Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (21)Реферативна база даних (970)Книжкові видання та компакт-диски (712)Журнали та продовжувані видання (188)
Пошуковий запит: (<.>U=Ф01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 180
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Данилішина К.О. 
Американський чинник в процесі інформаційної глобалізації: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / К.О. Данилішина ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 17 с. — укp.

Розкрито суть поняття інформаційного імперіалізму, який має свої витоки з класичного імперіалізму. Відзначено, що під час "холодної" війни є неможливим ведення воєн у класичному розумінні, тому імперіалізм трансформувався в "інформаційний", а за умов однополюсного світу набув суттєвого доповнення як "американський інформаційний імперіалізм". Базуючись на цивілізаційному системному методі досліджено політику США XX ст. і показано, що відмова від доктрини ізоляціонізму й активне входження в систему міжнародних відносин за умов економічного домінування у світі сприяло відкритості американського суспільства до нових цивілізаційних викликів, забезпечило США провідні позиції у процесах глобалізації, що надає переваги у використанні повною мірою позитивних рис цих процесів і займати передові рубежі у подальшому їх розвитку. Доведено залежність між одноосібним пануванням США у сучасній системі міжнародних відносин і контролем цієї країни над всіма складовими світових інформаційних потоків та досліджено новий ефект цього явища у світі, який полягає в інформаційному домінуванні США, що завершує та доповнює економічну і політичну зверхність, без яких в епоху глобалізації є неможливим закріпити та зберегти статус єдиного світового лідера.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 +
Шифр НБУВ: РА331524

Рубрики:

      
2.

Марченко Ю.В. 
Антитерористична діяльність як складова національної безпеки (політологічний аналіз): Автореф. дис... канд. політ. наук: 21.01.01 / Ю.В. Марченко ; Нац. ін-т стратег. дослідж. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено антитерористичну діяльність як складову системи національної безпеки. Проаналізовано поточні геополітичні трансформації та зрушення в системах національної системи за умов постбіполярного світу. Визначено особливості впливу глобалізаційних процесів на реорганізацію структур безпеки та становлення мережевих структур. Розкрито роль публічної політики у стабілізації суспільно-політичних процесів. Досліджено актуальні зміни за умов антитерористичної діяльності, проблеми та специфіку концептуалізації феномену тероризму, а також наявні заходи щодо боротьби з цим суспільно-політичним явищем. Проаналізовано міжнародну та національну нормативно-правову базу боротьби з тероризмом і окреслено перспективи її удосконалення. Обгрунтовано необхідність більш тісного міжнародного співробітництва у сфері антитерористичної діяльності з метою створення глобальних і регіональних та удосконалення національних структур безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф087 + Ф4(4УКР)64 + Ф015.24 + Х916.881.4 + Х881.9(4УКР)119.3 +
Шифр НБУВ: РА338135

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
3.

Целуйко М.Є. 
Антитерористична політика держави як фактор суспільної стабільності: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.Є. Целуйко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження методів функціонування антитерористичної політики та її ефективності щодо забезпечення суспільної стабільності держави. Розкрито сутність тероризму, виділено його ознаки та відокремлено від суміжних явищ. Доведено, що сучасний тероризм зберігає значну кількість напрямів розвитку та набуває ознак глобального явища. Сформульвано визначення тероризму як форми соціально-політичної боротьби, яка полягає в систематичній реалізації ідеологічно обгрунтованих, публічних, небезпечних для суспільства насильних дій або загрози з метою впливу на все населення або окремі соціальні групи для досягення цілей, що стосуються державної політики. Наведено характеристику силового напряму антитерористичної політики та її основних елементів. Виділено сучасні методи силової діяльності, які можна застосовувати у боротьбі проти тероризму. Встановлено, що ефективність антитерористичної політики держави ускладнена невідповідністю її методів особливостям міжнародної структури тероризму, сучасним засобам тиску терористів і специфіці суб'єкта. Досліджено проблеми якості інформаційного забезпечення антитерористичної політики щодо об'єкта терористичного нападу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.24 + Ф018 +
Шифр НБУВ: РА346630

Рубрики:

      
4.

Сащук Г.М. 
Безпекові імперативи телевізійного простору України: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / Г.М. Сащук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т журналістики. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Здійснено системне, міждисциплінарне політологічне дослідження проблеми інформаційної безпеки українського телевізійного простору, актуалізованої теперішнім станом вітчизняного державотворення з застосуванням структурно-функціонального та компаративістського методів аналізу у взаємозв'язку з елементами інформаційного та політичного простору. Запропоновано парадигму дослідження процесу забезпечення інформаційної безпеки телевізійного простору України. Висвітлено питання формування та функціонування зазначених просторів. Визначено перспективи забезпечення належного рівня інформаційної безпеки. Показано, що умовою формування сучасної конкурентноздатної системи захисту телепростору України є запровадження комплексної програми піднесення загального професійного рівня тележурналістики, чіткого її орієнтування на виконання стратегічних завдань становлення української державності. Відзначено, що існуючі безпекові імперативи вітчизняного телепростору не відповідають вимогам реалій: неадекватності обраному стратегічному курсові державотворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ф054 + Ф055.2 +
Шифр НБУВ: РА335607

Рубрики:

      
5.

Торяник В.М. 
Взаємна політична відповідальність державної влади і громадянина в сучасній правовій державі: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / В.М. Торяник ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2006. — 17 с. — укp.

Визначено сутність і механізм функціонування за умов сучасної правової держави інституту політичної відповідальності, який заснований на принципі взаємної відповідальності державної влади та громадянина. Обгрунтовано сутність політичної відповідальності, що полягає у застосуванні політичних санкцій до суб'єктів політики, що порушують політичні норми, домовленості та не дотримують взятих на себе політичних зобов'язань. Втсановлено, що політична відповідальність державної влади перед громадянами є сукупністю легітимних політичних заходів, що забезпечують примус влади до виконання прийнятих зобов'язань і схвалених суспільством програм, а у поєднанні з політичною відповідальністю громадян перед державною владою вона є необхідним інструментом стабілізації політичних відносин. З'ясовано, що у сучасній правовій державі діє презумпція політичної відповідальності народу, який не може існувати поза державно-організованим порядком. Обгрунтовано, що всі громадяни певної держави колективно відповідальні за результати її дій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.5 + Ф032.21 + Ф036 +
Шифр НБУВ: РА342893

Рубрики:

      
6.

Пронченко О.С. 
Взаємодія ЗМІ і влади в контексті реалізації права громадян на інформацію: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.С. Пронченко ; НАН України, Ін-т політ. і етнонац. дослідж. ім. І.Ф.Кураса НАН України. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Наведено результати комплексного дослідження стану, тенденцій та імперативів взаємодії засобів масової інформації (ЗМІ) та держави у контексті забезпечення права громадян на інформацію як важливого чинника демократизації політичного процесу в Україні. Проаналізовано еволюцію взаємин ЗМІ з органами влади у період утвердження державного суверенітету України в аспектах, пов'язаних з законодавчим регулюванням функціонування українських мас-медіа, глобалізацією світового інформаційного простору, деклараціями та реаліями державної політики в інформаційній сфері, динамікою змісту, а також еволюцію способів і форм взаємодії ЗМІ з державними інституціями й іншими суб'єктами політичних відносин і бізнес-утвореннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 +
Шифр НБУВ: РА361797

Рубрики:

      
7.

Коваль І.В. 
Взаємодія церкви та інститутів громадянського суспільства: політологічний аналіз: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / І.В. Коваль ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 18 с. — укp.

Проаналізовано та визначено місце церкви у системі інститутів громадянського суспільства. На базі теоретичного узагальнення ідей і теорій розвитку громадянського супільства описано його інституційну структуру та визнчено місце і роль церкви як своєрідного інституту соціуму. Проведено емпіричний аналіз і показано, що всупереч уявленням про те, що церква поза політикою, це твердження не повною мірою відповідає дійсності. Зазначено, що прямо та безпосередньо церква не втручається до політичного життя держави та суспільства, але з урахуванням історичної традиції та сучасного досвіду багатьох країн показано, що церкви нерідко залучаються до політичних процесів. Розглянуто шляхи оптимізації релігійно-церковної ситуації в Україні й акцентовано увагу на об'єктивній необхідності на засадах взаємної згоди православних конфесій створення єдиної Української Помісної Православної Церкви, яка буде сприяти подоланню церковного та цивілізаційно-світоглядного розколу суспільства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.29 + Ф036 + Э29(4УКР)36-115 +
Шифр НБУВ: РА350422

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Бабак М.П. 
Використання комунікативних методів побудови політичного іміджу в засобах масової інформації: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.08 / М.П. Бабак ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Ш. Ін-т журналістики. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Визначено та класифіковано комунікативні методи побудови політичного іміджу в ЗМІ, відокремлено новітні від вже відомих. Проаналізовано стан і перспективи розвитку комунікативних методів впливу в журналістиці, політичному консультуванні, паблік рілейшиз та іміджелогії. Розглянуто особливості використання вітчизняними засобами масової інформації комунікативних методів для привернення уваги читачів до діяльності політика або партії та формування громадської думки щодо окремих політичних сил. Досліджено деякі групи комунікативних методів побудови політичного іміджу в ЗМІ за типологічними ознаками. Особливу увагу приділено новітнім методам, показано перспективи їх сталого використання у ЗМІ як засобу створення іміджу. Розглянуто питання "первинності" іміджу та PR. Розроблено дворівневу класифікацію комунікативних методів, пристосовану для практичного використання в рекламних і PR-агенціях з метою формування у суспільній свідомості певних політичних настанов і фіксування іміджу політика або політичної партії. Простежено тенденції розвитку українського іміджевого та PR-консультування у контексті співпраці з засобами масової інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч62 в05 + Ф018 + Ф055.1 +
Шифр НБУВ: РА349597

Рубрики:

      
9.

Кравець А.Ю. 
Влада в сучасному політико-антропологічному дискурсі: теоретико-методологічний аспект: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.01 / А.Ю. Кравець ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2010. — 19 с. — укp.

Визначено, що влада в політико-антропологічному дискурсі - це неформальні відносини домінування, що виявляються в соціальних групах різних рівнів, з обов'язковим урахуванням психофізіологічних, психологічних, символічних і світоглядних ресурсів влади, завдяки яким забезпечується підкорення об'єктів влади суб'єкту. З'ясовано, що в політичній антропології влада не зводиться лише до політичної, а розглядається як взаємовідносини між індивідами та групами в різних сферах життєдіяльності, включаючи міжіндивідуальну взаємодію. Визначено, що антропологія влади - це самостійний напрям наукових досліджень в межах сучасного політико-антропологічного дискурсу, який вивчає владу з точки зору людини як суб'єкта й об'єкта владних відносин. Запропоновано розглядати нові напрями політико-антропологічних досліджень - антропологію влади, антропологію конфлікту та антропологію менеджменту як самостійні субдисципліни в межах сучасного політико-антропологічного дискурсу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф03 + Ф016.5
Шифр НБУВ: РА375377 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Калініченко Б.М. 
Влада засобів масової інформації: політологічний аналіз: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.03 / Б.М. Калініченко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Розроблено концептуальні основи теоретичного дослідження феномену влади ЗМІ як фактора політичного управління розвитком держави, становлення громадянського суспільства та самореалізації особистості. Обгрунтовано генезис, природу, сутність влади ЗМІ як специфічну форму існування "владно-підвладних відносин", зміст як сукупність організаційних процесів, багатоманітність форм прояву даного явища у сфері політичного буття, специфіку впливу механізму влади ЗМІ на особистість завдяки психологічному навіюванню, на громадянське суспільство та державу - завдяки соціальному тискові заангажованих олігархами каналів. У ході праксеологічного аналізу висвітлено легітимізацію влади ЗМІ, проведено експертну оцінку якості функціонування її у політичному просторі України та запропоновано кроки оптимізації впливу на життєдіяльність соціального організму країни та особистості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ф022.1 +
Шифр НБУВ: РА367978

Рубрики:

      
11.

Петров В. В. 
Воєнно-інформаційна безпека України за умов посилення загроз інформаційних війн: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 21.01.01 / В. В. Петров ; Рада нац. безпеки і оборони України, Нац. ін-т пробл. міжнар. безпеки. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено механізми забезпечення воєнно-інформаційної безпеки держави як складової національної безпеки. Комплексно розглянуто сутнісні характеристики, функції та зміст понять "війна" та "воєнно-інформаційна безпека". Визначено співвідношення воєнної й інформаційної безпеки у процесі забезпечення національної безпеки держави за сучасних геополітичних умов з урахуванням актуалізації загроз інформаційних війн. Запропоновано відповідні підходи та пропозиції щодо забезпечення воєнно-інформаційної безпеки держави з урахуванням досвіду провідних держав світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф018 + Ф4(4УКР)64:Ц/Ч + Ц1,8(4УКР)14
Шифр НБУВ: РА373138 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Хлівнюк Т.П. 
Вплив засобів масової інформації на політичний простір сучасної України: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Т.П. Хлівнюк ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 16 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження впливу засобів масової інформації (ЗМІ) на політичні трансформації у суспільстві на підставі аналізу моделей комунікаційних процесів. Досліджено різні підходи до визначення функцій засобів масової інформації у суспільстві. З'ясовано, що вплив, який здійснюють ЗМІ на суспільство, може мати позитивні та негативні тенденції. Зазначено, що ЗМІ можуть бути охарактеризовані як особлива система (інститут) політичної системи, які є каналом інформаційного обміну в суспільстві. Обгрунтовано, що без ефективної діяльності ЗМІ політична система не може стало розвиватися за виключенням тоталітарних систем. Здійснено порівняльний аналіз моделей демократії, а саме: учасницької, захисної, плюралістичної та елітарної. Установлено умови, що поліпшують вільне функціонування ЗМІ у даних демократіях. Виявлено розбіжності у сучасному виборчому законодавстві, що може призвести до конфліктів і суперечок у площині ЗМІ та влади напередодні чергових виборів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф015.22 + Ф3(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА356259

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Шеременко Н. М. 
Вплив засобів масової комунікації на політичну соціалізацію особистості в умовах становлення інформаційного суспільства в Україні: автореф. дис. ... канд. політ наук : 23.00.03 / Н. М. Шеременко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто політичну соціалізацію як чинник формування політичної культури. Висвітлено особливості політичної соціалізації за умов становлення інформаційного суспільства, до яких належать використання інформаційно-комунікативних технологій, які забезпечують доступ до великих масивів політичної інформації, можливість безпосередньої участі у державотворчих процесах. Розкрито специфіку формування політичної свідомості особистості засобами масової комунікації. Визначено, що вплив засобу масової комунікації на політичну соціалізацію особистості залежить від ряду факторів космічного, біологічного та соціально-психічного характеру. Проаналізовано місце та роль вітчизняних засобів масової комунікації у процесі політичної соціалізації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.5 + Ф018
Шифр НБУВ: РА376024 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
14.

Магновський І.Й. 
Гарантії прав і свобод людини та громадянина в праві України (теоретико-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / І.Й. Магновський ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито питання становлення та розвитку ідеї гарантій прав і свобод людини у теоретико-правовій думці минулого України. Досліджено поняття та суть зазначених гарантій в юридичній науці. Висвітлено комплекс гарантій прав і свобод, а саме політичних, економічних, соціальних та юридичних у праві України. На підставі проведеного аналізу зроблено висновки стосовно становища цих гарантій на напрямки реформування та вдосконалення щодо їх впровадження у реальну дійсність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)3 + Ф012
Шифр НБУВ: РА327001

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Цікул І.В. 
Гендерні аспекти формування паритетної демократії в Україні: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / І.В. Цікул ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2009. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне політологічне дослідження гендерних аспектів процесу та перспектив формування паритетної демократії в Україні в контексті трансформації її політичної системи на початку ХХІ ст. Обгрунтовано необхідність формування синтезованого методологічного підходу до дослідження паритетної демократії, який враховуватиме інституційний і орієнтаційний зрізи системи політичних відносин. Встановлено, що для сучасної України характерною є тенденція обмеження доступу жінок до процесу розробки й ухвалення рішень у державному секторі. Доведено, що забезпечення рівноправної участі жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності і, зокрема, в державотворенні та політиці вимагає розробки стратегічних підходів для досягнення більшого представництва жінок у структурах влади, основою яких виступає вироблення механізмів забезпечення формування гендерного паритету в електоральних орієнтаціях громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф012 + Ф3(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА367670

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Арудов М.С. 
Громадянська згода як передумова громадянського суспільства в Україні (досвід політологічного аналізу в Криму): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / М.С. Арудов ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено специфіку ідеї громадянського суспільства у контексі концептуальних принципів поліетнічної держави XXI ст. Встановлено можливість її реалізації за умови наявності громадянської єдності та солідарності етнічних груп населення. На підставі розгляду проблем громадянської ідентичності у процесі формування демократичних цінностей визначено шляхи імовірного становлення громадянської згоди в Україні (Криму). Виявлено позитивний вплив на формування громадянського суспільства таких чинників, як діалог культур і конфесій, активізація діяльності етнокультурних громад, місцевого самоврядування та суспільних організацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф036 + Ф012 + Ф022.1 +
Шифр НБУВ: РА333337

Рубрики:

      
17.

Демченко О.А. 
Групи інтересів в засобах масової інформації: вплив на політичний процес в Україні: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.А. Демченко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2007. — 18 с. — укp.

Проаналізовано умови, принципи та форми діяльності основних груп інтересів, що існують у засобах масової інформації, встановлено їх ефективність і можливості впливу на політичний процес в Україні. Структуровано теорію груп інтересів, розглянуто особливості її становлення, засади сучасного формування та напрямки подальшого розвитку. Визначено можливі напрямки теоретичного осмисленння діяльності груп політичних інтересів. Проаналізовано основні методологічні підходи щодо діяльності груп інтересів. Виокремлено й охарактеризовано функції, типи та специфіку діяльності груп інтересів. Показано місце та роль груп інтересів у політичному процесі. Визначено основні групи інтересів, що діють у межах засобів масової інформації, розглянуто форми їх діяльності та встановлено ефективність. Охарактеризовано основні інтереси базових у межах ЗМІ груп. Досліджено стан, значення, тенденції розвитку журналістської спільноти України як групи інтересів. Досліджено можливості діяльності та перспективи груп політичних інтересів у сучасній Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1 + Ф018 +
Шифр НБУВ: РА350370

Рубрики:

      
18.

Лісничук О.В. 
Групи інтересів у багатоскладовому суспільстві. Політологічний аналіз: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.В. Лісничук ; НАН України. Ін-т політ. і етнонац. дослідж. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проаналізовано політичну діяльність груп за інтересами в контексті структурних та функціональних особливостей сучасного українського суспільства на підставі використання моделі багатоскладового суспільства. Розглянуто процеси сегментації суспільного простору, а також тенденції до політизації внутрішніх кордонів соціуму. Досліджено типи груп за інтересами, які формують основи системи політичного представництва за умов багатоскладового суспільства. Висвітлено можливості оптимізації системи політичного представництва, виявлено структурні особливості соціуму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1 + Ф024
Шифр НБУВ: РА310475 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Балута Т.П. 
Групи інтересів у політичному процесі сучасної України: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.02 / Т.П. Балута ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2010. — 17 с. — укp.

Вивчено та систематизовано основні теоретико-методологічні підходи до вивчення проблеми, розкрито сутність і функції груп інтересів, виявлено соціально-політичні детермінанти їх діяльності. Досліджено основні форми та механізми взаємодії груп інтересів і держави в сучасному соціумі. Виявлено, що в сучасному світі групи інтересів використовують три основні стратегії дії на владу, зокрема, участь в електоральному процесі, систему "функціонального представництва" та лобіювання, які з часом зазнають еволюцію. Проаналізовано соціополітичні умови формування та функціонування груп інтересів в Україні, досліджено механізми їх політичного впливу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1 + Ф3(4УКР)12
Шифр НБУВ: РА372040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Боренько 
Групи інтересу у сучасній теорії політики: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.01 / Ярина Йосипівна Боренько ; Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л., 2002. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф016.1
Шифр НБУВ: РА326075

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського