Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (276)Книжкові видання та компакт-диски (477)Журнали та продовжувані видання (243)
Пошуковий запит: (<.>U=Х892.19(4Укр)189.4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 33
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Демченко Н.С. 
Договір купівлі-продажу об'єктів приватизації (на матеріалах арбітражної практики України): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Н.С. Демченко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Міститься комплекс теоретичних і практичних питань, пов'язаних з відчуженням державного майна в процесі приватизації. Досліджуються проблеми договірних відносин купівлі-продажу об'єктів приватизації та їх правового регулювання. Проводиться аналіз суб'єктивного складу, об'єкту, змісту договору купівлі-продажу в процесі приватизації, розглядаються проблеми укладення договорів купівлі-продажу об'єктів приватизації та визнання їх недійсними. Визначаються і обгрунтовуються поняття договору купівлі-продажу в процесі приватизації та його особливості. Розроблено ряд науково-теоретичних положень стосовно участі у договірних відносинах купівлі-продажу в процесі приватизації фінансових посередників, порядку укладання договору купівлі-продажу об'єктів приватизації при викупі, на аукціоні та за конкурсом, визначення підстав та застосування наслідків визнання недійсними вказаного договору. На основі аналізу законодавчих та інших правових актів з питань приватизації, практики розгляду арбітражними судами спорів, пов'язаних з продажем державного майна в порядку приватизації, сформульовано конкретні пропозиції по вдосконаленню правового регулювання договірних відносин купівлі-продажу в процесі приватизації та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)110.41 + Х892.19(4УКР)189.4

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Беляневич В.Е. 
Справи про визнання недійсними актів державних та інших органів в практиці арбітражних судів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.Е. Беляневич ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз чинних норм законодавства, правових засобів захисту прав і законних інтересів суб'єктів господарювання у випадках видання державними та іншими органами актів, що не відповідають законодавству, процесуальних особливостей арбітражного провадження в справах про визнання недійсними даних актів, особливостей окремих категорій справ залежно від суб'єктного складу справи (органу, що видав оспорюваний акт). Вперше зроблено висновок, що справи про визнання недійсними актів державних та інших органів, підвідомчих арбітражним судам, не належать до справ позовного провадження, і повинні розглядатися в порядку окремого провадження за процедурою встановлення фактів, що мають юридичне значення. Визначено напрями подальшого вдосконалення норм арбітражного процесуального законодавства, що регулюють розгляд даної категорії справ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4-383
Шифр НБУВ: РА312640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бринцев О.В. 
Сутність правових спорів у сфері підприємництва та способи їх вирішення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.В. Бринцев ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено правові спори у сфері підприємництва та способи їх вирішення. З'ясовано сутність явища правового спору. Критично проаналізовано існуючі концепції та наведено сучасне його визначення. Встановлено кваліфікуючі ознаки спорів у сфері підприємництва та причини їх виникнення. Висвітлено універсальні способи вирішення спорів та розроблено пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відповідні правовідносини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)014 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА315256 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Руденко М.В. 
Теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.10 / М.В. Руденко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 36 с. — укp.

Досліджено актуальні теоретичні проблеми представництва прокуратурою інтересів держави в арбітражних судах України, яке розглядається як комплексний (міждисциплінарний) процесуальний інститут, перспективний напрям наукових досліджень. Проаналізовано питання, пов'язані з з'ясуванням змісту та структури представницької функції прокуратури та її реалізації в арбітражному судочинстві на захист інтересів держави. Висвітлено особливості прокурорсько-представницьких правовідносин на окремих стадіях арбітражного процесу. Розглянуто проблемні питання прокурорського нагляду за законністю виконання рішень арбітражних судів. Охарактеризовано організаційні аспекти діяльності прокурорів з питань участі в арбітражному судочинстві. Сформульовано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства про прокуратуру, а також арбітражно-процесуального законодавства з питань участі прокурора в арбітражному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.401.14 + Х891.9(4УКР)623
Шифр НБУВ: РА313989 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Притика Д.М. 
Організаційно-правові засади становлення і діяльності господарських судів України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук.: 12.00.10 / Д.М. Притика ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2003. — 36 с. — укp.

Досліджено методологічні засади організації судової влади та правосуддя, тенденції їх розвитку. З цією метою зроблено екскурс в історію формування та розвитку господарських судів. Сформульовано основні поняття судового управління, наведено класифікацію функцій, які воно виконує. Здійснено порівняльно-правовий аналіз основних аспектів організації діяльності господарських (комерційних) судів, судового управління в країнах континентальної та англо-американської правових сімей. Визначено основні проблеми організації діяльності даних судів. Розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення законодавства, яке регулює відповідні відносини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА326330

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Біда К.М. 
Касаційне провадження в господарському судочинстві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / К.М. Біда ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено правові засади інституту касації у господарському судочинстві. Проаналізовано історичний розвиток цього інституту у світовій правовій системі та в Україні, визначено функції касаційного провадження у цивільному та господарському судочинстві. Розкрито суть принципів господарського судочинства й особливості їх дії в касаційному провадженні. Визначено суб'єктів, які мають право звертатися з касаційною скаргою до суду касаційної інстанції, а також об'єкт і строк касаційного оскарження. Висвітлено питання щодо розгляду справ у касаційній інстанції. Обгрунтовано необхідність розширення меж розгляду даною інстанцією касаційної скарги. З'ясовано підстави для скасування оскаржуваних судових актів. Проаналізовано умови та порядок подання касаційної скарги. Обгрунтовано науково-теоретичні висновки стосовно правової природи касаційного оскарження та передумов реалізації права на касаційне оскарження. Наведено рекомендації щодо вдосконалення господарського процесуального законодавства, зокрема, особливості розгляду справ за участю громадян, про встановлення 30-денного строку для касаційного оскарження, про зменшення розміру державного мита, а також правові наслідки порушення судом законодавства про мову.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4 + Х892.19(4УКР)176.2 +
Шифр НБУВ: РА338066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Чернелевська О.Л. 
Конкурентне законодавство України: формування, зміст та розвиток: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / О.Л. Чернелевська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Проаналізовано основні теоретичні засади перетворення антимонопольного законодавства у конкурентне, заборонні норми та норми контролю за економічною концентрацією, адміністративно-господарські санкції за порушення конкурентного законодавства та зарубіжний досвід правового регулювання конкуренції. З'ясовано місце і роль конкурентного законодавства й узагальнено окремі правові інститути антимонопольного регулювання господарської діяльності, захисту від недобросовісної конкуренції та правових норм, що стимулюють прояви добросовісної конкуренції. Зроблено висновок про виділення комплексного правового інституту захисту конкуренції у системі господарського права та конкурентного законодавства у системі господарського законодавства. Проведено класифікацію та систематизацію правових норм конкурентного законодавства, сформульовано конкретні рекомендації щодо його вдосконалення, а також науково обгрунтовані зміни до статей Господарського кодексу України. Підготовлено наукову модель проекту Закону України "Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про захист економічної конкуренції".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.326 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА346693

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Рябцева Я.Г. 
Правовий статус арбітражного керуючого: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Я.Г. Рябцева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено правовий статус арбітражного керуючого у судових процедурах розпорядження майном, санації та ліквідації. Вивчено аспект виникнення та розвиток регламентації правового становища особливих учасників провадження у справах про банкрутство, аналогічних арбітражному керуючому, загальні положення й особливості правового статусу арбітражного керуючого у судових процедурах банкрутства. Значну увагу приділено загальній характеристиці інституту банкрутства, визначенню загальних вимог до арбітражного керуючого, порядку ліцензування діяльності та питанням його відповідальності, а також правовому регулюванню оплати послуг, вішкодування витрат і винагроди арбітражного керуючого. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання діяльності арбітражного керуючого, а також змін і доповнень до чинного законодавства України, зокрема до закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839.(4УКР)920.92 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА346143

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Юлдашев С.О. 
Правове регулювання третейського розгляду господарських спорів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / С.О. Юлдашев ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2006. — 18 с. — укp.

Розвинуто понятійний апарат третейського розгляду господарських спорів. Сформульовано визначення правосуддя у сфері господарювання, уточнено визначення третейського розгляду спорів. Удосконалено класифікацію третейських угод. Обгрунтовано необхідність і напрямки розширення диспозитивності правового регулювання третейського розгляду господарських спорів (міжнародного комерційного арбітражу). Аргументовано необхідність та визначено напрямки удосконалення чинного порядку виконання рішень третейськими судами та Міжнародним комерційним арбітражним судом (МКАС) при Торгово-промисловій палаті (ТПП) України. Запропоновано внесення змін у чинне законодавство щодо судоустрою України, колізії якого є перепоною на шляху розвитку третейського розгляду господарських спорів. Обгрунтовано пропозиції щодо часткової уніфікації правового регулювання розгляду даних спорів третейськими судами і МКАС при ТПП, а також державного та недержавного судочинства. Виявлено необхідність внесення системних змін до порядку державного і недержавного судочинства у частині стосовно третейського розгляду спорів, сформульовано пропозиції до законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА341853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Притика Ю.Д. 
Теоретичні проблеми захисту прав учасників цивільних правовідносин в третейському суді: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.03 / Ю.Д. Притика ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 33 с. — укp.

Проведено дослідження третейського суду як одного з альтернативних процесуальних способів захисту прав учасників цивільних правовідносин. Проаналізовано загальнотеоретичні та практичні проблеми третейського розгляду. Наведено характеристику способів і форм захисту цивільних прав та інтересів. Розкрито сутність поняття третейського суду, визначено його місце в системі альтернативних способів вирішення спорів. З'ясовано роль інституту третейського розгляду у правовій системі. Розглянуто принципи організації та діяльності третейських судів. Визначено підвідомчість справ третейським судам та третейську угоду як підставу виникнення компетенції третейського суду. Обгрунтовано теоретико-методологічні засади третейського процесу. Показано деякі особливості міжнародного комерційного арбітражу як підвиду третейського суду. Розроблено пропозиції щодо удосконалення законодавства, що регулює третейський розгляд спорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.411 + Х939.4 +
Шифр НБУВ: РА344496

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Черняк Ю.В. 
Інститут підсудності в міжнародному приватному праві країн Європейського Союзу та України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Ю.В. Черняк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне порівняльне дослідження інституту міжнародної підсудності цивільних справ. Розглянуто історію становлення внутрішнього законодавства про міжнародну підсудність у країнах ЄС та в Україні, завдання та напрямки міжнародно-правової уніфікації норм інституту міжнародної підсудності. Досліджено Брюссельську Конвенцію 1968 р. та Брюссельську Постанову N 44/2001 як джерело правового регулювання міжнародної підсудності у країнах ЄС. Проаналізовано положення Луганської Конвенції 1988 р. і конвенцій, розроблених під егідою Гаазької Конференції з міжнародного приватного права, які замінили чи доповнюють положення Брюссельської Конвенції 1968 р. Сформульовано висновки по основні підходи українського законодавства щодо визначення міжнародної підсудності цивільних прав. Розроблено практичні рекомендації стосовно вдосконалення вітчизняного законодавства та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х939.12 + Х892.19(4УКР)189.4 + Х915.232.5-91 +
Шифр НБУВ: РА344879

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Бабенко В.В. 
Доказування в господарському процесі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.В. Бабенко ; Акад. прав. наук України, НДІ приват. права і підприємництва. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні аспекти доказування в господарському процесі. На підставі теоретичних здобутків вчених-юристів різних історичних періодів, аналізу чинного законодавства України висвітлено основні етапи розвитку доказового права, розкрито поняття, зміст, предмет доказування в господарському процесі. Визначено елементи доказування, види доказів і критерії їх оцінки. Розглянуто елементи судової експертизи. Особливу увагу приділено питанням правового статусу суб'єктів доказування, визначенню їх прав, обов'язків і ролі в процесі. Охарактеризовано правовий режим засобів доказування в господарському процесі. Виявлено прогалини і колізії в чинному законодавстві з даних проблем і запропоновано шляхи їх усунення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4Укр)14 + Х892.19(4Укр)189.4 +
Шифр НБУВ: РА351931

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Потопальський С.С. 
Підстави та наслідки недійсності підприємницьких договорів (на матеріалах практики господарських судів): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / С.С. Потопальський ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено поняття та суть підприємницького договору в історичному контексті, а також правову природу недійсності договору. З'ясовано зміст і ознаки нікчемних і оспорюваних договорів. Проведено розмежування недійсних договорів від подібних правових категорій. Визначено підстави недійсності підприємницьких договорів. Проаналізовано наслідки недійності договорів і особливості їх застосування. Досліджено проблеми стосовно вирішення судових спорів, взаємопов'язані з визнанням підприємницьких договорів недійсними й узагальнено практику господарських судів України, що стосується даного питання. На підставі аналізу наукової літератури, нормативно-правової бази та практики господарських судів щодо недійсності договорів у сфері підприємницької діяльності розроблено пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)043 + Х839(4УКР)920.4 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА353948

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Черленяк М.І. 
Підвідомчість справ господарським судам України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / М.І. Черленяк ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми підвідомчості справ господарським судам України з метою вдосконалення захисту прав і законних інтересів суб'єктів господарювання. Обгрунтовано визначення підвідомчості справ господарським судам і встановлено її співвідношення з господарською судовою юрисдикцією. Розроблено пропозиції щодо термінологічної узгодженості господарського, цивільного й адміністративного процесуального законодавства. Сформульовано пропозиції щодо розмежування підвідомчості справ господарським судам і судам цивільної та адміністративної юрисдикції. Наведено визначення поняття та систематизовано критерії підвідомчості справ даним судам. Обгрнутовано необхідність і конкретні пропозиції щодо розширення кола справ, підвідомчих госоподарстким судам. Запропоновано нову редакцію ст.12 Господарського процесуального кодексу України. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань підвідомчості справ госопдарським судам та розмежування компетенції між судами різних юрисдикцій. Обгрунтовано необхідність віднесення до підвідомчості господарських судів справ, що виникають зі спірних госопдарських правовідносин, зокрема за участі суб'єктів владних повноважень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)154-53 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА355376

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Андрейцева О.Б. 
Цивільно-правові способи захисту прав на об'єкти промислової власності: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.Б. Андрейцева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми правового регулювання цивільно-правових способів захисту прав на об'єкти промислової власності, систему таких способів і особливості їх застосування. Визначено специфіку правовідносин щодо захисту даних прав. Проаналізовано закріплені законодавством способи захисту прав на об'єкти промислової власності. Обгрунтовано нормативну концепцію трирівневої системи способів захисту. З'ясовано специфіку правової природи й особливості застосування певних способів захисту. Висвітлено судову практику застосування цивільно-правових способів щодо захисту прав на об'єкти промислової власності. Розглянуто питання національного та міжнародно-правового регулювання даних способів захисту, а також досвід зарубіжних країн.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)340.6 + Х892.19(4УКР)189.4 +
Шифр НБУВ: РА361975

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Григор'єва В.В. 
Правовий режим судового рішення у господарському процесі: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.В. Григор'єва ; Ін-т екон.-прав. дослідж. НАН України. — Донецьк, 2009. — 18 с. — укp.

Досліджено й узагальнено історичний розвиток та становлення правового режиму рішення господарського суду України, наведено його періодизацію. Запропоновано визначення правового режиму рішення як складного та комплексного поняття. Досліджено суть рішення господарського суду та його ознак. Систематизовано вимоги до його рішень. Обгрунтовано висновок про необхідність визнання прийняття рішення самостійною стадією господарського процесу, яка складається з поступово-логічних дій суду. Розкрито суть поняття законної сили рішення господарського суду. Розглянуто питання щодо меж законної сили, формальних і матеріальних сторони та властивостей законної сили. Запропоновано основні напрямки вдосконалення процесуального законодавства стосовно рішення господарського суду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4-383 +
Шифр НБУВ: РА364850

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Демченко С. Ф. 
Теоретико-методологічні засади ефективності господарського судочинства: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.04 / С. Ф. Демченко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Розроблено концептуальні положення щодо судового контролю, здійснюваного в процесі судочинства. Сформульовано положення щодо принципової можливості виміру ступеня ефективності контрольної діяльності суду. Систематизовано моральні пріоритети судочинства за Біблією та наведено вимоги, сформульовані до нього у Вічному Законі. Запропоновано, спираючись на вимоги, сформульовані у Біблії до відправлення судового процесу, поняття правосуддя, визначено мету вдосконалення існуючого судочинства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА374627 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гурова А. І. 
Судовий захист немайнових прав суб'єктів господарювання: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.04 / А. І. Гурова ; Ін-т екон.-прав. дослідж. НАН України. — Донецьк, 2010. — 15 с. — укp.

Сформульовано поняття немайнових прав суб'єктів господарювання, виявлено їх ознаки, доповнено перелік та уточнено зміст. Запропоновано шляхи вдосконалення способів захисту даних прав. Розроблено пропозиції з підвищення ефективності дій суду на стадії підготовки матеріалів справи до розгляду у суді першої інстанції. Доведено доцільність створення системи забезпечення збору доказів для оцінки розміру збитків правовласників комерційних найменувань і торговельних марок, яка включає національний та галузевий рівні. Надано алгоритм збору доказів та обгрунтування розміру збитків, заподіяних порушенням прав суб'єкта господарювання на комерційне найменування та торговельну марку. Розглянуто основні види позовів про захист прав на знаки для товарів і послуг - категорії справ у сфері захисту немайнових прав суб'єкта господарювання. Досліджено питання підвідомчості та підсудності за подання позову про захист немайнових прав суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)030.6 + Х892.19(4УКР)189.49
Шифр НБУВ: РА376205 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бучко В. Б. 
Психологічні чинники розв'язування майнових та немайнових спорів господарськими судами України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / В. Б. Бучко ; Акад. упр. Міністерства внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено найвпливовіші психологічні чинники та за допомогою факторного аналізу здійснено їх класифікацію, яка включає в себе когнітивний, емоційний, мотиваційний блок факторів та альтернативні способи розв'язання майнових і немайнових конфліктів. Проведено теоретичне й експериментальне дослідження психологічних чинників, яке підтверджує можливість їх коригування на статистично значиму величину. Вдосконалено доцільність застосування медіації та переговорів як альтернативних способів вирішення майнових і немайнових спорів у господарському процесі. Для цього необхідно внести відповідні зміни в чинне законодавство України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.23 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА371994 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Бучко В. Б. 
Психологічні чинники розв'язування майнових та немайнових спорів господарськими судами України: автореф. дис. ... канд. психол. наук : 19.00.06 / В. Б. Бучко ; Акад. упр. М-ва внутр. справ. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено найвпливовіші психологічні чинники та за допомогою факторного аналізу здійснено їх класифікацію, яка включає в себе когнітивний, емоційний, мотиваційний блок факторів та альтернативні способи розв'язання майнових і немайнових конфліктів. Проведено теоретичне й експериментальне дослідження психологічних чинників, яке підтверджує можливість їх коригування на статистично значиму величину. Вдосконалено доцільність застосування медіації та переговорів як альтернативних способів вирішення майнових і немайнових спорів у господарському процесі. Для цього необхідно внести відповідні зміни в чинне законодавство України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.23 + Х892.19(4УКР)189.4
Шифр НБУВ: РА371994 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського