Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (12)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=К327.91$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Трегубенко Г.М. 
Розвиток наукових основ і розробка технології виробництва нових низьколегованих азотовмісних сталей: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.02 / Г.М. Трегубенко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2008. — 33 с. — укp.

Розроблено наукові основи комплексного мікролегування кремнистих сталей азотом, титаном і алюмінієм. Створено новий клас сталей з карбонітридним зміцненням - типу САТЮ. Показано, що сталі цього типу можуть бути застосовані для виробництва економічного прокату підвищеної та високої міцності. Одержано модель для розрахунку необхідних границь мікролегування азотом, які забезпечують формування оптимальної структури злитка з розосередженою усадочною раковиною зі сталей типу САТЮ. Її застосування на практиці гарантує зниження головної обрізі з 13 - 16 до 3,0 - 5,5 %. Розроблено принципово нові азотовмісні лігатури та високопродуктивні технології їх виготовлення, застосування яких забезпечує необмежений об'єм виплавки сталей типу САТЮ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.91 +
Шифр НБУВ: РА360626

Рубрики:

      
2.

Пархоменко А.В. 
Розробка та впровадження економнолегованої теплостійкої сталі для виливок гірничо-металургійного обладнання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / А.В. Пархоменко ; Запоріз. держ. техн. ун-т. — Запоріжжя, 1998. — 17 с. — укp.

В дисертаційній роботі вирішена наукова задача, пов'язана з розробкою оптимального складу теплостійкої економнолегованої сталі для деталей гірнично-металургійного обладнання, з метою заміни традиційних, високолегованих сталей. В роботі встановлено закономірності впливу легуючих елементів на механічні властивості, розмір аустенітного зерна економнолегованих теплостійких сталей. Запропоновано кількісну оцінку залежності між мірою питомого впливу ванадію і молібдену на характеристики литих економнолегованих сталей. В дисертації встановлені особливості забезпечення високого рівня фізико-механічних властивостей і стабільності структурних складових сталі за рахунок обробки у поміжкритичному інтервалі температур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К327.91

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського