Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (382)Книжкові видання та компакт-диски (514)Журнали та продовжувані видання (332)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)15$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 41
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Руденко 
Фінансово-правові основи соціального захисту населення (порівняльний аналіз законодавства України, Федеративної Республіки Німеччини та інших зарубіжних країн-членів Європейського Союзу): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Василь Миколайович Руденко ; Київський ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 + Х999.81(4) + У9(4УКР)272 + У9(4)272
Шифр НБУВ: РА303611

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Стаховська Н.М. 
Відносини в праві соціального забезпечення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Н.М. Стаховська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Визначено нові підходи до теорії соціально-забезпечувальних правовідносин відповідно до сучасних процесів реформування національної системи соціального забезпечення та переведення її на страхову основу. Розроблено комплексну класифікацію правовідносин у сфері соціального забезпечення. Здійснено порівняльний аналіз основних видів даних правовідносин. Особливу увагу приділено проблемам реалізації права громадян на соціальне забезпечення. На підставі аналізу практики розгляду державними органами соціального захисту та судами спорів, що виникли внаслідок порушення прав громадян на соціальне забезпечення, сформульовано конкретні пропозиції щодо удосконалення чинного закондавства у сфері соціального забезпечення та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6 + Х819(4УКР)15
Шифр НБУВ: РА312239 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Гарасимів Т.З. 
Принципи права соціального забезпечення України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Т.З. Гарасимів ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 15 с. — укp.

Розглянуто поняття та ознаки принципів сучасного права соціального забезпечення України, проаналізовано чинне законодавство України про соціальне забезпечення. Визначено принципово нові підходи до теорії принципів права соціального забезпечення відповідно до природничої теорії права та його принципів, а також сучасних процесів реформування національної системи соціального забезпечення відповідно ринковим перетворенням суспільства. Особливу увагу приділено аналізу положень, які складають систему принципів права та правових принципів права соціального забезпечення. Обгрунтовано конкретні рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України про соціальне забезпечення та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4Укр)33 + Х819(4Укр)15 + Х879(4Укр)6
Шифр НБУВ: РА317117 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Сокуренко В.В. 
Роль соціальної справедливості в розбудові правової соціальної держави: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.12 / В.В. Сокуренко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Науково досліджено зміст поняття соціальної справедливості, яка за сучасних умов є визначальним чинником демократизації та стабілізації суспільного розвитку, подолання наслідків тоталітарного режиму, зародження цивілізованих засад розбудови української державності. Соціальну справедливість розглянуто як юридичну категорію, в якій критерій розподілу матеріальних і соціальних благ має гуманістичний характер та відповідає вимогам природного права людини. Обгрунтовано концепцію правової соціальної держави, діяльність якої спрямована на соціальний захист населення, забезпечення соціально-економічних прав людини. Розкрито особливості законодавчого забезпечення оптимального співвідношення економічної ефективності та соціальної справедливості у процесі створення соціально орієнтованої ринкової економіки в Україні. Аргументовано значення принципів соціальної справедливості у діяльності міліції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х001.01 + Х819(4Укр)15
Шифр НБУВ: РА318652 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Чутчева О.Г. 
Правове регулювання соціального захисту громадян України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.Г. Чутчева ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Розглянуто соціальний захист населення як правовий інститут у системі права соціального забезпечення. Визначено нові підходи до теорії соціально-забезпечувальних відносин відповідно до сучасних процесів реформування національної системи соціального захисту. Особливу увагу приділено історико-правовому аналізу феномену соціального захисту населення. Проведено порівняльно-правовий аналіз регулювання суспільних відносин, пов'язаних з подоланням нужденності у державах з різним рівнем добробуту. Наведено пропозиції для вдосконалення чинного законодавства України щодо організаційно-правових механізмів взаємодії суб'єктів соціального захисту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 + Х879(4УКР)6
Шифр НБУВ: РА327025

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Кулачок Л.В. 
Державна допомога сім'ям з дітьми як форма соціально-правового захисту: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Л.В. Кулачок ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано суть державної допомоги сім'ям з дітьми та проблем, пов'язаних з її наданням за сучасних умов. Визначено місце інституту державних допомог сім'ям з дітьми в системі права соціального забезпечення. Досліджено значення вказаного соціально-правового явища з метою покращання демографічної ситуації в Україні, виховання здорового фізично та морально молодого покоління. Визначено поняття державної допомоги сім'ям з дітьми, запропоновано їх класифікацію, досліджено гарантії за умов надання даної допомоги. На підставі проведеного аналізу сформульовано та обгрунтовано низку пропозицій щодо вдосконалення чинного законодавства та правозастосовної практики з досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)151 + Х839(4УКР)7 +
Шифр НБУВ: РА326243

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Шумна Л.П. 
Правові основи реабілітації інвалідів в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / Л.П. Шумна ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано загальнотеоретичні та галузеві підходи до поняття "інвалідність", "інвалід". Розглянуто правову природу, мету та принципи реабілітації інвалідів. Визначено принципово нові підходи до теорії правовідносин у сфері реабілітації інвалідів відповідно до ринкових перетворень суспільства. Значну увагу приділено юридичному механізму забезпечення права інвалідів на реабілітацію. Обгрунтовано рекомендації та пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України стосовно даного питання та практики його застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)153 + Х819(4УКР)153
Шифр НБУВ: РА323110

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пономаренко О.М. 
Правове регулювання соціального забезпечення допомогами у зв'язку з народженням та вихованням дитини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.М. Пономаренко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання правового регулювання соціального забезпечення допомогами у зв'язку з народженням та вихованням дитини. Досліджено право на соціальне забезпечення в системі прав та свобод людини, а також питання, пов'язані зі здійсненням державної політики в області соціального забезпечення допомогами у зв'язку з народженням дитини. Теоретично проаналізовано окремі елементи матеріальних та процедурних правовідносин з соціального забезпечення у зв'язку з народженням дитини. На підставі проведеного дослідження розроблено та обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства України про соціальне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)151 +
Шифр НБУВ: РА339598

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Войтенко А.Б. 
Місцеве самоврядування як фактор регулювання соціально-економічного розвитку постраждалих районів від аварії на ЧАЕС: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / А.Б. Войтенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вперше проведено комплексне дослідження діяльності органів місцевого самоврядування щодо вирішення проблем соціально-економічного та екологічного розвитку постраждалих територій від аварії на ЧАЕС. Визначено можливі шляхи використання набутого досвіду діяльності управлінських структур в аналогічних ситуаціях та здійснено їх моделювання. Проаналізовано особливості функціонування органів місцевого самоврядування за умов надзвичайних техногенних ситуацій та обгрунтовано їх важливу роль у формуванні та реалізації державної політики економічного розвитку та соціального захисту регіонів, потерпілих від аварії на ЧАЕС. Виявлено шляхи ресурсного забезпечення постраждалих територій, показно місце та роль місцевих громад у реалізації заходів з ліквідації наслідків аварії. Визначено основні параметри стратегічного плану соціально-економічного розвитку Житомирської області з урахуванням особивостей розвитку території, постраждалої внаслідок аварії на ЧАЕС. Досліджено форми взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування під час вирішення актуальних проблем в екстремальних ситуаціях. Уточнено концептуальні підходи щодо відновлення соціально-економічного й екологічного стану постраждалих регіонів. Визначено тенденції удосконалення господарської діяльності даних територій та обгрунтовано методичні підходи щодо формування регіональних програм їх соціально-економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-97 + Х819(4УКР)154 +
Шифр НБУВ: РА335850

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Собченко В.В. 
Трансформація системи державного управління соціальним захистом населення: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / В.В. Собченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано й опрацьовано методичні положення та практичні заходи щодо трансформації діяльності державних органів соціального захисту населення на територіальному рівні. Визначено перспективну тривимірну модель соціальної політики для України, що передбачає соціальний розвиток з елементами соціального страхування. Наголошено, що дана політика має бути ліберальною з елементами корпоративної та солідарної, а також стимулювальною з елементами добродійної. Виявлено основні ознаки історичних етапів розвитку системи соціального захисту в Україні. Удосконалено структурно-функціональний підхід до раціоналізації побудови територіальних органів соціального захисту населення, що надає можливість підвищити ефективність їх діяльності. Запропоновано механізм упровадження інтегративної моделі "єдиного вікна" до діяльності територіальних органів соціального захисту населення. Обгрунтовано можливості використання позитивного зарубіжного досвіду у системі соціального захисту населення в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА340836

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Крентовська О.П. 
Управління державними соціальними гарантіями в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.П. Крентовська ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано теоретичні підходи до аналізу державних соціальних гарантій, визначено основні тенденції розвитку цих гарантій у розвинутих суспільствах. Обгрунтовано напрями та методику дослідження управління державними соціальними гарантіями. Здійснено аналіз тенденцій становлення даного управління в Україні. Визначено основні методологічні проблеми й особливості організаційно-функціональної структури управління. Відповідно до одержаних результатів обгрунтовано теоретико-методологічні засади механізму управління державними соціальними гарантіями в Україні й основні напрями його удосконалення, спрямовані на підвищення ефективності та результативності управлінської діяльності органів державної влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА340281

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Попов М.П. 
Організаційно-правовий механізм державного управління в сфері гендерної політики: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / М.П. Попов ; Одес. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Доведено, що побудова наукової концепції гендерної політики є передумовою її практичного здійснення на всіх рівнях державного управління. З метою приведення організаційно-функціональної структури державного управління у сфері гендерної політики в Україні до європейських стандартів розглянуто систему владних інститутів, які функціонують у країнах Європейського Союзу. Запропоновано створити в Україні принципово новий спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади щодо реалізації гендерної політики - Міністерство (Департамент) з питань політики в інтересах гендерної рівності. Запропоновано повноваження окремих його підрозділів. З метою вдосконалення системи державного управління гендерною сферою на місцевому рівні запропоновано створити Координаційну раду з гендерної політики при обласній державній адміністрації. Запропоновано методику врахування гендерного фактора під час підготовки програм, які розробляються управліннями та відділами місцевих державних адміністрацій. Доведено, що методика сприятиме визначенню соціальних наслідків реформ для статевих груп населення. З метою вимірювання ефективності управління гендерними відносинами на місцевому рівні запропоновано методику розрахунку індексу соціального неблагополуччя у гендерному контексті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 + Х809(4УКР)343 + С5*423.2*344 +
Шифр НБУВ: РА344783

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Ярошенко І.С. 
Організаційно-правові форми соціального захисту людини і громадянина в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.С. Ярошенко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Проаналізовано організаційно-правові форми соціального захисту людини та громадянина в Україні, розкрито суть державного управління соціальним захистом. Запропоновано визначення понять "соціальний захист", "соціальна захищеність", "загальнообов'язкове державне соціальне страхування", "адресна державна соціальна допомога". Досліджено питання організації державного управління соціальним захистом. Висвітлено суть соціальних відносин, питання ефективності державного управління соціальним захистом. Розглянуто повноваження державних органів виконавчої влади та недержавних органів у сфері управління соціальним захистом. Вивчено стан правового регулювання системи соціального захисту в Україні. Вивчено стан правового регулювання системи соціального захисту в Україні, запропоновано шляхи його вдосконалення. Досліджено механізм надання страхових виплат. Визначено проблеми та недоліки системи загальнообов'язкового державного соціального страхування та шляхи їх вирішення. Проаналізовано умови та підстави надання соціальної допомоги, доцільність переходу від практики надання пільг до здійснення адресних виплат. Визначено механізми вдосконалення порядку надання адресної державної соціальної допомоги. Проаналізовано законодавство про соціальний захист зарубіжних країн та визначено ступінь доцільності використання досвіду інших країн в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)33 + Х819(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА348187

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Занфіров В.А. 
Державне регулювання соціально-економічного розвитку регіону: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.А. Занфіров ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методологічні та прикладні засади соціально-економічного розвитку регіону як складової державного регулювання економіки. Обгрунтовано державну регіональну політику в Україні. Проведено системний аналіз наукової літератури українських і зарубіжних дослідників щодо державного регулювання соціально-економічного розвитку регіону. Розкрито суть поняття "державна регуляторна політика", яке реалізується у концепції розвитку регіону. Визначено узагальнювальний критерій, з використанням якого оцінюється ефективність реагувальних впливів на сприйняття соціального управління як сукупності дій, спрямованих на оптимізацію споживання життєвих благ. Удосконалено структуру процесу програмно-цільового управління розвитком регіону. Запропоновано непрямі методи впливу на регіональний розвиток, які базуються на стимулюванні розвитку кластерів. Розроблено науково-практичні рекомендації стосовно розвитку регіонів України, удосконалення системи їх фінансування та формування регіональних соціально-економічних програм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.0 + Х819(4УКР)15 + У9(4УКР)212.51 +
Шифр НБУВ: РА345239

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Юрченко Ю.Д. 
Державне управління в сфері соціального захисту населення: теоретико-методологічні аспекти: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / Ю.Д. Юрченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Наведено результати комплексного дослідження питань вдосконалення діяльності органів управління в сфері соціального захисту населення (СЗН) за умов становлення та розвитку України як соціальної держави. На підставі узагальнення наукових джерел, основних положень Конституції України, законів та інших нормативно-правових актів розкрито зміст поняття соціального захисту населення, визначено його основні напрями в Україні та механізми їх реалізації. Висвітлено місце та роль органів управління, які беруть участь у формуванні та реалізації соціальної політики держави щодо СЗН. На прикладі Чернігівщини проаналізовано стан СЗН і особливості регіонального управління щодо нього. Запропоновано сучасну модель управління СЗН на місцевому рівні з урахуванням принципів адресності, системності, комплексності, багатосуб'єктності, гнучкості та диференційного підходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА342777

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Прудов Ю.О. 
Фінансово-правові засади соціальних гарантій військовослужбовців в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Ю.О. Прудов ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Аргуменовано, що соціальні гарантії військовослужбовців мають розглядатися як фінансові зобов'язання держави, забезпечені необхідними фінансовими ресурсами та відповідно врегульовані нормами фінансового права. Установлено, що найменш розвинутою ланкою ринкових перетворень в Україні на сучасному етапі є недостатні теоретичне обгрунтування та законодавча підтримка соціальної складової правової держави, що зумовлено недоліками бюджетного (фінансово-правового) забезпечення, зокрема, недостатньою дієвістю фінансово-правових механізмів дотримання законності перш за все щодо соціальних гарантій у військовій сфері. Відзначено, що подолання суперечності між законодавчо визначеною соціальною спрямованістю і реальним станом дотримання встановлених соціальних гарантій щодо військовослужбовців можливо здійснити за умови - якщо законодавець, формуючи бюджетний кошторис та відповідні фінансові витрати на кожен наступний рік, бере на себе зобов'язання забезпечити чітко виражений рівень добробуту певним категоріям громадян. Ці зобов'язання мають бути законодавчо гарантовані наявними фінансовими ресурсами та власністю держави за таких же підстав, як всі фінансові зобов'язання, що мають виконуватися в режимі особливих прерогатив. Узагальнено відповідний міжнародний досвід щодо фінансово-правового забезпечення соціальних потреб у військовій сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)31 + Х819(4УКР)15:Ц +
Шифр НБУВ: РА349130

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Стрепко В.Л. 
Правові засади регулювання соціальних допомог в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / В.Л. Стрепко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 16 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження проблем допомог за правом соціального забезпечення. Розкрито суть їх поняття, з'ясовано підстави й організаційно-правові форми реалізації права на соціальні допомоги. Значну увагу приділено принципам регулювання допомог, визначено їх систему та проаналізовано види. На підставі проведеного аналізу сфомульовано пропозиції щодо вдосконалення законодавства про соціальне забезпечення з метою покращання гарантій здійснення права на соціальний захист за умов становлення ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)15 +
Шифр НБУВ: РА349288

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Потопахіна О.М. 
Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.05 / О.М. Потопахіна ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні проблеми правового забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за сучасних умов. Наведено пропозиції щодо удосконалення категоріального апарату права соціального забезпечення. Охарактеризовано систему заходів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, права та гарантії зазначеної категорії у сфері освіти і праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)151 +
Шифр НБУВ: РА361498

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Німко О.Б. 
Адміністративно-правове регулювання державного молодіжного житлового кредитування: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.Б. Німко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Наведено визначення поняття "державне молодіжне житлове кредитування", висвітлено його роль у соціально-економічній політиці. З'ясовано суть і особливості адміністративно-правового регулювання державного молодіжного житлового кредитування, його суб'єкти, об'єкт, функції, принципи, методи та форми. Проаналізовано підстави виникнення права молоді на соціальний захист у даній сфері. Розкрито суть інституційних засад зазначеного регулювання молодіжного житлового кредитування, а також суть правових і організаційних засад діяльності Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" як суб'єкту адміністративно-правового регулювання економічної та соціально-культурної сфери. Проаналізовано чинне законодавство та практику даного регулювання. Досліджено стан розробки проблеми. Висвітлено та проаналізовано світовий досвід іпотечного молодіжного житлового кредитування. Досліджено чинники, які впливають на ефективність адміністративно-правового регулювання державного кредитування у даній сфері. Запропоновано напрямки підвищення ефективності шляхом удосконалення норм законодавства й управлінського механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)151 + Х819(4УКР)123 + Х829(4УКР)4 +
Шифр НБУВ: РА356519

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Корж-Ікаєва Т.Г. 
Адміністративно-правове забезпечення прав і свобод неповнолітніх: Автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т.Г. Корж-Ікаєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 17 с. — укp.

Комплексно досліджено наявні проблемі адміністративно-правового забезпечення прав і свобод неповнолітніх. Визначено та висвітлено їх права і свободи як об'єкти адміністративно-правового забезпечення, поняття й особливості даного забезпечення, систему суб'єктів адміністративно-правового забезпечення прав і свобод неповнолітніх. Розглянуто міліцію як суб'єкт адміністративно-правового забезпечення та регулювання прав і свобод неповнолітніх та його гарантії. Проаналізовано правове регулювання даних прав і свобод у сфері виконавчої влади. Наведено науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення механізму їх адміністративно-правового забезпечення. Сформульовано практичні рекомендації та пропозиції до нормативно-правових актів, спрямованих на ефективне та якісне адміністративно-правове забезпечення прав і свобод неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)151 + Х809(4УКР)342
Шифр НБУВ: РА359002

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського