Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (60)Книжкові видання та компакт-диски (56)
Пошуковий запит: (<.>U=К623.300.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Краєв 
Режими листового штампування хромонікелевої аустенітної сталі з урахуванням впливу деформаційно-структурних факторів на формозміну та властивості виробів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Максим Валерійович Краєв ; Національна металургійна академія України. — Д., 2006. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.122
Шифр НБУВ: РА349139

Рубрики:

      
2.

Перлов В. Є. 
Технологічна спадковість в процесах листового штампування при створенні безпечних конструкцій: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / В. Є. Перлов ; Вінниц. нац. техн. ун-т. — Вінниця, 2010. — 20 с. — укp.

Вдосконалено процеси електрогідроімпульсного листового штампування за створення безпечних конструкцій транспортних засобів. Розв'язано задачі машинобудівного виробництва - забезпечення параметрів технологічної спадковості одержуваних виробів для підвищення безпечності конструкцій. Досліджено технологічний процес електрогідроімпульсного штампування на електрогідравлічному пресі "ПЭГ-ХАИ-500" виробів типу "дах". Проаналізовано інформацію, про напружено-деформований стан, проведено оцінювання параметрів технологічної спадковості одержуваних виробів. Сформульовано рекомендації щодо вибору параметрів технологічного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.122
Шифр НБУВ: РА376686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Снітко С.О. 
Удосконалення методів комп'ютерного проектування калібровок і ресурсозберігаючих технологій штамповки і прокатки коліс: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / С.О. Снітко ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Удосконалено математичні моделі, методи комп'ютерного проектування калібровок та на їх базі ресурсозберігальні технології штамповки та прокатки коліс завдяки зменшенню асиметрії колісних заготовок для всіх агрегатів пресопрокатної лінії, а також переходу на точні за масою заготовки. Розроблено математичну модель процесу штамповки колісних заготовок, що забезпечує під час проектування калібровок оперативний розрахунок ступеня заповнення металом штампів у зонах обода та маточини, а також сил штамповки. Удосконалено методи комп'ютерного проектування калібровок для штамповки та прокатки коліс. Наведені моделі та методи використано для удосконалення технологічних схем, способів і калібровок на ВАТ "Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Виксунський металургійний завод", ВАТ "Кулебакський металургійний завод".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.623-52-02 + К623.300.1-52-02 +
Шифр НБУВ: РА344785

Рубрики:

      
4.

Дьоміна Н. А. 
Удосконалення методів розрахунку елементів штампового оснащення на основі аналізу їх напружено-деформованого стану: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.03.05 / Н. А. Дьоміна ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Встановлено залежності компонент НДС елементів штампів від конструктивних і технологічних параметрів, що може служити основою для науково обгрунтованих рекомендацій під час проектування розділових штампів. Удосконалено математичну модель напружено-деформованого стану елементів штампового оснащення з урахуванням контактної взаємодії з заготовкою, що відрізняється тим, що процес штампування моделюється з використанням не однієї, а комплексу взаємозв'язаних моделей різного ступеня складності. Удосконалено розрахунково-експериментальний підхід, що полягає в порівнянні не одиничних, а множини результатів числових досліджень відповідно з множиною результатів експериментальних досліджень. Одержав подальший розвиток метод параметричного опису складних механічних систем, що полягає в тому, що створювані числові моделі штампів визначаються набором параметрів, які містять не лише традиційні параметри, але і форму і розміри взаємодіючих тіл, конструктивні та технологічні параметри, властивості матеріалів, а також властивості їх скінченно-елементних моделей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.122-56-02
Шифр НБУВ: РА279229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Солодун Є.М. 
Удосконалення процесів точного об'ємного штампування ступінчастих стрижневих деталей з фланцем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Є.М. Солодун ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

З використанням методу верхньої оцінки розроблено математичні моделі процесів плоского й вісесиметричного комбінованого видавлювання ступінчастих стрижневих деталей з фланцем, що дають змогу визначити силовий режим деформування та проаналізувати постадійну формозміну заготовки. Базуючись на методі планування уперше встановлено емпіричну залежність для визначення силових параметрів за умов комбінованого видавлювання стрижневих деталей з осьовим відростком і фланцем. Одержано закономірності, що дають змогу врахувати вплив геометрії перехідних крайок матриці та пуансона на плини металу в осьовий відросток і у фланець. Визначено, що радіуси скруглення, величини фасок і кути їх нахилу, а також умови контактного тертя між заготовкою та деформуючим інструментом є керуючими параметрами у разі оптимізації режиму деформування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.13 + К623.400.13 +
Шифр НБУВ: РА328143

Рубрики:

      
6.

Мітічкіна Н.Г. 
Удосконалення процесу відбортування внутрішнього контуру розширеного діапазону висот: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Н.Г. Мітічкіна ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Вивчено питання удосконалення процесів листового штампування, зокрема, відбортування горловин. Виконано аналіз існуючих способів відбортування горловин. Встановлено, що існуючі способи не дозволяють отримати горловину достатньо високу (0,37 - 0,5) = H/d, за умов високої продуктивності процесу та низької різнотовщинності борту. Запропоновано новий спосіб відбортування горловин розширеного діапазону висот з використанням притискувача, що формує розподіл товщини заготовки вздовж її твірної, дозволяє уникнути зазначених недоліків. Зроблено теоретичні та експериментальні дослідження нового процесу. Розроблено методику розрахунку технологічного процесу отримання горловин розширеного діапазону висот з урахуванням граничної формозміни. Створено та реалізовано на ПЕОМ модель нового процесу відбортування горловин. Запропоновано конструкцію диференційованої системи подачі технологічного мастила під час відбортування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.122-1
Шифр НБУВ: РА313812 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Марцинюк О.Б. 
Удосконалення технології вирубання-пробивання листових заготовок з самозбудженням автоколивань в статичному режимі: автореф. дис... канд. техн. наук : 05.03.05 / О.Б. Марцинюк ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено аспект підвищення техніко-економічних показників розділових процесів листового штампування. Запропоновано метод вибору способів обробки даного матеріалу. Розроблено теорію розрахунку процесу його різання з метою визначення роботи деформації та руйнування на етапах деформації вигину, стискання, утягування, продавлювання та руйнування. Розв'язано задачі деформації заготовки під час різання за умов вібродії на заготовку. Розроблено й уточнено аналітичні залежності для визначення роботи деформації на етапах деформації пружно-пластичної заготовки у разі розділення матеріалу. Розв'язано задачу визначення енерегосилових параметрів процесу пробивання (вирубання) за умов вібродії за частот, близьких до резонансних, і вібропластичного ефекту з урахуванням динамічної спадковості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.300.122 +
Шифр НБУВ: РА365108

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського