Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (42)Книжкові видання та компакт-диски (19)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=К621.7$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Чишко В. В. 
Модифікація структури і властивостей NbTi надпровідників з використанням рівноканального багатокутового пресування: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.04.07 / В. В. Чишко ; Ін-т електрофізики і радіац. технологій НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше досліджено можливості модифікації структури та властивості NbTi надпровідників з використанням інтенсивної пластичної деформації методом рівноканального багатокутового пресування. Показано, що включення РКБКП у традиційну схему обробки надпровідників призводить до формування високооднорідної наноструктури з розсіяною текстурою та великою густиною меж зерен. Показано, що включення РКБКП у технологічну схему обробки NbTi надпровідників не змінює температуру переходу в надпровідниковий стан, однак призводить до значного підвищення густини критичного струму у біметалічному надпровідному дроті на його основі, а також збільшує відносне видовження (до 25 %) під час збереження меж міцності. Виявлено, що використання РКБКП під час деформаційно-термічній обробці NbTi надпровідників значно збільшує силу пінінгу та зсуває її максимум у бік високих магнітних полів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.321,022 + К621.7-1
Шифр НБУВ: РА376857 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Луценко В.О. 
Розвиток теоретичних основ і вдосконалення комплексних технологій виробництва двошарових листів пакетним способом: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / В.О. Луценко ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2007. — 35 с. — укp.

Удосконалено технологію виробництва двошарових листів пакетним способом на всіх етапах (збирання пакетів, їх прокатки та обробки розкатів). З використанням теоретичних та експериментальних методів досліджено та удосконалено конструктивні параметри пакета та способи підготовки його компонентів до збирання. Встановлено режими прокатки, що забезпечують зниження витрат металу. Запропоновано методи визначення пошарової деформації та енергосилових параметрів під час прокатки пакетів з урахуванням геометричної та температурної асиметрії. Визначено закономірності утворення неплощинності двошарових листів, розроблено режими виправлення чотиришарових розкатів, уточнено завантаження правильних машин та величину обрізів у процесі різання закритих розкатів. Науково обгрунтовано технологічний процес виробництва двошарових листів поєднання сталь-титан з застосуванням силіцювання контактних поверхонь. У кількісному вираженні одержано залежність якості з'єднання шарів від схеми прокатки. Встановлено вплив параметрів пакету та режиму обтискань на формозмінення шарів та енергосилові параметри прокатки, визначено умови охолодження біметалу. Розроблено новий спосіб одержання біметалу сталь-титан з застосуванням механічного зачеплення. Обгрунтовано та реалізовано комплекс нових технологічних рішень на Алчевському та Маріупольському металургійних комбінатах, що дозволило значно підвищити якість продукції та знизити витрати металу й енергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.7-64 +
Шифр НБУВ: РА353559

Рубрики:

      
3.

Міхєєнко Д.Ю. 
Удосконалення технологій та обладнання для виробництва відносно товстих двошарових біметалевих листових заготівок з механічним з'єднанням: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Д.Ю. Міхєєнко ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2008. — 19 с. — укp.

Стосовно процесу виробництва біметалів шляхом сумісної прокатки складових з утворенням їх механічного з'єднання з затіканням м'якої складової у поздовжні пази твердої установлено залежності енергосилових параметрів і міцності одержаного з'єднання від вихідних показників процесу. Визначено характер і ступінь впливу поздовжньої течії металу плакувальної складової на утворення механічних міжшарових зв'язків біметалевої композиції за сумісної прокатки складових. Уточнено математичну модель термопружного стану даної композиції з урахуванням температурного впливу, на основі якої можна прогнозувати остаточні напруження та міцність механічного з'єднання складових під час експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.7 +
Шифр НБУВ: РА360655

Рубрики:

      
4.

Сатонін А.О. 
Удосконалення технологій та обладнання для плакування прокаткою і подальшої обробки тиском багатошарових поліметалевих стрічок, листів і смуг: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / А.О. Сатонін ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано математичні моделі процесів плакування прокаткою та вторинної прокатки відносно товстних тришарових і чотиришарових симетричних за товщиною біметалічних листових композицій, що дають змогу з урахуванням енергосилових параметрів і результуючих геометричних характеристик прогнозувати розподіл основних компонентів тензора напружень, а також імовірність утворення різного роду дефектів цілісності. Розвинуто числові математичні моделі локальних та інтегральних характеристик напружено-деформованого стану (НДС) за умов плакування прокаткою та вторинної прокатки відносно тонких багатошарових поліметалевих стрічок, листів, смуг, що дозволяють враховувати реальний характер розподілів межових умов за одночасного забезпечення можливості прогнозування на теоретичному рівні показників міцності одержуваних міжшарових з'єднань та ступеня використання запасу пластичності матеріалів кожної зі складових, а також розподілів залишкових напружень та імовірності чи розшарувань внутрішніх поривів. Розроблено числові математичні моделі НДС, ступеня використання запасу пластичності й основних показників якості під час реалізації процесів витягування багатошарових поліметалевих заготовок, що враховують реальний характер розподілів геометричних параметрів, умов зовнішнього тертя, а також механічних властивостей, зокрема за товщиною композиції, що деформується. Розвинуто уявлення про механізми впливу основних технологічних параметрів процесів плакування прокаткою, вторинної прокатки та листового штампування багатошарових поліметалевих листових матеріалів, сформульовано критеріально та розв'язано програмно задачі стосовно їх автоматизованого проектування. Запропоновано та апробовано практичні рекомендації з метою розширення сортаменту, підвищення якості та зниження собівартості багатошарових поліметалевих заготовок і виробів, а також економічного використання матеріальних ресурсів за умов удосконалення діючих і створення нових технологій та устаткування для їх виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.7 +
Шифр НБУВ: РА337801

Рубрики:

      
5.

Грибков Е.П. 
Удосконалення технологічних режимів та конструктивних параметрів механічного обладнання для виробництва композиційних матеріалів з використанням процесу прокатки порошків: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / Е.П. Грибков ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено детерміновані, регресійні та імітаційні математичні моделі, які дозволяють розраховувати основні параметри процесів прокатки композиції порошок - порошок, а також уточнені моделі прокатки композиції порошок - монометал з метою можливості прогнозування пружної та пластичної деформації монометалевої підложки. За допомогою програмних засобів, розроблених на основі моделей, визначено раціональні режими та конструктивні параметри обладнання для виробництва композиційних матеріалів з використанням порошків, за умов забезпечення необхідної геометричної точності та щільності складових і за умов нерозшарування композиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.7-1
Шифр НБУВ: РА314916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського