Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (16)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.230.162$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Дубковський Г.В. 
Динаміка імунної реактивності при післяпологовому ендометриті в процесі лімфотропної терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Г.В. Дубковський ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Уперше у хворих на пуерперальний ендометрит визначено особливості неспецифічних факторів захисту та імунної реактивності їх організму, які притаманні різним формам зазначеної патології. Виявлено фактори, що визначають виникнення ендометриту. Обгрунтовано застосування лімфотропної імунокоригувальної терапії хворим на післяпологовий ендометрит. Розроблено методику даної терапії для кожної його форми. Установлено, що за різних форм ендометриту, а також у процесі терапії є взаємозв'язок між характером мікрофлори піхви, станом загальної та місцевої імунологічної реактивності. Уперше на підставі результатів вивчення динаміки факторів неспецифічного захисту та імунної реактивності проведено порівняльний аналіз ефективності лімфотропної імунокоригувальної терапії та традиційного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.230.162-52 +
Шифр НБУВ: РА328137

Рубрики:

      
2.

Алєйнікова О.О. 
Застосування системної ензимотерапії для оптимізації лікування післяпологових ендометритів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.О. Алєйнікова ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Проведено комплексне клініко-лабораторне обстеження 72 породіль з післяпологовим ендометритом та 61 породіллі з субінволюцією матки після кесарева розтину. Наведено результати вивчення показників імунного статусу, системи гемостазу, ехографічної картини післяпологового стану матки та надано оцінку бактеріальному фактору. Досліджено розвиток вторинної імунологічної недостатності за відносним супресорним варіантом з активізацією імунокомплексних реакцій, встановлено наявність гіперкоагуляції та зниження функціональних резервів фібринолізу. Зазначено, що післяпологовий ендометрит є полімікробним захворюванням і найчастіше розвивається на фоні патологічних включень в порожнині матки. Впровадження препарату СЕТ "Флогензим" до комплексної терапії та профілактики післяпологового ендометриту за рахунок корекції розладів імунітету та гемостазу сприяє підвищенню ефективності лікування породіль.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.230.162-52
Шифр НБУВ: РА317515 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Баштова Н.В. 
Профілактика та лікування післяпологового ендометриту з використанням у комплексній терапії методу біорезонансної стимуляції матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Н.В. Баштова ; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

На підставі результатів клініко-лабораторних і функціональних методів дослідження розроблено ранні про- та діагностичні критерії розвитку ендометриту. Запропоновано засіб профілактики та лікування його із застосуванням хірургічної санації порожнини матки під час гістероскопії та біорезонансної вібромеханічної стимуляції матки. Доведено, що впровадження даного комплексу лікувально-діагностичних і профілактичних заходів післяпологового ендометриту в акушерських стаціонарах у групах ризику дозволило знизити частоту даної патології та скоротити тривалість перебування породіль у стаціонарі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.230.162-542 +
Шифр НБУВ: РА323417

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського