Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (50)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Г542.234$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Олексенко 
Каталітична активність в реакціях окиснення СО і Н2 та фізико-хімічні властивості d-металвмісних нанесених систем: автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.04 / Людмила Петрівна Олексенко ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2008. — 36 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г542.234,0 + Г544.5,0
Шифр НБУВ: РА360770

Рубрики:

      
2.

Телегєєва 
Каталітичне окиснення метану та водню на напівпровідникових матеріалах на основі SnO2, модифікованих Pt або Pd, та чутливість відповідних сенсорів: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Олександра Геннадіївна Телегєєва ; Київський національний ун-т ім. Тараса Шевченка. — К., 2007. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.4 + Г542.234
Шифр НБУВ: РА350481

Рубрики:

      
3.

Захарова Т. М. 
Нанесені на Si-вмісні сполуки Cu - Co - Fe оксидні каталізатори в реакції окислення CO: автореф. дис. ... канд. хім. наук : 02.00.04 / Т. М. Захарова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 18 с. — укp.

Встановлено, що активна маса каталізатора знаходиться у вигляді каталітично малоактивної CuO. Визначено, що обробка нановолокон beta-SiC фторводневою кислотою сприяє частковому розчиненню поверхневого шару нановолокон. Висвітлено, що за умов роботи в реакційному середовищі каталітично активна маса поступово перетворюється на менш активну CuO. Досліджено, що лімітувальною стадією реакції окиснення CO на даних каталізаторах є взаємодія молекулярного кисню з поверхнею каталізатора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г542.234,0 + Г544.328.3
Шифр НБУВ: РА375694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Туровська О.М. 
Окислення алкіларенів, ініційоване системами ацилпероксид-амонієва сіль: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / О.М. Туровська ; НАН України. Ін-т фіз.-орган. хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка. — Донецьк, 2005. — 19 с. — укp.

Наведено результати дослідження рідиннофазного окиснення молекулярним киснем етил- і ізопропілбензолу за присутності органічних пероксидів і амонієвих солей. Показано, що пероксиди в комбінації з галогенідами четвертинного амонію є ефективними ініціювальними системами за температур 283 - 323 K, за яких традиційні ініціатори не діють. Встановлено залежність ефективності ініціювання систем пероксид бензоїлу - амонієва сіль від природи компонентів бінарної ініціювальної системи. Досліджено вплив електронної будови пероксиду на ініціювальну здатність за присутності онієвих солей. Показано наявність кореляції між швидкістю ініціювання та електроноакцепторною здатністю пероксиду. Доведено, що найбільш ефективною пероксидною складовою ініціювальної системи є пероксид бензоїлу, а серед онієвих солей - броміди тетраалкіламонію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г252.11-271.5 + Г542.234.2 +
Шифр НБУВ: РА339586

Рубрики:

      
5.

Гут І.М. 
Окиснення малих молекул на поверхні оксидів вольфраму та молібдену з нанесеними платиновим металом та цезієм: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / І.М. Гут ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г544.323 + Г542.234 +
Шифр НБУВ: РА342480

Рубрики:

      
6.

Біла Н.І. 
Фізико-хімічне дослідження реакції поліфенольних сполук з пероксильними і дифенілпікрилгідразильним радикалами: Автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.04 / Н.І. Біла ; НАН України. Ін-т фіз.-орган. хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено фізико-хімічні реакції фенольних сполук та їх сумішей у складі рослинних екстрактів з пероксильними радикалами етилбензолу, соняшникової олії та дифенілпікрилгідразилом. Встановлено, що природні орт-поліфеноли є одними з найбільш ефективних антиоксидантів. Зазначено, що кількість і хімічна структура даних поліфенольних сполук у складі біологічно-активних речовин рослин визначає антиоксидантні властивості одержаних з них екстрактів. Визначено оптимальні умови екстрагування фенольних сполук з рослинної сировини. Доведено, що реакційна здатність природних фенолів у реакції з пероксирадикалами, у разі відсутності стеричних ефектів, визначається двома основними факторами: термодинамічним - міцністю зв'язку, що розкривається та полярним - здатністю молекул віддавати електрони та утворювати з пероксирадикалами у перехідному стані структури з розділенням заряду. Досліджено, що висока активність орто-поліфенолів у реакції з пероксирадикалами етилбензолу пояснюється низькими значеннями міцностей зв'язків реакційних центрів та енергій вищих зайнятих молекулярних орбіталей молекул. Встановлено залежності між кінетичними параметрами антирадикальної активності даних рослинних фенолів та їх електронною будовою у вигляді двофакторного кореляційного рівняння, що дозволяє у ряді неутруднених фенолів передбачати їх антирадикальну та антиоксидантну активності. Вивчено особливості хемілюмінесценції, що спостерігаються у процесі інгібованого природними фенолами окисненні етилбензолу та соняшникової олії. Встановлено, що реакція між фено- та пероксильним радикалами може бути джерелом хемілюмінесцентного світіння. Показано, що основні закономірності у зміні антиоксидантної активності даних фенолів і рослинних екстрактів, встановлені у процесі окиснення модельної системи (етилбензол), зберігаються і у разі переходу до природної системи (соняшникової олії).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г299.3 + Г542.234.2 +
Шифр НБУВ: РА324310
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського