Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (38)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=К623.300.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Шамарін О.Ю. 
Електрогідравлічне штампування листових заготовок з титанових сплавів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / О.Ю. Шамарін ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 2002. — 17 с. — укp.

Теоретично досліджено шляхи підвищення ефективності процесу штампування деталей з титанових сплавів. Проаналізовано силові та швидкісні параметри технологічного устаткування та схем навантаження заготовки. Набула подальшого розвитку методика розрахунку ККД генератора імпульсних струмів електрогідравлічної установки для штампування деталей. Досліджено поводження титанових сплавів за високошвидкісного навантаження. Визначено шляхи інтенсифікації та розроблено технологію електрогідравлічного штампування заготовок з титанових сплавів. Наведено рекомендації щодо розширення області застосування електрогідравлічної обробки металів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.7,351 + К623.300.7,351
Шифр НБУВ: РА318632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Драгобецький В.В. 
Розвиток наукових основ технології виготовлення методами обробки вибухом виробів з шаруватих композицій: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / В.В. Драгобецький ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2003. — 41 с.: рис. — укp.

Розроблено математичні моделі динамічної поведінки під час формовимірювання шаруватої звареної вибухом зоготовки та у разі поєднання операцій зварювання та штампування вибухом процесу імпульсного деформування шаруватої, звареної вибухом заготовки, а також пакетf монолітних заготовок за умов використання операцій зварювання та штампування вибухом та вибухового калібрування шаруватих заготовок з урахуванням механічної неоднорідності зони поєднання шарів, теплових ефектів під час суміщення. Поставлено та числово-аналітично розв'язано задачу імпульсного деформування шаруватої заготовки у разі поєднання даних операцій. Удосконалено методи визначення параметрів імпульсного та теплового впливу на шарувату заготовку за даних умов. Розвинуто та розроблено науково обгрунтовані методики для процесів імпульсної обробки тиском для одержання та формозміни шаруватих металевих композицій, створення, синтезу та обгрунтування комбінованих методів вибухової металообробки. Розроблено методики проведення експериментальних досліджень процесів імпульсного деформування, визначено критерії штампованості, процесів листового штампування вибухом, кінематичні й силові параметри шаруватих металевих композицій. Удосконалено та розроблено декілька унікальних технологічних процесів виготовлення виробів у багатошаровому виконанні. Запропоновано технічні рішення, на базі яких створено дослідно-промислові технологічні процеси, елементи технологічного оснащення та обладнання для їх здійснення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.7 + К623.37
Шифр НБУВ: РА326819

Рубрики:

      
3.

Павленко В.М. 
Удосконалювання конструктивних параметрів і технічних характеристик енергетичних вузлів прес-гармат для гідродинамічного штампування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / В.М. Павленко ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено математичну модель енергетичного вузла пресгармати для гідродинамічного штампування, яка описує процеси горіння пороху, розширення продуктів згоряння, витікання порохових газів через проміжок, а також розгону снаряда, радіаційно-конвективного теплообміну продуктів згоряння зі стволом і снарядом, розповсюдження тепла в стволі, а також виникнення нестаціонарного напружено-деформованого стану (НДС) ствола від дії температури й тиску порохових газів, тобто, модель, яка робить можливим перехід від натурного експерименту до математичного моделювання. Встановлено закономірності взаємного впливу основних параметрів енергетичного вузла: маси набою та тиску форсування, калібру й довжини ствола, маси та швидкості снаряда, тиску й температури газів, енергетичних втрат і коефіцієнта корисної дії. На підставі результатів досліджень доведено, що у разі розрахунку НДС ствола, який обумовлено дією перемінних за часом та у просторі тисків і температур, немає необхідності враховувати термопружні напруження за умов одиничного пострілу й у разі серійної роботи прес-гармати. Обгрунтовано практичну методику розрахунку на міцність енергетичних вузлів технологічного обладнання з урахуванням комплексу складних термомеханічних процесів з метою одержання раціональних параметрів і надано рекомендації щодо удосконалення конструктивних показників і технічних характеристик енергетичних вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.7-5-02 + К623.300.7-1 +
Шифр НБУВ: РА321676

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського