Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (11)Книжкові видання та компакт-диски (15)
Пошуковий запит: (<.>U=З871.3-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Солдатенко Л.О. 
Забезпечення якості і експлуатаційних характеристик магнітних головок алмазно-абразивним шліфуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / Л.О. Солдатенко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2000. — 18 с. — укp.

Наведено результати експериментального дослідження обробки шліфуванням магнітно-м'яких сплавів 81НМТ, 80НМТ, 16ЮИХ, 79НМ для сердечників блоків головок. Розглянуто особливості тонкого плоского шліфування деталей головок. Виявлено закономірності впливу основних технологічних факторів на вихідні параметри магнітних головок, що дозволило створити раціональні технологічні процеси тонкого абразивного шліфування площин роз'ємів і робочих поверхонь блоків головок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З871.3-54-044-060.13
Шифр НБУВ: РА307950 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Дейнека Р.М. 
Стабілізація швидкості гнучкого носія інформації в апаратурі магнітного запису: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / Р.М. Дейнека ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено динаміку системи транспортування гнучкого носія інформації апаратури магнітного запису з метою встановлення впливу параметрів її елементів та структури на стабільність швидкості руху носія. Запропоновано та обгрунтовано розрахункову схему (динамічну модель) системи транспортування як єдину динамічну комплексну структуру у лінійній постановці, що містить двигун, стрічкопротягуючий механізм і регулятор; у цьому разі фізико-механічні властивості високополімерних кінематичних міжінерційних елементів зв'язку в механізмі ідентифіковано трьохелементною реологічною моделлю, для якої розроблено методики експериментального визначення числових значень параметрів її елементів. Розроблено методику моделювання та побудовано векторно-матричну математичну модель системи транспортування стрічки на макрорівні. З використанням методів змінних стану та структурних схем проведено дослідження вказаної моделі у частотній області, на даній основі встановлено залежність динамічних властивостей системи приводу носія від зміни її параметрів. Досліджено вплив різних типів регуляторів (пропорційний, диференціюючий, інтегруючий) на частотні характеристики системи. Проведено ряд експериментальних досліджень на базі створеного макету установки контролю робочого режиму пристроїв магнітного запису з використанням детонометра-аналізатора моделі 23ИМ і генератора сигналів зовнішнього збурення моменту двигуна Г6-28, що дозволило отримати спектрограми системи в області частот 0,2 - 300 Гц. Дослідження розроблених числових аналогів системи підтвердили їх адекватність реальним процесам із достатнім наближенням експериментальних і теоретичних результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З871.3-5 +
Шифр НБУВ: РА326059

Рубрики:

      
3.

Пруднікова З.Г. 
Широкосмугові магнітні головки з аморфних сплавів для запису-відтворення електроакустичних сигналів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.08 / З.Г. Пруднікова ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено питання розвитку сучасної техніки магнітного запису на базі використання в магнітопроводах широкосмугових магнітних головок (ШМГ) осердя з прецизійних аморфних сплавів, що дає змогу підвищити щільність і точність магнітного запису. Установлено наявність полів анізотропії в аморфних сплавах з практично нульовою магнітострикцією, виміряно їх величину, виявлено зв'язок між ними та робочими характеристиками ШМГ, досліджено вплив відпалу. Визначено величину нестабільності в часі аморфного магнітопроводу та виявлено фактори, що зумовлюють її рівень, прийнятний для використання в ШМГ. Розроблено метод вимірів локальних полів анізотропії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З871.3-54-044 +
Шифр НБУВ: РА331985

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського