Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (102)Книжкові видання та компакт-диски (204)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=В372.6,022$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 62
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Алєксєєчкін М.В. 
Кінетика фазових перетворень при конкурентному утворенні декількох фаз: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / М.В. Алєксєєчкін ; НАН України. Ін-т монокристалів. — Х., 2004. — 24 с. — укp.

Запропоновано новий підхід до опису кінетики затвердіння переохолодженої рідини, що базується на механізмі конкурентного утворення й росту кристалічної та некристалічної фаз. Виявлено, що полікластерна структура аморфних тіл, що спостерігається в експерименті, є результатом переваги об'ємної частки некристалічних зародків (кластерів) над часткою кристалічних. Якісно й кількісно описано процеси фазових перетворень метастабільної кристалічної фази високого тиску ряду сплавів - аморфізації й наступної кристалізації; одержано рівняння калориметричних кривих даних процесів. Проведено узагальнення імовірнісно-феноменологічної теорії фазових перетворень на випадок декількох фаз. Запропоновано геометрико-імовірнісний метод для обчислення об'ємних часток конкуруючих фаз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В375.1,022 +
Шифр НБУВ: РА330120

Рубрики:

      
2.

Багмут О.Г. 
Формування структури і фазові перетворення при імпульсній лазерній конденсації металевих, оксидних і напівпровідникових плівок: Автореф. дис... д- ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.Г. Багмут ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2004. — 34 с.: іл. — укp.

Досліджено фізичні механізми формування структури за умови дискретного осаджування на підкладку пароплазмового потоку, сформованого імпульсним лазерним розпиленням одноелементних металевих і напівпровідникових мішеней, а також структурні та фазові перетворення у плівках у постконденсаційний період. Запропоновано моделі та встановлено умови утворення епітаксійних, полікристалічних і аморфізованих газонасичених конгломератних структур. Детально вивчено стадії росту й експериментально обгрунтовано модель поверхні епітаксіального лазерного конденсату, що визначає структурні перебудови під час подальшого відпалу або природного старіння. На підставі узагальнення всіх одержаних даних вперше виявлено і класифіковано основні типи структурних та фазових станів, характер нерівноважності та типи релаксаційних процесів, що протікають у постконденсаційний період у лазерних конденсатах ряду металів з різним ступенем хімічної активності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В343.14,022 +
Шифр НБУВ: РА329032

Рубрики:

      
3.

Безус О. В. 
Особливості неоднорідних структур у ферит-гранатових плівках: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / О. В. Безус ; НАН України ; Ін-т електрофізики і радіац. технологій. — Х., 2011. — 18 с. — укp.

Встановлено механізм спін-переорієнтаційних фазових переходів у одношарових плівках з різною величиною одновісної анізотропії й у двошаровій плівці, яка має точку компенсації в одному з шарів. Фазовий перехід у доменній межі викликає спін-переорієнтаційний фазовий перехід. Характер фазового переходу в доменній межі визначає механізм спін-переорієнтаційного фазового переходу. У двошаровій плівці за наближення до точки компенсації спостерігається спін-переорієнтаційний фазовий перехід. Запропоновано моделі доменних структур і меж. Зміна співвідношення енергій магнітостатичної і обмінної взаємодій між шарами призводить до фазового переходу у доменній структурі та спін-переорієнтаційного фазового переходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3,022 + В372.6,022
Шифр НБУВ: РА382983 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Бондар В.Д. 
Рекомбінаційні, фотоелектричні і фотохімічні явища в широкозонних шаруватих кристалах і структурах, зумовлені складненими дефектами при низькоенергетичних збудженнях: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.10 / В.Д. Бондар ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2002. — 36 с. — укp.

Фізично обгрунтовано та розроблено комплекс методів отримання плівкових люмінофорів оксидів і нітридів. Для плівкових і кристалічних люмінофорів встановлено закономірності рекомбінаційних процесів і розроблено фізичні моделі передачі збудження та рекомбінації, зумовлених складними та взаємодіючими дефектами. Розроблено матеріали та пристрої відображень інформації та реєстрації випромінювання та встановлено механізми фізичних процесів, що зумовлюють їх дію та функціональні параметри.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В374.9,022
Шифр НБУВ: РА319595 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Бондаренко О.В. 
Малокутове розсіювання світла та його застосування при дослідженні зародження і росту спонтанних граток у світлочутливих плівках АgCl - Ag: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / О.В. Бондаренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2004. — 17 с.: іл. — укp.

Досліджено спонтанні гратки (СГ), індуковані у світлочутливих плівках AgCl - Ag лазерним випромінюванням різної поляризації та за різних кутів падіння за допомогою картин малокутового розсіювання світла для виявлення та ідентифікації СГ, що не спостерігаються за допомогою дифракції. Одержано набір "магічних" кутів падіння, за яких виникає підсилення в розвитку СГ у процесі опромінення. Встановлено, що причиною підсилення СГ є подвійна аномалія Вуда, а також взаємне перенакладання граток (що характерно для "косих" граток). Наведено результати виявлення утворення картин гексагональної симетрії в одномодових плівках AgCl - AG у разі їх послідовного опромінення лінійно та циркулярно поляризованими нормально падаючими лазерними пучками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В343,022
Шифр НБУВ: РА330544

Рубрики:

      
6.

Вербицька Т.І. 
Закономірності фазоутворення та термічна стабільність силіциду нікелю NiSi в тонкоплівкових системах Co - Ni, Ni - Ti, Ni - Si на монокристалах кремнію: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.01 / Т.І. Вербицька ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 21 с.: рис., табл. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В375.1,022 + В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА334313

Рубрики:

      
7.

Войнарович 
Структура і стимульовані зміни параметрів об'ємних та плівкових нанокомпозитів Bi(Sb)-As2S3: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Іван Миколайович Войнарович ; Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний ун-т". — Ужгород, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В371.236,022
Шифр НБУВ: РА364785

Рубрики:

      
8.

Гаврилюк С.В. 
Кристалічна структура та фізичні властивості інтеркалатів шаруватих сполук Asup3/supBsup6/sup і Asup5/sup; sub2/subBsup6/sup; sub3/sub: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / С.В. Гаврилюк ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2004. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.3,022 + В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА329823

Рубрики:

      
9.

Галуза О.А. 
Аналіз, синтез та діагностика складних радіаційно-індукованих та багатошарових систем на поверхні твердих тіл: автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.А. Галуза ; Ін-т електрофізики і радіаційних технологій НАН України. — Х., 2009. — 32 с. — укp.

Створено оригінальний комплекс автоматизованих оптичних методик для неруйнівного дослідження властивостей поверхні різних твердих тіл, доведено його ефективність для ранньої діагностики радіаційних перетворень металів. Розроблено оригінальні підходи до аналізу та синтезу багатошарових твердотільних систем, які базуються на використанні особливостей конкретних систем, що дає можливість в ряді випадків істотно спростити розв'язання задачі. Проведено дослідження поверхні ряду металів і сплавів під дією опромінення іонами дейтерію, яке імітує радіаційні умови енергетичних реакторів. Описано особливості формування порушеного шару на поверхні різних матеріалів. Досліджено структуру й оптичні властивості масивного аморфного металевого сплаву Viterloy-1 на основі цирконію у первинному стані та після опромінення іонами дейтерію. Визначено та пояснено високий ступінь стійкості цього сплаву до використання радіаційних факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.7,022 + В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА369049

Рубрики:

      
10.

Гулівець О.М. 
Структура та властивості плівок Co - P, отриманих при імпульсних діях: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.М. Гулівець ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив величини та швидкості зміни катодної перенапруги на формування аморфної або мірокристалічної структури в плівках Co - P за умов імпульсного електроосадження. Встановлено, що плівки, одержані за даної технології, зі зростанням вмісту фосфору аморфізуються за меншої концентрації фосфору, ніж плівки, одержані з використанням постійного струму та мають унікальні фізико-хімічні властивості. спільного аналізу радіальної функції розподілу (РФР) атомів і моделювання профілів дифракційних піків структурних чинників. Згідно з моделлю, атоми кобальту групуються в області впорядкованого розташування атомів (ОВРА) у вигляді тетраедрів, зазори між якими заповнені атомами фосфору. Встановлено, що атоми фосфору, змінюючи ближній порядок в аморфному сплаві, не впливають на структуру ОВРА, яка близька до структури -Co. У разі апозидованої РФР атомів досліджено структуру атомного розташування в аморфних плівках Co - P. Виявлено, що зміна концентрації фосфору від 8 до 16 ат. призводить до збільшення від 39 до 95 % імовірності формування в структурі ближнього порядку сплавів Co-P ОВРА зі структурою, близькою до ГЦК, імовірність формування ОВРА зі структурою ГЩУ зменшується від 59 до 3 %. Визначено, що у разі відпалу сплаву Co84P16 до температури 653 К імовірність формування ОВРА зі структурою, близькою до ГЦК, зменшується від 95 до 50 %, а з ГЩУ - збільшується від 3 % до 48 %. Запропоновано спосіб одержання багатошарових плівок Co - P з послідовно розташованими магнітожорсткими та магнітом'якими шарами. Це дає змогу одержувати з одного електроліту багатошарових плівок Co - P з заданими структурою та фізико-хімічними властивостями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА323118

Рубрики:

      
11.

Дідоборець 
Вплив катіонної нестехіометрії та структурної невпорядкованості кисню в эпітаксіальних YBa2Cu3O7 плівках на надлишковий шум нормальної фази: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Олександр Йосипович Дідоборець ; Дніпропетровський національний ун-т. — Д., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В368.2,022
Шифр НБУВ: РА321271

Рубрики:

      
12.

Девізенко О. Ю. 
Ріст, структурно-фазові перетворення та рентгенооптичні властивості багатошарових нанорозмірних плівкових композицій Co/C: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.07 / О. Ю. Девізенко ; Ін-т електрофізики і радіац. технологій НАН України. — Х., 2010. — 18 с. — укp.

Встановлено особливості структури та фазового складу сформованих методом магнетронного розпилення багатошарових плівкових композицій (БПК) Со/С, вплив подальшого нагріву на структурні та фазові перетворення, визначено відбивну здатність БПК Со/С, а також створено на базі таких БПК ефективні дзеркала для зображувальної системи на основі об'єктива Шварцшильда на діапазон довжин хвиль "вуглецевого вікна" (4.4 - 5.0 нм). Досліджено структуру БПК Со/С і визначено склад, густину та структурний стан шарів кобальту нанометрової товщини, величину середньоквадратичних міжшарових шорсткостей, товщину вуглецевого шару, який бере участь у міжшаровій взаємодії з кобальтом. Оптимізовано будову короткоперіодного БПК Со/С, а також виміряно його відбивну здатність і півширину кривої відбиття. Показано послідовність структурних і фазових перетворень, і механізм руйнування БПК Со/С за термічного відпалу. Створено погоджені вгнуті й опуклі дзеркала з багатошаровим покриттям Со/С для об'єктива Шварцшильда.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В371.236,022 + В375,022
Шифр НБУВ: РА376642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Джаган В.М. 
Комбінаційне розсіювання світла в структурах з тонкими SiGe шарами та самоіндукованими SiGe наноострівцями: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.М. Джаган ; НАН України. Ін-т фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова. — К., 2004. — 17 с. — укp.

Установлено, що градієнтне легування буферного SiGe шару вуглецем значною мірою перешкоджає зародженню дислокацій за надкритичних товщин, а також зазначено, що необхідна величина постійної гратки на поверхні такої підкладки реалізується у разі значно менших товщин у порівнянні з SiGe-градієнтними шарами. Виявлено якісні відмінності механізму росту самоіндукованих острівців Ge та Si від класичного механізму Странського - Крастанова, зумовлені у процесі росту інтердифузією, стимульованою неоднорідними механічними напруженнями навколо острівців. З використанням спектроскопії комбінаційно розсіюваного світла (КРС) установлено взаємозв'язок компонентного складу та напружень в острівцях з температурою їх росту та номінальною товщиною осадженого шару германію. Визначено збільшення вмісту атомів кремнію в острівцях та зменшення пружної релаксації наноострівців після зарощення їх кремнієм. Відзначено, що у разі інтерпретації низькочастотних акустичних смуг КРС необхідно приймати до уваги реальну структуру острівцевої плівки, а не номінальні товщини шарів Ge та Si.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА333058

Рубрики:

      
14.

Джежеря 
Статичні і динамічні властивості нелінійних магнітних утворень у низьковимірних феромагнітних системах: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Юрій Іванович Джежеря ; Національний технічний ун-т України "Київський політехнічний ін-т". — К., 2000. — 28 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В377.34,022
Шифр НБУВ: РА310822

Рубрики:

      
15.

Дмитренко О.П. 
Структура та оптичні властивості плівок фулеренів при легуванні і опроміненні: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.П. Дмитренко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 23 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В374,022 +
Шифр НБУВ: РА335982

Рубрики:

      
16.

Дроздов А.М. 
Особливості формування плівок системи С60-Ві під час осадження молекулярних та низькоенергетичних іонних потоків: автореф. дис... канд. фіз.- мат. наук: 01.04.07 / А.М. Дроздов ; НАН України; Ін-т електрофізики і радіац. технологій. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено закономірності формування дифракційних картин кристалами металофулеренових клатратів. Показано, що наявність домішки в порожнинах кристалічної гратки фулерита призводить до істотного перерозподілу інтенсивностей рентгенівських ліній, величина співвідношення яких визначається значенням параметра гратки, типом сформованої структури фулериду та коефіцієнтом заповнення порожнин кристала атомами металу. Вивчено особливості конденсації одно- і двокомпонентів потоків сублімованих молекул фулерену та прискорених іонів вісмуту. Досліджено специфіку формування дифракційних картин кристалами металофуллеренових клатратів, в яких атоми легуючого компонента формують періодичні структури, які задаються системою порожнин у матриці ГЦК гратки фулериту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В377.1,022 +
Шифр НБУВ: РА368572

Рубрики:

      
17.

Загородній В.В. 
Надвисокочастотні спектральні і релаксаційні характеристики магнітостатичних хвиль і коливань в анізотропних шаруватих структурах: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / В.В. Загородній ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто спектральні характеристики магнітостатичних хвиль, що поширюються в площині дотично намагніченої шаруватої структури метал-діелектрик-ферит-діелектрик (МДФД) під довільним кутом до напрямку намагнічування, з урахуванням магнітної кристалографічної анізотропії феритового шару. Значну увагу приділено аналізу найширше використовуваних у техніці надвисокочастотних МДФД-структур на основі епітаксійної плівки залізо-ітрієвого гранату (ЗІГ) на підкладці з гадоліній-галієвого гранату з кристалографічною орієнтацією (111). Показано, що поверхневі магнітостатичні хвилі в МДФД-структурі можуть поширюватися відносно напрямку наманічування в діапазоні кутів, що не обмежується відомими для дотично намагніченого феритового шару критичними значеннями. Показано, що зміна частоти в межах існування поверхнево-об'ємних хвиль може призводити до зміни типу хвилі з поверхневого на об'ємний і навпаки. Відповідні дисперсійні залежності кількісно проаналізовано на прикладі МДФД-структури з епітаксійною плівкою ЗІГ з типовими параметрами. Досліджено межі зміни власної добротності прямокутних геометричних феритових резонаторів магнітостатичних коливань у складі МДФД-структур за різних типів коливань, значень напруженості поля підмагнічування та резонансних частот з урахуванням впливу магнітної кристалографічної анізотропії. Запропоновано наближений підхід до аналізу власної добротності МДФД-резонаторів різних типів коливань з довільними частотами та хвильовими числами. Експериментально досліджено добротність всіх основних типів магнітостатичних коливань у прямокутних геометричних плівкових резонаторах у 3-см діапазоні та прямих об'ємних коливань у 8-мм діапазоні. Створено та експериментально досліджено прилади на поверхневих хвилях: фільтр з ортогональними перетворювачами; фільтр на поверхневих хвилях, що поширюються під гострим кутом до поля підмагнічування у структурі МДФД; багатоканальний частотний розгалужувач. У смуговому фільтрі реалізовано найбільш оптимальні параметри внесеного затухання та позасмугового придушення серед приладів подібного класу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.34,022 + В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА331905

Рубрики:

      
18.

Калініченко О.А. 
Кінетика і механізм дегідроксилації в шаруватих неорганічних матеріалах за даними магнітного резонансу: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / О.А. Калініченко ; НАН України. Ін-т проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Удосконалено математичну модель, яка описує переміщення ізотопів водню у шаруваті OH-вмісні матеріали за звичайних умов та добре апроксимує експериментальні дані щодо нагромадження тритію. Уточнено механізм елементарного процесу руйнування структурних OH-груп: на атомному рівні це - фононно-стимульований надбар'єрний перехід протона між двома найближчими OH-групами. Визначено шляхи вирішення прикладної проблеми вибору та створення радіаційностійких матеріалів, зокрема, з великою сорбційною ємністю тритію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В377.3,022 + В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА330393

Рубрики:

      
19.

Клевець П.М. 
Динамічні властивості та фазові стани двовимірних гейзенбергівських та негейзенбергівських магнетиків: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / П.М. Клевець ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2004. — 16 с.: рис. — укp.

Розвинуто теорію переорієнтаційних фазових переходів у двовимірних феромагнітних плівках та досліджено фазові стани двовимірних негейзенбергівських магнетиків. Побудовано модель переорієнтаційних фазових переходів, що враховує вплив магнітодипольної та могнітопружної взаємодій і одноіонної анізотропії, яка залежить від температури. За даною моделлю переорієнтація намагніченості з легковісної фази в площинну відбувається через кутову фазу. З'ясовано, що кількісні оцінки температурного інтервалу існування кутової фази складають приблизно 105 K. У моделі за умов урахування магнітодипольної взаємодії й одноосьової анізотропії може реалізуватися переорієнтаційний фазовий перехід за температурою з легковісної фази в площинну. Відзначено, що вплив магнітопружної взаємодії на формування доменної фази виявляється в гібридизації пружних і магнітних збуджень та у збільшенні інтервалу полів існування доменної фази. Якщо "похила" анізотропія діє в площині плівки, то в системі може реалізуватися п'ять типів фазових станів. Знайдено спектри квазічастинок у негейзенбергівському феромагнетику для випадків "об'ємної" та "плоскої" магнітопружної взаємодій. У випадку "плоскої" магнітопружної взаємодії у разі фазового переходу з феромагнітної фази у квадрупольну відбувається розм'якшення подовжньо поляризованих квазіфононів. Показано, що в ізотропних негейзенбергівських антиферомагнетиках квадрупольна фаза нереалізується ні за яких співвідношень між константами білінійного та біквадратичного обмінів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 + В377.34,022 +
Шифр НБУВ: РА330195

Рубрики:

      
20.

Кляхіна Н.П. 
Формування структури і фізичних властивостей нітридних плівок, отриманих методами реактивного розпилювання на підкладках Si, Ni, Ti, Ta, Mo і W: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / Н.П. Кляхіна ; НАН України. Донец. фіз.-техн. ін-т ім. О.О.Галкіна. — Донецьк, 2004. — 23 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено механізм процесу росту нітридних плівок на кристалічних підкладках, одержаних за методом іонної імплантації (ІІ), які задовільно узгоджуються з експериментальними даними стосовно кінетики росту плівок. На підставі порівняльного аналізу результатів показано відмінність у структурі, фазовому складі, кінетиці росту та властивостях нітридних плівок на підкладках Si, Ni, Mo, W, Ti і Ta за використання методів напилювання ІІ, конденсації з іонним бомбардуванням (КІБ) і ВЧМР. Визначено структурно-фазовий стан, кінетику росту та властивості нітридних плівок у системах W - N, Mo - N і Ni - N. Установлено істотне підвищення (у 2 - 10 разів) адгезії нітридних плівок, одержаних з використанням методів ІІ та КІБ у порівнянні з плівками, отриманими за ВЧМР. Здійснено оцінку гетероепітаксійної температури у системах Si - AlN, Si - TiN.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.6,022 +
Шифр НБУВ: РА334469

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського