Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>U=В342.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Антропов О.С. 
Відновлення спотворених сигналів та зображень із використанням неквадратичної регуляризації: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / О.С. Антропов ; Дніпропетр. нац. ун-т ім. О.Гончара. — Д., 2009. — 19 с. — укp.

Запропоновано методику розв'язання задачі відновлення спотворених сигналів і зображень радіофізичного походження із використанням методів неквадратичної регуляризації. Розв'язано задачу відновлення спотворених сигналів за умов апріорної невизначеності характеристик перешкод шляхом мінімізації функціонала квазітривалості відхилу розв'язку між виміряним сигналом і його моделлю. Розв'язано задачу екстраполяції частотної характеристики коефіцієнта відбиття (КВ) шаруватої діелектричної структури (ШДС) шляхом мінімізації сумарного функціонала відхилу між відновленими та виміряними значеннями КВ і функціонала квазітривалості синтезованого часового сигналу. На базі методу екстраполяції запропоновано модифікаію методу фур'є-голографії для відновлення комплексного КВ ШДС за даними амплітудних вимірювань. Розроблено метод відновлення фінітних і кусково-сталих сигналів, який використано для покращання оцінювання діаграми спрямованості антени шляхом розв'язку оберненої задачі для струмів, та для ефективної фільтрації електродинамічних зображень об'єктів з метою удосконалення методу оцінювання параметрів об'єктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В342.2 в641.8,022 + З841.2 +
Шифр НБУВ: РА368010

Рубрики:

      
2.

Балабан 
Релаксаційні процеси в сенсорах зображень на основі неідеального гетеропереходу CdS-Cu2S: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.10 / Андрій Петрович Балабан ; Одеський національний ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В342.2,022
Шифр НБУВ: РА364645

Рубрики:

      
3.

Левенець В. В. 
Розроблення кольорових рідкокристалічних елементів на основі конфокальної текстури холестерика для візуалізації інформації: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.20 / В. В. Левенець ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено кольорові рідкокристалічні елементи на основі конфокальної текстури холестерика для створення великих інформаційних табло. Проведено дослідження електрооптичних, вольт-контрастних і динамічних характеристик індукованих холестериків з малим (до 2 %) вмістом хіральної компоненти. Досліджено вплив електричного поля на розсіювання світла в індукованих холестериках, виявлено закономірності впливу приповерхневої орієнтації та розмірів доменів конфокальної текстури на ширину індикатриси розсіювання. Проведено комп'ютерне моделювання процесу поширення світла в скляній пластині для різних способів і систем введення світлового потоку в планарну структуру. Розроблено кольоровий оптичний елемент зображення, який дозволяє утворити необхідний колір "змішуванням" трьох базових кольорів без створення окремих субпікселів. Показано, що одержаний елемент зображення має високу однорідність пікселя, та на його основі можна створити інформаційні табло з коефіцієнтом заповнення 90 %. Запропоновано способи стабілізації доменної структури холестеричного рідкого кристала, що забезпечує ефект пам'яті конфокальної текстури холестерика, внаслідок чого табло може працювати в стаціонарному режимі без прикладення електричного поля до холестеричного матеріалу. Визначено вплив параметрів керувальних сигналів на величину інтенсивності розсіювання активним середовищем оптичного елемента.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В342.2 в641.8,022 + В379.223 в641.8,022
Шифр НБУВ: РА382307 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Козловський Ю.М. 
Теоретичні основи формування та аналізу зображень в області дробового фур'є-перетворення: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / Ю.М. Козловський ; Ін-т фіз. оптики. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено умови формування та аналізу зображень в області дробового фур'є-перетворення (ДФП). Одержано явний вигляд ядра ДФП, до складу якого входять оптичні константи. Запропоновано оптичну інтепретацію ДФП як процесу згортки та фільтрації оптичного сигналу зі сферичними хвилями. З використанням методу розподілу сигналів показано, що за ДФП відбувається поворот на інформаційній діаграмі спряжених різницевих координат розподілу вхідного сигналу. Запропоновано методологію спряжених зображень ДФП та одержано аналітичний вираз для розподілу інтенсивності складних оптичних сигналів в області ДФП. Розвинуто теорію формування зображень у цій області від двох зміщених сигналів, промодульованих плоскими хвилями. Наведено та досліджено узагальнений тип ДФП. Аналітично одержано розподіл інтенсивності кореляційного поля в даній області. Досліджено чотири області реалізації ДФП в реальних оптичних системах. Знайдено умови його реалізації в одно- та дволінійному оптичних каскадах. Запропоновано принципову схему нового корелятора спільного дробового фур'є-перетворення та показано, що кореляційне поле в області ДФП характеризується більшим співвідношенням сигнал/шум, ніж у випадку класичного корелятора спільного фур'є-перетворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В342.2,022 +
Шифр НБУВ: РА329004

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського