Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (80)Книжкові видання та компакт-диски (40)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.6-015.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Годич О. В. 
Індуктивні методи та алгоритми самоорганізації моделей даних на основі карт Кохонена: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / О. В. Годич ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено метод "нейронної міграції" навчання, яка базується на ідеї підвищення топологічного впорядкування карт. Наведено динамічно-інтервальну самоорганізовану карту. Вдосконалено метод візуалізації кластерної структури даних. Висвітлено алгоритм сегментації зображень, який використано під час побудови тренажера української жестової мови. Здійснено математичне та програмне забезпечення для інтелектуального аналізу даних, яке інкорпорує багатопотоковий алгоритм навчання карт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-015.1
Шифр НБУВ: РА374787 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Радивоненко О.С. 
Моделі та методи нечіткого кластерного аналізу даних в умовах невизначеності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / О.С. Радивоненко ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі й інтелектуальні методи кластерного аналізу даних, які дозволяють класифікувати дані за умов апріорної невизначеності щодо стуктури розбиття та кількості кластерів, а також ураховувати інтуїтивне уявлення про групування даних, що забезпечує підвищення якості класифікації. Запропоновано метод нечіткого кластерного аналізу даних на підставі розбиття множини на класи еквівалентності за нечітким відношенням. Створено модель формування ознакового простору в задачах кластерного аналізу зображень, в якій на відміну від існуючих використано хаотичні відображення, що дозволяє істотно знизити кореляційні залежності між елементами зображень. Одержані результати розширено на класи задач стиснення та кодування графічної інформації, формування апроксимаційних нечітких моделей складних об'єктів і методи обробки часових рядів біомедичних даних, що дозволило підвищити якість групування даних за умов апріорної невизначеності щодо структури розбиття та кількості кластерів. Підтверджено ефективність синтезованих моделей і методів, які використано для створення систем аналізу біомедичної інформації для виділення груп епідемічних даних під час розрахунків толерантних меж неепідемічної захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції; розробки систем підтримки проектних рішень на стадії ескізного проектування авіаційних газотурбінних двигунів для формування апроксимаційної нечіткої моделі двигуна, а також систем аналізу візуальної інформації для кодування та стиснення зображень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6-015.1 +
Шифр НБУВ: РА360069

Рубрики:

      
3.

Ахмад Юсеф Ібрахім Ібрахім 
Моделювання первинних даних та процесу їх накопичення у ході науково-дослідних і проектних робіт: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Ахмад Юсеф Ібрахім Ібрахім ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Запропоновано спосіб вирішення актуальної наукової задачі підвищення якості первинної інформації, що використовується у процесі науково-дослідних і проектних робіт, шляхом побудови й аналізу математичних моделей структур даних і математичних моделей поведінки учасників процесу реєстрації даних, що дозволяє удосконалювати інформаційні системи підтримки наукових досліджень і проектних робіт. Запропоновано нові підходи до підвищення якості первинних даних: математичне моделювання структур даних, дослідження інваріантів цих моделей і розробка обчислювальних методів контролю відповідності даних, які вводяться, знайденим інваріантам; побудова й аналіз математичної моделі поведінки осіб, які беруть участь у процесі реєстрації даних для з'ясування умов, що сприяють виконанню учасниками процесу необхідних процедур, спрямованих на забезпечення якості даних. Розроблено прототипи програмного забезпечення, що дозволяє розв'язувати практичні задачі підвищення якості даних у процесі їх реєстрації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч215.3 + З970.6-015.1 +
Шифр НБУВ: РА368011

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського