Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=З851.13$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Родіонов В. Є. 
Електролюмінесцентні плівкові структури та індикатори на основі широкозонних матеріалів та НВЧ кераміки: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 01.04.07 / В. Є. Родіонов ; НАН України ; Ін-т електрофізики і радіаційних технологій. — Х., 2011. — 32 с. — укp.

На основі проведеного комплексу фізико-технологічних досліджень розроблено конструкції та технології виготовлення більше 30-ти типів електролюмінесцентних монохромних і повно кольорових випромінювачів, індикаторів і матричних екранів з можливістю роботи в телевізійному режимі. Для досягнення цих результатів розроблено технології одержання високояскравих тонкоплівкових катодо- й електролюмінофорів червоного, зеленого, синє-блакитного та білого кольорів світіння. Описано розроблені хімічні (MOCVD, CVD, плазмохімічна) технології одержання плівок і структур індикаторів, технології одержання нанорозмірних (20 60 нм) порошків окислів металів, технологія безвакуумного легування люмінесцентних плівок, високотемпературної термообробки. Запропоновано методики моделювання процесів електролюмінесценції рідкоземельних іонів у широкозонних матрицях на основі квантовохімічного методу багатоелектронних оболонок у кластерному наближенні, контролю якості плівок і структур індикаторів, прогнозування раптових відмов. Досліджено вплив на характеристики структури індикаторів термообробок, інфрачервоного й ультразвукового опромінення. Розроблено порошкові, плівково-порошкові та плівкові електролюмінесцентні індикатори, в тому числі, прозорі та плетені.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В345.4 с0,022 + З851.13-049.3
Шифр НБУВ: РА382760 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Тутик В.А. 
Низьковакуумні газоразрядні електронні гармати і їх використання в електронно-променевих технологіях: автореф. дис... д-ра техн. наук: 01.04.20 / В.А. Тутик ; Нац. наук. центр "Харк. фіз.-техн. ін-т". — Х., 2009. — 40 с. — укp.

Удосконалено наукові засади створення низьковакуумних газорозрядних електронних гармат (НГЕГ), запропоновано методики їх проектування, визначено механізми та закономірності фізичних процесів у процесі їх функціонування. Наведено рекомендації щодо застосування розроблених конструкцій гармат для вирішення наукових і технологічних задач. Теоретично обгрунтовано методи підвищення робочого тиску, експериментально підтверджено їх ефективність. Виявлено й експериментально досліджено "ефект втечі електронів" під час роботи НГЕГ. На базі НГЕГ створено автономний імпульсний електронний прискорювач для активних експериментів у верхніх шарах атмосфери. Розроблено й апробовано технології на базі НГЕГ для діагностики та нагрівання газових потоків, одержання монокристалів кремнію, модифікації поверхні виробів, одержання покриттів у середовищі реакційного газу (CPVD, CVD-технології). Результати наукового дослідження використано у процесах розробки, виготовлення й експлуатації ряду електронно-променевих експериментально-промислових установок і пристроїв різного технологічного призначення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.13-045 +
Шифр НБУВ: РА367327

Рубрики:

      
3.

Жеревчук В.В. 
Тонкоплівкові електролюмінісцентні індикатори для приладів відображення інформації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.20 / В.В. Жеревчук ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 16 с.: рис. — укp.

Розроблено принципи створення оптоелектронних елементів засобів відображення інформації на базі тонкоплівкових електролюмінісцентних структур (ТПЕЛС) типу метал-діелектрик-напівпровідник-діелектрик-метал з підвищеними показниками та покращеними надійністю й ергономічністю. Запропоновано методики дослідження та засоби створення діелектричних і напівпровідникових шарів різного складу. Досліджено залежність світлотехнічних та електрофізичних параметрів від складу матеріалів та умов експлуатації ТПЕЛС. Описано модель фізичного процесу генерації носіїв заряду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.13-04
Шифр НБУВ: РА313630 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Котовський В.Й. 
Шляхи поліпшення характеристик сучасних піровідиконів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.02 / В.Й. Котовський ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено характеристики тепловізорів (ТВ) та приймачів випромінювання, які в них використовуються. Доведено, що для підвищення просторової та температурної роздільної здатності ТВ необхідно використовувати приймачі випромінювання, що мають високу питому здатність виявлення, малі розміри чутливого елемента та невелику постійну часу. Розроблено математичну модель формування сигналу в піровідиконі (ПВ), на основі якої одержано аналітичні вирази для просторово-часового імпульсного відгуку та потенціалу мішені. Проведено узгодження основних конструктивних параметрів та режимів роботи ПВ з метою одержання максимального вихідного сигналу. Запропоновано систему параметрів та характеристик для атестації ПВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З851.132.1 + З996-5
Шифр НБУВ: РА330965

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського