Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (83)Книжкові видання та компакт-диски (46)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н530.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія: Будівництво   
1.

Отрош Ю. А. 
Визначення контрольованих параметрів арматури експлуатованих залізобетонних конструкцій методом локального руйнування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Ю. А. Отрош ; Держ. НДІ будів. конструкцій. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено взаємозв'язані заходи щодо визначення контрольованих параметрів арматури залізобетонних конструкцій за спільної дії різних впливів з подальшим використанням одержаних даних для обгрунтування можливості продовження терміну експлуатації або необхідності ремонту конструкцій. Вдосконалено методику експериментального визначення контрольованих параметрів сталі. Моделювання роботи арматурної сталі у разі зрізу різьби виконано методом скінченних елементів. Дтя об'ємних скінченних елементів використовується діаграма, параметри якої одержано за стандартними випробуваннями. Встановлено методи визначення контрольованих параметрів та оцінено технічний стан, розрахунок напружено-деформованого стану й обгрунтовано подальшу надійну експлуатацію конструкцій будинків і споруд після силових і високотемпературних впливів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-082.05 + Н530.1-01
Шифр НБУВ: РА376977 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Бабяк І.П. 
Втомна міцність арматурного прокату класу А500С та його зварних з'єднань: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.П. Бабяк ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Установлено втомну міцність суцільних зразків і зварних з'єднань С1-Коб К1-Кт за багаторазово повторюваних навантажень (БПН) арматурного прокату класу А500С відповідно ДСТУ 3760-98. Доведено можливість використання арматури та зварних з'єднань арматурного прокату класу А500С у конструкціях автодорожніх мостів. Нормовано механічні характеристики арматурного прокату даного класу до умов роботи в залізобетонних конструкціях, які працюють за багаторазово повторюваних навантажень. Теоретично обгрунтовано можливість оцінки пошкоджуваності арматурного прокату внаслідок дії БПН на підставі аналізу даних за умов навантаження випромінювання акустичної емісії. Показано, що межу текучості арматури можна визначати за методом акустичної емісії (АЕ). Установлено параметри випромінювання АЕ за етапами роботи арматурного прокату А500С у разі багаторазово повторюваних навантажень. Розроблено методику діагностики арматурного прокату і зварних з'єднань арматури з використанням методу АЕ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н530.12 +
Шифр НБУВ: РА349005

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Чапюк О.С. 
Зчеплення бетону з арматурним прокатом серповидного профілю при короткочасних одноразових і повторних навантаженнях: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.С. Чапюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості зчеплення арматурного прокату серпоподібного профілю з бетоном у разі повторних навантажень. Розроблено й апробовано методики розрахунку зчеплення за умов повторних навантажень. Встановлено залежність зчеплення прокату з бетоном з урахуванням довжини анкерування. Досліджено вплив повторних навантажень різних рівнів на межу зчеплення арматурного прокату з бетоном. Досліджено зчеплення арматури та бетону залежно від класу бетону та діаметра арматури за умов одноразових і повторних навантажень. Вперше вивчено малоциклову втомленість зчеплення арматурного прокату з бетоном, проведено порівняльне дослідження зчеплення арматури класів А-III та А500С з бетоном за одноразових та повторних навантажень. Одержано нові експериментальні дані про зчеплення бетону з арматурним прокатом серпоподібного профілю за короткочасних одноразових і повторних навантажень. Статистично підтверджено задовільну збіжність між теоретичними даними, одержаними за запропонованою методикою, й експериментальними результатами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н53-01-07 + Н530.12 +
Шифр НБУВ: РА370083 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
4.

Степова О. В. 
Оцінка залишкового ресурсу згинальних залізобетонних конструкцій при корозії арматури в нормальних тріщинах: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / О. В. Степова ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2010. — 23 с. — укp.

Виявлено особливості міцності та деформативності розтягнутої арматури з локальними корозійними ураженнями. Розроблено методику оцінки залишкового ресурсу балкових залізобетонних конструкцій із використанням детермінованих та ймовірнісних параметрів. Запасом перерізу розтягнутої арматури на корозію вважається різниця між площею перерізу арматури в тріщині на момент обстеження та площею перерізу. Методику розраховано на одержання необхідних корозійних характеристик неруйнівним методом безпосередньо за обстеження конструкції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н530.1-082.04
Шифр НБУВ: РА371371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Гібаленко В.А. 
Робота жорстких ниток скрізного перерізу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / В.А. Гібаленко ; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2000. — 19 с. — укp.

Наведено результати чисельних та експериментальних досліджень, розроблено чисельну методику розрахунку жорстких ниток скрізного перерізу з врахуванням впливу послідовності монтажу та жорсткості гратів на напружено-деформований стан елементів конструкції. Одержано систему безрозмірних параметрів, які зв'язують діючі навантаження з параметрами жорсткості і геометричними параметрами конструкції. Наведено результати експериментальних досліджень великомасштабної моделі висячої нитки, які виконувались за різноманітних схем монтажу і навантажень та умов закріплення конструкції. Розроблено методику розрахунку жорстких ниток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н530.12-028.02
Шифр НБУВ: РА308813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського