйняття мовлення є системно-адаптивний підхід, який дає змогу виділити та сформувати комплекс акустичних параметрів усного мовлення для вирішення задач судової акустики. Визначено необхідність створення єдиної гібридної системи дослідження усного мовлення на підставі ретроспективного аналізу досліджень в галузі судової акустики, а також їх сучасного стану, різних підходів до дослідження усного мовлення (акустичних сигналів). Розвинуто предмет і задачі судової акустики, види та об'єкти акустичних досліджень, методологічні засади криміналістичної ідентифікації в судовій акустиці. Запропоновано комплекс ідентифікаційних і діагностичних ознак усного мовлення людини, які відображаються фізичними характеристиками мовленнєвого сигналу. Показано вплив змін фонетичного, семантичного та вимовного плану на результати експертизи. Уточнено роль звукових слідів в системі доказів. Обгрунтовано можливість використання функцій усного мовлення як джерел інформації про людину. Зазначено шляхи створення технічних систем для розпізнавання емоційного стану людини за його усним мовленням. Визначено можливості використання сучасних технологій дослідження усного мовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413.9:В32 + Х894.9(4УКР)16:В32 +
Шифр НБУВ: РА324372

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Білецька Л.М. 
Провадження в кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Л.М. Білецька ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні особливості доказування у кримінальних справах про контрабанду у суді першої інстанції. Проаналізовано обставини, що підлягають доказуванню у таких кримінальних справах. Виявлено специфіку питань, які вирішуються під час попереднього розгляду справи суддею у справах про контрабанду. Установлено особливості судового слідства у цих справах. Охарактеризовано особливості оцінки судом першої інстанції матеріалів досудового слідства, їх допустимості, достатності для судового розгляду та повноти. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України, яке регламентує провадження у кримінальних справах про контрабанду в суді першої інстанції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)811.173 + Х893.9(4УКР)414 +
Шифр НБУВ: РА359969

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Біляков А.М. 
Судово-медичне значення катехоламінів для діагностики зажиттєвості повішення: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.25 / А.М. Біляков ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Встановлено показники зажиттєвості повішення за кількісним вмістом катехоламінів (адреналіну та норадреналіну) в біологічних рідинах тіла та странгуляційній борозні з врахуванням ступеня катехоламінових уражень міокарда та впливу процесів гноєння. Визначено, що за асфікції, зумовленої повішенням, у біологічних рідинах значно підвищується вміст адреналіну та норадреналіну, а внаслідок цитолічної дії катехоламінів виникає фуксинофільна дегенерація міокарда у всіх відділеннях серця. Встановлено, що зажиттєва странгуляційна борозна характеризується локальним збільшенням вмісту катехоламімнів. Розроблено кількісні критерії та діагностичну таблиця для статистичної верифікації діагнозу повішення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р811.281 + Х893.9(4Укр)413.1
Шифр НБУВ: РА319042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Бірюков В.В. 
Використання комп'ютерних технологій для фіксації криміналістично значимої інформації у процесі розслідування: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / В.В. Бірюков ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено комплекс теоретичних і практичних проблем щодо використання комп'ютерних технологій для фіксації криміналістично значимої інформації у процесі розслідування, розглянутий як інформаційний, і метою якого є створення об'єктивної інформаційної моделі події злочину, що мав місце в минулому. У даному разі важливо, у якій формі та яким методом зафіксовано інформацію. Досліджено специфічні питання, що виникають у разі використання науково-технічних засобів (НТЗ) для фіксації криміналістично значимої інформації, обгрунтовано допустимість і доцільність використання у цій діяльності комп'ютерних технологій. Результатом дослідження є методики фіксації інформації з їх використанням. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін до норм КПК стосовно використання НТЗ у процесі розслідування. Розглянуто питання забезпечення співробітників, які здійснюють фіксацію, необхідним комплектом НТЗ для фіксації криміналістично значимої інформації за польових умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.1с2:397 + Х893.9(4УКР)072с11
Шифр НБУВ: РА312282 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Бірюкова А.М. 
Забезпечення адвокатурою конституційного права обвинуваченого на захист у кримінальному процесі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / А.М. Бірюкова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення законодавства України про забезпечення адвокатурою права обвинуваченого на захист у кримінальному процесі. Встановлено публічно-правовий характер адвокатури та визначено вимоги щодо нормативного регулювання діяльності адвокатів. Розкрито зміст поняття правових гарантій забезпечення адвокатської діяльності, визначено сутність права на захит та права на одержання правової допомоги у кримінальному процесі. Запропоновано нові підходи щодо вирішення питання про розмежування правового становища адвоката-представника та адвоката-захисника у кримінальному процесі. Визначено критерії розмежування правових гарантій адвокатської діяльності під час здійснення захисту у кримінальному процесі за ознакою суб'єкта, для якого ці гарантії передбачені. З'ясовано причини невдалого нормативного регулювання підстав та умов участі адвоката у кримінальному процесі на досудовому розслідуванні, зокрема, на етапі вирішення питання про порушення кримінальної справи. Розроблено проекти змін і доповнень до вітчизняного законодавства про забезпечення права обвинуваченого на захист у кримінальному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)16 + Х891.9(4УКР)8-5 +
Шифр НБУВ: РА345878

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бабій І.В. 
Досудове провадження у кримінальних справах щодо окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / І.В. Бабій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Вивчено актуальні правові, теоретичні та практичні проблеми досудового провадження у кримінальних справах про злочини окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище. Розглянуто види впроваджень у кримінальному судочинстві. Досліджено правовий статус зазначених осіб, а також їх імунітет. Проаналізовано процесуальний порядок порушення кримінальної справи, проведення процесуальних дій і застосування заходів процесуального примусу щодо них. Наведено пропозиції з метою вдосконалення законодавчого врегулювання досудового провадження щодо окремих службових осіб, які обіймають особливо відповідальне становище, покращання слідчої та судової практики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)722.014 +
Шифр НБУВ: РА363030

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Багрій М. В. 
Використання непрямих доказів у кримінальному судочинстві України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / М. В. Багрій ; Акад. адвокатури України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні проблеми доведення за допомогою непрямих доказів. Розкрито поняття непрямого доказу, системи непрямих доказів, перевірки доказів. Наведено й обгрунтовано основні тактичні прийоми роботи з непрямими доказами під час проведення окремих слідчих дій. З'ясовано основні процесуальні особливості збирання, перевірки й оцінки непрямих доказів. Наведено й узагальнено основні правила їх використання. Проаналізовано сучасну слідчу та судову практику роботи з непрямими доказами. Визначено основні недоліки їх використання та встановлено шляхи їх подолання. Наведено пропозиції щодо вдосконалення чинного кримінально-процесуального законодавства України у сфері доказування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)41
Шифр НБУВ: РА371367 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Бандурка С. О. 
Реалізація органами досудового розслідування процесуальних повноважень: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.09 / С. О. Бандурка ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с. — укp.

Вперше визначено систему процесуальних повноважень органів досудового розслідування та межі їх процесуальної самостійності у кримінальному процесі. Розроблено теоретичну модель реалізації результатів оперативно-розшукової діяльності на стадії порушення кримінальної справи. Запропоновано заходи з удосконалення способів фіксації оперативних матеріалів для використання їх як доказів у кримінальному процесі. На підставі аналізу теоретичних положень і практики застосування норм кримінального процесу, запропоновано змінити визначений процесуальний статус обвинуваченого на статус підслідного. Розроблено теоретичну модель взаємодії податкової міліції з іншими підрозділами Міністерства фінансів України під час провадження за кримінальними справами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)72
Шифр НБУВ: РА380378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського