Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (331)Книжкові видання та компакт-диски (298)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)262.292$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 52
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Приварнікова А.О. 
Багатокритеріальні моделі та методи у задачах управління ризиками: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / А.О. Приварнікова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено аналітичні методи дослідження деяких багатокритеріальних моделей управління ризиками. Розглянуто клас задач, де критеріями є лінійна, достатньо визначена квадратична форма, корінь квадратний з неї, а сума невід'ємних координат допустимих векторів дорівнює одиниці. Методом лінійної згортки критеріїв параметризовано множину Парето для дво- та трикритеріальних задач. Одержано аналітичний розв'язок важливих задач портфельної теорії. На базі поняття ризику, як ймовірності неперевищення лінійною формою деякого граничного значення, побудовано та досліджено ряд стохастичних моделей з детермінованими та ймовірнісними обмеженнями. Аналітично розв'язано ряд практичних задач оптимізації структури портфеля цінних паперів щодо випадку нормального розподілу коефіцієнтів лінійної форми. Знайдено аналітичні оцінки допустимої суми кредитів, яка не порушує стабільності роботи кредитної установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)262.292-210.301
Шифр НБУВ: РА315340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Шапран В.С. 
Банки на ринку корпоративних цінних паперів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Шапран ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено місце ринку корпоративних цінних паперів у економічній системі, з'ясовано роль банків на цьому ринку. Значну увагу приділено основним протиріччям, що виникають за участі банків на ринку корпоративних цінних паперів як універсальних фінансових інститутів з високим рівнем доступу до різних сегментів фінансового ринку. Розроблено рекомендації щодо змінення акцентів у регулюванні банківської діяльності на зазначеному ринку з метою наближення стандартів і змісту регулювання до стандартів Базельського Комітету (Базелю II). Доведено необхідність підвищення інтенсивності розвитку національної системи розкриття банківської інформації в Україні та надано відповідні конкретні пропозиції. Запропоновано стратегію виходу вітчизняних банків на міжнародний фондовий ринок як емітентів, втілення якої дає змогу покращити рівень капіталізації вітчизняної банківської системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА336962

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Буй Т.Г. 
Боргові цінні папери у фінансуванні корпорацій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т.Г. Буй ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено оцінку застосування боргових цінних паперів українськими корпораціями для залучення коштів на внутрішньому та міжнародних ринках капіталу, обгрунтовано залежність ефективного використання корпоративних боргових цінних паперів від наявності передумов, які враховують розвиненість ринку цінних паперів, корпоративних відносин і фінансової інфраструктури. Доведено необхідність застосування фінансового інжинірингу у борговому фінансуванні, визначено поняття структурованих цінних паперів, запропоновано їх класифікацію та напрями використання у фінансуванні корпорацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА372409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Мігус І.П. 
Вексельний обіг на фондовому ринку України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.П. Мігус ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретико-методичні та практичні основи організації вексельного обігу на фондовому ринку України. Виявлено малодосліджені проблеми вексельних відносин, узагальнено існуючі теоретико-методичні підходи щодо організації вексельного обігу на фондовому ринку. Проаналізовано практику застосування векселів в Україні за останні роки, визначено економічні та юридичні причини згортання вексельного обігу. Зазначено, що важливим елементом його ефективного розвитку є створення відповідної інфраструктури ринку векселів та використання рейтингів векселедавців для забезпечення його інформаційної прозорості. З цією метою розроблено теоретичні та практичні рекомендації щодо удосконалення інфраструктури вексельного ринку України, запропоновано та апробовано (в Черкаській області) методики складання кредитного рейтингу векселедавців - юридичних та фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.23 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА330065

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Лапшина Т. В. 
Депозитарне забезпечення функціонування ринку цінних паперів України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т. В. Лапшина ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито класифікацію цінних паперів за формою існування. Визначено етапи розвитку ринку цінних паперів залежно від домінуючої форми існування цінних паперів. Проведено періодизацію ринку цінних паперів України за даним підходом. Обгрунтовано доцільність переходу ринку цінних паперів України до наступного, постдокументарного етапу розвитку лише за умови відповідності визначеній системі показників і критеріїв. Розроблено модель Національної депозитарної системи України для обслуговування обігу виключно бездокументарних цінних паперів. Висвітлено компоненти системи безпеки депозитарної інфраструктури ринку цінних паперів і проаналізовано їх сучасний стан в Україні. Обгрунтовано необхідність розширення джерел покриття можливих збитків у вітчизняних депозитарних установах. Досліджено методичні підходи щодо визначення рівня надійності депозитарних установ. Запропоновано внутрішньодержавний рейтинг надійності зберігачів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА372300 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Радзімовська С.Ф. 
Державне управління інфраструктурою ринку цінних паперів України: автореф. дис... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / С.Ф. Радзімовська ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліжено проблеми удосконалення та підвищення ефективності державного управління інфраструктурою ринку цінних паперів як необхідної умови його подальшого розвитку. З'ясовано, що традиційні механізми державного управління, спрямовані на забезпечення стабільного економічного зростання, у сучасному глобалізованому й інтегрованому світі вимагають переосмислення та формування нових підходів щодо їх реалізації. Проаналізовано основні напрями удосконалення механізму державного управління ринком цінних паперів. Обгрунтовано шляхи вирішення проблеми розвитку корпоративного управління в Україні, зокрема, визначено пріоритети на середньострокову перспективу щодо вступу до євпропейського співтовариства. Обгрунтовано необхідність розв'язання актуальної проблеми прискорення розвитку фінансового сектору України з метою забезпечення його безперешкодної інтеграції до єдиного фінансового ринку Європейського Союзу (ЄС). На підставі вивчення досвіду країн Центральної Європи, що недавно стали членами Євросоюзу, зроблено висновок, що динаміка конвергенції створює одночасно величезні можливості та проблеми для учасників фінансового ринку й органів регулювання фінансового сектору. Наведено пропозиції щодо визначення повноважень і функцій Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку як основного регулятора ринку цінних паперів. Обгрунтовано рекомендації щодо узгодження чинного законодавства України про регулювання ринку цінних паперів з відповідними нормами ЄС у контексті її інтеграції до європейської спільноти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА367217

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Остапович Г.М. 
Державний контроль на ринку цінних паперів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Г.М. Остапович ; Ін-т законодавства Верх. Ради України. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження формування та функціонування механізму державного контролю на ринку цінних паперів України. Розкрито його правову природу, основні принципи, розроблено класифікацію за різними критеріями. Наведено характеристику системи органів, що здійснюють державний контроль на ринку цінних паперів України. Показано роль його учасників і саморегулювальних організацій у даному процесі. Проаналізовано методи та форми державного контролю на ринку цінних паперів. Розглянуто заходи впливу, які застосовують до порушників законодавства про цінні папери. Досліджено проблеми встановлення адміністративної відповідальності учасників ринку цінних паперів. На підставі вивчення чинного законодавства України розроблено конкретні пропозиції щодо його удосконалення, зокрема у сфері регулювання відносин державного контролю на вітчизняному ринку цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.263 + Х819(4УКР)129 + У9(4УКР)262.292-218 +
Шифр НБУВ: РА345000

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Іващук Н.Л. 
Економіко-математичне моделювання процесів ціноутворення нестандартних опціонів: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.11 / Н.Л. Іващук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 40 с. — укp.

Удосконалено теоретико-методологічні положення моделювання на сучасному ринку деривативів. Розроблено нові економіко-математичні моделі процесів ціноутворення нестандартних опціонів із урахуванням стохастичного характеру їх параметрів. За допомогою математичного інструментарію та сучасних засобів програмування розроблено ефективні методи практичного обчислення цін нестандартних опціонів із стохастично змінними параметрами. Запропоновано нові підходи до моделювання на безарбітражних ринках динаміки цін нестандартних опціонів з метою вирішення проблеми врахування стохастичного характеру їх параметрів, які базуються на послабленні ряду обмежень в класичних моделях типу Блека - Шоулса та нових способах обчислення умовного математичного сподівання від мартингалів, які описують такі процеси ціноутворення. З'ясовано, що, на відміну від відомих моделей із фіксованими параметрами, нові підходи дозволяють суттєвим чином підвищувати точність прогнозованих цін опціонів. Розроблено економіко-математичні моделі ціноутворення: стандартних і нестандартних опціонів європейского стилю виконання із урахуванням стохастичних стрибкоподібних змін відсоткової ставки без ризику; нестандартних опціонів європейського стилю виконання із урахуванням стохастичного стрибкоподібного характеру дохідності базового активу; нестандартних опціонів європейського стилю виконання з урахуванням стохастичного характеру параметрів змінності цін інвестиційного портфеля декількох базових активів. У межах розроблених моделей виведено формули для визначення цін широкого класу нестандартних опціонів, на базі яких проведено експериментальні розрахунки із використанням сучасних засобів математичного програмування, зокрема, на реальних даних ряду суб'єктів господарювання під час побудови їх інвестиційних стратегій і стратегій хеджування, за допомогою портфелів активів із нестандартних опціонів, що дозволило більш точно прогнозувати ціни таких деривативів у разі раптових випадкових змін ринкової кон'юнктури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292-861в611 + У9(4УКР)262.292-861в611
Шифр НБУВ: РА362727

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Приказюк Н.В. 
Інвестиційна діяльність комерційних банків на ринку цінних паперів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.В. Приказюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання інвестиційної діяльності комерційних банків на ринку цінних паперів України. Розкрито економічну природу і сутність інвестиційної діяльності банків. Визначено форми участі банків в інвестиційному процесі на ринку цінних паперів. Наведено класифікацію портфелів цінних паперів для комерційних банків. Проаналізовано інституційно-правове забезпечення інвестиційної діяльності комерційних банків на ринку цінних паперів України. Виявлено особливості та закономірності розвитку даного ринку та досліджено його вплив на інвестиційну діяльність банків. Проаналізовано діяльність банків як інвесторів, особливу увагу приділено обсуговуванню інвестиційного процесу. Доведено, що комерційні банки повною мірою не використовують наявний інвестиційний потенціал, формуючи власні портфелі цінних паперів. Розроблено пропозиції щодо удосконалення механізму реалізації інвестиційної діяльності комерційних банків на ринку цінних паперів України. Обгрунтовано можливості побудови оптимальної структури інвестиційного портфеля акцій банку з одночасним дотриманням регулятивних вимог Національного банку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.3-56 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА354965

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дорошенко Н.О. 
Інвестиційний портфель комерційних банків України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Н.О. Дорошенко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 16 с. — укp.

Досліджено, теоретично обгрунтовано та розроблено рекомендації щодо управління інвестиційним портфелем українських банків. Виявлено суть і особливості банківських інвестицій. Запропоновано класифікацію інвестицій і принципи формування даного портфеля з урахуванням особливостей банківської діяльності. Визначено склад, терміни та мету формування інвестиційного банківського портфеля. Проаналізовано ризики, притаманні інвестиційній банківській діяльності. Запропоновано методи їх мінімізації. Виявлено вплив зовнішніх і внутрішніх факторів на ефективність даної діяльності комерційних банків України. Запропоновано шляхи активізації банківської інвестиційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА341958

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Чемодуров О.М. 
Інвестиційні ризики корпоративних цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.М. Чемодуров ; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". — К., 2007. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано основні напрями реалізації державної інвестиційно-інноваційної політики на фондовому ринку та конкретні пропозиції щодо їх реалізації. Розв'язано важливу наукову проблему оцінки аналізованої облігації за тих умов функціонування українського ринку цінних паперів, коли пошук облігацій з аналогічним рівнем ризику, яка об'єктивно оцінена ринком, істотно ускладнений. Здійснено теоретичне обгрунтування й оцінку диверсифікаційного потенціалу українських цінних паперів за умов їх включення до портфелів інвесторів з розвинутих країн. Розв'язання зазначених наукових проблем і аналіз стану національного фондового ринку та джерел фінансових ресурсів дозволяють обгрунтувати пропозиції, спрямовані на підвищення ефективної реалізації інвестиційно-інноваційної політики держави щодо залучення вивезених капіталів у реальний сектор економіки України; зниження інвестиційних ризиків вкладень в українські цінні папери, зокрема, підвищення їх ліквідності та зниження кредитного ризику; використання диверсифікаційного потенціалу українських цінних паперів, який реалізується за умов їх включення до портфелів іноземних інвесторів. На підставі аналізу існуючої методології оцінки облігацій та їх портфелів обгрунтовано пропозиції щодо вдосконалення моделі формування ціни облігацій з урахуванням її ризикованості, визначення економічної суті показника дюрації, а також формування оптимального портфеля облігацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.292-56-99 +
Шифр НБУВ: РА352022

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Герасименко О. М. 
Індикатори оцінки стану системи економічної безпеки торговців цінними паперами: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / О. М. Герасименко ; Ун-т економіки та права "КРОК". — К., 2011. — 19 с. — укp.

Узагальнено теоретичні та методичні підходи щодо визначення сутності економічної безпеки торговців цінними паперами, досліджено структуру й учасників фондового ринку (ФР), систему індикаторів розвитку ФР, проведено порівняльний аналіз вітчизняних і зарубіжних індексів ФР та їх вплив на рівень економічної безпеки торговців цінними паперами. Досліджено основні тенденції розвитку ФР України та діяльність торговців цінними паперами на ньому, проаналізовано обсяги укладених біржових контрактів, систему індикаторів економічної безпеки торговців цінними паперами. Побудовано систему економічної безпеки торговців цінними паперами та виявлено взаємозв'язки між її елементами, виявлено взаємодію ФР і торговців цінними паперами в процесі своєї діяльності, а також систематизовано складові економічної безпеки торговців цінними паперами й індикатори економічної безпеки. Розроблено комплексну методику оцінювання рівня економічної безпеки торговців цінними паперами на основі індексів ФР, рейтингів емітентів, показників волатильності та прибутковостей індексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА379753 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Дубовик А. О. 
Інструменти оцінки бізнесу за індикаторами ринку цінних паперів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / А. О. Дубовик ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-методичне забезпечення експрес-оцінки вартості бізнесу за індикаторами ринку цінних паперів, придатного для самостійного використання інвесторами для прийняття оперативних рішень за формування, поточного моніторингу й управління портфелем цінних паперів. Визначено основні інструменти вартісної оцінки бізнесу та виділено з них ті, які базуються на використанні інформації ринку цінних паперів. Встановлено взаємозв'язок індикаторів ринку цінних паперів та інструментів оцінки бізнесу як цінових мультиплікаторів. Розроблено класифікацію цінових мультиплікаторів і доведено доцільність використання як ключового мультиплікатора EV/A. Сформовано систему кількісних та якісних показників для розрахунку справедливої величини ключового цінового мультиплікатора та на її основі внутрішньої вартості цінних паперів. Вдосконалено методичний підхід щодо скорингу акцій на основі вартісних критеріїв, який дозволяє кількісно оцінити ступінь недооцінки цінних паперів ринком.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-131 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА379424 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Притула Н.І. 
Кредитно-рейтингова оцінка як інструмент ринку цінних паперів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.І. Притула ; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". — Суми, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання стосовно розробки методики кредитно-рейтингової оцінки як інструменту ринку цінних паперів. Проаналізовано категоріальний апарат процесу рейтингування. Побудовано ієрархічну модель проблем, пов'язаних з кредитно-рейтинговою оцінкою. Розроблено класифікацію рейтингових систем і проведено експертну оцінку елементів кредитно-рейтингової оцінки, для яких побудовано шкали вимірювання відповідно до Національної рейтингової шкали. Удосконалено методичний підхід до кредитно-рейтингової оцінки на базі теорії нечітких множин, який передбачає подання результатів рейтингування за Національною рейтинговою шкалою. Запропоновано можливість його використання за умов управління портфелем цінних паперів. Розроблено модель формування оптимального портфеля цінних паперів на підставі кредитно-рейтингової оцінки підприємств-емітентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА355616

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Буковський А.В. 
Маркетингові стратегії торгівців цінними паперами: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.В. Буковський ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2005. — 20 с.: табл. — укp.

Здійснено комплексне дослідження методологічних засад маркетингової стратегії торгівців цінними паперами на фондовому ринку України. Визначено місце та роль, які займають у ньому маркетингові дослідження, а також проаналізовано особливості розробки маркетингової стратегії торгівців цінними паперами. Обгрунтовано найважливіші принципи даної стратегії та надано її визначення як економічної категорії та сфери діяльності. На підставі даних маркетингового дослідження з'ясовано особливості українського ринку цінних паперів, а також роль і переваги комерційних банків за умов роботи на ньому. Розглянуто взаємозв'язок стратегічного маркетингу та стратегічного управління. На прикладі рішення маркетингової управлінської проблеми "залучення засобів населення" висвітлено логіку й етапи формування маркетингової стратегії торгівців цінними паперами на фондовому ринку. Розроблено логіку та проведено маркетингове дослідження мотивацій і рівня попиту на ощадні сертифікати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292-211.1 +
Шифр НБУВ: РА338123

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Галкін А. І. 
Математичні моделі оцінки боргових цінних паперів з урахуванням кредитного ризику: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / А. І. Галкін ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні, методологічні положення та комплекс економіко-математичних моделей оцінювання основних інвестиційних параметрів щодо вартості, дохідності, надійності, часу векселів та облігацій з урахуванням кредитного ризику на підгрунті даної системи імовірнісних і вартісних показників. Проаналізовано особливості та сучасний стан обігу боргових цінних паперів в Україні. Обгрунтовано необхідність аналізу й урахування кредитного ризику за оцінювання боргових цінних паперів. Розроблено моделі оцінювання інвестиційних параметрів боргових зобов'язань залежно від їх виду та можливого сценарію погашення з урахуванням кредитного ризику на підгрунті визначення ймовірності їх оплати. Запропоновано підходи до управління кредитним ризиком векселів та облігацій. Розроблено програмне забезпечення "мастер-цінні папери" для підтримки прийняття рішень щодо доцільності капіталовкладень в боргові цінні папери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 в611
Шифр НБУВ: РА376983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Рєпіна Е.А. 
Механізм маркетингової діяльності на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Е.А. Рєпіна ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено етимологію понять "цінні папери", "ринок цінних паперів" з позиції маркетингу. Запропоновано підходи до тлумачення цих понять. Розкрито соціально-економічну суть цінних паперів. Відзначено, що організаційно-економічним механізмом маркетингової діяльності на ринку цінних паперів є два взаємопов'язаних механізми - організаційний і економічний. Визначено позитивні та негативні тенденції формування ринку цінних паперів, які впливають на впровадження маркетингової діяльності. Доведено, що конкурентне середовище на ринку цінних паперів характеризується наявністю декількох рівнів. Розглянуто базові сегменти споживачів - інвесторів залежно від цілей, які вони переслідують. Розроблено організаційно-економічний механізм маркетингової діяльності суб'єктів ринку цінних паперів. Створено економіко-математичні моделі за базовими напрямами діяльності Донецької фондової біржі, що дало змогу сформувати оптимальний портфель цінних паперів і мінімізувати ризик. Запропоновано вдосконалити маркетингову діяльність ДФБ шляхом відокремлення підрозділу маркетингу. Наведено з метою використання систему взаємподоповнюючих стратегій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292-211.1 +
Шифр НБУВ: РА334387

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Сидоренко О.М. 
Моделі і методи автоматизованого управління портфелем цінних паперів на фондовому ринку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.М. Сидоренко ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 18 с. — укp.

Вперше розроблено логіко-лінгвістичний метод розрахунку ставки дисконтування залежно від результатів оцінювання фінансово-економічного стану підприємства, який дозволяє розв'язати задачу класифікації й багатокритеріального вибору альтернатив за умов невизначеності та відрізняється від існуючих відсутністю суб'єктивності та складності визначення необхідних коефіцієнтів. Удосконалено метод оцінки фінансово-економічного стану підприємства на підставі розрахунку багаторівневого інтегрального коефіцієнта, що дозволяє розв'язати задачу ранжування та порівняння підприємств згідно з фінансовими показниками. Розроблено нову модель розрахунку вартості акції. Показано можливості її використання для визначення оціночної вартості акції та рівня інвестиційної привабливості підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.292 ф121 +
Шифр НБУВ: РА356382

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ганчук А.А. 
Моделювання впливу глобалізаційних процесів на функціонування ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / А.А. Ганчук ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено концепції, моделі та методи моделювання ринку цінних паперів. Наведено оцінку сучасного стану, проаналізовано структурні та динамічні властивості світового ринку цінних паперів. Визначено особливості нелінійної динаміки цінових флуктуацій активів. Показано, що їх динаміка є масштабно-інваріантною у часі та просторі та може бути охарактеризована спектром сингулярності, ширина якого визначає ступінь ефективності функціонування складної системи. Обгрунтовано концептуальні положення системного моделювання нерегулярної поведінки системи у період критичних і кризових явищ на основі техніки вейвлет-аналізу. Створено комплекс сучасних потужних методів комп'ютерного моделювання нелінійних процесів, який дозволяє одержати принципово нову інформацію щодо структури та динаміки складних фінансово-економічних систем. Обгрунтовано пріоритетні напрями державної політики розвитку ринку цінних паперів України з урахуванням виявлених тенденцій його розвитку в країнах, що розвиваються, за умов їх міжнародної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229.2 в611 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА345629

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Кравчук 
Операції банків з цінними паперами та перспективи їх розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Ігор Святославович Кравчук ; Тернопільська академія народного господарства. — Т., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-801.6 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА328910

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського