Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (18)Книжкові видання та компакт-диски (14)
Пошуковий запит: (<.>U=З47-53$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Деренько М.С. 
Моделі та методи підвищення безвідмовності системи обробки інформації турбоагрегату АЕС: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / М.С. Деренько ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі та методи підвищення безвідмовності системи обробки інформації турбоагрегату АЕС. Вперше розроблено матричний метод обробки інформації на базі більш повного урахування властивостей симетрії, в якому, на відміну від існуючих, використано спеціальний код матричного представлення операндів, що дозволяє підвищити безвідмовність і продуктивність функціонування мікропроцесорної системи обробки інформації турбоагрегату АЕС. Удосконалено математичні моделі розрахунку й оцінки безвідмовності мікропроцесорної системи обробки інформації (СОІ) в класі лишків за рахунок можливості більш повного урахування надійності її контрольних трактів, що дає можливість більш точно оцінити безвідмовність СОІ турбоагрегату АЕС. Запропоновано метод підвищення безвідмовності СОІ в класі лишків на базі використання принципів активної та пасивної відмовостійкості, шляхом урахування одночасно всіх основних властивостей модулярної арифметики, що дає можливість підвищити безвідмовність СОІ турбоагрегату АЕС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53 с116 +
Шифр НБУВ: РА355454

Рубрики:

      
2.

Кньовець М.М. 
Підвищення ефективності системи вимірювання вібрації турбоагрегатів АЕС: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.14 / М.М. Кньовець ; Севастоп. нац. ун-т ядер. енергії та пром-сті. — Севастополь, 2008. — 22 с. — укp.

Розроблено теоретичні концепції та систему визначення стану турбоагрегату за результатами вейвлет-аналізу сигналів вібрації із застосуванням самонавчальної бази знань, що базується на правилах нечіткої логіки предикатів. Встановлено критерій оптимальності у вигляді показника обчислювальної складності, який характеризує ефективність алгоритму вібродіагностики. Вперше у діагностиці турбоагрегату застосовано методи вейвлет-аналізу для обробки даних фізичних експериментів, розпізнавання близько розташованих сигналів, яких не можна розрізнити за допомогою спектрального аналізу на базі швидкого перетворення Фур'є. Розроблено нову систему вібродіагностики та вібромоніторингу, що дозволяє одержувати інформацію про стан турбоагрегату в найкоротші терміни та в зручній для сприйняття формі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53-021.4 +
Шифр НБУВ: РА357067

Рубрики:

      
3.

Гришин М.М. 
Прогнозування і методи підвищення міцності турбін для безпеки АЕС: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / М.М. Гришин ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2003. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Запропоновано методику прогнозування безпеки АЕС щодо імовірності поразки її об'єктів осколками турбіни для визначення зон вильоту та імовірності їх влучення у важливі для безпеки АЕС об'єкти, яка базується на статистичному аналізі руйнувань турбіни, розрахункових і узагальнених дослідних даних про найбільш ймовірні характеристики осколків, що вилітають. Оцінено ймовірність небезпечних руйнувань конструктивних елементів ротора парової турбіни та визначено ймовірності вильоту небезпечних осколків у площині обертання та у разі відхилення траєкторії вильоту з цієї площини. Розвинуто методи розрахунку на міцність роторів турбін на базі запропонованої методики комплексної оцінки конструктивної міцності зварних роторів парових турбін, у якій враховано дані про експлуатаційні режими, технологію зварювання та крихкого руйнування зварних роторів. Запропоновано нові науково обгрунтовані рекомендації з підвищення міцності та довговічності зварних роторів виробництва ВАТ "Турбоатом".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53 +
Шифр НБУВ: РА326269

Рубрики:

      
4.

Мілейковський В.О. 
Системи повітророзподілення при зональній вентиляції турбінних відділень АЕС: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / В.О. Мілейковський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми створення компактних і енергоефективних систем повітророзподілення для забезпечення нормативних параметрів повітря в турбінних відділеннях АЕС. Розроблено математичну модель повітрообміну в даних приміщеннях. Показано, що для досягнення максимальної ефективності повітрообміну слід подавати повітря струминами, що інтенсивно затихають і не взаємодіють з конвективними потоками від тепловидільного обладнання. Запропоновано математичну модель струмини, що настилається на опуклу циліндричну поверхню. Розроблено конструкції кінцевих і транзитних повітророзподільників ежекційних тангенціальних (ПЕТ) з використанням взаємодії струмин, що настилаються на опуклу поверхню та забезпечують рівномірне розподілення повітря в межах характерних зон приміщення. Наведено методику розрахунку систем припливної вентиляції з використанням повітророзподільників ПЕТ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53 +
Шифр НБУВ: РА353415

Рубрики:

      
5.

Бондаренко В.М. 
Теплогідравлічні основи нестабільності роботи СПП турбоустановок АЕС і засоби її усунення: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.14 / В.М. Бондаренко ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено методи аналізу теплогідравлічної нестабільності роботи системи проміжної сепарації та проміжного перегріву (СПП) турбоустановок АЕС і на їх базі розроблено рекомендації для оптимальних режимів і конструктивних параметрів, які забезпечили її стабільну та надійну роботу. Вперше з'ясовано механізм нестійкої роботи багатоканальної системи СПП. Викладено методику розрахункового дослідження стійкості роботи одиночних конденсуючих трубок і касет пароперегрівача в цілому на основі співвідношень. Висвітлено оригінальну методику розрахункового дослідження (математичну модель і спосіб її числової реалізації) стійкості багатоканальної системи СПП спільно з конденсатозбірником і регулятором рівня в ньому. Запропоновано конструктивні рішення, що усувають виникнення нестабільності в роботі СПП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З47-53-01
Шифр НБУВ: РА312784 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського