Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (116)Книжкові видання та компакт-диски (99)
Пошуковий запит: (<.>U=З279.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Котиш А.І. 
Автоматизовані засоби технічної діагностики та електричного контролю за станом ізоляції в сільських електричних мережах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.13 / А.І. Котиш ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Досліджено питання підвищення надійності сільських електричних мереж шляхом розробки нових нетрадиційних методів і засобів неруйнівного автоматизованого контролю та діагностування стану ізоляції. Встановлено функціональні залежності струму витоку опорних ізолянтів (35 кВ) від факторів навколишнього середовища та розрядних напруг. Зазначено, що дані залежності є необхідною передумовою для розробки пристроїв неруйнівного безперервного контролю забруднення ізоляції. Запропоновано та реалізовано новий нетрадиційний спосіб контролю за станом ізоляції в мережах з ізольованою нейтраллю, що базується на використанні струмів витоку опорних ізолянтів без застосування трансформаторів напруги.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.25-047
Шифр НБУВ: РА316480 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Перепечений В.О. 
Багатоцільова оптимізація схем і параметрів розподільчих електричних мереж міст із урахуванням динаміки їх розвитку: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.02 / В.О. Перепечений ; Держ. вищ. навч. закл. "Донец. нац. техн. ун-т". — Донецьк, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено рекомендації щодо оптимізації параметрів розподільчїх електричних мереж міст на підставі врахування багатокритеріальності та багатопараметричності задачі, розподілу їх у просторі, а також зміни параметрів та умов функціонування у часі. Удосконалено методи побудови математичних моделей розподільних мереж міст, що характеризуються комплексним характером процесів, а також невизначеністю вхідної інформації. Розроблено моделі розподільних електричних мереж, що описують у цілісному вигляді взаємозалежні процеси у мережах. З урахуванням результатів модельних та експериментальних досліджень розроблено методи моделювання параметрів розподільних електричних мереж міст, що враховують багаторівневу ієрархічну структуру та невизначений характер процесів у них. Наведено рекомендації щодо вибору параметрів і схем розподільних електричних мереж міст. Підтверджено ефективність одержаних теоретичних результатів і працездатність запропонованих технічних рішень за умов проектування й експлуатації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.24-01 +
Шифр НБУВ: РА367714

Рубрики:

      
3.

Коваль О.М. 
Вплив елементів та структури внутрішніх електричних мереж житлового сектору на їх пожежну небезпеку: автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / О.М. Коваль ; Укр. НДІ пожеж. безпеки. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено організаційні заходи та технічні засоби щодо зниження пожежної небезпеки елементів електричних мереж у житловому секторі. Для виконання розрахунків стаціонарних і динамічних електротеплових процесів у внутрішніх електричних мережах запропоновано математичну модель на основі балансу енергії, яка дозволяє визначити температуру нагрівання елементів електричних мереж за різних режимів їх експлуатації. Розроблено нові технічні рішення, використання яких сприяє зниженню пожежної небезпеки електричних мереж у житловому секторі за рахунок обмеження місць локального перегрівання електромереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.27 н68 +
Шифр НБУВ: РА361153

Рубрики:

      
4.

Жаркін А.Ф. 
Електромагнітна сумісність в низьковольтних електричних мережах з нелінійними споживачами: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.14.02 / А.Ф. Жаркін ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2004. — 35 с.: рис. — укp.

Удосконалено теорію електромагнітної сумісності в низьковольтних електричних мережах з нелінійними споживачами, створено моделі та методи дослідження параметрів несинусоїдальності струмів і напруг. Запропоновано методи аналізу мереж низької напруги з використанням традиційних моделей. Вперше розроблено моделі електричної мережі будинку з урахуванням параметрів її основних елементів, характерних електроспоживачів і фільтрів, створено методики визначення несинусоїдальності фазних напруг. На підставі одержаних результатів встановлено вимоги до елементів мережі та розроблено рекомендації щодо використання фільтруючих пристроїв для забезпечення електромагнітної сумісності електроспоживачів низьковольтних мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.2-01
Шифр НБУВ: РА330541

Рубрики:

      
5.

Розвадовський А.Ф. 
Забезпечення ефективного використання енергії електромагнітного поля ліній електроживлення у короткохвильовому діапазоні: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.05 / А.Ф. Розвадовський ; Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Модифіковано метод розрахунку розподілу електромагнітного поля короткохвильового діапазону, створюваного дротами, які розміщені в середовищі з перешкодами. Синтезовано дротово-бездротові системи, що забезпечують ефективний розподіл енергії електромагнітного поля. Для розрахунку амплітудно-фазового розподілу струму вздовж електричних дротів, розміщених у середовищі з перешкодами, запропоновано модифікувати метод наведених електрорушійних сил. За цього в обчисленнях враховуються не тільки прямі хвилі, що відповідають вільному простору, але й відбиті, переломлені та дифракційні, які виникають за умов поширення електромагнітних сигналів усередині приміщень. Для розрахунку розподілу енергії електромагнітного поля всередині будинків використано хвилеводну модель, модифіковану для випадку розподілених дротових випромінювачів. Розроблено алгоритм розрахунку електромагнітного поля, випромінюваного лініями електроживлення всередині приміщення. Проведено числові й експериментальні дослідження розподілів струму й електромагнітного поля ліній електроживлення з різною геометричною конфігурацією за умов середовища з перешкодами. Синтезовано дротово-бездротову систему, що використовує лінії електроживлення. Запропоновано практичні рекомендації щодо побудови таких систем стосовно розташування окремих пристроїв для забезпечення вимог стосовно електромагнітної сумісності, розміщення місць обслуговуючого персоналу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.27-01 +
Шифр НБУВ: РА366768

Рубрики:

      
6.

Рудик Ю.І. 
Удосконалення нормативної бази для забезпечення якості електромереж низької напруги: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.01.02 / Ю.І. Рудик ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Удосконалено нормативну базу існуючих методів оцінки показників якості ділянок електромереж низької напруги, які впливають на рівень пожежної безпеки під час експлуатації. Запропоновано розв'язання наукової задачі забезпечення адекватності методик оцінки стану пожежної безпеки електромереж низької напруги залежно від рівня їх якості та практичного впровадження методу контролю показників якості для зниження ризику виникнення пожежі та загибелі людей. Теоретично обгрунтовано й експериментально підтверджено вплив факторів, умов і критеріїв експлуатації електромереж низької напруги на рівень безпеки й якості в цілому. Удосконалено метод вимірювання опору та метод випробування кабелів і проводів у складі електричної мережі, застосування яких дозволяє збільшити ефективніть виявлення пожежонебезпечних ділянок мережі та виробів. Розроблено алгоритм визначення місць зростання перехідних опорів контактних з'єднань, з використанням якого удосконалено метод випробувань ділянок електромереж низької напруги під час експлуатації. Створено універсальний точний аналізатор опору двопровідних електричних мереж з можливістю легкої видозміни його структури для реалізації необхідних функціональних і сервісних властивостей шляхом включення до її складу відповідних вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З279.2 н6 +
Шифр НБУВ: РА352548

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського