Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (68)Книжкові видання та компакт-диски (18)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К621.5-1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Юр'єв О.М. 
Обгрунтування параметрів профілювання широких граней та форми розкатів при прокатці товстих листів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.05 / О.М. Юр'єв ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено комплекс залежностей для розрахунку параметрів формозміни за умов прокатки з профілюванням широких граней постійними й змінними обтисками кутових ділянок слябів, а також змінним обтиском товщини за довжиною сл ябів (розкатів), які враховують найбільш повний набір критеріїв прокатки. Створено нові металозберігальні способи прокатки. Одержано математичну модель процесу формозміни й алгоритм розрахунку параметрів форми розкатів у плані під час резерсивної прокатки з кантуванням і профілюванням широких граней розкатів змінним обтиском товщини за їх довжиною. Визначено раціональні параметри профілювання широких граней і форми розкатів в плані під час прокатки товстих листів з метою зменшення витрат металу в обрізь за рахунок зближення форми готових листових розкатів в плані до прямокутної, та створення нових металозбергігальні способів прокатки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5-1 +
Шифр НБУВ: РА358881

Рубрики:

      
2.

Лаухін Д.В. 
Особливості зміцнення низьковуглецевих сталей, мікролегованих ніобієм і ванадієм: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / Д.В. Лаухін ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 23 с. — укp.

Досліджено, що низьколеговані сталі промислового виробництва мають великі резерви підвищення міцністних і пластичних властивостей. Розроблено методику оцінки максимального розміру аустенітного зерна за скінченною ферито-перлітною структурою. Наведено рекомендації щодо використання сталі 10Г2ФБ як матеріалу для зварних металевих конструкцій відповідного призначення, що експлуатуються за умов відкритої атмосфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.230.43 + К621.5-1 + К641-18
Шифр НБУВ: РА321135 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Тютєрєв І.А. 
Підвищення механічних властивостей сталі 10Г2ФБ усуненням перлітної смугастості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / І.А. Тютєрєв ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено нову методику визначення середнього розміру зерна аустеніту за ферито-перлітною структурою прокату з низько-вуглецевих мікролегованих сталей шляхом вимірювання відстані між перлітними смугами. Створено та запропоновано для реалізації за умов металугійних комбінатів України вдосконалену технологічну схему виробництва товстого листа сталі 10Г2ФБ, яка дозволяє одержати дисперсну ферито-перлітну структуру. Реалізація технологічної схеми не вимагає додаткових витрат на переоснащення існуючого обладнання та не знижує технологічність процесу гарячого прокатування, дає змогу підвищити механічні властивості сталі, особливо за напрямком, перпендикулярним до площини товстого листа. Запропоновано спосіб подрібнення аустенітних зерен за гарячого деформування маловуглецевої низьколегованої сталі, який передбачає одночасне здійснення гарячої деформації та охолодження металу. Така технологічна схема дозволяє одержати дрібне зерно аустеніту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.230.43 + К621.5-1 +
Шифр НБУВ: РА349445

Рубрики:

      
4.

Сатонін О.В. 
Розвиток методів розрахунку, удосконалювання технологічних режимів і конструктивних параметрів механічного устаткування листопрокатного виробництва: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / О.В. Сатонін ; Донбас. держ. машинобуд. акад. — Краматорськ, 2001. — 35 с. — укp.

Досліджено розвиток методів розрахунку напружено-деформованого стану й основних показників якості. Розроблено технологічні та конструктивні рекомендації щодо різних процесів листопрокатного виробництва. На базі теоретико-експериментальних методів дослідження уточнено граничні умови осередку деформації. Розширено інженерні та розроблено числові математичні моделі процесів симетричної та асиметричної прокатки штаб з механічними властивостями, що змінюються по товщині, процесів планування та прокатки порошкових матеріалів, процесів виправлення, згинання та профілювання. Описано вплив технологічних і конструктивних параметрів на точність результатних геометричних характеристик, ступінь стабільності механічних властивостей. Розв'язано задачі з автоматизованого проектуванню. Розроблено, досліджено й апробовано технічні рішення, спрямовані на розширення сортаменту, підвищення якості та зниження собівартості листового металопрокату різного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К621.5-1
Шифр НБУВ: РА314936 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського