Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (33)Книжкові видання та компакт-диски (26)
Пошуковий запит: (<.>K=ПАЛЕЦ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Палець Д.Б. 
Експериментальне дослідження просвітлення плазмових бар'єрів для електромагнітних хвиль за допомогою електронних пучків: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.08 / Д.Б. Палець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Експериментально досліджено теоретично передбачене просвітлення плазмових бар'єрів для електромагнітних хвиль за тристадійним механізмом, який полягає у модуляції падаючою електромагнітною хвилею електронного пучка, що пронизує плазмовий бар'єр, а також у збудженні в ньому швидкої та повільної хвиль просторового заряду (ХПЗ). Даний механізм також полягає у посиленні повільної ХПЗ у плазмі бар'єра з від'ємною діелектричною проникністю та у трансформації на виході з бар'єра повільної ХПЗ до електромагнітної хвилі за рахунок перехідного випромінювання. Встановлено закономірності та особливості кожної стадії механізму просвітлення. Отримано цілісні уявлення про процес досліджуваного просвітлення в реальних пучково-плазмових системах. Показано, що в головних своїх рисах реальний механізм просвітлення відповідає теоретично передбаченому. Виявлено суттєвий вплив на реалізацію просвітлення нелінійних процесів пучково-плазмової взаємодії з участю власних коливань пучково-плазмової системи в бар'єрі, що призводять до втрати пучком електронів моноенергетичності та зменшують ефективність просвітлення. Показано існування оптимальних для просвітлення параметрів електронного пучка.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В333.263,022
Шифр НБУВ: РА319031 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Колодійчук С.А. 
Підвищення ефективності роботи гусеничного рушія сільськогосподарських тракторів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.02 / С.А. Колодійчук ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено методику дослідження гусеничних шарнірів і оцінювання характеру зміцнювання моменту та коефіцієнта тертя у системі трак - палець - трак з урахуванням реальних умов роботи шарніра за умов експлуатації трактора. Модернізовано універсальний стенд, який дозволяє відтворювати реальні режими роботи шарніра під час експлуатації трактора. Визначено залежність моменту та коефіцієнта тертя від конструктивних параметрів і експлуатаційних факторів у значних межах навантажувально-швидкісних режимів роботи стенда. Одержано залежність моменту та коефіцієнта тертя від питомих контактних тисків, яка дозволила здійснювати дослідження впливу конструктивних параметрів (радіуса пальця, зазору між втулкою і пальцем, довжиною втулки та пальця) і експлуатаційних факторів під час тертя у металевих шарнірах. Виявлено межу "насичення" фактичної площі контакту, внаслідок якого коефіцієнт припиняє зростання, а у разі подальшого збільшення навантаження - зменшується. Розроблено та виготовлено два варіанти траків гусениць з 7- і 11-провушинними шарнірами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.184 + О34-042.657 +
Шифр НБУВ: РА353941

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського