Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (27)Книжкові видання та компакт-диски (16)
Пошуковий запит: (<.>U=К345.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Срібна А.В. 
Одержання амонію паравольфрамату із вторинної вольфрамвмісної сировини (псевдосплави типу WC - Ni(Co)): автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.01 / А.В. Срібна ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні основи та технологію одержання амонію паравольфрамату - технологічно зручного напівпродукту для виробництва високоякісного порошку вольфраму з вторинної вольфрамвмісної сировини карбідного типу (псевдосплавів WC - Ni(Co)) і, зокрема, серцевин застарілих бронебійних снарядів. З використанням результатів проведених досліджено розроблено технологічний процес виробництва амонію паравольфрамату з вторинної вольфрамвмісної сировини карбідного типу та встановлено оптимальний технологічний режим процесу. На підставі даних узагальненого техніко-економічного аналізу доведено економічність запропонованої технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж698 + К345.11 +
Шифр НБУВ: РА364414

Рубрики:

      
2.

Дяченко Н.М. 
Розробка процесів одержання оксиду вольфраму та супутніх речовин шляхом розкладу вольфрамвмісних відходів у лужних розтопах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.17.01 / Н.М. Дяченко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн ін-т". — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням переробки вторинної вольфрамвмісної сировини - кускових відходів вольфраму і твердих сплавів на основі його карбіду, відпрацьованого твердосплавного та алмазно-твердосплавного інструменту одержанням оксиду вольфраму, природних і штучних алмазів, міді, кобальту, нікелю. Встановлено кінетичні закономірності і особливості та досліджено термодинаміку взаємодії вольфраму, карбіду вольфраму і твердих сплавів з розтопленими бінарними сумішами гідроксиду натрію з його нітратом або нітритом. Розроблено ефективний метод електрохімічного розкладу алмазно-твердосплавних композицій у лужних розтопах, технологічну схему гідрометалургійної переробки одержаних плаву та шламу до кондиційних продуктів, хімічні методи переробки кускових відходів твердих сплавів та вольфраму. Спроектовано відповідне технологічне обладнання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.11-37 + К345.11-37

Рубрики:

      
3.

Малишев В.В. 
Теоретичні основи нових металургійних процесів одержання молібдену, вольфраму та їх сполук: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.03 / В.В. Малишев ; Запоріз. держ. інженер. акад. — Запоріжжя, 2006. — 54 с. — укp.

Узагальнено результати теоретичних і експериментальних досліджень. Розв'язано наукову проблему створення засад нових металургійних процесів одержання молібдену, вольфраму та їх сполук з вуглецем, бором, кремнієм, сплавів та інтерметалідів. Запропоновано йонні моделі будови розплавів і шкали основності. Одержано ряди напруг металів у вольфраматно-молібдатних розплавах. Показано, що електровідновлення металів визначається кислотно-основними властивостями розплаву. Побудовано діаграми складів катодних продуктів у вольфрамо(молібдено)вмісних галогенідно-оксидних і оксидних розплавах, які містять сполуки вуглецю, кремнію та бору, що дало змогу розмежувати області виділення металів, їх оксидів, бронз, карбідів, силіцидів і боридів. Установлено, що залежно від схожості їх кристалічних граток та різниці стандартних електронних потенціалів співосаджуваних металів можливе одержання різних типів осадів. Визначено оптимальні умови та запропоновано електроліти для здійснення високотемпературної селективної екстракції вольфраму з вольфрамових руд і концентратів, анодного селективного розчинення відходів твердих сплавів карбід вольфраму - кобальт. За методами металотермічного відновлення та відновлення вуглецевмісними газами вольфрамо(модібдено)вмісних розплавів здійснено синтез силіцидів і карбідів молібдену та вольфраму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К345.11 + К345.12 +
Шифр НБУВ: РА345609

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського