Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (30)
Пошуковий запит: (<.>U=Р620.16$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Дашо М.Б. 
Клініко- біохімічна та імунологічна оцінка ентеросорбції в комплексній терапії гострих нейроінфекцій: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.13 / М.Б. Дашо ; Київський НДІ епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського. — К., 1998. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.16-52

Рубрики:

      
2.

Геращенко С.Б. 
Морфогенез експериментальних токсичних нейропатій, викликаних препаратами, які застосовуються для лікування онкологічних захворювань: Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.03.09 / С.Б. Геращенко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 36 с.: рис. табл. — укp.

У експерименті на щурах показано, що препарати "Етопозид","Доксорубіцин","Цисплатин" і "Вінкристин" викликають токсичні нейропатії. Вони відрізняються характером морфологічних змін, послідовністю та термінами виникнення, що зумовлено відмінністю впливу цитостатиків різних класів на окремі компоненти нейрогліокапілярних комплексів периферичних нервів, спинномозкових вузлів і рухових сегментарних центрів. На базі результатів комплексного морфофункціонального аналізу розроблено концепцію морфогенезу токсичних нейропатій, яка передбачає виділення послідовних стадій. Визначено, що кожній фазі притаманні особливості, зумовлені своєрідним поєднанням взаємообумовлених реактивних змін, процесів альтерації та компенсації в аферентних і еферентних нейронах та перинейрональних структурах, які забезпечують трофіку нервових клітин (мікрогеморусло, сполучно-тканинна строма, гліоцити).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.16-29 +
Шифр НБУВ: РА325926

Рубрики:

      
3.

Гладка В. М. 
Особливості перебігу та стан системи гемостазу у пацієнтів з енцефалітами при активації герпетичної інфекції: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.15 / В. М. Гладка ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено стан клінічних, гемостазіологічних, нейропсихологічних, нейровізуалізаційних показників у 80-ти хворих на енцефаліти, які пов'язані з активацією герпетичної інфекції, та у 26-ти хворих на енцефаліти неуточненої етіології. Доведено, що за енцефалітів, які пов'язані з активацією герпетичної інфекції, в анамнезі спостерігалась висока частота алергічних проявів, герпетичних висипів і соматичних захворювань. Встановлено, що за умов цього органічна неврологічна симптоматика супроводжувалась змінами магнітно-резонансної томографії (МРТ)-параметрів головного мозку з наявністю крововиливів у мозок і великим відсотком геморагічного синдрому за даними дослідження спинно-мозкової рідини. Одержано дані щодо більш тяжкого клінічного перебігу енцефалітів, які пов'язані з активацією вірусу простого герпесу (ВПГ1/2) та мікст-герпесвірусної інфекції. У пацієнтів із енцефалітами, які пов'язані з активацією герпетичної інфекції, розвинулись гіпокоагуляційні зміни в системі коагуляційного гемостазу, які супроводжувалися зниженням агрегаційних властивостей тромбоцитів. Встановлено, що застосування ациклічних аналогів нуклеозидів має позитивний вплив на клінічний перебіг енцефалітів, які пов'язані з активацією герпетичної інфекції, та оптимізує терапію геморагічного синдрому за енцефалітах, які пов'язані з активацією ВПГ1/2 та мікст-герпесвірусної інфекції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.162-3
Шифр НБУВ: РА376172 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Андрєєва О. Г. 
Удосконалення етіопатогенетичної терапії герпесвірусних уражень нервової системи з використанням препарату лективір: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.13 / О. Г. Андрєєва ; Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського АМН України. — К., 2010. — 23 с. — укp.

Розглянуто нове вирішення наукової задачі - вдосконалення методів лікування хворих на герпесвірусні ураження нервової системи (УНС) залежно від схеми терапії. Встановлено імунологічні зсуви характерні для різних форм УНС герпесвірусної етіології. Вивчено особливості клінічного перебігу, інтерферонового й імунного статусу у хворих на УНС герпесвірусами. Розроблено оптимальні схеми фармакокорекції. Доведено терапевтичну ефективність нового противірусного препарату лективір у клініці нейроінфекцій. Вперше встановлено імунологічні зсуви, характерні для різних клінічних форм УНС герпесвірусної етіології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р620.162-52
Шифр НБУВ: РА376494 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського