Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (37)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=З264.23$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Сердюк П.В. 
Математичне та програмне забезпечення теплового проектування резисторних надпровідникових обмежувачів струму для захисту мікроелектронних пристроїв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / П.В. Сердюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 19 с. — укp.

Вперше формалізовано та розв'язано задачу автоматичного конструктивно-параметричного синтезу резисторних надпровідних обмежувачів струму у вигляді мінімізації цільової функції, що визначає функціональні характеристики даних пристроїв, для обчислення якої розроблено математичні моделі. З використанням запропонованих моделей автоматизовано процес проектування та зменшено обчислювальні затрати процесу синтезу на підставі врахування нелінійності теплоелектричних процесів резисторного надпровідного обмежувача струму. Побудовано нову одновимірну нестаціонарну математичну модель теплоелектричних процесів резисторного надпровідного обмежувача струму та розроблено метод її аналізу, який зменшує обчислювальні затрати та допомагає уникнути розбіжності ітераційних процесів під час обчислень розподілу температури та струму. Удосконалено тривимірну математичну модель резисторного надпровідного обмежувача струму у поєднанні з механічним реле як засобу захисту від короткого замикання на базі врахування повної втрати надпровідності у критичному електричному режимі та відсутності струму в режимі відновлення, що дало можливість застосувати числово-аналітичні методи аналізу температурного розподілу. Розроблено метод аналізу побудованої тривимірної нестаціонарної математичної моделі теплоелектричних процесів надпровідного обмежувача струму, який апроксимує нелінійну залежність електричного опору надпровідного матеріалу від температури кусково-лінійною функцією та дає можливість одержувати розподіл температури у надпровідному обмежувачі струму в числово-аналітичному вигляді.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.23-02 с116 +
Шифр НБУВ: РА351296

Рубрики:

      
2.

Римар С.В. 
Трансформатори і реактори пристроїв пригнічення вищих гармонік струму: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.09.01 / С.В. Римар ; НАН України, Ін-т електродинаміки. — К., 2010. — 36 с. — укp.

Запропоновано вирішення науково-прикладної проблеми розвитку основ теорії та підвищення точності розрахунку електромагнітних елементів пристроїв пригнічення вищих гармонік струму - трансформаторів, автотрансформаторів і реакторів шляхом обліку впливу гармонійних складових струму та магнітного потоку в обмотках і магнітопроводах, обгрунтовано принципи їх розробки та проектування. Встановлено, що нелінійні навантаження, зокрема, зварювальне устаткування, негативно впливають на електричну мережу, зокрема, генеруть у ній вищі гармоніки струму, для пригнічення яких доцільно застосовувати сучасні індуктивно-ємнісні, трансформаторні й автотрансформаторні фільтри вищих гармонік струму. Для розрахунку та поектування електромагнітних елементів фільтрів удосконалено теорію та методи багатокритеріальної оптимізації трансформаторів і реакторів з визначенням їх найкращого варіанту. Обгрунтовано теорію та методи розрахунку електромагнітних та енергетичних параметрів цих пристроїв - індуктивностей, втрат в обробках і магнітопроводах за наявності вищих гармонік струму та магнітного потоку, струму холостого ходу сучасних трансформаторів зі стиковим магнітопроводом. Запропоновано аналітичні методи розрахунку теплових параметрів трансформаторів і реакторів. Наведено рекомендації щодо використання розроблених методів для розрахунку, проектування та створення в Україні сучасного конкурентоспроможного на світовому ринку енергозберігального обладнання, що підвищує якість електричних мереж живлення та зменшує втрати у мережах та обладнанні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.234-04 + З261.8-04
Шифр НБУВ: РА371875 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського