Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (36)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)301-4$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Моісеєв В.Г. 
Маркетингове управління диверсифікацією виробництва на промисловому підприємстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Г. Моісеєв ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено роль, значення та передумови використання маркетингових структур у розвитку ринкових можливостей підприємства за умов здійснення диверсифікації виробництва з використанням методів і прийомів маркетингу. Узагальнено досвід створення умов, які забезпечують використання принципів маркетингу для реалізації стратегії диверсифікації виробництва, обгрунтовано шляхи удосконалення організації маркетингової діяльності на підприємстві в напрямку прискорення цього процесу. Розроблено та реалізовано на практиці методологічні положення щодо використання системи маркетингового управління під час здійснення диверсифікаційних процесів на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43-211.1 +
Шифр НБУВ: РА323498

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Трубчанін В. В. 
Механізм диверсифікації виробництва на промислових підприємствах: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / В. В. Трубчанін ; НАН України ; Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2011. — 32 с. : рис., табл. — укp.

Проаналізовано понятійний апарат системи диверсифікації виробництва на промислових підприємствах і підходи до її проведення, а також обгрунтовано проведення диверсифікації як реакції підприємства на збурення зовнішнього середовища. Проведено аналіз і формалізацію потенційних причин зменшення попиту на продукцію машинобудівних підприємств. Розроблено та доведено до рівня цілісного механізму концепцію диверсифікації виробництва на промислових підприємствах, яка базується на синтезі процесів оптимізації потенціалу диверсифікації та її безпосереднього проведення. Механізм реалізовано через комплекс науково-методичних підходів до прогнозування попиту на продукцію підприємства з урахуванням його загроз різкого зменшення, аналізу готовності промислового підприємства до здійснення диверсифікації виробництва, оцінювання потенціалу диверсифікації виробництва на промислових підприємствах, обгрунтування рішень у системі диверсифікації виробництва, а також формування організаційного забезпечення механізму диверсифікації шляхом перерозподілу набору нових функцій між співробітниками підприємства. Запропоновано інформаційну модель диверсифікації виробництва на промислових підприємствах, побудовану з використанням інструментарію процесного моделювання. Розроблені методичні положення інтегровано в автоматизовану інформаційну систему - модуль підготовки виробництва нових видів продукції. Проведено апробацію запропонованих науково-методичних підходів і моделей та оцінювання їх економічної ефективності на базі діючого промислового підприємства - Ясинуватського машинобудівного заводу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43
Шифр НБУВ: РА382819 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бондар О.М. 
Організаційно-економічний механізм приватизації стратегічних підприємств (на матеріалах промислових підприємств України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Бондар ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено проблеми формування та функціонування організаційно-економічного механізму приватизації стратегічних підприємств і забезпечення приватизованими підприємствами економічної безпеки країни. Узагальнено та поглиблено науково-теоретичні аспекти управління даною приватизацією. На підставі аналітичної оцінки механізму приватизації національних та іноземних стратегічних підприємств обгрунтовано пропозиції щодо створення та організаційного забезпечення національної моделі приватизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-4 + У9(4УКР)301-4
Шифр НБУВ: РА313879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ковальов А. В. 
Стратегія диверсифікації промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / А. В. Ковальов ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано та розроблено підходи до створення та аналізу здійснення стратегії диверсифікації промислового підприємства. Розкрито значення диверсифікації для забезпечення сталого розвитку підприємства та визначено її сутність. Виконано аналіз понятійно-категоріального апарату диверсифікації. Систематизовано класифікацію видів диверсифікації. Проаналізовано особливості диверсифікаційних процесів на українських підприємствах. Визначено існуючі методичні підходи щодо оцінювання та аналізу економічної результативності диверсифікації. Вдосконалено методико-методологічні підходи до оцінювання результативності стратегії диверсифікації підприємства через використання математичних і статистичних методів аналізу. Розроблено рекомендації щодо вдосконалення організації й оптимізації структури управління процесами диверсифікації на промисловому підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43
Шифр НБУВ: РА376925 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кравчук О.М. 
Структуризація функціонування допоміжного виробництва промислових підприємств: Автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Кравчук ; Хмельниц. нац. ун-т. — Хмельниц., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі проведених теоретико-методологічних досліджень з'ясовано особливості структуризації функціонування допоміжного виробництва промислових підприємств, визначено її причини, які класифіковано у чотири групи. Обгрунтовано напрями та наведено схему структуризації. Запропоновано підхід до її проведення, що передбачає п'ять етапів, суть яких полягає у дослідженні особливостей роботи допоміжного виробництва, розробці моделей його функціонування та провадженні змін. Створено модель, яка економічно обгрунтовує доцільність функціонування допоміжного виробництва у визначених обсягах на промисловому підприємстві. Розроблено концептуальні засади його реформування через механізм аутсорсингу та включення у кластерну модель за двома альтернативними варіантами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43 +
Шифр НБУВ: РА343550

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Шишкін 
Управління диверсифікацією виробництва промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Віктор Олександрович Шишкін ; Гуманітарний ун-т "Запорізький ін-т держ. та муніципального управління". — Запоріжжя, 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43-21
Шифр НБУВ: РА348043

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Жданов В.В. 
Управління діяльністю промислових підприємств в процесі інтеграції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.В. Жданов ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено науково-теоретичне обгрунтування напрямів удосконалення управління діяльністю промислових підприємств у процесі інтеграції. Досліжено теоретичні засади інтеграції промислових підприємств. Удосконалено класифікацію інтегрованих структур. Розглянуто етапи формування інтегрованої структури у промисловості. Розроблено модель внутрішнього зростання інтегрованих структур у промисловості та модель реалізації зовнішнього організаційного зростання промислових підприємств у процесі інтеграції. Обгрунтовано теоретичні засади оцінки корпоративної ефективності інтегрованих структур у промисловості. Удосконалено механізм функціонування промислових підприємств у процесі інтеграції. Показано доцільність створення холдингів змішаного типу для промислових підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-43-21 +
Шифр НБУВ: РА348007

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Хом'як О.В. 
Формування та регулювання інтегрованих корпоративних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Хом'як ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні, практичні та організаційні питання інтеграційного процесу в організаційно-економічній структурі перехідної економіки України. Розроблено концепцію, яка визначає основні умови та шляхи становлення, розвитку та напрями діяльності інтегрованих корпоративних систем (ІКС) щодо формування раціональної економічної структури, активізації інвестиційної діяльності та реалізації цільових програм. З'ясовано роль ІКС, як різноманітних форм об'єднань різних типів товариств, у вирішенні проблем формування раціональної структури економіки. Запропоновано механізм проведення реструктуризації та інтеграції підприємств у сучасний період на засадах еволюційної економічноі теорії, яка передбачає п'ять послідовних етапів організаційно-економічних трансформацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)232 + У9(4УКР)301-436.3
Шифр НБУВ: РА314141 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського