Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (30)Книжкові видання та компакт-диски (51)Журнали та продовжувані видання (20)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР) в611.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Захарова О.В. 
Моделювання макроекономічних процесів в умовах нестаціонарного середовища: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / О.В. Захарова ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуально-інструментальний базис моделювання макроекономічних процесів (МЕП) з урахуванням нестаціонарного середовища, що базується на системі взаємопов'язаних механізмів та економіко-математичних моделей, який дозволяє проводити якісні розрахунки та підвищувати ефективність управлінських дій. Побудовано модель типізації МЕП. Сформовано систему індикаторів нестаціонарності, до якої віднесено такі характеристики як біфуркаційність, фрактальність, циклічність, популяційність, ентальпійність і стійкість. Визначено кількісні методи їх оцінки. Розроблено механізми оцінювання, аналізу та прогнозування динаміки МЕП, що засновано на SSA-методі. Побудовано оцінки впливу характеристик нестаціонарності на прогнозну динаміку макропоказників. Одержано високоякісні прогнозні рівні основних МЕП, зокрема ВВП та експортних показників, що з урахуванням індикаторів нестаціонарності дозволяють вирішувати питання планування та регулювання макротраєкторій за управління соціально-економічними процесами в нестаціонарному середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611.215 + У9(4УКР) в611.215
Шифр НБУВ: РА374948 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Бакурова А. В. 
Моделювання процесів самоорганізації в соціально-економічних системах: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.11 / А. В. Бакурова ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 40 с. — укp.

Сформовано загальну концепцію моделювання самоорганізації соціально-економічних систем як поетапну процедуру, в результаті якої формується комплекс моделей для управління життєздатністю соціально-економічних систем на основі самоорганізації. Визначено пріоритетність синергетичного підходу, який орієнтований на самоорганізаційні зміни; необхідність розглядати в управлінні складову самоорганізації не лише спонтанної, а й свідомої, спрямованої на зміну економічними агентами самих себе. Основні проблеми полягають в узгодженні управління з механізмами самоорганізації, взаємодії різних стилів управління, визначенні ефективності їх спільного впливу на розвиток системи. Одним з шляхів вирішення даних проблем рекомендовано використання рефлексивного управління, що дає змогу врахувати інтереси всіх партнерів і забезпечити життєздатність соціально-економічної системи. Серед представлених математичних методів одне з центральних місць посідає когнітивне моделювання. Універсальність такого інструменту імітаційного моделювання дозволяє у поєднанні з іншими методами моделювати різні види самоорганізації, формувати системи протидій негативній самоорганізації складних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611.213 + У9(4УКР) в611.213
Шифр НБУВ: РА378086 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Самченко Н. К. 
Моделювання структурно-функціональних зв'язків в економіці: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Н. К. Самченко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено концепцію дослідження структурно-функціональних зв'язків в економіці на засадах теорії витрати-випуск, реалізація якої спрямована на здійснення системно-структурного аналізу тенденцій та прогнозування розвитку економіки. Вона дає цілісне уявлення щодо прояву дії структурно-функціональних зв'язків та їх використання у процесі прогнозування розвитку економічної системи. В основу теоретичних і прикладних розробок покладено принципи дослідження структурно-функціональних зв'язків, а також принципи структурно-функціонального моделювання та прогнозування розвитку економіки. Розроблено балансову структурно-функціональну модель рівноважної економіки, яка призначена для прогнозування як окремих макроекономічних показників розвитку економіки, так і відтворювальної структури економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У. в611.211 + У9(4УКР) в611.211
Шифр НБУВ: РА381019 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського