Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (99)Реферативна база даних (1368)Книжкові видання та компакт-диски (1199)Журнали та продовжувані видання (508)
Пошуковий запит: (<.>U=З844$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 76
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Євсєєв В.В. 
Моделі та методи автоматизації проектування технологічного процесу формоутворення деталей: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / В.В. Євсєєв ; Харк. націон. ун-т радіоелектрон. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі та методи автоматизації технологічного процесу формоутворення виробів. На підставі теорії нечітких множин створено модель декомпозиції складального креслення відповідно до ЄСКД на деталі типів "об'єкт обертання", "корпус", "стрічка", розроблено граф декомпозиції за лінгвістичними змінними. На базі об'єктів обертання побудовано математичну модель декомпозиції деталі на конструкторсько-технологічні елементи першого та другого рівнів. Доведено велику гнучкість застосування розробленої математичної моделі для різних типів виробництва. На базі розпізнаних конструкторсько-технологічних елементів удосконалено методи автоматизації технологічного процесу формоутворення деталей, що дозволяє інтегрувати знаходження оптимального маршруту графа та моделювання технологічного процесу. Розроблено модель формалізації операційного переходу, що об'єднує геометричні параметри конструкторсько-технологічних елементів на базі нечітких множин із технологічними особливостями, властивими усім видам переходів, у процесі виготовлення виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-06-64 + З85-06-64 +
Шифр НБУВ: РА358163

Рубрики:

      
2.

Єгоров О.А. 
Моделі і методи спільної верифікації проектованих цифрових систем на кристалах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / О.А. Єгоров ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 23 с. — укp.

Досліджено питання функціональної верифікації складних проектованих цифрових систем на кристалах. Розроблено структурну модель і метод спільної верифікації апаратних і програмних складових системи на кристалі. Встановлено, що її більшу частину, яка складається з неодноразово використаних апаратних і програмних блоків, можна розміщувати на програмованих логічних інтегральних схемах (ПЛІС), починаючи з перших етапів проектування, з метою прискорення моделювання та зменшення часу процесів верифікації. Модернізовано архітектуру процесу моделювання цифрової системи (ЦС) для забезпечення можливості спільної верифікації програмних блоків, низькорівневих представлень апаратних блоків і моделей апаратних блоків, що розробляються. Обгрунтовано ефективність використання програмної надлишковості опису цифрової системи у вигляді асерцій, що дозволяє автоматизувати функціональну верифікацію, зменшити витрати на тестування завдяки використанню псевдовипадкового тесту, а також збільшити глибину діагностування пристрою. Основні результати теоретико-експериментальних досліджень реалізовано у вигляді програмно-апаратного комплексу Co-Ver функціональної верифікації складних цифрових систем на кристалі. Здійснено його промислове впровадження під час проектування складних процесорних систем на ПЛІС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15 +
Шифр НБУВ: РА345384

Рубрики:

      
3.

Іванець С.А. 
Імпульсні системи стабілізації постійної напруги з нечіткими регуляторами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / С.А. Іванець ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розвинуто теорію імпульсних систем стабілізації стосовно збільшення їх субгармонійної стійкості та швидкодії з використанням принципів нечіткої логіки й адаптивних регуляторів. Розроблено алгоритм визначення зони модуляції для адаптивного регулятора, а також метод настроювання нечіткого регулятора з використанням фазового портрета системи. Доведено ефективність прямого включення нечіткого регулятора у системі стабілізації постійного струму. Обгрунтовано підвищення діапазону субгармонійної стійкості імпульсної системи стабілізації завдяки використанню коригувального включення нечіткого й адаптивного регуляторів. Розроблено метод визначення параметрів функцій приналежності та таблицю правил нечіткого регулятора для систем стабілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.8 + З844.15 +
Шифр НБУВ: РА344888

Рубрики:

      
4.

Іванов В. Г. 
Проектування топології багатошарових цифрових систем на кристалах з урахуванням завадостійкості: автореф. дис. ... канд. техн. наук: 05.13.12 / В. Г. Іванов ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2011. — 19 с. — укp.

Розв'язано важливу науково-технічну задачу підвищення ефективності систем автоматизації проектування топології мікроелектронних пристроїв (МЕП) на основі створення ефективних математичних методів, алгоритмів і програмного забезпечення для процедур синтезу багатошарових цифрових систем на кристалах з урахуванням вимог завадостійкості, точності, обчислювальних і часових обмежень. Сформульовано загальну задачу синтезу топології МЕП, яка об'єднує відомі часткові задачі та враховує різнорідні критерії оптимізації. Розроблено систему правил для задачі проектування топології дво- та багатошарових каналів, яка зменшує область пошуку допустимих розв'язків. Удосконалено методи усіченого перебору варіантів на основі методу перепризначень для розв'язання задач синтезу топології багатошарових МЕП з меншою часовою складністю за відомі методи (ВМ). Визначено умови проектування топології планарної схеми в одношаровому каналі для одержання більш ефективних розв'язків за ВМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1-02 с116
Шифр НБУВ: РА382059 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

А'Ггель Аль-Забі Б. Р. 
Рішення задач функціональної компоновки і верифікації при проектуванні конструктивів цифрової апаратури: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.12 / Б. Р. А'Ггель Аль-Забі ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 17 с. — укp.

Вдосконалено метод оптимальної редукції схем стосовно задач встановлення ізоморфізму графів і функціональної декомпозиції схем радіоелектронної й електронно-обчислювальної апаратури. Запропоновано й обгрунтовано нові інваріанти встановлення ізоморфізму для графів. Наведено метод встановлення ізоморфізму простих графів шляхом введення процедури встановлення ізоморфізму для доповнень графів. Вперше запропоновано та реалізовано метод встановлення еквівалентності схем на базі використання класифікаторів елементів і ланцюгів, що дозволяє встановити ступінь перекриття двох схем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-01 + З973-02
Шифр НБУВ: РА372711 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Абдерразік Мохамед 
Багатофункціональні параметричні зонні пристрої та їх використання у радіоелектронних засобах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Абдерразік Мохамед ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2006. — 21 с. — укp.

Побудовано математичну модель параметричного зонного генератора, що може бути використана для аналізу характеристик генерування будь-якої гармоніки, а також опису процесів, не тільки першої, а й у n-зоні нестійкості. Модель надає можливість підвищити ефективність проектування параметричних зонних пристроїв. Проведено теоретико-експериментальне обгрунтування вибору функції апроксимації нелінійності у математичних моделях. Результати, одержані завдяки дослідженню, можуть бути використані для опису слабо та значно нелінійних режимів роботи параметричної системи. Розроблено алгоритм розрахунку коефіцієнтів апроксимації нелінійних характеристик індуктивних елементів з використанням експериментальних вольт-амперних характеристик, який враховує режими глибокого насичення, що надає змогу описувати значно нелінійні системи. Проведено дослідження розв'язку нелінійних рівнянь Матьє та Хілла з урахуванням власного струму резонансної системи, з використанням якого одержано залежність коефіцієнта модуляції індуктивності від розстройки. Одержано вирази, які враховують вплив власного струму резонансного контуру індуктивної системи на величину коефіцієнта модуляції її індуктивності, що дозволяє розраховувати процес зростання та встановлення вихідного сигналу. Наведені вирази дають змогу більш точно визначити амплітудні характеристики параметричних пристроїв у зонах нестійкості. Для підвищення швидкості обробки, передачі та прийому інформаційних сигналів створено новий метод і практично реалізовано радіотехнічні пристрої на основі параметричних зонних систем. Проведено якісні та кількісні оцінки швидкодії перетворення, прийому і передачі інформації та реалізовано пристрій високоефективної модуляції сигналів систем зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-04-01 +
Шифр НБУВ: РА345179

Рубрики:

      
7.

Аміні 
Моделювання компонентів монолітних інтегральних схем міліметрового діапазону на сполуках A3B5: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Мохсен Аміні ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15
Шифр НБУВ: РА357952

Рубрики:

      
8.

Артюшенко Б.А. 
Вдосконалення генетичного алгоритму автоматизованого призначення допусків на параметри елементів радіолектронних пристроїв: автореф. дис...канд. тех. наук: 05.13.12 / Б.А. Артюшенко ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Розвинуто методичне й алгоритмічне забезпечення синтезу описів об'єктів у системах автоматизації проектувальних робіт щодо радіоелектронних пристроїв, зокрема, призначення допусків на параметри елементів радіоелектронних пристроїв. Удосконалено генетичний алгоритм призначення допусків на параметри елементів даних пристроїв з обмеженнями на немонотонні, багатопараметричні вихідні функції, який базується на використанні генетичного алгоритму та методу функції чутливості. Наведено модель розпаралелювання генетичного алгоритму призначення допусків для локальної комп'ютерної мережі. Розроблено програмну систему автоматизованого призначення допусків радіоелектронних пристроїв. Результати проведеного дослідження впроваджено на промислових підприємствах і використовуються для проектування радіоелектронних пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-04-02-5-05 +
Шифр НБУВ: РА366831

Рубрики:

      
9.

Базелева Н.А. 
Методи і засоби захисту від корозії систем рідинного охолодження радіоелектронної апаратури: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.17.14 / Н.А. Базелева ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 35 с. — укp.

Розроблено комплексний протикорозійний захист поліметалевих рідинних трактів систем охолодження радіоелектронної апаратури шляхом зменшення корозивності водно-етиленгліколевого теплоносія за методами іонообмінного очищення та знекиснення, а також захисту елементів, виготовлених з алюмінієвих сплавів, полімерними покриттями. Іонообмінний метод очищення теплоносія вдосконалено шляхом одержання змішаного шару іонітів макропористої структури, які, на відміну від гелевих аналогів, ефективно поглинають корозивні продукти корозії міді. Розроблено метод знекиснення на основі редокситу ЭИ-21 50 СНУ, який у єдиному вузлі (редокс-фільтр й іонообмінний фільтр) забезпечує необхідні параметри корозивності теплоносія.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-028.3 +
Шифр НБУВ: РА360087

Рубрики:

      
Категорія:    
10.

Бататампа Вітанаге Сісіра Джанака Гунавардена 
Якість поверхонь деталей з магнітном'яких сплавів при шліфуванні інструментами із надтвердих матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.08 / Бататампа Вітанаге Сісіра Джанака Гунавардена ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 19 с. — укp.

Наведено результати експериментального дослідження обробки шліфуванням магнітном'яких сплавів Mu-metal, Supermaloy, Alfo, 81HMT інструментами з надтвердих матеріалів для сердечників блоків головок. Вивчено особливості тонкого плоского шліфування деталей головок. Виявлено закономірності впливу основних технологічних факторів на вихідні параметри магнітних головок, що дозволило створити раціональні технологічні процеси тонкого шліфування площин роз'ємів і робочих поверхонь блоків головок інструментами з синтетичних надтвердих матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з844-040.3-060.13
Шифр НБУВ: РА312826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Берсірова О. Л. 
Електрохімічне формування функціональних покриттів для мікроелектроніки: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.17.03 / О. Л. Берсірова ; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". — Д., 2011. — 40 с.: рис., табл. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено умови стабільно стійкого режиму процесу функціонального електроосадження металів. Запропоновано узагальнений механізм електродних процесів на основі дослідження макрокінетики розряду аргентуму(I) та ауруму(I),(III), з їх координаційних сполук, з використанням теорії визначення ЕАК. Одержано нові дані про кореляційний взаємозв'язок між електрохімічною кінетикою та електроосадженням. Встановлено умови найбільш сприятливої енергетики росту граней кристалів для формування строго певної структури металу для формування покриттів зі стабільним набором характеристик. Сформульовано та здійснено на практиці принципи спрямованого підбору компонентів електроліту та режиму електроосадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1-060.14
Шифр НБУВ: РА381197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія:    
12.

Бобало Ю.Я. 
Математичне моделювання та автоматизоване керування процесами забеспечення якості радіоелектронної апаратури за техніко-економічними критеріями: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.13.07 / Ю.Я. Бобало ; Нац. техн. ун-т "Харк. політех. ін-т". — Х., 2010. — 36 с. — укp.

Проаналізовано проблеми забезпечення якості та надійності радіоелектронної апаратури, доведено, що традиційні методи, які грунтуються на локальному вирішенні окремих задач, малоефективні. Запропоновано принципи формалізації та моделювання процесів забезпечення якості на стадіях проектування, виробництва й експлуатації, що грунтуються на теоріях системного аналізу та синтезу ергатичних структур з відображенням і врахуванням їх взаємозалежності та керованості. Досліджено концепцію оперативного оцінювання надійності виробів за рівнем поточної дефектності, яка грунтується на встановлених залежностях потоків відмов апаратури від потоків виробничих дефектів на всіх стадіях технологічних процесів. Сформульовано теоретичні положення формування та перетворення цих потоків, а також їх математичне моделювання з урахуванням ущільнення та розрідження. Розроблено метод моделювання й оптимізації виробничих витрат, пов'язаних з забезпеченням якості та надійності апаратури. Запропоновано дві оригінальні ймовірнісні математичні моделі, які сукупно формалізують постановку задачі визначення оптимальних параметрів процесів проектування, виробництва й експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з844
Шифр НБУВ: РА375390 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Вербицький В.Г. 
Фізико-технологічні основи електронно-йонних методів створення наноструктур функціональних елементів для НВІС: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.01 / В.Г. Вербицький ; Нац. техн. ун-т України "КПІ". — К., 2003. — 36 с. — укp.

Розв'язано важливу фізико-технологічну проблему твердотільної електроніки, що дає змогу вибирати оптимальний метод одержання наношарів і структур на їх основі з необхідними характеристиками. Показано, що умови, які визначають повну керованість властивостями плівок, є атомарний склад і регульована енергія частинок, що бомбардують поверхню росту. Одержані результати дають змогу прогнозувати характеристики плівок та наноструктур на їх основі та усвідомлено підходити до їх керування. Досліджено вплив конструкторсько-технологічних та експлуатаційних чинників на топологію наноелементів, обгрунтовано їх застосування під час виготовлення НВІС. Розв'язано проблему твердотільної інтеграції кремнієвих і арсенід галієвих технологій та створення на їх основі принципово нових приладів для реєстрації, обробки та передачі інформації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.152-06
Шифр НБУВ: РА326608

Рубрики:

      
14.

Войтович В.В. 
Вплив ізовалентної домішки свинцю на термічне та радіаційне дефектоутворення в кремнії: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Войтович ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2005. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-03-06 +
Шифр НБУВ: РА340789

Рубрики:

      
15.

Волкова Т.В. 
Автоматизація та удосконалення візуального контролю у технологічних процесах виготовлення комутаційних плат на основі методів кодування зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Т.В. Волкова ; Севастоп. держ. техн. ун-т. — Севастополь, 1998. — 16 с. — укp.

Запропоновано новий засіб підвищення продуктивності систем автоматизованого візуального контролю комутаційних плат, що базується на ефективному кодуванні топології друкованого монтажу. Вирішено задачу оцінки та вибору коду на основі імітаційного моделювання візуального контролю, розроблено новий метод подання топології та орієнтоване на нього програмне забезпечення (ПЗ) системи контролю. Застосування наданого ПЗ для автоматизації типового технологічного процесу дозволило істотно підвищити швидкодіяльність контролю, удосконалити план контролю та знизити собівартість виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.16-06-7

Рубрики:

      
16.

Волочій Б.Ю. 
Підвищення ефективності аналізу структур та алгоритмів функціональної і надійнісної поведінки радіоелектронних комплексів: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.17 / Б.Ю. Волочій ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 39 с. — укp.

Удосконалено методологію аналітичного моделювання поведінки локальних радіоелектронних комплексів (РЕК) у вигляді дискретно-неперервних стохастичних систем (ДНСС) і методи розробки надійних моделей сіткових та ієрархічнх структур інформаційних мереж регіональних РЕК для ефективного розв'язання задач аналізу, евристичного синтезу й оптимізації структур та алгоритмів функціональної надійнісної поведінки на етапі системотехнічного проектування. Виявлено, що суттєвою перешкодою під час використання теорії марковських процесів для створення моделей структури та поведінки таких складних об'єктів проектування, як РЕК, є проблема розробки моделі у вигляді графа станів і переходів. Доведено, що використання логіко-імовірнісних методів для надійнісного аналізу сіткових та ієрархічних структур інфомраційних мереж РЕК обмежує проблема формування функції працездатності. Встановлено, що такі проблеми суттєво знижують можливість ефективного використання даних методів аналізу, евристичного синтезу й оптимізації для розв'язання задач системотехнічного проектування РЕК. Для вирішення першої проблеми запропоновано використовувати формалізовані методи побудови моделей структури та поведінки об'єктів проектування у вигляді графа станів і переходів, що грунтуються на базових подіях або блок-схемі алгоритму поведінки для їх аналізу як ДНСС марковського типу; метод трансформації моделі об'єкту проектування у вигляді графа станів і переходів для його аналізу як ДНСС немарковського типу; формалізований метод представлення структури та поведінки об'єкту проектування у вигляді логіко-імовірнісної моделі. мДля вирішення другої проблеми удосконалено методи аналізу структурної живучості інформаційних мереж регіональних РЕК з сітковою структурою та з несиметричною ієрархічною структурою складного підпорядкування, з використанням яких створено методи надійнісного синтезу та надійнісної оптимізації структур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-01 с116 +
Шифр НБУВ: РА357205

Рубрики:

      
17.

Воропай О.Ю. 
Математичне забезпечення автоматизованих процедур призначення допусків при проектуванні радіоелектронних пристроїв частотної селекції: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / О.Ю. Воропай ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Створено математичне та програмне забезпечення призначення допусків з урахуванням певних особливостей радіоелектронних пристроїв частотної селекції, а саме: обмеженості допусків їх елементної бази симетричними значеннями або рядом крайніх чисел, нормального закону розподілу параметрів пристроїв, немонотонного характеру залежностей між ними. Запропоновано методи: синтезу гарантованих симетричних допусків; аналізу та синтезу імовірнісних допусків за нормального закону розподілу параметрів, в яких область допусків апроксимована еліпсоїдом; аналізу допусків для немонотонних вихідних функцій на базі градієнтних методів оптимізації. Запропоновано форму та методику побудови спрощеної полігональної моделі, яка апроксимує вихідну функцію у точках дотику областей працездатності та допусків. Обгрунтовано метод синтезу допусків для немонотонних вихідних функцій з використанням такої моделі, а також метод синтезу допусків, обмежених дискретною множиною, в якому неперервні симетричні допуски поступово приводяться до дискретних значень. Створено програмну систему призначення допусків INTOL, яка має засоби інтеграції з сучасними САПР електронних апаратів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-643-02 с116 +
Шифр НБУВ: РА357416

Рубрики:

      
18.

Гавронський В.Є. 
Модифікація поверхневої мікроструктури алюмінієвої конденсаторної фольги: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / В.Є. Гавронський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено нові математичні та структурну моделі поверхневої мікроструктури алюмінієвої конденсаторної фольги для розрахунку її питомої ємності. Розроблено структурну модель, що враховує геометричні розміри комірок оксиду алюмінію, які задають розміри пор, утворених в процесі травлення, та дозволяє прогнозувати цей процес. Описано нову технологію імпульсного травлення анодної фольги. Встановлено, що процес травлення необхідно проводити на вертикальній ділянці ванни, використовуючи ультразвукову очистку пор від продуктів травлення та короткочасну подачу імпульсу іншої полярності для більш рівномірного витравлювання, забезпечуючи рівномірність утворення пор та досягнення ними заданого розміру. Удосконалено схему розміщення алюмінієвого електролітичного конденсатора, яка враховує не лише активну, але й реактивну складову електропровідності електролітів. Показано, що для збільшення питомої ємності фольги необхідно модифікувати її поверхневу мікроструктуру шляхом багатоступеневого формування анодної фольги з добавкою іонів легуючих металів (титану, вольфраму) до формувального електроліту та відпалу, що дозволило підвищити діелектричну проникність оксидного шару від 25-ти до 40-а в залежності від кількості формування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-040.66-03-06 +
Шифр НБУВ: РА343378

Рубрики:

      
19.

Гладун М.Р. 
Твердотільні інтегральні сенсорні пристрої на основі перетворювачів магнетного поля: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / М.Р. Гладун ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено розробці та дослідженню твердотільних інтегральних сенсорних пристроїв на двоколекторних латеральних магнетотранзисторах на основі біполярної технології. Розроблені однокристальні магнетосенсорні пристрої на нових конструкціях магнетотранзисторів. У склад пристроїв входять засоби вторинної обробки сигналу: стабілізатор і лінеаризатор характеристики перетворення, перетворювач компенсаційного типу та контролер багатоканальних магнетосенсорних пристроїв. Досліджений вплив технологічних чинників на параметри магнетосенсорних пристроїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15

Рубрики:

      
20.

Голяка Р.Л. 
Аналогові біполярні інтегральні схеми для сенсорної техніки: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.01 / Р.Л. Голяка ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 32 с. — укp.

Запропоновано концепцію розробки спеціалізованих біполярних аналогових інтегральних схем (ІС) для сенсорної техніки, яка базується на єдності алгоритмічних, схемотехнічних, конструктивних і технологічних рішень за комплексом задач забезпечення режимів живлення, формування характеристик перетворення та термостабілізації мікроелектронних сенсорів нового покоління. Запропоновано методи наскрізного моделювання та автоматизованого проектування аналогових ІС сенсорної техніки. Розроблено алгоритми функціонування та структуру спеціалізованих інтегральних термокомпенсаторів та сенсорних пристроїв з внутрішнім термостатуванням. Запропоновано диференційний механізм функціонування каналу теплопередачі твердотільних ІС, що базується на явищі теплопередачі. Наведений механізм покладено до основи нового багатопрофільного компонентf - теплокерованого операційного підсилювача. Розкрито теоретичні аспекти та принципи реалізації широкої серії сенсорних ІС з живленням за сигнальною шиною та з очікуваним режимом функціонуванння. Обгрунтовано вибір конструктивно-технологічних базисів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15
Шифр НБУВ: РА320366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського