Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Р569.714.2-1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Білодід О.О. 
Ендогенний інтерферон, показник апоптозу та інтеграція в геном вірусу папіломи людини 16 типу як фактори ризику розвитку раку шийки матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.О. Білодід ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 2007. — 21 с. — укp.

Встановлено, що висока проліферативна активність епітелію шийки матки імовірно обумовлена властивостями ВПЛ та неспецифічним запальним процесом, який може бути фактором, що ініціює РШМ. Встановлено, що сполучення інтеграції ВПЛ 16-го типу та зниженого АІ є однією з умов прогресування передраку шийки матки в мікро- та інвазивний рак. Доведено, що наявність інтеграції ВПЛ 16-го типу в геном у хворих з дисплазією I - III ст. і Ca in situ потребує більш радикальних методів лікування, оскільки органозберігальні методи призводять до частого виникнення рецидивів. Виявлено, що використання препаратів інтерферону (в дозах, рекомендованих для лікування ВПЛ інфекції) є ефективним лише для лікування хворих з епісомальною формою ВПЛ. Виявлено, що дані засоби не впливають на ефективність лікування хворих з ВПЛ, інтегрованим в геном клітини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-1 +
Шифр НБУВ: РА352390

Рубрики:

      
2.

Михайленко О.М. 
Комплексне лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями, асоційованими з вірусами папілом людини, із застосуванням інтерферонотерапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Михайленко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи підвищення ефективності лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями I та II ступеня тяжкості перебігу, індукованими папіломавірусами людини та визначено прогностичні ознаки перебігу захворювання. Показано, що вірогідними факторами ризику розвитку цервікальних інтраепітеліальних неоплазій I та II ступеня, індукованих папіломавірусмами, є ранній вік початку статевого життя, наявність чисельних статевих партнерів, пологи, аборти, порушення менструального циклу, застосування оральних контрацептивів та паління. Виділено найбільш прогностично небезпечні критерії цервікальних інтраепітеліальних неоплазій, якими є: висока частота стійкості койлоцитарної атипії, ступінь виразності мітотичної активності епітелію у вигляді патологічних мітозів та виявлення послідовностей ДНК папіломавірусів високого онкогенного ризику (16 та 18 типів) у матеріалі шийки матки. Виявлено, що використання препаратів інтерферону та їх індукторів у комплексі з кріодеструкцією підвищує терапевтичну ефективність лікування хворих з цервікальними інтраепітеліальними неоплазіями, що супроводжуються нормалізацією процесів інтерфероноутворення, а також інших показників імунореактивності організму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.2-1 + Р715.42-2 +
Шифр НБУВ: РА350885

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського