Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (78)Реферативна база даних (250)Книжкові видання та компакт-диски (519)Журнали та продовжувані видання (1346)
Пошуковий запит: (<.>U=Н711$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 31
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Ель-Саббаг К.І. 
Архітектурно-планувальна організація житлових висотних будівель в Лівані (на прикладі Бейрута): автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.02 / К.І. Ель-Саббаг ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблему архітектурно-планувальної організації житлових висотних будівель Бейрута з урахуванням сучасних світових тенденцій проектування. Проаналізовано фактори, що впливають на розвиток висотного житлового будівництва та архітектурно-планувальне формування висотних житлових будівель: соціально-економічні, демографічні та кліматичні умови, архітектура. Проаналізовано та узагальнено ліванський і зарубіжний досвід проектування висотних житлових будівель у країнах з близькими до Бейрута демографічними та містобудівними умовами. Розроблено рекомендації щодо принципів подальшого розвитку висотного житлового будівництва в Бейруті з урахуванням раціональних за умов міста об'ємно-просторових та архітектурно-планувальних рішень, збереження традицій у формуванні функціональної структури сучасного житла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.023-022.5 +
Шифр НБУВ: РА367192

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Карасьова О.М. 
Архітектурно-планувальна організація малих готелів в умовах природних комплексів: автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / О.М. Карасьова ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено архітектурно-планувальну організацію малих готелів за умов природних комплексів - національних природних парків, регіональних ландшафтних парків, біосферних заповідників. Узагальнено досвід проектування, будівництва й експлуатації споруд і виявлено сучасні тенденції та фактори, що впливають на їх розташування та формування. Запропоновано визначення терміна "екоготель" - природоорієнтованого закладу зі зменшеним впливом на навколишнє середовище. Розроблено класифікацію з урахуванням екологічних чинників. Уточнено планувальні параметри основних приміщень екоготелю. Визначено взаємозв'язки та склад функціональних елементів готельного закладу, що залежно від місткості, містобудівних, екологічних і економічних умов може мати скорочений, стандартний і розширений характер. Визначено основні екологічно доцільні принципи розташування, рішень генерального плану й об'ємно-планувального рішення готелів - принципи екологічності, естетичності, контактності. Запропоновано об'ємно-планувальні прийоми забезпечення виявлених принципів. Наведено способи досягнення естетичної виразності, що базуються на увиразненні зв'язку з культурним і природним наповненням території, а також застосуванні екологічних матеріалів і конструктивних систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.33-022.5 +
Шифр НБУВ: РА365499

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Осама Радван 
Вдосконалення організаційно-технологічних рішень щодо відновлювальних робіт на об'єктах міського житлового фонду для умов Сирійської Арабської Республіки (САР): автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / Осама Радван ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Розв'язано задачі щодо вдосконалення системи формування організаційно-технологічних рішень під час організації роботи будівельних фірм з урахуванням особливостей їх діяльності у Сирії під впливом зовнішнього середовища та внутрішніх параметрів, що забезпечує підвищення результативності їх функціонування на підставі типізації технологічних схем з використанням техніко-економічного аналізу, установлення якісних і кількісних взаємоз'язків між витратами ресурсів (питомою трудомісткітю та вартістю) на проведення робіт щодо реконструкції та узагальнювальним показником, що характеризує технологічні схеми їх виконання, виявлення раціональних меж застосування цих технологічних схем залежно від узагальнювального показника з урахуванням ранжирування його складових. Розроблено практичні рекомендації щодо реконструкції житлових будинків. Обгрунтовано доцільність розгляду як категорії, що відображає успіх функціонування будівельної фірми за умов ринку, результативності її діяльності. Запропоновано метод формалізації опису технологічних і часових взаємозв'язків будівельних процесів для відображення у моделях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-09 + У9(5СІР)441.211 +
Шифр НБУВ: РА356897

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Росковшенко А.Ю. 
Визначення рівню комфортності багатоквартирного житла в залежності від його поверховості: автореф. дис. ... канд. архіт.: 18.00.02 / А.Ю. Росковшенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив поверховості житлових будинків (ЖБ) на комфортність проживання, визначено чинники комфортності багатоповерхового житла (БЖ), що залежать від його поверховості. Проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід проектування та будівництва БЖ різної поверховості. Розкрито основні причини та наслідки багатоповерхового будівництва та визначено чинники комфортності БЖ. Розроблено класифікацію рівнів комфортності житла для постійного проживання за ознакою його поверховості та ознаками об'ємно-планувальної структури ЖБ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022.1
Шифр НБУВ: РА370641 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Омельяненко 
Вплив психологічного чинника на архітектуру сучасних індивідуальних житлових будинків в умовах України: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.02 / Марина Вікторівна Омельяненко ; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. — К., 1999. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.1-022
Шифр НБУВ: РА304920

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
6.

Кошеленко В.В. 
Забезпечення радіаційної безпеки житлових будівель згідно з соціально-економічними вимогами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / В.В. Кошеленко ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт.. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано структурну модель забезпечення рівня радіаційної безпеки об'єктів будівництва, що відповідає соціально-економічним вимогам сучасної концепції радіаційного захисту людини. Запропонований метод апробовано на житлових будинках Жовтневого району Дніпропетровська, на підставі одержаних результатів побудовано карту радононадходження з грунтів на території району та гістограми розподілу регламентованих радіаційних параметрів у приміщеннях житлових будинків. За результатами виконання заходів щодо зниження рівня іонізуючих випромінювань природних радіонуклідів будівельного виробництва для ряду проектованих будинків на досліджуваній території міста, а також з використанням вимірів параметрів у зведених будинках визначено показники захисних заходів проектно-конструктивної та технічної груп.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022.8 +
Шифр НБУВ: РА342867

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
7.

Панько О.М. 
Комплексна система оцінки якості житла: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.01.03 / О.М. Панько ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано та створено комплексну систему оцінювання якості житла (СОЯЖ). Ефективність системи підтверджується її узгодженістю з теорією самоорганізації складних систем, даними психології, можливостями її використання для оцінювання системи "людина - житло - середовище" та у процесі більш докладного аналізу окремих рівнів і рішень. Застосування системи дозволяє формалізувати співвідношення між неоднорідними критеріями оцінювання, теоретично обгрунтувати межові значення показників, удосконалити процедури обробки й аналізу результатів опитування. Удосконалення процедур обробки та представлення даних опитування здійснено на підставі принципу неадитивності систем. Це дає змогу аналізувати різнорідні дані окремих рішень, оцінювання рівнів і системи в цілому, зберігаючи їх єдність, аналізувати відхилення і збалансованість проектних рішень. Практична цінність комплексної системи оцінювання якостей житла полягає у скороченні кількості варіантів, спрощенні розрахунків, економії часу та інших ресурсів у процесі проектування, а також у підвищенні якості проектування за рахунок об'єктивного оцінювання конкретних рішень та їх узгодженості та більш раціонального розподілу ресурсів. Крім комплексного оцінювання СОЯЖ дозволяє оцінювати окремі рішення, верифікувати рекламу, здійснювати об'єктивне порівняння різних варіантів проекту, або з аналогічними рішеннями конкурентів, а також визначати обгрунтованість вартості житла. Запропоновано використовувати результати дослідження для об'єктивного оцінювання проектів або існуючої забудови, оптимізації конструкторських і дизайнерських рішень, а також для уточнення проектних норм вартості житла.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022
Шифр НБУВ: РА358954

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Хохлін Д. О. 
Конструктивний захист житлових будинків масових серій, які експлуатуються за умов просідаючих грунтів сейсмонебезпечних територій: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Д. О. Хохлін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено комплекс питань, пов'язаних з конструктивним захистом житлових будинків масових серій, які експлуатуються за умов просідаючих грунтів сейсмонебезпечних територій України. Досліджено особливості та проблеми технічного стану житлових серійних будівель, які експлуатуються за складних умов. Розроблено засади дослідження та визначення їх технічного стану. Створено детальну скінчено-елементну модель будівлі серії 67с, за допомогою якої досліджено динамічні характеристики та напружено-деформований стан будівлі за дії даних складних впливів. Запропоновано та досліджено комплекс з конструктивних та інших заходів відновлення, підсилення та збереження житлових будинків масових серій за даних умов з використанням нових і спеціальних методів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-082 + Н791.53 + Н798
Шифр НБУВ: РА371333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
9.

Лулаков В.П. 
Методи геометричного моделювання розміщення об'єктів житлової забудови: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / В.П. Лулаков ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено геометричному моделюванню розміщення об'єктів житлової забудови (ЖЗ) з урахуванням екологічних чинників на прикладі сонячної радіації. Запропоновано методи кількісної та графічної оцінки інсоляції і затінення території ЖЗ. Розроблено технологію геометричного моделювання розміщення об'єктів ЖЗ. Основні результати знайшли використання при проектуванні ЖЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022.7

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Лисенька Ю.В. 
Методика формування і оцінки функціонально-планувальної організації готельних комплексів на ранніх стадіях проектування: Автореф. дис... канд. архітект.: 18.00.01 / Ю.В. Лисенька ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Запропоновано методику формування функціонально-просторової організації готельних комплексів та оцінено можливість і доцільність їх розміщення у містобудівних утвореннях на ранніх етапах проектування. Проведено аналіз і систематизацію вітчизняного та зарубіжного досвіду створення нормативів, методів оцінки якості у галузі проектування об'єктів готельного господарства. Розроблено класифікацію готельних комплексів і засобів туристичного розміщення. Наведено рекомендації стосовно модернізації нормативних документів. Визначено основні фактори, що впливають на формування функціонально-просторової організації даних комплексів. Запропоновано номенклатуру номерного фонду та рекомендовано орієнтовні площі номерів згідно з номенклатурою. Показано необхідність і адаптовано законодавство України у сфері розвитку туризму та діяльності курортів до відповідних директивів і стандартів ЄС. Розроблена методика дозволяє здійснювати цілеспрямований пошук щодо кращого рішення готельних комплексів. Результати дослідження та методику апробовано на практиці та рекомендовано до застосування під час проектування громадських будівель і споруд на ранніх етапах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.33-022 +
Шифр НБУВ: РА351020

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Щеглова О.Ю. 
Організаційно-технологічні рішення реконструкції 5-ти поверхових житлових будинків з використанням надбудови: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / О.Ю. Щеглова ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні та практичні розробки в області реконструкції житлових районів п'ятиповерхової забудови 1960 - 1970 рр. та житлових будинків перших масових серій. Висвітлено ефективність використання для металевих конструкцій маловуглеводних низьколегованих сталей підвищеної міцності. Наведено порівняльну характеристику властивостей одержаних закордонними виробниками металопрокату сталей з вітчизняними аналогічного класу 10Г2ФБ (С550), визначено перспективи використання низьколегованих сталей даного класу для застосування в реконструкції житлового фонду України. Доведено, що використання сталевого каркаса призводить до зниження матеріалоємності, трудомісткості і термінів зведення надбудов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-09 +
Шифр НБУВ: РА342692

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
12.

Омар Мустафа Ахмад Аломарі 
Особливості проектування житла для людей похилого віку та інвалідів (на прикладі країн Аль-Шама): автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / Омар Мустафа Ахмад Аломарі ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання удосконалення архітектурно-планувальних рішень спеціалізованого житла для осіб похилого віку й інвалідів. Проаналізовано досвід провідних країн і реальної ситуації, що склалася в країнах Аль-Шаму. Вивчено фактори, що впливають на формування спеціалізованого житла в країнах Аль-Шаму. Наведено рекомендації щодо проектування житла для людей похилого віку в жаркому та сухому кліматі. Визначено основні прийоми у формуванні архітектурного середовища для маломобільних груп населення. Узагальнено типологію спеціалізованого житла для людей похилого віку. Показано, що найбільш перспективними є житлові спеціальні й територіальні комплекси. Встановлено, що у процесі створення спеціалізованого житла необхідно використовувати пристрої й устаткування, які однаково зручні для людей похилого віку, інвалідів та здорових осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.4-022 +
Шифр НБУВ: РА355412

      
Категорія: Будівництво   
13.

Кащенко Т.О. 
Підвищення енергоефективності житлових будинків на основі оптимізації їх форми: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / Т.О. Кащенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення енергоефективності житлових будинків шляхом пошуку оптимальних параметрів їх форми. Дослідження базується на вивченні досліду енергоощадження в архітектурі, формалізації процесів формоутворення енергоефективного житла, побудові структурних та структурнологічних моделей для ранжування факторів за впливовістю на енергоощадження. Розроблено інформаційну модель впливу параметрів форми будинку на його енергоефективність. Отримано рівняння розрахунку показника енергоефективності для точкових та подовжених житлових будинків. Наведено методики порівняльної оцінки варіантів будинків, оптимізації їх форми та додаткового коригування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022
Шифр НБУВ: РА313927 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Гупало 
Підвищення радіаційної якості будівництва житлових будівель з урахуванням впливу інноваційних напрямів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.26.01 / Олег Семенович Гупало ; Придніпровська держ. академія будівництва та архітектури. — Д., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022.8
Шифр НБУВ: РА365580

Рубрики:

      
15.

Ладан Т.М. 
Принципи архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 30-х рр. ХХ ст. в м.Києві та їх використання в сучасній практиці проектування: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / Т.М. Ладан ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Визначено передумови розвитку житлової забудови 1930-х рр. у Києві (район "Липки"), основні етапи забудови, фактори, які впливають на містобудівні та архітектурно-типологічні особливості забудови кварталів (середина XVIII - початок XX ст.). Виявлено особливості та принципи архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 1930-х рр., які зумовлюють їх визначення як ансамбль. Запропоновано концептуальні пропозиції щодо посилення ансамблевих рис житлової архітектури в районі та рекомендації стосовно використання принципів архітектурно-планувальних рішень житлових будинків у сучасній практиці проектування. Запропоновано семантико-етимологічну експериментально-прогностичну концепцію утворення сучасного житлового будинку - вернакуляру на підставі поєднання географічно-етнографічних особливостей забудови та виявлених принципів архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 1930-х рр. - "вернакулярної архітектури".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-2К)920.61 + Н711-022.5 +
Шифр НБУВ: РА322454

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
16.

Данчак І.О. 
Принципи ергономічного формування архітектурного середовища помешкань для інвалідів: Автореф. дис... канд. архіт: 18.00.01 / І.О. Данчак ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Уперше застосовано методи та засоби ергономічного підходу щодо організації архітектурного простору життєдіяльності інвалідів. Проаналізовано досвід проектування, будівництва та експлуатації будинків-інтернатів у країнах СНД, Європи та Північної Америки. Встановлено, що у даний час в Україні будинок-інтернат є найбільш необхідним типом спеціалізованого житла для інвалідів з ураженням опорно-рухової функції даної категорії інвалідів, виявлено науково-методичні передумови формування архітектурно-планувальних вирішень спеціалізованих типів споруд (будинків-інтернатів). Показано ергономічнї особливості оптимізації архітектурного середовища, які забезпечують реабілітацію хворим. Наведено рекомендації щодо організації архітектур будинків-інтернатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.4 + Щ110.16:Р +
Шифр НБУВ: РА324589

      
Категорія: Будівництво   
17.

Колодрубська О.І. 
Принципи формування архітектурно-планувальних рішень сільського садибного житла Західного Поділля: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / О.І. Колодрубська ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано вітчизняний і зарубіжний довід у проектуванні та будівництві сільського садибного житла. Розглянуто чинники, які мають вплив на формування садибної житлової забудови. Визначено вплив святково-обрядових чинників на планувальну структуру садиби та будинку. Виявлено історичні закономірності та традиції влаштування житла у селах Західого Поділля та визначено доцільність і напрями використання їх у сучасній практиці будівництва. Висвітлено сучасні принципи формування розвитку архітектурно-планувальних рішень. Удосконалено класифікацію садиб. Розглянуто функціональні зони садиби та будинку. Розроблено типологію садиб залежно від характеру ведення трудової діяльності. Рекомендовано мінімальну ширину садиби 28 - 30 м. Запропоновано шляхи вирішення житлової проблеми у селах Західного Поділля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.5-022.5 + Щ113(4УКР-9ПОД)6 +
Шифр НБУВ: РА348704

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
18.

Прокопенко О.В. 
Принципи формування центрів професійно-трудової реабілітації інвалідів та інших маломобільних груп населення: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / О.В. Прокопенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано історію виникнення та досвід проектування, будівництва й експлуатації комплексних закладів професійно-трудової реабілітації інвалідів. Опрацьовано результати опитувань, натурних спостережень та аналізу проектних рішень. Сформовано новий тип громадського закладу соціального, реабілітаційного та навчально-трудового призначення з дотриманням умов безбар'єрного простору. Розроблено базові принципи формування центрів професійно-трудової реабілітації, якими є: доступність планувальної структури для інвалідів, комплексність функціональних процесів, трансформація приміщень, комфортність об'ємно-планувального рішення. Виявлено основні функціональні зони центрів: вхідну, реабілітаційну, фізкультурно-оздоровчу, відпочинку та господарську. Запропоновано модель розташування центрів професійно-трудової реабілітації за умов житлового середовища, визначено їх нормативну величину з розрахунку 1 місце в центрі на 1000 осіб. Розроблено номенклатурний ряд реабілітаційних центрів місткістю 50, 100 - 200, 100 - 1 000 місць. Визначено особливості проектування центрів професійно-трудової реабілітації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.4 +
Шифр НБУВ: РА349607

      
Категорія: Будівництво   
19.

Шляхов К.В. 
Ресурсозберігаючі конструкції малоповерхових житлових будинків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / К.В. Шляхов ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Проаналізовано теплові втрати малоповерхового житлового будинку через огороджуючі конструкції та вентиляцію. Визначено структуру теплових втрат, з використанням якої виявлено конструкції, що вимагають енергоефективної модернізації. Розроблено методику раціонального проектування огороджуючих конструкцій малоповерхових будинків, базуючись на концепції мінімальної загальної річної вартості. З використанням запропонованої методики раціонального проектування огороджуючих конструкцій розроблено математичні моделі та розв'язано задачі раціонального проектування: конструкцій, що межують з грунтом, стінового огородження та покриття. Зазначено ефективність застосування нерозрізних дрібнорозмірних залізобетонних балок неповного за висотою перерізу у порівнянні з розрізними. Визначено економічну ефективність конструктивного рішення малоповерхових житлових будинків, розробленого з використанням методики раціонального проектування огороджуючих конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711.021-042 +
Шифр НБУВ: РА323811

Рубрики:

      
20.

Сільник О.І. 
Розвиток архітектури прибуткових будинків Львова 1772 - 1918 рр.: автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / О.І. Сільник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Визначено засади формування та напрямки розвитку планувальних і стильових вирішень прибуткових будинків Львова, споруджених у 1772 - 1918 рр. Виявлено фактори, які визначали розвиток архітектури прибуткового житла у даний період. Розглянуто локалізацію прибуткових будинків у містобудівній структурі Львова та проаналізовано принципи їх розташування. Досліджено архітектурно-типологічні характеристики прибуткових будинків Львова 1772 - 1918 рр., описано особливості їх архітектурно-планувальних вирішень та визначено основні напрямки розвитку. На підставі аналізу стильових ознак прибуткових будинків Львова зазначеного періоду. Розроблено класифікацію композиційних вирішень і стильових спрямувань, охарактеризовано основні етапи їх розвитку. Зроблено порівняльний аналіз розвитку львівських прибуткових будинків у загальноукраїнському та загальноєвропейському контекстах. Розкрито значення цієї архітектури для архітектурних процесів сьогодення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-2ЛВО)5 + Н711-022,5 +
Шифр НБУВ: РА356372

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського