Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (24)
Пошуковий запит: (<.>U=П213.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Гойсюк Ю.В. 
Вдосконалення агротехнічних заходів вирощування кормових бобів в умовах південно-західної частини Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Ю.В. Гойсюк ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2001. — 20 с. — укp.

За результатами досліджень розроблено нову енергоощадну технологію вирощування кормових бобів, яка грунтується на біоенергетичному аналізі ефективності виробництва. Встановлено оптимальні строки сівби, норми висіву насіння та дози мінеральних добрив з метою формування максимально можливого врожаю даної сільськогосподарської культури. Розроблено ефективні заходи щодо захисту рослин від шкідників. Запропоновано агротехнічні заходи, що дозволили підвищити якісні показники та енергетичну поживність зерна кормових бобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.2-4(4УКР)
Шифр НБУВ: РА312483 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Барвінченко О.В. 
Оцінка та створення вихідного матеріалу бобів кормових (Vicia faba L.) для селекції на продуктивність: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / О.В. Барвінченко ; Ін-т земл-ва УААН. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Проведено дослідження модифікаційної мінливості абсолютних та відносних ознак рослин бобів кормових, встановлено їх кореляційні взаємозв'язки та вплив на формування насіннєвої продуктивності у межах сорту та виду. Визначено екологічно-стабільні ознаки, що корелюють з показником маси насіння з однієї рослини. Запропоновано критерії ідентифікації генотипів бобів кормових та розроблено рекомендації щодо їх використання у селекційному процесі під час проведення відборів. Встановлено вплив умов довкілля на реалізацію генетичного потенціалу продуктивності досліджуваної сільськогосподарської культури. Наведено оцінку 104-х зразків бобів кормових колекції Інституту кормів УААН за продуктивністю та елементами, що її формують, пластичністю та стабільністю, стійкістю проти хвороб, за хімічними показниками якості насіння та іншими господарсько цінними ознаками, що значно ефективніше дозволяє проводити підбір батьківських пар для схрещувань у процесі створення нових сортів із заданими параметрами. Розглянуто прояви комбінаційної здатності ряду сортів бобів кормових за господарсько цінними ознаками, проведено їх аналіз за коефіцієнтами успадкування та прояву ефекту гетерозису та визначено генетичні донори. Створено нові сорти бобів кормових - Білун та Візир.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.20-31 +
Шифр НБУВ: РА339573

      
3.

Кифорук 
Формування продуктивності бобів кормових залежно від інокуляції та позакореневих підживлень в умовах правобережного Лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / Василь Васильович Кифорук ; Вінницький держ. аграрний ун-т, УААН; Інститут кормів. — Вінниця, 2007. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.20-434.2(4УКР)
Шифр НБУВ: РА352479

Географічні рубрики:

      
4.

Материнський П.В. 
Формування продуктивності кормових бобів залежно від впливу інокуляції, доз мінеральних добрив та позакореневих підживлень в умовах Центрального Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.09 / П.В. Материнський ; Вінниц. держ. аграр. ун-т. — Вінниця, 2004. — 19 с. — укp.

Вперше за умов Центрального Лісостепу України встановлено особливості росту, розвитку та формування продуктивності кормових бобів залежно від впливу інокуляції, доз мінеральних добрив та позакореневих підживлень. Виявлено залежності формування фотосинтетичної та симбіотичної продуктивності кормових бобів, обгрунтовано вплив інокуляції насіння ризоторфіном, доз мінеральних добрив та позакореневих підживлень на формування плодоелементів, показників індивідуальної продуктивності рослин, обсяг та якість урожаю зерна кормових бобів. Встановлено зв'язки між рівнем урожаю зерна, його якістю та фотосинтетичною, симбіотичною продуктивністю посівів і наявними гідротермічними ресурсами регіону. Проведено економічну та енергетичну оцінку технологій вирощування кормових бобів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П213.2-47(4УКР)
Шифр НБУВ: РА331016

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського