Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (12)Реферативна база даних (192)Книжкові видання та компакт-диски (195)Журнали та продовжувані видання (37)
Пошуковий запит: (<.>U=У526.0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Сліпченко Т. О. 
Механізм монетарного регулювання за умов транзитивної економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Т. О. Сліпченко ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено гносеологічні засади побудови механізму монетарного регулювання (ММР), визначено його сутність як економічної категорії та проаналізовано структуру. Проведено теоретичний аналіз монетарних режимів, визначено закономірності трансформації ММР у розвинутих країнах і країнах з транзитивною економікою. Виявлено особливості запровадження монетарних режимів регулювання мікропроцесів у розвинутих країнах і країнах, що розвиваються, та обгрунтовано вибір оптимального монетарного режиму в Україні за даних макроекономічних умов. Висвітлено основні напрями гармонізації вітчизняного ММР за умов сучасних інтеграційних процесів. Проаналізовано взаємозв'язок основних макроекономічних параметрів економіки України з метою побудови ефективного ММР за допомогою VAR - моделі монетарної трансмісії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.71 + У526.0 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА381311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Мазуренко В. І. 
Системні детермінанти світових фінансових криз: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.02 / В. І. Мазуренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 32 с. — укp.

Розроблено нові теоретичні підходи до аналізу закономірностей та структурних компонентів світових фінансових криз. Сформульовано визначення понять "світова фінансова криза", "системні детермінанти світових фінансових криз", "фінансова нестабільність", "валютна криза", "банківська криза", "боргова криза". Систематизовано фази та стадії розвитку світових фінансових криз і проаналізовано процес поширення фінансової кризи на глобальну економіку за умов активної фази. Побудовано економіко-математичні моделі оцінки фінансової стабільності для шістнадцяти країн світу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.0-97
Шифр НБУВ: РА373678 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Луцишин З.О. 
Формування глобальної фінансової архітектури світового господарства: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.05.01 / З.О. Луцишин ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 40 с.: рис. — укp.

Досліджено концептуально-методологічні засади формування глобальної фінансової архітектури у контексті зміни парадигми світового фінансового середовища, виявлено та проаналізовано внутрішні протиріччя, діалектику деструктивних тенденцій та стратегічну роль структурно-координаційних ланок у її функціонуванні. Акцентовано увагу на теоретико-методологічних засадах функціонування світового фінансового середовища. Визначено його сучасні тенденційні зміни, проаналізовано структурні зрушення на міжнародному фінансовому ринку, з'ясовано вплив глобалізації на зміну фінансового середовища та принципів його функціонування. Простежено синергетику інтеграційних процесів у даному середовищі, особливості та вплив валютно-фінансових криз на стійкість глобального фінансового середовища, розроблено імітаційну модель пірамідальної структури валютних площин з використанням кібернетичної моделі багаторівневої ієрархії, місце та роль структурно-координаційних ланок світової фінансової архітектури, об'єктивні причини, передумови та необхідність її реформування. Встановлено глобальний розрив між реальним і фінансовим сектором сучасного світового господарства. Зазначено, що це дало можливість виявити хронічні іманентні проблеми, розкрити спекулятивний характер валютно-фінансового сектору, його відрив та органічне відчудження від реального сектору, критичний розмір його самодостатності.Обгрунтовано доцільність проведення кардинальної інституційної реформи та аргументовано, що інституційною основою глобальної фінансової архітектури повинен бути Єдиний Всесвітній банк як головна координуюча установа, кредитор останньої інстанції. Запропоновано низку практичних рекомендацій щодо комплексного реформування існуючих міжнародних фінансових установ з метою розробки механізмів запобігання, уникнення обвалів, шквальних криз, потрапляння у боргові ями, розроблено концепції формування даної архітектури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.0 +
Шифр НБУВ: РА323937

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського