Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (40)Книжкові видання та компакт-диски (7)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З973.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Савалюк І.М. 
Оптикоелектронні паралельні методи та засоби обробки зображень логіко-часового типу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / І.М. Савалюк ; Вінниц. держ. техн. ун-т. — Вінниця, 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена теоретико-практичній реалізації паралельних алгоритмів обробки зображень з відтворенням методів визначення характерних ознак об'єктів (контурів, геометричного центру, однорідних областей і т.п.) на багатошарові матричні однорідні середовища з урахуванням процесів адаптації, що проходять в зоровому каналі людини при сприйманні зорової інформації. Обрунтовано ефективність обробки зображень в логіко-часовому базисі з використанням оптикоелектронних структур. Застосування запропонованих методів кодування зображень, виділення контурів, центру зображень та реалізація їх на адаптованих багатошарових структурах дозволяє здійснювати обробку даних в реальному часі та просторі, що підтверджує практичну цінність результатів дисертаційної роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з970.632 + з973.54-01

Рубрики:

      
2.

Саід Садек Абдалла 
Псевдо SH-модель алгоритму та її використання для покращання характеристик складності блок-схем програм та пристроїв асоціативної пам'яті: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / Саід Садек Абдалла ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто сучасні методи дослідження складності блок-схем програм сортування та вузлів асоціативної пам'яті. Виявлено недоліки використання моделей абстрактних алгоритмів за умов активізації розвитку комп'ютерної техніки, оскільки в них не враховано інформаційні характеристики складності. Показано переваги апаратно-програмної SH-моделі комп'ютерних алгоритмів, на базі якої розроблено та досліджено псевдо SH-модель. Псевдо SH-модель використано для аналізу декількох блок-схем програм сортування, встановлено залежність часової складності від структурної. Показано можливість застосування псевдо SH-моделі для дослідження вузлів асоціативної пам'яті. Запропоновано способи покращання технічних та інформаційних характеристик складності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З973.5-045 +
Шифр НБУВ: РА350386

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського