Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (4)Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (812)Книжкові видання та компакт-диски (91)Журнали та продовжувані видання (8)
Пошуковий запит: (<.>K=СНД$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 98
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Троянський О.А. 
Адміністративно-запобіжні заходи в діяльності правоохоронних органів України (організаційно-правовий аспект): автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.А. Троянський ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено адміністративно-запобіжні заходи, які застосовуються правоохоронними органами, зокрема, проаналізовано порядок їх застосування з метою безпосереднього виявлення та запобігання правопорушенням і забезпечення громадського порядку та громадської безпеки за надзвичайних обставин, а також досліджено співвідношення адміністративно-запобіжних заходів з іншими заходами адміністративного примусу. Акцентовано увагу на аналізі національного законодавства, яке регламентує застосування адміністративно-запобіжних заходів. Розкрито розвиток правових і процесуальних досліджень адміністративно-запобіжних заходів. Проаналізовано міжнародний досвід правового регулювання адміністративно-запобіжних заходів, що застосовуються правоохоронними органами країн ЄС і СНД. Визначено основні напрями вдосконалення практики застосування адміністративно-запобіжних заходів, а також розроблено рекомендації, щодо вдосконалення законодавства, яке регламентує застосування правоохоронними органами цих заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.031 +
Шифр НБУВ: РА368350

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Літвін Н.М. 
Антикризове управління підприємствами в країнах з перехідною економікою: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Н.М. Літвін ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти антикризового управління підприємствами країн СНД, Центральної та Східної Європи (Словенії, Чехії, Польщі, Росії, Білорусії та України). Проаналізовано сучасні концепції антикризового управління, визначено його особливості за умов перехідної економіки. Представлено класифікацію кризових явищ і ситуацій, визначено принципи та елементи механізму антикризового управління. Виявлено переваги, недоліки та можливості використання методик оцінки схильності підприємств до банкрутства у перехідний період. Встановлено, що найбільш прийнятним є використання кількісних методик оцінки неплатоспроможності підприємств, які враховують коефіцієнт менеджменту, а основним інструментом антикризового управління є санація та реструктуризація. Наведено економетричну модель оптимального антикризового управління підприємствами, проаналізовано можливості її використання в Україні. Визначено вплив державного регулювання на становлення вітчизняної системи антикризового управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)290-971-21 + У9(4УКР)290-971-21 +
Шифр НБУВ: РА331756

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Захаренко Г.С. 
Біологічні основи інтродукції і культури видів роду кипарис (ICupressus/I L.): Автореф. дис... д-ра біол. наук: 06.03.01 / Г.С. Захаренко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 36 с. — укp.

На підставі вивчення палеоботанічних даних, сучасних ареалів, а також морфологічних і біохімічних ознак і ритмів сезонного розвитку у роді Cupressus виділено дві секції: Americana sect. nova - види, природно розповсюджені у Північній Америці, і Afrasiana sect. nova - види роду, розповсюджені у Старому Світі. Установлено, що в Україні та країнах СНД введено в культуру 15 видів і 9 різновидів Cupressus. Розроблено класифікацію культиварів і форм. Показано, що у кожного виду Cupressus є можливою поява не менше 46-ти морфологічно виражених типів культиварів. Уперше описано 27 культиварів у 5-ти видів Cupressus. На підставі результатів вивчення особливостей росту, репродуктивного розвитку розкрито закономірності внутрішньовидової мінливості, механізми, що забезпечують відновлення популяційної структури та рівня гетерозиготності популяції. Установлено, що ритми росту пагонів, проростання насіння та сезонного розвитку видів обох секцій відповідають кліматові середземного типу. З'ясовано, що висока ідивідуальна фенологічна мінливість ритмів розвитку репродуктивних органів є адаптивним пристосуванням популяційного рівня, що забезпечує щорічне формування життєздатного пилку та насіння. Завдяки порівняльному вивченню фенотипової мінливості ознак репродуктивних і вегетативних органів на прикладі C. sempervirens виявлено, що за умов інтродуції у разі масового насіннєвого розмноження протягом 20 - 25 поколінь місцевої репродукції формуються інтродукційні популяції, близькі за збалансованістю рівня поліморфізму до природних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П381.9-45 +
Шифр НБУВ: РА339101

Рубрики:

      
4.

Тодика О.Ю. 
Вибори в парламенти країн СНД (порівняльно-правовий аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / О.Ю. Тодика ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено методологічні засади і політико-правові аспекти виборів у парламенти країн СНД, функції виборів і виборчого законодавства. Висвітлено проблеми становлення і розвитку сучасної виборчої системи та законодавства, чинники, що на них впливають. Проаналізовано парламентське виборче законодавство країн СНД в аспекті міжнародних виборчих стандартів. Розглянуто етапи і тенденції розвитку законодавства з питань виборів у парламенти. Розкрито специфіку виборчих правовідносин і проблеми їх реалізації, забезпечення законності виборчого процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4/5СНД)526
Шифр НБУВ: РА321143 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Захарченко К. В. 
Впровадження та розвиток послуг населенню в діяльності оператора поштового зв'язку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / К. В. Захарченко ; НАН України ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сутність, характерні ознаки фінансових послуг, а також особливості, нормативно-правові основи та проблеми функціонування ринку фінансових послуг України. Досліджено надання фінансових послуг операторами поштового зв'язку в країнах СНД та Україні. Проаналізовано вилив макроекономічних факторів і доступності об'єктів зв'язку до населення на розвиток фінансових послуг УДППЗ "Укрпошта".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)385.1
Шифр НБУВ: РА384004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Василенко С.Д. 
Геополітичні виміри України в загальноєвропейському політичному процесі: Автореф. дис... д-ра політ. наук: 23.00.02 / С.Д. Василенко ; Ін-т політ. і етнонац. дослідж. НАН України. — К., 2002. — 35 с. — укp.

Проаналізовано входження України у загальноєвропейський політичний процес. Розглянуто нову для політології галузь - геополітику, яка за умов разбудови незалежної України набуває особливо важливого теоретичного та практичного значення. На підставі аналізу багатого емпіричного матеріалу виявлено витоки та сучасні виміри української геополітики в широкому загальноєвропейському контексті. Обгрунтовано об'єктивну необхідність входження України у загальноєвропейський політичний процес. Розроблено концепцію сучасної української геостратегії. Проаналізовано інтеграцію України в європейські структури. Обгрунтовано необхідність розвитку двосторонніх зв'язків з західноєвропейськими країнами, державами Центральної та Східної Європи в контексті європейського вибору незалежної України. Проведено порівняльний політологічний аналіз співробітництва з країнами СНД у загальноєвропейському ракурсі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф087
Шифр НБУВ: РА317112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Філіна Г.І. 
Державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Г.І. Філіна ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено механізм рейтингової оцінки стану фінансово-господарської діяльності галузей промисловості України для визначення найбільш перспективних напрямків зовнішньої торгівлі з використанням програм нейросітьового моделювання. Запропоновано методику регулювання соціально-економічного розвитку регіонів з метою підвищення ефективності ведення зовнішньоекономічної діяльності, яка передбачає використання заходів загальнодержавного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) з використанням принципів економіко-географічного районування. Удосконалено методику державного регулювання ЗЕД України, що дає змогу підвищити рівень економічного розвитку країни за рахунок застосування заходів з посилення інвестиційної привабливості окремих регіонів, створення вільних економічних зон, а також регіональних цілісних економічних систем, удосконалення трансприкордонного співробітництва. Наведено методику застосування заходів щодо підвищення експортного потенціалу регіону, що включає такі розвиток прикордонної торгівлі, створення оптових продовольчих ринків, розробку програми двостороннього співробітництва з областями (регіонами) інших країн, розвиток переробної промисловості з орієнтацією на використання франчайзингу й подальшу реалізацію продукції в третіх країнах, де вже є збуток таких товарів. Розвинуто концепцію державного регулювання ЗЕД на Харківщині за рахунок створення єврорегіону, виділення в ньому територіально-промислового комплексу на базі машинобудування, покращання інвестиційного клімату з метою залучення новітніх технологій, упровадження нового чи модернізації наявного устаткування. Розвинуто методологію орієнтування вітчизняної продукції на зовнішні ринки. Як найбільш перспективні ринки для ведення ЗЕД запропоновано ринки Азії, СНД, Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80-21 +
Шифр НБУВ: РА325519

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Ткаченко А.М. 
Державне регулювання у сфері транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності України: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.М. Ткаченко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 32 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні аспекти логістичного державного регулювання у сфері транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності. Визначено основні напрями реалізації регуляторного впливу та тенденції глобалізації у формуванні зовнішньоекономічної діяльності. Обгрунтовано ефективні підходи щодо побудови, моделювання та оптимізації системи державної регуляторної політики, визначено принципи її інформаційного забезпечення. Обгрунтовано методологічні положення щодо організації системи державного регулювання. Розглянуто методи прогнозування показників регуляторного впливу, визначено пріоритети управління якістю. На підставі проведених досліджень розроблено принципи та напрями державного регулювання транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності в Україні. Запропоновано стратегію державної політики щодо співробітницва з країнами СНД у транспортній сфері. Визначено умови приєднання України й держав СНГ до міжнародних конвенцій та угод у галузі транспорту. Досліджено особливості державної політики України щодо співробітництва з Російською Федерацією у сфері розвитку транспортної інфраструктури. Висвітлено правові аспекти транспортного забезпечення зовнішньоекономічної діяльності щодо реалізації єдиної транзитної політики, регулювання адміністративних і господарських правовідносин, розвитку транспортної інфраструктури та ринку транспортних послуг, а також адаптації законодавства України до правової системи ЄС у галузі транспорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + У9(4УКР)837.0-21 +
Шифр НБУВ: РА335044

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кобилянська Л.М. 
Диверсифікація геоекономічних стратегій в міждержавних відносинах країн СНД: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / Л.М. Кобилянська ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Визначено роль інтеграційних процесів як головної середовищної умови розробки та реалізації геоекономічних стратегій країн пострадянського простору. Доведено, що різнорідність інтеграційної структури пострадянського регіону є визначальним чинником формування та диверсифікації геоекономічних стратегій країн на теренах СНД. Визначено основні тенденції розвитку сучасних процесів регіоналізації та глобалізації, котрі, маючи аналогічні витоки, суттєво відрізняються за принципами організації та рівнями взаємодії. Досліджено інтеграційні проекти в рамках СНД і системно розглянуто основні інтегрувальні та дезінтегрувальні чинники. Встановлено зв'язок між специфікою розвитку інтеграційних процесів на теренах СНД і формуванням і диверсифікацією геоекономічних стратегій країн СНД. Проаналізовано економічні відносини України з державами СНД і з ЄС в основних сферах діяльності - торгівлі, інвестуванні, виробничо-технологічному та науковому співробітництві. Встановлено, що диверсифікація геоекономічної стратегії України є оптимальним варіантом реалізації національних економічних інтересів на сучасному етапі розвитку вітчизняної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-43 + У9(4УКР)80-43
Шифр НБУВ: РА372229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Каневський О.С. 
Доктрина розподілу влади: від теоретичної концепції до політико-конституційного принципу: Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / О.С. Каневський ; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1999. — 19 с. — укp.

Досліджується принцип розподілу влади у його теоретичному і політико-прикладному аспектах. Застосовується теоретико-методологічний аналіз класичних моделей розподілу влади. Висвітлюються їх загальні та специфічні складові. Аналізується процес розподілу ресурсів політичної діяльності та механізм "стримувань і противаг" у політичних системах Заходу. Розглядається досвід застосування принципу розподілу влади у СНД та основні труднощі формування демократичної політичної системи в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф035 + Х001.41

Рубрики:

      
11.

Курінна Г.В. 
Драматургія циркової вистави в контексті карнавально-сміхової культури: автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 26.00.01 / Г.В. Курінна ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Зроблено спробу здійснити комплексний культурологічний аналіз драматургії циркової вистави у контексті карнавально-сміхової культури. Досліджено історичні засади та сучасні особливості циркових вистав в Україні та СНД, які демонструються з урахуванням традицій національної та світової карнавально-сміхової культури. Запропоновано тезу, що циркова вистава як драматургічна форма репрезентує загальний стан циркового мистецтва та є недостатньо вивченою. Увагу приділено дослідженню драматургічної структури сучасного циркового видовища. Розглянуто питання щодо належності циркового сценарію до драматичного роду літератури. З урахуванням результатів дослідження до наукового обігу введено нові різновиди сучасної циркової вистави, нову циркознавчо-драматургічну термінологію, визначено місце драматургії циркової вистави у сучасному українському видовищному мистецтві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ353(4УКР)6-074 + Щ354.1 + Щ344.5 +
Шифр НБУВ: РА359763

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Ковтун О.Ю. 
Еволюція багатостороннього співробітництва держав пострадянського простору: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / О.Ю. Ковтун ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано проблеми створення, діяльності та перспектив багатосторонніх структур співробітництва нових незалежних держав за умов становлення нової системи міжнародних відносин і фрагментації пострадянського простору. Висвітлено концептуально-теоретичні засади співробітництва пострадянських держав на багатосторонньому рівні. Виокремлено зовнішні та внутрішньорегіональні чинники розвитку такої співпраці. Визначено характер і основні форми впливу на неї позарегіональних учасників міжнародних відносин. Доведено домінантний характер економічного, політичного чинників і безпеки на створення та діяльність регіональних структур. Увагу приділено аналізу розвитку та діяльності міжнародних організацій і об'єднань - СНД, ЄврАзЕС, ЄЕП, ОДКБ та ОДЕР-ГУАМ. Окреслено перспективи розвитку співробітництва нових незалежних держав у багатосторонньому форматі та висвітлено позицію, роль і місце України у цій співпраці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4/5)64 +
Шифр НБУВ: РА359681

Рубрики:

      
13.

Коврик-Токар Л.І. 
Еволюція зовнішньої політики Російської Федерації щодо країн СНД: головні напрямки та визначальні тенденції: автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.02 / Л.І. Коврик-Токар ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2008. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено основні напрямки та визначальні тенденції розвитку зовнішньої політики Російської Федерації (РФ) щодо країн СНД. Систематизовано основні концептуально-теоретичні підходи до сучасної зовнішньої політики РФ на пострадянському просторі. Розкрито процес становлення та динаміки змін російської зонішньої політики на теренах СНД у 1990-х рр. - першій чверті XXI ст. Визначено пріоритетні напрямки зовнішньополітичного курсу Росії щодо країн-учасниць СНД, сформовані відповідно до інтересів сучасної російської політичної еліти та для збереження статусу лідера у дослідженому регіоні. Проаналізовано безпековий, військово-політичний і економічний чинники політики РФ у регіоні СНД. Доведено важливість енергетичного фактора у здійсненні зовнішньої політики Росії. Обгрунтовано необхідність зміни підходів до політики Росії щодо країн СНД.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4РОС)64-(4/5) +
Шифр НБУВ: РА360869

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
14.

Мешенгіссер Ю.М. 
Ефективні системи аерації природних та стічних вод: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.04 / Ю.М. Мешенгіссер ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 35 с. — укp.

Вирішено актуальне завдання інтенсифікації процесу біохімічного окиснення природних і стічних вод за допомогою ефективних і надійних в експлуатації систем аерації. На підставі теоретичного узагальнення закономірностей масопередачі кисню з повітря у воду створено нові конструкції аераторів і аераційних систем, які забезпечили ефективну очистку стічних вод міст і промислових підприємств, аерацію води в природних водних об'єктах. Висвітлено концепцію створення аераторів нового покоління. Апробовано технологію промислового виробництва аераційних пристроїв нових конструкцій. Розроблені системи втілено на об'єктах водного господарства міст і промислових підприємств України, Росії, інших країн СНД і країн далекого зарубіжжя. Сертифіковано розроблену аераційну продукцію та випущено Державний Стандарт України на системи аерації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н761.104.46 + Н761.204.4
Шифр НБУВ: РА312160 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Транспорт   
15.

Гавриленко О.І. 
Забезпечення активної відмовостійкості систем керування статично нестійкими динамічними об'єктами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.03 / О.І. Гавриленко ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2003. — 21 с.: рис. — укp.

Запропоновано новий метод дослідження систем керування статично нестійкими динамічними об'єктами (СНДО) як об'єктів діагностування та відновлення, що дає змогу мінімізувати час діагностування та відновлення працездатності таких систем. Для лінеаризуємих систем керування СНДО розроблено ієрархію діагностичних моделей та інструментальних засобів, що дають змогу здійснювати оперативне діагностування з потрібною глибиною в реальному масштабі часу. Удосконалено існуючі методи та моделі відновлення працездатності систем керування, що дає змогу для класу систем керування СНДО забезпечити оперативність відбивання відмов в аварійних режимах. Розвинуто системний підхід до забезпечення відмовостійкості систем керування динамічними об'єктами у вигляді моделі та критеріїв її оцінки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О52-082.03 +
Шифр НБУВ: РА325003

      
16.

Калінічева А.М. 
Забезпечення внутрішньоденної ліквідності в системах міжбанківських розрахунків Європейського Союзу (на прикладі ТАРГЕТ): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / А.М. Калінічева ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти забезпечення внутрішньоденної ліквідності у системах міжбанківських розрахунків розвинутих країн , зокрема на прикладі Транс'європейської автоматизованої експрес-системи валових розрахунків у режимі реального часу (ТАРГЕТ). Проаналізовано еволюцію, структуру та сучасні тенденції розвитку систем міжбанківських розрахунків як важливої складової фінансової системи країни або регіонального угруповання. Визначено сутність внутрішньоденної ліквідності та потребу банків в її активному управлінні, зокрема у зв'язку з участю в системах валових розрахунків у режимі реального часу (RTGS). Представлено засоби та інструменти забезпечення внутрішньоденної ліквідності у системах міжбанківських розрахунків, виділено її основні та додаткові елементи. Проаналізовано механізми забезпечення внутрішньоденної ліквідності в системі ТАРГЕТ й обгрунтовано їх визначальну роль в ефективному та безперебійному функціонуванні платіжних систем у ЄС. На підставі вивчення західноєвропейського досвіду використання розрахункових систем зроблено висновок про необхідність удосконалення механізмів міжбанківських розрахунків і підтримки внутрішньоденної ліквідності банків в Україні. Запропоновано стратегію співпраці у сфері транскордонних розрахунків на території СНД та Єдиного економічного простору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)262.5 +
Шифр НБУВ: РА335776

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
17.

Єрмакова Н.Ю. 
Застосування експресних біологічних методів в еколого-гідрогеологічних дослідженнях: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.06 / Н.Ю. Єрмакова ; НАН України. Ін-т геол. наук. — К., 2000. — 20 с. — укp.

На підставі власних досліджень і аналізу існуючих у вітчизняній і світовій практиці розробок доведено про можливість, ефективність і доцільність застосування біологічних методів вивчення умов формування і стану підземних і пов'язаних з ними поверхневих вод, а також інших компонентів геологічного середовища за різних природних чи техногенно змінених гідрогеологічних умов України і деяких країн СНД. Доведено адекватність, експресність, оперативність, інтегральність, дешевизну, доступність обраного автором методу біотестування за допомогою приладу "Біотестер-2". Надано рекомендації щодо адаптації методів біотестування та використання їх наслідків для еколого-гідрогеологічного картування та моніторингу геологічного середовища з урахуванням гідрогеологічних умов. Обгрунтовано засоби застосування біотестування у комплексі з традиційними методами, а в окремих випадках - для коректування та об'єктивної інтерпретації наслідків останніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д220,8с51
Шифр НБУВ: РА311436 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Петров В. Г. 
Зміст трудових правовідносин під час відсторонення працівника від роботи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.05 / В. Г. Петров ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2011. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми правового регулювання відсторонення працівників від роботи. Визначено становлення та розвиток правового регламентування даного процесу, а також світовий досвід. Наведено дефініцію категорії "відсторонення від роботи", проаналізовано історію розвитку законодавства про відсторонення працівника від роботи, досліджено досвід країн СНД щодо порядку відсторонення працівників від роботи, окреслено особливості відсторонення працівників за окремими підставами. Доведено, що відсторонення державного службовця від посади на час проведення службового розслідування - явище тимчасове, проміжне, воно триває до прийняття керівником державного органу рішення по суті за результатами службового розслідування, до вирішення питання про правові наслідки скоєного проступку. Тимчасовість відсторонення від виконання повноважень за посадою не повинна перевищувати часу службового розслідування. Встановлено необхідність розробки та прийняття нової редакції ст. 46 КЗпП України стосовно підстав відсторонення працівників від роботи з зазначенням більш повного переліку підстав відсторонення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)-4 + Х879(4УКР)31
Шифр НБУВ: РА383230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Рибченко Т. О. 
Зовнішня політика адміністрації президента США Б. Обами щодо Російської Федерації: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Т. О. Рибченко ; НАН України ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано концептуальне забезпечення зовнішньої політики США щодо РФ. Здійснено порівняльний аналіз зовнішньої політики адміністрацій Б. Клінтона та Б. Обами на зовнішньополітичний курс США. Розглянуто проблеми збереження лідерства США в світі за умов структурної трансформації міжнародної системи. Встановлено заходи російського керівництва, які ускладнюють позиціонування Заходу в міжнародній системі як цілісності. Встановлено спільні та відмінні риси у зовнішній політиці США та Росії щодо Ірану, Іраку, Афганістану, Північної Кореї та країн СНД. Доведено вплив взаємодії зовнішньої політики Росії та США на Україну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(7СПО),9(4РОС)
Шифр НБУВ: РА379831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Філяніна Л. А. 
Інститут видачі злочинців в угодах держав СНД: проблеми та перспективи: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.11 / Л. А. Філяніна ; Ін-т законодавства ВР України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Визначено правову природу видачі особи, яка скоїла суспільно небезпечне діяння, проведено аналіз існуючої міжнародно-правової нормативної бази, що регламентує процедуру надання правової допомоги у кримінальних справах, включаючи видачу злочинця. Досліджено ступень реалізації вимог міжнародно-правових норм у національне право України. Проаналізовано історію розвитку інституту видачі злочинців.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.82 + Х915.22(4/5СНД)
Шифр НБУВ: РА381258 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського