Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=К222.043.64$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Борисенко А.Ю. 
Особливості формування структури та властивостей вуглецевих сталей при газоповітряному охолодженні та розробка екологічно чистої технології термічної обробки дроту для виготовлення поршневих кілець: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / А.Ю. Борисенко ; Ін-т чор. металургії ім. З.І.Некрасова НАН України. — Д., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Установлено закономірності структуроутворення та формування властивостей вуглецевої сталі у разі охолодження високошвидкісним газовим потоком та розроблено технологічні засади екологічно чистого та ресурсоощадного процесу термічної обробки дроту, призначеного для холодної пластичної деформації. Вивчено особливості розпаду переохолодженого аустеніту та структури, що формується, вуглецевої сталі у разі традиційного патентування з застосуванням розплаву селітри або свинцю та високошвидкісного газового потоку як охолоджуючих середовищ. Показано, що технологія газового патентування забезпечує формування мікроструктури та властивостей вуглецевої сталі, аналогічних властивостям, одержуваним після патентування в розплаві селітри (свинцю), що дало змогу замінити традиційне, що застосовується під час виробництва сталевої стрічки для виготовлення поршневих кілець двигунів внутрішнього згоряння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.64 + К651.42 +
Шифр НБУВ: РА327450

Рубрики:

      
2.

Ткаченко І.Ф. 
Розвиток наукових і методологічних основ прогнозування і оптимізації складів і технологій термічного зміцнення комплексно-легованих сталей: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.16.01 / І.Ф. Ткаченко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2007. — 40 с. — укp.

Вирішено науково-технічну проблему формування комплексу стабільно високих експлуатаційних властивостей багатокомплексних, термічно зміцнюваних сталей з використанням системного підходу, який передбачає апріорне прогнозування їх структури та властивостей; запобігання окрихкуванню, багатоцільову оптимізацію параметрів технологій виробництва, використання комплексів технологій попередньої та кінцевої термічної обробки. Розроблено комплексну комп'ютерну технологію, яка забезпечує реалізацію запропонованого методологічного підходу. За методами термодинаміки, кінетичної теорії фазових перетворень показано можливість розшарування переохолодженого аустеніту за вуглецем. Розроблено діаграму байнітного та мартенситного перетворень. Установлено причини стабілізації аустеніту до мартенситного та бейнітного перетворень за умов легування. Визначено хімічні елементи, які проявляють схильність до утворення кластерів і сегрегацій. Розроблено методику та виконано комп'ютерне прогнозування впливу вуглецю, легуючих і мікролегуючих елементів на кінетику розпаду переохолодженого аустеніту. Розроблено кількісну модель водневого окрихкування й утворення флокенів у сталях, використану для оптимізації промислових технологій ПФО. З застосуванням запропонованої комп'ютерної технології розроблено оптимальні способи формування гарантованого рівня якості товстолистового прокату сталей різних груп міцності (і)14ГФ, 16Г2АФ, (іі)20ХГМФТР, (ііі)10Х(2)Н3(4)МДФ за рахунок багатоцільової оптимізації хімічних складів, формування оптимальних початкових мікроструктур перед остаточним термічним зміцненням. Розроблено та впроваджено на ВАТ "Азовсталь" нові технології термообробки, які забезпечують підвищення якості й ефективності виробництва великотоннажних листових зливків ЕШП, товстолистового прокату зі сталей різних груп міцності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.64 + К651.4,27 +
Шифр НБУВ: РА352152

Рубрики:

      
3.

Мартиненко 
Розробка технології поверхневого зміцнення низьколегованих низьковуглецевих сталей за допомогою дуги з неплавким електродом: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.06 / Володимир Олександрович Мартиненко ; Національний ун-т кораблебудування ім. адмірала Макарова. — Миколаїв, 2008. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К222.043.64 + К651.4
Шифр НБУВ: РА359731

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського