Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (32)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=К280.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Литошенко Н.В. 
Закономірності впливу залишкових термічних мікронапружень та дисперсії розмірів карбідних зерен на деформаційні характеристики твердих сплавів WC-Co: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.01 / Н.В. Литошенко ; НАН України. Ін-т надтверд. матеріалів ім. В.М.Бакуля. — К., 2002. — 23 с. — укp.

Запропоновано формули для обчислення середніх залишкових термонапружень у фазах твердого сплаву WC-Co. Встановлено, що залишкові напруження в об'ємі зразка перевищують напруження біля поверхні більш, ніж удвічі. Виявлено залежність коефіцієнта суміжності карбідної фази від дисперсії розмірів її зерна в сплавах WC-Co, що дозволяє враховувати коефіцієнт варіації розмірів зерен WC під час визначення деформаційних характеристик твердих сплавів WC-Co. Розроблено теоретичний метод побудови діаграм деформування твердих сплавів WC-Co стосовно розтягування та стискування, що враховує об'ємні концентрації, пружні моделі та коефіцієнти теплового розширення фаз, залишкові термічні мікронапруження, деформаційні характеристики фаз на участках зміцнення, середні розміри кобальтових прошарків і карбідних зерен, дисперсію розмірів карбідних зерен та їх коефіцієнт суміжності. За результатами порівняння з експериментом доведено адекватність розробленої теоретичної моделі реальним процесам деформування в сплавах WC-Co за умов відсутності пошкоджень мікроструктури. Виявлено суттєвий вплив залишкових термонапружень на умовні межі плинності у разі розтягування та стискування. Збільшення рівня залишкових термонаружень призводить до підвищення умовних меж плинності під час розтягування та суттєво зменшує їх у разі стискування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К280.62
Шифр НБУВ: РА317551 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського