Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (422)Книжкові видання та компакт-диски (264)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)290-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 38
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Вівчар О.Й. 
Активізування інвестиційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Й. Вівчар ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2004. — 22 с. — укp.

Розроблено методичні рекомендації щодо оцінювання ефективності активізування інвестиційної діяльності підприємства (ІДП) з використанням відносних показників, які характеризують обсяг залучених та вкладених підприємством інвестиційних ресурсів і ефективність їх використання. Удосконалено методичні рекомендації з оцінювання рівня ризикованості заходів щодо активізування ІДП, які базуються на розрахунку середньозваженого значення коефіцієнта варіації факторів, що зумовлюють ризик активізування ІДП та коригування на його величину узагальнювального показника ефективності активізування ІДП. Запропоновано принципи планування процесу активізування ІДП, уточнено суть планування стратегічного та реалізації відповідної стратегії. Розкрито суть понять "інвестиція" та "активізування ІДП". Наведено класифікацію методів активізування ІДП на підставі показників, які характеризують активізування ІДП, а також чинників, що на них впливають.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА333566

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Строкович Г.В. 
Вибір стратегії інвестування підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.В. Строкович ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 1999. — 16 с. — укp.

У дисертації досліджено теоретичні та методичні проблеми вибору стратегії інвестування підприємств та їх стратегічних центрів господарювання (СЦГ). Розкрито зміст категорій "інвестиції", "інвестиційна привабливість", "ризик інвестування" в умовах економіки, що трансформується. Розглянуто фактори та характеристики, які впливають на привабливість підприємства та його СЦГ в процесі інвестування. Подано методичні рекомендації щодо визначення рівня ризику зовнішнього та внутрішнього середовища їх інвестування. Розроблено методику побудови системи стратегій інвестування підприємства та його СЦГ у вигляді шахматної матриці, запропоновано механізм формування ефективного портфеля реальних інвестиційних вкладень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Маловичко А.С. 
Вплив ризик-менеджменту на інвестиційну привабливість підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.С. Маловичко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2007. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність економічного ризику, досліджено його природу. Запропоновано визначення термінів "економічний ризик" і "ризик-менеджмент". Виявлено діалектичний зв'язок рівня ризик-менеджменту на підприємстві зі ступенем його інвестиційної привабливості. Визначено зміст поняття "інвестиційна привабливість", розглянуто актуальні проблеми її оцінки. Виявлено додаткові фактори, які впливають на рішення про надання позикових коштів (параметри самого підприємства та фінансового проекту, зокрема, загальні зведення, зведення про персонал, керівництво та власників підприємства/проекту та зведення, що безпосередньо стосуються управління ризиком). Запропоновано спосіб коригування оцінки інвестиційної привабливості підприємства з урахуванням виявлених факторів. Розроблено структуру відділу з управління ризиками, що залежить від розміру фірми. Визначено й охарактеризовано два види інтеграції системи ризик-менеджменту до організаційної структури управління підприємством - локалізовану та розсіяну. Запропоновано способи реалізації основних прийомів ризик-менеджменту - одержання більшої кількості інформації про майбутній вибір і результати, розподіл ризику між учасниками проекту, диверсифікація та передача ризику, резервування коштів, врахування ризиків під час фінансування проекту, лімітування, відхилення, прийняття й об'єднання ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4уКР)290-99-212.1 + У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА353866

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шевцова Я.А. 
Інвестиційне забезпечення діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Я.А. Шевцова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано та визначено пріоритетні напрямки інвестиційного забезпечення підприємств, до яких віднесені реструктуризація та приватизація. Розроблено організаційно-економічну модель управління даним забезпеченням за умов трансформації економіки. Удосконалено класифікацію способів інвестиційного забезпечення підприємств, запропоновано систему організаційного супроводу його управління. Визначено оцінки зовнішнього та внутрішнього інвестиційного середовища підприємств. Здійснено оцінку інвестиційного рейтингу підприємств. Досліджено методи оцінки ринкової вартості об'єктів інвестування. Обгрунтовано вартісний підхід щодо визначення величини даного потенціалу підприємства з урахуванням ринкової вартості майна та його фінансової стійкості. Запропоновано систему організації прийняття та реалізації інвестиційних проектів за участю інвестора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА323957

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Колесніченко В.Ф. 
Інвестиційне забезпечення інноваційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Ф. Колесніченко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методичні засади формування інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності підприємств. Наведено теоретичні підходи щодо складових інноваційного процесу ("нововведення - інновація - інноваційна діяльність"). Обгрунтовано доцільність використання сутності поняття інноваційного об'єкта (ІО) як системи "підприємство - інноваційний проект". Визначено ознаки класифікації підприємств, що впроваджують інновації, запропоновано додаткову ознаку - інвестиційну привабливість підприємства як складову ІО. Надано оцінку сучасного стану ІП в Україні, тенденцій його розвитку, процесу стимулювання інноваційної діяльності підприємств та їх інвестиційного забезпечення. Досліджено фактори впливу на обсяги фінансування інноваційної діяльності підприємств. Охарактеризовано напрямки підвищення інвестиційної привабливості ІО за результатами їх фінансово-господарської та інноваційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-55 + У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА342951

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Нефьодова Ю. В. 
Інвестиційне середовище як фактор ефективного функціонування підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю. В. Нефьодова ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Вдосконалено понятійний апарат основних категорій процесу формування інвестиційного середовища, а також інвестиційного процесу, інвестиційної привабливості, інвестиційного клімату, кон'юнктури інвестиційного ринку, інвестиційної активності у якості кількісних та якісних характеристик інвестиційного середовища. Зазначено, що всі чинники, які визначають інвестиційне середовище, згрупувані на об'єктивні та суб'єктивні. Сформовано комплексну рівневу систему факторів інвестиційного середовища підприємства, що впливають на ефективність його функціонування. Надано аналіз комплексу проблем, що перешкоджають ефективному виробництву, який умовно можна розділити на такі сфери: сировина, продукція, збут. Розроблено та реалізовано модель впливу факторів внутрішнього інвестиційного середовища на ефективність функціонування підприємства. Висвітлено методику визначення динамічної точки беззбитковості, яка відрізняється урахуванням окупності інвестицій та фактора часу. Запропоновано методику, яка дозволяє визначати обсяг продукції, за якого щорічне відхилення від середньої величини фінансового результату є мінімальним на протязі усього інвестиційного циклу. Встановлено концептуальну модель формування та розвитку умов інвестиційного середовища підприємств легкої промисловості. Запропоновано регіональну стратегію формування умов інвестиційного середовища для ефективного функціонування підприємств і шляхи її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56
Шифр НБУВ: РА380316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Паславська І.М. 
Математичне моделювання інвестиційної діяльності підприємства з врахуванням ризику: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / І.М. Паславська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Уперше для розрахунку показника відносних втрат, спричинених відтермінуванням реалізації проектів, запропоновано використання ставки дисконтування, що відображає зміну ефективності проектів у часі, визначено основні чинники, що впливають на її величину. Показано доцільність застосування методу послідовних наближень для врахування реінвестування доходів у разі довгострокового планування інвестиційної діяльності підприємства. Побудовано економіко-математичну модель розподілу реалізації проектів інвестиційного портфеля за допомогою методу послідовних наближень. Запропоновано метод узгодження довгострокової фінансово-інвестиційної програми підприємства. Удосконалено модель формування оптимальної структури портфеля інвестиційних проектів, яка дає змогу враховувати можливість поділу проекту на частини згідно з технологічними можливостями та зміну ефективності проектів у часі. Наведено метод аналізу ефективності альтернативних варіантів фінансування інвестиційного проекту за допомогою критеріальних показників ефктивності, що дозволяє враховувати інвестиційні витрати проекту в повному обсязі. Розвинуто метод беззбитковості проекту для встановлення рівня маркетингового ризику проекту. Розглянуто питання удосконалення організаційної структури планування інвестиційної діяльності підприємства. Запропоновано спосіб розрахунку грошового потоку інвестиційного проекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 в611 +
Шифр НБУВ: РА334241

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бондар М.І. 
Методологія та організація обліку і контролю інвестиційної діяльності: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.09 / М.І. Бондар ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 32 с. — укp.

Висвітлено основні теоретичні засади інвестиційної діяльності за умов ринкової економіки. Наведено підходи до визнання інвестицій на основі поєднання фінансового й облікового підходів до їх суті. Проаналізовано засоби оцінювання інвестиційних ресурсів, об'єктів інвестування та бізнесу в цілому. Запропоновано шляхи їх удосконалення. Висвітлено правові засади інвестиційної діяльності та варіанти відображення у фінансовому та правлінському обліку основних процесів даної діяльності з урахуванням етапів реалізації інвестиційних проектів. З позиції користувачів фінансової інформації визначено моделі фунціонування ефективної системи зовнішнього та внутрішнього контролю інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-56в + У9(4УКР)290-56-218в +
Шифр НБУВ: РА361764

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Грабовський І.С. 
Механізм управління ризиками інвестиційних проектів на підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.С. Грабовський ; Дніпропетр. ун-т економіки та права. — Д., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено модель вибору управлінського рішення щодо реалізації інвестиційного проекту за умов ризику та невизначеності, що дає змогу сформувати систему оцінки функцій (критерії вибору кращого варіанта на основі принципових установок осіб, які приймають рішення за умов ризику) для визначення основних параметрів інвестиційного проекту, що, у свою чергу, дає змогу проаналізувати можливі управлінські рішення щодо реалізації проекту за зазначених умов. Запропоновано метод оцінки управлінських рішень за ступенем ризику реалізації інвестиційного проекту з урахуванням його вартості та тривалості, який полягає у визначенні за допомогою нормального стандартного розподілу обмеженої сфери очікуваних результатів, імовірності досягнення результату та можливих збитків з появою ризикових ситуацій у майбутньому під час реалізації. Розроблено механізм керування ризиками інвестиційного проекту, що є послідовністю прийняття рішень щодо його реалізації, яка містить аналіз та оцінку можливих управлінських рішень, оцінку імовірності досягнення результату та на підставі кількісної оцінки ризику (критерій оцінки ступеня ризику підрядника) визначення умов контракту між учасниками такого проекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56-99
Шифр НБУВ: РА326866

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Варєс О.Ю. 
Механізми маркетингової логістики в управлінні закупівельно-збутовою діяльністю підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ю. Варєс ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 21 с. — укp.

Запропоновано концепцію маркетингової логістики на підставі інтеграції маркетингових та логістичних методів у сферах збуту продукції та закупівлі ресурів. Зазначено, що застосування даної системи сприяє здійсненню оперативного обміну інформацією, оптимізації термінів та об'ємів постачань, підвищенню якості продукції, комплектуючих, устаткування, своєчасному та повному задоволенню потреб споживачів. Розроблено комплекс механізмів управління закупівельно-збутовою діяльністю підприємств. Запропоновано метод оцінки ефективності функціонування системи маркетингової логістики для визначення доцільності використання окремих варіантів логістичної системи на підставі аналізу всіх аспектів її діяльності та здійснення вибору оптимального варіанту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56-21 +
Шифр НБУВ: РА331250

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мамонова К. М. 
Моделювання інвестиційної привабливості підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / К. М. Мамонова ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні положення аналізу й інструментарій оцінювання інвестиційної привабливості підприємств України з урахуванням їх регіональної та галузевої належності, а також особливостей відповідних товарних ринків/ринків послуг. Наведено комплекс економіко-математичних моделей для оцінювання інвестиційної привабливості підприємств, який базується на інструментарії методу аналізу ієархії, теорії нечіткої логіки та нейротехнології. Обгрунтовано необхідність використання карт Кохонена для знаходження значень параметрів функцій належності критеріїв оцінювання інвестиційної привабливості підприємств терм-множинам значень відповідних лінгвістичних змінних. Розроблено відповідне програмне забезпечення, а також рейтингову шкалу для економічної інтерпретації одержаних результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 в611
Шифр НБУВ: РА375341 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Кірнос О.І. 
Організаційно-економічний механізм мотивації інвестиційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.І. Кірнос ; Східноукр. держ. ун-т. — Луганськ, 2000. — 21 с. — укp.

Наведено результати дослідження та апробації методичних основ створення організаційно-економічного механізму мотивації інвестиційної діяльності акціонерних товариств. Виявлено головні теоретичні закономірності підвищення ефективності управління сучасним підприємством у період приватизації, переходу від державної форми власності до акціонерної і стійкого функціонування акціонерного товариства у будівельному комплексі України. Розкрито сутність, структуру, роль інвестицій у відтворювальному процесі, з'ясовано методичні підходи до розрахунку економічної ефективності інвестиційних проектів із використанням бюджетних джерел фінансування, виявлено стан і визначено особливості фінансового забезпечення інвестиційних процесів за умов формування нового господарчого механізму. Визначено основні напрямки підвищення ефективності використання бюджетних коштів, розроблено комплекс пропозицій щодо вдосконалення амортизаційної, податкової політики, вирішення проблем неплатежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)290-56
Шифр НБУВ: РА308862 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Локшин В.С. 
Організаційно-економічний механізм реалізації венчурних інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Локшин ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2006. — 18 с. — укp.

Відзначено, що завдяки специфічним умовам функціонування та розвитку вітчизняних підприємств є неохідним подальший розвиток теоретичних і практичних засад залучення та використання інвестиційних ресурсів, оскільки умови виживання у сучасному бізнес-середовищі вимагають від підприємств інноваційності, гнучкості, концентрації максимальних ресурсів і зусиль на мінімальному просторі. Розроблено методичі підходи та практичні рекомендації щодо створення організаційно-економічих механізмів управління інноваційно-інвестиційною діяльністю підприємств на базі проектів венчурного інвестування. Запропоновано розглядати венчурний капітал як специфічний інструмент інвестиційної діяльності, який дозволяє підприємствам різних галузей економіки реалізовувати нові розробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56-99 +
Шифр НБУВ: РА348381

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Настасьєв В.М. 
Організаційно-економічні механізми активізації лізингової діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.М. Настасьєв ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 17 с. — укp.

Розкрито економічну суть і роль лізингу як фінансово-економічної категорії, обгрунтовано критерії його поділу на фінансовий і оперативний. Розглянуто види та форми лізингу, визначено суб'єкти й об'єкти лізингових відносин. Досліджено стан розвитку лізингових операцій в Україні, сучасні особливості державного регулювання лізингової діяльності. Узагальнено зарубіжний досвід розвитку лізингу. Визначено основні напрямки його трансформації до вітчизняної практики. Обгрунтовано основні складові механізму державного регулювання лізингових відносин, важелі активізації лізингової діяльності промислових підприємств. Запропоновано ефективні напрямки формування лізингових компаній, шляхи покращання діяльності існуючих. Розроблено методи оцінки ефективності лізингових операцій підприємств, ризиків лізингової діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-562.31 +
Шифр НБУВ: РА345249

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Малярчук І.І. 
Організація та механізм функціонування підприємств з іноземними інвестиціями (на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу (ВПК): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.І. Малярчук ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання процесу організації та функціонування підприємств з іноземними інвестиціями в економіці України. Розглянуто проблеми, що мають місце в організації та діяльності організаційно-правових структур з іноземним капіталом, та на прикладі структур видавничо-поліграфічного комплексу обгрунтовано рекомендації щодо стимулювання їх міжнародного співробітництва. Розроблено стратегію та механізм діяльності підприємств на зовнішньому ринку, методичні підходи до комплексної оцінки результатів міжнародної діяльності, запропоновано алгоритм оцінки конкурентоспроможності експортної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 + У9(4УКР)307.051-56
Шифр НБУВ: РА312760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Веретенникова О.В. 
Оцінка інвестиційних можливостей і перспектив підприємств промислового міста: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Веретенникова ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2004. — 18 с. — укp.

Визначено необхідність формування нової інвестиційної політики, однією з умов здійснення якої є використання інвестиційних можливостей міст як окремих структурних елементів економіки. Обгрунтовано важливе значення врахування фактора децентралізації в питаннях інвестування. Визначено основні тенденції та особливості інвестиційного розвитку підприємств промислового міста. Проведено аналіз джерел і форм фінансування інвестиційних проектів з використанням розробленої системи показників прийняття інвестиційних рішень. Запропоновано удосконалення форм фінансування інвестиційних проектів, що використовуються за умов промислового міста. Визначено основи інформаційної взаємодії підприємств з іншими суб'єктами інвестиційної діяльності. Розроблено механізм інвестиційного розвитку підприємств у взаємодії з органами місцевої влади. Запропоновано методику визначення інвестиційної привабливості проектів, що мають суттєве значення для соціально-економічного розвитку міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА329978

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Просович О.П. 
Оцінювання інвестиційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.П. Просович ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 22 с. — укp.

Висвітлено методологічні засади оцінювання інвестиційної діяльноті підприємств за ринкових умов. Проаналізовано напрями оцінювання інвестиційної діяльності енергетичних підприємств та розглянуто особливості формування інвестиційних ресурсів на цих підприємствах. На підставі проведеного аналізу обгрунтовано показники для оцінки ризику та чутливості інвестційних проектів. Розроблено методичні рекомендації для визначення сумарного дисконтованого грошового потоку інвестиційних проектів, які враховують нерівномірність і сезонність його утворення, а також методичні рекомендації для оцінювання ресурсоощадження у діяльності підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56 +
Шифр НБУВ: РА341349

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Мамотенко Д.Ю. 
Підвищення ефективності використання інвестицій підприємства на основі методів управління проектами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Д.Ю. Мамотенко ; Дніпропетр. ун-т економіки та права. — Д., 2003. — 22 с. — укp.

Висвітлено проблеми підвищення ефективності використання інвестиційних ресурсів підприємства за сучасних умов господарювання, становлення інвестиційного ринку, трансформації економіки. Описано методику управління інвестиційними проектами у вигляді системи, що складається з трьох основних елементів: технології урахування ризику і невизначеності реалізації проекту; визначення ефективності інвестиційного проекту з урахуванням скорочення тривалості його реалізації. Розкрито сутність ефективності інвестування на основі використання методів управління проектами. Запропоновано вдосконалену систему управління інвестиційними проектами на основі мережевого моделювання. Викладено концепцію розв'язання задачі реалізації проекту в заданий інвестором строк за мінімальних додаткових витрат з використанням алгоритму визначення дефекту. Проаналізовано методику урахування ризику і невизначеності в інвестиційних проектах на основі мережевого моделювання, що підвищує надійність реалізації інвестиційних проектів. Розглянуто алгоритм і технологію прийняття ефективних управлінських рішень за умов невизначеності вихідних даних на основі імітаційного моделювання з урахуванням залежності "час - вартість".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56-07 +
Шифр НБУВ: РА328044

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ємельянов О.Ю. 
Планування та регулювання інвестиційної діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Ю. Ємельянов ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 21 с. — укp.

Досліджено можливості підвищення ефективності галузевого розподілу інвестиційних ресурсів та удосконалення процесу фінансового забезпечення підприємницької діяльності. Уточнено поняття фінансово-інвестиційної стратегії підприємств. Розроблено метод визначення кількості підприємств-виробників певного товару, за якої досягається достатній рівень конкуренції на ринку цього товару. Запропоновано методику оцінки інвестиційної привабливості галузей економіки. Подано аналітичні вирази критеріїв доцільності використання зовнішніх джерел фінансування інвестиційних проектів. Запропоновано методи та моделі вибору найкращого джерела фінансування підприємницької діяльності та регулювання структури даних джерел.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)290-56
Шифр НБУВ: РА317841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Будник О.Д. 
Прийняття інвестиційних рішень при реалізації стратегії вертикальної інтеграції: методичні аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Д. Будник ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дослідження присвячено питанням методичного забезпечення обгрунтування інвестицій у відповідності з обраною стратегією розвитку підприємства. Запропоновано модель стратегічного інвестування виробничої холдингової компанії. Встановлено, що на підставі розробленого показника "обмежувальний чинник формування плану стратегічних інвестицій головного підприємства" можна проводити вибір сукупності проектів стратегічних інвестицій (вертикальної інтеграції). Розроблено методику оцінки стратегічних інвестицій виробничої холдингової компанії при реалізації стратегії вертикальної інтеграції (фінансовий аспект) дозволяє обгрунтувати рішення щодо інтеграції з одночасним ухваленням або відхиленням спільних інвестиційних проектів. Виявлено, що оцінка інвестиційної вартості пакетів акцій при вертикальній інтеграції повинна враховувати величину синергетичного ефекту. Запропоновані методичні положення дисертації апробовані на прикладі інвестиційної діяльності підприємств судноплавної компанії "Укррічфлот", що дало можливість зробити висновок про їх практичну цінність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)290-56

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського