Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (17)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Л710.141$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Алексєєва Т.Т. 
Кінетика утворення та мікрофазова структура взаємопроникних полімерних сіток на основі поліуретану і полібутилметакрилату: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.06 / Т.Т. Алексєєва ; НАН України. Ін-т хімії високомолекуляр. сполук. — К., 2001. — 34 с. — укp.

Досліджено кінетичні особливості формування та мікрофазову структуру взаємопроникних полімерних сіток (ВПС) на основі поліуретану (ПУ) та полібутилметакрилату (ПБМА). Встановлено, що зміною кінетичних параметрів формування напів-ВПС і ВПС (швидкості утворення ПУ, швидкості полімеризації БМА, послідовності реакцій, співвідношення компонентів) можна регулювати в'язкопружні властивості, ступінь сегрегації та мікрофазову структуру матеріалу. Показано, що вплив наповнювача (мінерального, полімерного) на кінетику фомування ВПС і в'язкопружні властивості обумовлений двома факторами - впливом наповнювача на кінетику реакції та гальмуванням мікрофазового розподілу (МФР) внаслідок локального підвищення в'язкості поблизу межі розділу з твердою поверхнею, що призводить до зниження ступеня МФР системи в ході реакції. Проведено дослідження впливу потенційних компатибілізаторів на в'язкопружні властивості та кінетику формування напів-ВПС, що дозволило встановити два типи компатибілізуючої дії. В одному випадку введена доміша у вихідну двофазну систему запобігає мікрофазовому розподілу та призводить до утворення потрійної сумісної ВПС. В іншому - компатибілізатор прискорює МФР у ВПС, що починається за низьких ступенів перетворення кожного з компонентів. За даних умов спостерігається один широкий релаксаційний максимум втрат, що є наслідком зміни морфології системи та утворення ВПС типу матриці - включення з малими розмірами мікродоменів одного з компонентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.141 + Л719.2-1
Шифр НБУВ: РА315371 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Мітіна Н.Є. 
Низькотемпературні радикальні ініціатори на основі металокомплексів гетерофункціональних олігопероксидів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / Н.Є. Мітіна ; Нац. ун-т "Львів. політехн.". — Л., 2003. — 19 с. — укp.

Розроблено метод одержання олігопероксидних металокомплексних ініціаторів. Досліджено вплив різних факторів на особливості утворення олігопероксидних металокомплексів (ОМ), у тому числі, макро- та мікроструктури олігомерних лігандів. Показано, що синтезовані ОМ здатні генерувати вільні радикали у воднолужному середовищі вже за 273 К. Запропоновано схему та кінетичну модель розкладу пероксидних ланок металокомплексних ініціаторів. Розглянуто, що синтезовані ОМ є ініціаторами, стабілізаторами та модифікаторами водних дисперсій полімерів. Встановлено, що синтезовані ініціатори впливають на кінетичні та термодинамічні параметри та визначають топохімію елементарних стадій радикальної полімеризації. Доведено можливість одержання високостабільних водних дисперсій полімерів з унімодальним розподіленням частинок за розміром, з заданими колоїдно-хімічними характеристиками та функціональністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г714 + Л710.141-32 +
Шифр НБУВ: РА322763

Рубрики:

      
3.

Юхименко Н.М. 
Перенесення енергії в нових синтетичних пептидвмісних системах: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.06 / Н.М. Юхименко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Синтезовано пептидвмісні мономери і полімери на основі амінокислот для макромолекулярного дизайну та вивчено деякі їх фотофізичні і фотохімічні властивості. Відзначено, що наявність ефективного перенесення енергії фотозбудження в таких сполуках від бензильного фрагменту до фталімідного дає теоретичні підстави для фотостабілізації промислових арилвмісних полімерів. Вивчено кінетичні закономірності радикальної термо- та фотоініційованої полімеризації метакрилових похідних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Л710.141 + Г714.22 +
Шифр НБУВ: РА330266

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського