Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (173)Книжкові видання та компакт-диски (268)Журнали та продовжувані видання (121)
Пошуковий запит: (<.>U=У052.9(4УКР)242.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Никонович Г.І. 
Аналіз і контроль оборотних активів торговельних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Г.І. Никонович ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні аспекти аналізу та контролю оборотних активів за умов ринкової економіки. Систематизовано концептуальні положення організації та методики обліку, аналізу та контролю фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємництва. Визначено критерії та напрямки моделювання обліку, аналізу та контролю оборотних активів за умов застосування комп'ютерних інформаційних систем. Запропоновано комплексний підхід щодо аналізу та контролю оборотних активів торговельних підприємств, розроблено алгоритм оптимізації їх обсягу та структури, визначено напрями його інтеграції у загальну інформаційно-аналітичну модель системи управління оборотними активами. Показано, що впровадження запропонованого алгоритму сприяє підвищенню ефективності аналітико-контрольних процедур та органічному поєднанню методичних прийомів оперативного, ретроспективного і перспективного (прогнозного) аналізу та контролю. Обгрунтовано оптимальні рішення щодо підвищення рівня контрольованості на підприємствах торгівлі й ефективності управління оборотними активами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-145.72 + У053.9(4УКР)421.0-572 +
Шифр НБУВ: РА352689

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шевчук Л.П. 
Аналіз і контроль формування та використання коштів на оплату праці на підприємствах роздрібної торгівлі: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.09 / Л.П. Шевчук ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та організаційні засади та практичні аспекти формування та використання коштів на оплату праці (ОП) на підприємствах роздрібної торгівлі (ПРТ). Запропоновані рекомендації спрямовано на підвищення легальної заробітної плати, зменшення податкового навантаження (ПН) на підприємства та наповненість соціальних фондів, які сприяють ефективному формуванню та раціональному використанню коштів на ОП. Описано методику аналізу і контролю коштів на ОП, що передбачає оптимізацію інформаційних потоків відповідно до потреб управління, використання сучасних методів аналізу розробки систем ефективного контролю, облікового моделювання та практичного впровадження розрахунків податкових платежів. Запропоновано впровадження регресивної ставки єдиного соціального податку, що зменшить ПН на ПРТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.12-146.45 + У053.9(4УКР)421.21-645
Шифр НБУВ: РА371276 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Підлипна Р.П. 
Аналіз стратегій діяльності торговельних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.09 / Р.П. Підлипна ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Визначено зміст стратегічного аналізу та напрями його застосування у торговельних підприємствах, запропоновано впровадження у торговельні підприємства багаторівневої системи стратегічного управлінського обліку на підставі збалансованої системи показників. Висвітлено використання методики розрахунку комплексного показника фінансового стану торговельних підприємств для вибору стратегій їх розвитку, удосконалено модель аналізу компетенцій підприємств за допомогою матриці аутсорсингу, розроблено пропозиції щодо визначення вартості інтелектуального капіталу торговельних підприємств. Запропоновано підходи до організації стратегічного аналізу в торговельних підприємствах і впровадження інтегрованої системи стратегічного аналізу, для забезпечення функціонування якої розроблено типовий регламент з організації та проведення стратегічного аналізу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-21 + У053.9(4УКР)421.0-21 +
Шифр НБУВ: РА370361 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бойко Н. М. 
Аудит реальних інвестицій торговельних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Н. М. Бойко ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методичні прийоми вдосконалення організації та методології аудиту реальних інвестицій торговельних підприємств із застосуванням законів синергетики щодо аудиту реальних інвестицій, спрямованих на задоволення потреб управління торговельного підприємства. Роглянуто доцільність і можливість застосування законів синергетики в аудиті реальних інвестицій торговельних підприємств з метою розширення спектру завдань аудиту, розвитку аудиту як галузі знань. Запропоновано методичні рекомендації щодо оптимізації процесу організації внутрішнього та зовнішнього аудиту реальних інвестицій торговельних підприємств відносно формування документації, визначення місця внутрішнього аудиту реальних інвестицій в організаційно-функціональній системі торговельного підприємства. Розроблено й апробовано методику доцільності реальних інвестицій торговельних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-145.711
Шифр НБУВ: РА371326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Хоменко Н.В. 
Методика фінансового та управлінського обліку товарних запасів у госпрозрахункових відособлених підрозділах споживчої кооперації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / Н.В. Хоменко ; Укоопспілка, Львів. комерц. акад.. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано поняття та економічна сутність товарних запасів. Розглянуто питання організації та методики фінансового та управлінського обліку товарних запасів у госпрозрахункових відособлених підрозділах споживчої кооперації України, розробки облікової політики в частині обліку товарних запасів, методики обліку отриманих знижок від постачальників, торгівельних націнок та транспортно-заготівельних витрат, дискусії щодо вибору методів оцінки вибуття та оцінки товарних запасів на дату балансу за міжнародними та національними стандартами. Досліджено особливості вибору програмних продуктів та можливостей автоматизації обліку товарних запасів з використанням сучасної комп'ютерної техніки. Визначено послідовність опрацювання даних у разі автоматизації облікового процесу. Досліджено суть та зміст процесу бюджетування та розроблено бюджети для госпрозрахункових відособлених підрозділів стосовно товарних запасів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.18-145.72 +
Шифр НБУВ: РА343274

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Крутова А. С. 
Методологія та організація бухгалтерського обліку в сфері електронної торгівлі: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.09 / А. С. Крутова ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2011. — 37 с.: табл., рис. — укp.

Наведено комплексну характеристику електронної торгівлі. Розглянуто історію становлення та розвитку, поняття та види електронної комерційної діяльності, види суспільних відносин, що формуються в процесі використання Інтернету, а також вплив інформатизації суспільно-економічних відносин на методологію бухгалтерського обліку. Розроблено й апробовано методику оцінювання економічної ефективності діяльності суб'єктів електронної торгівлі та структур обліково-інформаційного забезпечення управління ними. Аргументовано доцільність введення в наукову термінологію бухгалтерського обліку економічної категорії "нематеріальні товари". Розроблено методологічні засади оцінювання й обліку нематеріальних товарів. Висвітлено перспективи удосконалення обліку реалізації товарів зі знижками та моделювання фінансового результату суб'єктів здійснення електронної торгівлі, а також використання сучасного розрахункового інструментарію й організації бухгалтерського обліку розрахунків у різних бізнес-моделях електронної торгівлі. Запропоновано систему реєстрації фактів господарського життя, головною метою якої є вимір ефективності використання капіталу підприємства. Розкрито сутність принципу подвійності в бухгалтерському обліку, яка відповідає вимогам побудови моделі динамічного бухгалтерського обліку. Наведено визначення електронного документа, розроблено нову класифікацію документів як інформаційного потоку, носія інформації, електронного повідомлення та доказу. Визначено пріоритетні напрями нормативно-правового регулювання електронної діяльності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-211.852
Шифр НБУВ: РА385068 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Рєхачева А.М. 
Облік в управлінні оборотним капіталом торговельного підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / А.М. Рєхачева ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 24 с. — укp.

Розглянуто питання управління оборотним капіталом оптових підприємств. Визначено роль обліку в управлінні оборотним капіталом. Оновлено класифікацію майна підприємства за ступенем ліквідності з виділенням окремого виду майна, для якого запроваджено новий термін "екс-актив", розроблено методику його обліку. На підставі застосування додаткових позабалансових рахунків розроблено методику обліку матеріальних цінностей, переданих у використання. Удосконалено процес документування оборотного капіталу (товарні операції, порядок оформлення звітності матеріально відповідальних осіб, розрахунків з дебіторами та розподілу транспортно-заготівельних витрат). Запропоновано методику підготовки інформації на додаткових позабалансових рахунках для прийняття управлінських рішень стосовно управління запасів за умов комп'ютеризації господарської діяльності. Детально розглянуто алгоритм оформлення інформації у базі даних документів, які підлягають розгляду в бухгалтерському обліку (до опрацювання бухгалтером), та у базі даних документів, які прийняті до обліку та опрацьовані фахівцем бухгалтерської служби, за умов комп'ютеризації обліку господарської діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-145.72 +
Шифр НБУВ: РА344105

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Несходовський І.С. 
Облік грошових коштів та контроль їх виконання в підприємствах торгівлі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / І.С. Несходовський ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання удосконалення обліку грошових коштів і контролю їх використання на підприємствах торгівлі з використанням сучасних інформаційних технологій. Висвітлено стан управління грошовими коштами, визначено пріоритетні напрями удосконалення їх обліку та контролю. Визначено практичні та законодавчі передумови створення електронної форми обліку грошових коштів. Розглянуто послідовність й особливість виконання процедур за умов здійснення електронної обробки інформації. Визначено новий об'єкт обліку - "електронні гроші", розроблено повний комплекс методологічного забезпечення із запровадженням нового рахунку, розроблено можливі кореспонденції рахунків, визначено методику відображення їх у фінансових звітах. Розроблено багаторівневий аналітичний облік, який дає можливість оперативно з необхідним рівнем деталізації отримувати інформацію щодо руху грошових коштів на торговельних підприємствах і полегшує складання звітності. Запропоновано методичні рекомендації щодо створення інтегрованої системи контролю електронних грошей із використанням зарубіжного досвіду, що включає організаційний, технічний і програмні аспекти системи, спрямованої на запровадженням електронних технологій за умов виконанні комплексу торговельних операцій, що є стратегічним напрямом розвитку торгівлі. Визначено можливі загрози, пов'язані з рухом грошових коштів, розроблено заходи для уникнення або усунення наслідків цих загроз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.11-149.3-211.852 + У052.9(4УКР)842.11-149.3-211.852 +
Шифр НБУВ: РА366657

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Цуканова О.В. 
Облік і аналіз заробітної плати у підприємствах торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.В. Цуканова ; Харк. держ. акад. технології та орг. харчування. — Х., 2000. — 17 с. — укp.

Розроблено пропозиції з організації оплати праці на основі безтарифної системи з урахуванням конкретного внеску кожного працівника в результати діяльності підприємства та кінцевих фінансових результатів підприємства в цілому. Удосконалено форми первинної документації з нарахування заробітної плати та розрахунку відпускних у підприємствах роздрібної торгівлі. Надано пропозиції щодо покращання методики синтетичного обліку витрат з оплати праці. Удосконалено методику аналізу витрат щодо оплати праці на підставі класифікації факторів, що впливають на їх величину. Розроблено на основі кількісної залежності методику прогнозного аналізу ефективності витрат на оплату праці в підприємствах торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.10-146.45
Шифр НБУВ: РА311045 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Поливана Л.А. 
Облік і аналіз фінансових результатів підприємств роздрібної торгівлі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / Л.А. Поливана ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено процес формування фінансових результатів діяльності підприємств роздрібної торгівлі. Висвітлено теоретичні аспекти обліку фінансових результатів за умов ринкової трансформації економіки. Уточнено економічну сутність поняття "прибуток". Упорядковано багаторівневу ієрархію нормативно-законодавчої бази з обліку фінансових результатів. Запропоновано поглиблену класифікацію витрат для підприємств галузі. Наведено пропозиції щодо удосконалення аналітичного обліку доходів, витрат і фінансових результатів діяльності підприємств роздрібної торгівлі, їх документального оформлення. Обгрунтовано рекомендації щодо формування облікової політики в частині обліку фінансових результатів, визначено її основні елементи та порядок документального оформлення. Уточнено структуру звіту про фінансові результати. Запропоновано модель організацї процесу бюджетування для підприємств роздрібної торгівлі. Розроблено методичні підходи до складання статичних бюджетів з застосуванням електронних таблиць Microsoft Excel, які рекомендовано до впровадження на підприємствах торгівлі. З метою визначення найвірогіднішого діапазону активності суб'єкта господарювання на наступний період для підприємств роздрібної торгівлі розроблено методичні підходи до складання гнучких бюджетів. Рекомендовано до впровадження матрицю центрів відповідальності, функцій та осіб, що приймають рішення. Розроблено алгоритм прийняття рішень щодо проблемних секторів торговельної мережі. Побудовано та запропоновано для впровадження на підприємствах торгівлі оболонку ERP-системи для автоматизації обліку фінансових результатів підприємств роздрібної торгівлі. З метою застосування інформаційних технологій на підприємствах торгівлі та гармонізації обліку фінансових результатів запропоновано графічну модель організації фінансового й управлінського обліку фінансових результатів у комп'ютеризованій системі підприємств роздрібної торгівлі. Визначено послідовність обробки інформації під час моніторингу. Сформовано оптимальну систему оцінних показників моніторингу та багаторівневу систему детермінованого факторного аналізу. Проведено статистичний аналіз з застосуванням методу кореляційно-регресійного аналізу. Побудовано модель взаємозв'язку рентабельності продаж з факторними чинниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.12-149.3 + У053.9(4УКР)421.21-93
Шифр НБУВ: РА371545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Фоміна О.В. 
Облік і аудит в управлінні продажами товарів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.В. Фоміна ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми удосконалення обліку й аудиту в управлінні продажами товарів торговельних підприємств. Досліджено операції з продажу товарів на підприємствах роздрібної торгівлі. Проаналізовано теоретичні, методологічні та практичні питання обліку й аудиту операцій з продажу товарів у системі управління. Наведено пропозиції щодо удосконалення обліку й аудиту операцій з продажу товарів. Розкрито сутність облікової категорії "продаж", розроблено документальне забезпечення обліку й аудиту операцій з продажу товарів. Запропоновано методи комплексного дослідження системи управління продажами товарів і забезпечення оперативності й ефективності контролю форм документів. Запропоновано систему збалансованих показників ефективності управління продажами товарів підприємств роздрібної торгівлі та методики прогнозування результатів від продажу із застосуванням активізаційних заходів, що є інформаційним джерелом для прийняття управлінських рішень. Запропоновано використвовувати як інструмент аудиту модель інформаційних потоків даних обліку операцій з продажу товарів. Удосконалено методику аудиту операцій з продажу товарів на базі виділення джерел дослідження інформації та методичних прийомів, які забезпечують комплексне вивчення даних операцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1 + У052.9(4УКР)242.1-218 +
Шифр НБУВ: РА355988

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Орищенко 
Облік і аудит резервів капіталу: методологія та організація: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.09 / Марина Миколаївна Орищенко ; Київський національний торговельно-економічний ун-т. — К., 2009. — 20 с. : рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)242.11-145.711 + У052.9(4Укр)842.11-145.711
Шифр НБУВ: РА365199

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Чайка В. В. 
Облік і аудит формування та використання прибутку підприємств торгівлі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / В. В. Чайка ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше обгрунтовано наукові положення інтегрованої системи обліку прибутку торговельних підприємств і рекомендовано заходи щодо покращання її функціональності. Розроблено методичні підходи до вивчення аудиторського ризику за здійснення аудиту обліку прибутку з використанням інформаційних технологій, формула розрахунку якого є достатньо повною, компактною, більш функціональною у практичному використанні та враховує особливості діяльності підприємств торгівлі. Удосконалено класифікацію об'єктів аудиту та формування аудиторської вибірки, що дозволяє підвищувати достовірність результатів аудиту прибутку підприємств торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-149.32 + У052.9(4УКР)842.1-149.32
Шифр НБУВ: РА377042 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Гордополов В.Ю. 
Облік і контроль витрат операційної діяльності підприємств торгівлі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / В.Ю. Гордополов ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні положення та практичні рекомендації щодо вдосконалення методики обліку та контролю витрат операційної діяльності підприємств роздрібної торгівлі. Проведено науково-теоретичне узагальнення економічної та облікової суті витрат торговельних підприємств. Удосконалено класифікацію витрат операційної діяльності підприємств торгівлі для цілей обліку, аналізу та контролю, а також управління ними. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення методики обліку виконання бюджету. Запропоновано номенклатуру синтетичних, аналітичних рахунків і субрахунків для обліку відхилень від бюджетних показників витрат за центрами відповідальності, що дозволить оперативно надавати вірогідну інформацію про діяльність відповідного структурного підрозділу. Розроблено нові форми внутрішньої звітності, використання яких дозволить не допускати значних відхилень у роботі центрів відповідальності. Запропоновано методичні прийоми розподілу витрат операційної діяльності для визначення витратомісткості за товарними групами та певними видами товарів. Удосконалено методичне забезпечення внутрішнього аудиту витрат на підприємствах роздрібної торгівлі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.11-148.6 + У052.9(4УКР)842.11-148.6 +
Шифр НБУВ: РА364862

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Бузак Н.І. 
Облік і контроль затрат на впровадження сучасних інформаційних технологій: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Н.І. Бузак ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, методичні та практичні питання обліку та контролю затрат на впровадження сучасних інформаційних технологій. Обгрунтовано доцільність виокремлення інформаційних технологій як нового об'єкта обліку. Розроблено модель внутрішньогосподарських взаємовідносин, побудованих на ринкових принципах, визначено порядок формування трансферної ціни на інформаційні технології з метою удосконалення процесу фінансування ІТ-проектів. Запропоновано комплексну модель формування інформації про затрати на впровадження інформаційних технологій у системі управлінського обліку, яка дозволяє розширити інформаційну базу для прийняття обгрунтованих управлінських рішень. Наведено рекомендації щодо формування інформації на рахунках обліку, облікових регістрів і форм внутрішньої звітності про затрати на впровадження інформаційних технологій. Розроблено пропозиції щодо удосконалення контролю за впровадженням інформаційних технологій, що враховують основні критичні фактори успіху проекту, якими є час впровадження, затрати на його здійснення та якість виконаних робіт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-211.852 + У052.9(4УКР)242.1-218 +
Шифр НБУВ: РА362470

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Назарова К.О. 
Облік і контроль маркетингової діяльності на підприємствах торгівлі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / К.О. Назарова ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Розкрито економічну сутність і зміст, місце та роль маркетингової діяльності в торгівлі. Обгрунтовано методичні підходи щодо введення обліку та контролю, що грунтується на міжнародних і національних стандартах бухгалтерського обліку та Плані рахунків бухгалтерського обліку. Запропоновано удосконалену класифікацію маркетингових послуг, яку можна запровадити до методології обліку та котролю маркетингової діяльності. Надано рекомендації щодо удосконалення методології обліку маркетингової діяльності в галузі торгівлі та методики обліку собівартості маркетингових послуг за життєвими циклами товарів і сегментами ринків, моделювання мережі АМР фахівців з обліку та контролю маркетингової діяльності, групування витрат на єдиному синтетичному рахунку бухгалтерського обліку та їх розподілення між товарним асортиментом. Наведено удосконалену методологію поточного (оперативного) та ретроспективного контролю маркетингової діяльності на підприємствах торгівлі з застосуванням економіко-математичного моделювання, спрямованої на прогнозування прибутковості реалізації товарів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)242.11
Шифр НБУВ: РА318127 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Сапоговська О.В. 
Облік і контроль товарного забезпечення обороту на підприємствах торгівлі : автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.09 / О.В. Сапоговська ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Розроблено й апробовано розрахунково-аналітичні методичні прийоми контролю бездокументального надходження у торговельну мережу несертифікованих і товарів невідомого походження. Удосконалено дефініцію електронного обліково-економічного документа, рекомендовано запровадження електронного календаря контролю страхового запасу та гарантійного терміну реалізації товарів на основі інтегрованого обліку товарів, розроблено методичні прийоми бюджетування транспортно-заготівельних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1 + У052.9(4УКР)842.1 +
Шифр НБУВ: РА369626 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Фірсова Н.В. 
Облік і контроль торговельних витрат підприємств споживчої кооперації (на прикладі роздрібних торговельних підприємств): автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Н.В. Фірсова ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні й організаційно-методичні аспекти обліку та контролю торговельних витрат підприємств системи споживчої кооперації України. Розкрито суть і зміст цих витрат як об'єктів обліку та контролю, визначено особливості їх формування у підприємствах торгівлі системи споживчої кооперації. Розвинуто методику фінансового обліку торговельних витрат і розроблено форми внутрішньовідомчої звітності, які складають у системі споживчої кооперації. Визначено основні напрями удосконалення управлінського обліку торовельних витрат, зокрема, з застосуванням інформаційних систем і комп'ютерних технологій. Наведено рекомендації з метою вдосконалення методики й організації внутрішньовідомчого та внутрішньогосподарського контролю. Розкрито зміст суб'єктів такого контролю та підконтрольних суб'єктів і об'єктів. Розглянуто питання стосовно їх залучення до складу бюджетів торговельних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.128-148.6 + У052.9(4УКР)242.128-148.6-218 +
Шифр НБУВ: РА355370

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Науменко 
Облік інвестицій на підприємствах торгівлі: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Еліна Анатоліївна Науменко ; Київський національний торговельно-економічний ун-т. — К., 2007. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-149.34
Шифр НБУВ: РА352901

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Кузнецова С. О. 
Облік прибутку в управлінні діяльністю торговельних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.09 / С. О. Кузнецова ; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено етапи еволюції бухгалтерського обліку прибутку в системі рахунків й уточнено сутність категорій "прибуток" і "збиток" з різних позиційних ступенів наукових знань. Обгрунтовано необхідність класифікації фінансових результатів за ознакою одержувачів прибутку. Визначено сукупність теоретичних, концептуальних і методичних завдань системного підходу до обліку прибутку за умов управління товарним асортиментом за категоріями. Уточнено субрахунки до рахунків з обліку доходів, витрат і фінансових результатів. Запропоновано деталізацію інформації управлінського обліку про прибуток з урахуванням маржинального підходу. Удосконалено первинну документацію та форми внутрішньої звітності про прибуток за умов трансфертного ціноутворення центрів відповідальності в категорійному менеджменті суб'єктів господарювання торговельної сфери, що дозволяє обчислення багатоступеневої обліково-інформаційної моделі фінансових результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)242.1-149.32
Шифр НБУВ: РА382747 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського