Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (55)Книжкові видання та компакт-диски (29)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.221-016$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Борисов Є.С. 
Автоматизована система розпаралелювання послідовних програм для паралельних обчислювачів з розподіленою пам'яттю: Автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.05.03 / Є.С. Борисов ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2005. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.221-016 +
Шифр НБУВ: РА341727

Рубрики:

      
2.

Кужій Л.І. 
Методи обчислення сплайнів орієнтовані на реалізацію засобами однорідних обчислювальних середовищ: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Л.І. Кужій ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методи паралельного обчислення функцій, наближених поліноміальними та раціональними рівномірними чебишовськими сплайнами, з метою їх реалізації засобами однорідних обчислювальних середовищ. Установлено властивості наближення та створено обчислювальні алгоритми для представлення однієї функції, а також набору функцій зі спільною множиною вузлів, кусковими наближеннями - сплайнами з розбиттям відрізка наближення на нерівні частини з однаковою похибкою на кожній з них. Зменшення об'єму пам'яті для зберігання параметрів наближення досягається за рахунок вирівнювання величин максимальних похибок на кожному з підінтервалів. Розроблено алгоритми та програмні засоби автоматизованого налаштування однорідних обчислювальних середовищ (ООС) на паралельне обчислення арифметичних і умовних виразів. Особливістю реалізації паралельних алгоритмів є використання запропонованого підходу, за яким розпаралелювання здійснюється у межах одного виразу, а також для різних виразів. Запропоновано алгоритм синтезу засобами ООС матричних сплайн-обчислювачів для швидкого обчислення функцій, представлених сплайнами, з нерівним поділом проміжку наближення з використанням паралельних обчислень. За умов побудови паралельних обчислювачів розпаралелювання здійснюється між ланками сплайну та у межах однієї ланки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В192.142,0 + З970.221-016 +
Шифр НБУВ: РА354992

Рубрики:

      
3.

Душеба В.В. 
Організація паралельних процесів у спеціалізованих обчислювальних системах з ортогональним доступом до пам'яті: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / В.В. Душеба ; НАН України. Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Запропоновано методи організації ортогональних багатопроцесорних обчислювальних систем з розшаруванням і перемиканням. Сформульовано принципи міжпроцесорного обміну та його синхронізації, запропоновано новий метод міжпроцесорного обміну, головна відмінність якого полягає у розробленому порядку виконання адресних арифметико-логічних операцій. Зазначено, що такий підхід забезпечує можливість використання стандартних операцій як операцій обміну та дозволяє зменшити складність програмних засобів синхронізації та забезпечення безконфліктності обмінних процесів. Проведено експериментальні дослідження на моделювальному стенді системи двох двопортових буферів пом'яті, використання яких в ортогональних банатопроцесорних системах знімає обмеження на клас розв'язуваних задач, і дозволяє будувати системи, які відображаються будь-якими структурними графами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.221-016
Шифр НБУВ: РА316776 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Крупський Б.І. 
Особливості розпаралелення процесу розрахунку динамічних режимів електронних кіл на багатопроцесорних обчислювальних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Б.І. Крупський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено питання моделювання динамічних режимів роботи електронних систем на багатопроцесорних обчислювальних системах. Здійснено обгрунтування вибору діакоптичних методів моделювання як базових для розпаралелення обчислень. Проаналізовано існуючі архітектури багатопроцесорних систем. Сформульовано низку вимог, яким повинні відповідати обчислювальні структури для забезпечення максимальної ефективності розпаралелених діакоптичних алгоритмів. Запропоновано модифіковані алгоритми роздільного інтегрування та прямого діакоптичного методу, адаптовані до паралельного виконання. Спроектовано алгоритми розподілу обчислювальних ресурсів багатопроцесорних ЕОМ, які дозволили прискорити процес моделювання. Наведено паралельний адаптивний діакоптичний алгоритм, що базується на прямому діакоптичному методі та алгоритмі роздільного інтегрування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.221-016
Шифр НБУВ: РА312886 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського