Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (8)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (15)Реферативна база даних (705)Книжкові видання та компакт-диски (103)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>K=ПІДПИС$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 70
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Трипольська В.В. 
Автоматизована ідентифікація підписів як бінарних зображень у просторі ознак перетворення Радона на основі нейромережевого підходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.В. Трипольська ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Запропоновано підхід від бінарного зображення підпису до напівтонового на основі перетворення Радона, що дає характерні "яскраві" точки для кожного екземпляра. Розроблено методи виділення характерних ознак підпису, які визначають його за автоматизованої ідентифікації (істина або підробка), у просторі вейвлет-перетворення, псевдофазовій системі координат, розкладання у сингулярних базисах; вектор параметрів, який інваріантний до повороту, обертання та зсуву на основі моментів Ху та Церніке. Для зменшення розміру простору ознак запропоновано створення карти підпису. Розроблено програмне забезпечення для вирішення розглянутої задачі. Наведено методичну та алгоритмічну базу автоматизованої ідентифікації та аналізу бінарних підписів на основі розроблених інтегральних методів виділення ознак, ефективність якої обгрунтовано теоретично та підтверджено впровадженнями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632.4 + Х894.15в601 +
Шифр НБУВ: РА324827

Рубрики:

      
2.

Питльована Л.Ю. 
Англо-німецькі відносини на рубежі XIX - XX століть: проблеми колоніального поділу Африки: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Л.Ю. Питльована ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 19 с. — укp.

На підставі аналізу опублікованих та архівних матеріалів показано динаміку англо-німецького територіального розмежування на африканському континенті у 1890 - 1902 рр. Розкрито логічну послідовність та зумовленість впливу колоніального питання на переговорний процес 1898 - 1901 рр. Простежено взаємозв'язок між колоніальними змаганнями та нарощуванням військової могутності Великобританії та Німецької армії. Відзначено, що Гельголандський договір сприяв зближенню позицій Англії та Німеччини в Африці та Європі. Зауважено, що надзвичайного загострення англо-німецькі відносини досягнули під час трансваальської кризи 1895 - 1896 рр. Зазначено, що громадська думка обох країн справляла значний вплив на англо-німецькі переговори з проблем розмежування сфер впливу в Африці. Показано, що Англія та Німеччина, незважаючи на підписання окремих угод, на зламі XIX - XX ст. залишалися непримиренними суперниками на "чорному" континенті.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4ВЕЛ)54-64 + Т3(4ГЕР)53-64 +
Шифр НБУВ: РА328145

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Дмитрієв А.І. 
Вестфальський мир 1648 року і сучасне міжнародне право: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.11 / А.І. Дмитрієв ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Доведено, що мир і безпека людства можливі лише за умови існуючого, історично детермінованого універсального міжнародного правопорядку, ідея встановлення якого виникла в процесі роботи Вестфальського конгресу 1643 - 1648 рр. та була реалізована шляхом підписання Оснабрюцького та Мюнстерського договорів 1648 р. На прикладі державно-правового устрою Священної Римської імперії німецької нації проаналізовано модель монополярного європейського правопорядку як попередника вестфальської конфігурації міжнародного права. Запропоновано концепцію існування лабільної системи впливових сил та держав у Європі XVII ст. Показано місце та роль Московської держави, а також запорізького козацтва та народів Закарпаття у зазначеній лабільній системі. Уперше у вітчизняній науці міжнародного права висвітлено правові засади того універсального правопорядку, який стабілізував міжнародні відносини у XVII - XVIII ст. Зроблено висновок щодо наявності "вестфальських" коренів таких інститутів міжнародного права як міжнародно-правове визнання, мирні способи розв'язання міжнародних спорів, відповідальність у міжнародному праві, гарантії виконання міжнародних договорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х919.699 "1648" + Х91 г(0)5 + Т3(0)43-683.7 +
Шифр НБУВ: РА325871

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Виноградов А. В. 
Діяльність державних та недержавних інституцій України в площині українсько-російських гуманітарних відносин доби незалежності: автореф. дис. ... канд. іст. наук : 07.00.01 / А. В. Виноградов ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Визначено етапність міждержавного діалогу, підписання правової договірної бази та формування співпраці на рівні органів державної влади. Розкрито особливості взаємовідносин у сфері театрів, музеїв, бібліотек і реституції культурних цінностей. Досліджено українсько-російські гуманітарні відносини на рівні недержавних інституцій, до яких віднесено: органи місцевого самоврядування, територіальні громади, політичні партії та громадські об'єднання, включно з релігійними. Встановлено рівень співпраці прикордонних областей України та РФ в гуманітарній сфері та визначено чинники, які гальмують ефективний розвиток співробітництва. Висвітлено характер і ступінь впливу міжконфесійних відносин на розвиток українсько-російських гуманітарних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)64-64(4РОС) + Т3(4РОС) 64-64(4УКР)
Шифр НБУВ: РА374489 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Іванов І.Ю. 
Дослідження методів захисту інформації в динамічних рівноправних групових середовищах: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.03 / І.Ю. Іванов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Побудовано прототип програмної системи, основною задачею якої є забезпечення захисту інформації, що зберігається та передається за умов динамічних рівноправних групових середовищ. Формалізовано представлення довірчих зв'язків у групових середовищах. Розроблено груповий тип інфраструктури цифрових підписів, адаптовано схему порогового підпису Лі-Ченга для використання за умов інфраструктур такого типу. Запропоновано модифікації алгоритмів створення цифрового підпису та перевірки пари великих чисел на простоту відповідно до схеми RSA, що надають можливість перенесення складних операцій обчислення на обслуговуючий пристрій без розкриття таємних параметрів закритого ключа. Запропоновано набір алгоритмів делегування процедури узгодження ключа у неоднорідних і великих за розміром середовищах з використанням структури даних "дерево внесків". Запропоновано метод прогнозування продуктивності розподілених криптографічних алгоритмів у динамічних середовищах на підставі моделювання їх роботи системами масового обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.31-016.8 + З970.40 +
Шифр НБУВ: РА368965

Рубрики:

      
6.

Найрулін А.О. 
Епістолярій Михайла Коцюбинського в історії української літературної мови (особливості конотації епістолярію письменника): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / А.О. Найрулін ; Луган. нац. пед. ун-т ім. Т.Шевченка. — Луганськ, 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості конотації епістолярної спадщини М.М.Коцюбинського в прагмалінгвістичному та культурологічному аспектах. Установлено, що конотація є універсальною текстово-семантичною категорією, яка реалізується в опозиціях позитивна/негативна. З'ясовано, що епістолярний текст характеризується такими диференційними ознаками: емоційність, експресивність, оцінність, які апелюють до дослідження конотативних особливостей у ньому. Виявлено, що в епістолярію письменника переважають позитивні культурні конотації, які можуть виступати в комплексі з ситуативно-психологічними. До позитивних віднесено також власне мовні конотації. З'ясовано, що серед негативних домінують ситуативно-психологічні, меншою мірою представлені культурні конотації ідеологічності й патріархальності. Визначено, що в епістолярному стилі найбільшої конотації зазнають формули-звернення, привітання, побажання, прохання та підпису, постскриптуми, у яких переважають позитивні конотації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-72 Коцюбинський, М. + Ш5(4УКР)5-4 Коцюбинський, М.М. 13 +
Шифр НБУВ: РА342944

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Мина Ж.В. 
Збройні сили Директорії УНР та їх боротьба за державну незалежність України (листопад 1918 р. - листопад 1920 р.): автореф. дис... канд. іст. наук: 20.02.22 / Ж.В. Мина ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження процесів утворення, послідовного та планомірного реформування Збройних сил Директорії УНР за умов ведення бойових дій, висвітлено історію їх розвитку. Визначено роль зовнішньополітичних чинників у формуванні військово-політичного курсу напередодні та в період приходу до влади Директорії УНР. Висвітлено передумови й особливості формування військової політики Директорії та процес створення Дієвої армії УНР. Наведено загальну характеристику Дієвої армії УНР: організацію командної вертикалі, формування старшинського складу, структуру та реорганізаційні процеси. Проаналізовано найбільш дискусійні аспекти, пов'язані з явищем "отаманії" у період Директорії УНР, з'ясовано причини їх виникнення та вплив на наслідки національно-визвольних змагань 1917 - 1921 рр. Досліджено бойові дії армії УНР й Української Галицької Армії (УГА) проти військ більшовицької Росії та Добрармії генерала Денікіна у 1919 р. Висвітлено участь Збройних сил УНР на завершальному етапі боротьби за державну незалежність України. Розглянуто наслідки переходу УГА на бік Денікіна. Проаналізовано процес реорганізації армії УНР після підписання Варшавського договору 22 квітня 1920 р. та Військової конвенції 24 квітня 1920 р., а також за умов польсько-більшовицької війни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-33 + Ц4,8(4УКР)132 +
Шифр НБУВ: РА358536

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Іксарова Н. О. 
Зовнішня торгівля послугами у системі економічної безпеки держави: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Н. О. Іксарова ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 23 с. — укp.

Досліджено специфіку послуги як об'єкта експортно-імпортних операцій, визначено сутність економічної безпеки держави. Удосконалено концептуальні засади формування її системи й оцінено наднаціональні механізми регулювання міжнародної торгівлі послугами з позицій вимог економічної безпеки держави. Проведено аналіз зовнішньої торгівлі послугами України на сучасному етапі, визначено рівень її географічної диверсифікованості й основні загрози економічній безпеці України з боку її структурних диспропорцій. Оцінено місце інфраструктури сфери послуг у системі економічної безпеки України та визначено напрями невілювання негативного впливу її кризового стану на рівень захищеності національної економіки. Проаналізовано зміни в інституційно-правовому середовищі зовнішньої торгівлі послугами після підписання ГАТС і виявлено основні загрози економічній безпеці України. Запропоновано напрями диверсифікації видової та географічної структури зовнішньої торгівлі на підставі розрахунку компаративних переваг України в цій сфері, визначено вектори реалізації експортного потенціалу інфраструктурних галузей сфери послуг у контексті вимог економічної безпеки та на основі кореляційно-регресійної моделі виокремлено пріоритетні напрями експорту послуг України за критерієм способу його проведення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843
Шифр НБУВ: РА375949 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Коміссарова Н.О. 
Криміналістичне дослідження підписів, виконаних в умовах обмеженого зорового контролю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Н.О. Коміссарова ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено поняття підпису як засвідчувального знаку певної особи та як одного із основних реквізитів документа, що надає йому юридичної сили. Наведено характерні ознаки підпису (загальна структура, транскрипція, загальний вигляд, ступінь і характер сформованості письмо-рухових навичок). Визначено функції підпису, об'єктивні та суб'єктивні фактори, що впливають на його формування. Розглянуто основні види криміналістичного дослідження підпису: класифікаційні, ідентифікаційні, неідентифікаційні (діагностичні) і ситуаційні. Описано особливості дослідження підписів, виконаних за умов обмеженого зорового контролю. Наведено рекомендації щодо побудови методики експерного дослідження підписів, виконаних за даних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х894.9(4УКР)15 + Х894.9(4УКР)15
Шифр НБУВ: РА324054

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Манько Д. Г. 
Легалізація як правова процедура: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Д. Г. Манько ; Міжнар. гуманіт. ун-т. — О., 2010. — 21 с. — укp.

Виділено класифікації видів легалізації, які проводяться в Україні, згідно з якою виділяються: визнання державної влади, узаконення коштів та іншого майна, дозвіл на заняття певним видом діяльності, підтвердження дійсності документів і підписів, печаток, штампів, які їх скріпляють. Проведено сепарацію понять "узаконення" та "відмивання" коштів та іншого майна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА375981 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Аммар Хусні Мехді 
Ліванська проблема в миротворчій діяльності Ліги арабських держав і Організації Об'єднаних Націй (1975-1989 рр.): Автореф. дис... канд. політ. наук: 23.00.04 / Аммар Хусні Мехді ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена аналізу практичної діяльності Ліги арабських держав і Організації Об'єднаних Націй з врегулювання ліванської кризи з моменту її виникнення в квітні 1975 року до підписання Ет-Таїфських угод 1989 року, що заклали основу для припинення громадянської війни і встановлення миру в Лівані. Виявлені внутрішні та зовнішні чинники виникнення ліванської кризи. Показані форми і методи здійснення миротворчої діяльності Ліги арабських держав і Організації Об'єднаних Націй, спрямованої на розв'язання ліванської кризи, припинення громадянської війни в Лівані, досягнення внутрішньоліванського врегулювання. Виявлені основні об'єктивні і суб'єктивні чинники, що сприяли або перешкоджали цьому, а також висвітлена роль, яку зіграли вказані інститути в досягненні поставленої мети.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(5ЛИВ)63-6 + Т3(0)63-611.2

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Луцків А.М. 
Математичне моделювання і обробка динамічно введеного підпису для задачі аутентифікації особи у інформаційних системах: автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / А.М. Луцків ; Терноп. держ. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

З урахуванням випадкового нестаціонарного характеру динамічно введеного підпису побудовано математичну модель, яка враховує інформативну складову динамічного підпису - нормований підпис, у вигляді вектора двох нормально розподілених випадкових процесів. Запропоновано модель, що враховує сегментну структуру динамічного підпису. Розроблено методи попередньої та статистичної обробки динамічних підписів. Запропоновано підходи до сегментації динамічного підпису, що уможливлює використання математичної моделі, яка враховує сегментну структуру. Це підвищило ступінь однорідності усереднюваних фрагментів реалізації динамічного підпису й усуває небажаний ефект розмивання статистичних оцінок, який зумовлює спотворення діагностично значимої інформації внаслідок усереднення відліків реалізації, які належать її різним сегментам. Запропоновано нові класи аутентифікаційних ознак у вигляді математичного сподівання та кореляційної функції нормованого підпису. Обгрунтовано використання математичного сподівання нормованого підпису як еталону, що репрезентує особу в інформаційній системі. Показано, що дисперсія нормованого підпису визначає величину "коридору" допуску особи в систему. З використанням розробленої математичної моделі у вигляді вектора випадкових процесів і теорії лінійних випадкових процесів створено новий метод імітації на ЕОМ динамічних підписів для оцінювання загальних показників точності систем аутентифікації на базі динамічного підпису.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.40-016 +
Шифр НБУВ: РА358058

Рубрики:

      
13.

Ель-Хайєк Г. 
Мирний договір між Йорданією та Ізраїлем 1994 року: актуальні теоретичні та практичні аспекти: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Г. Ель-Хайєк ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості нормативного змісту і формально-юридичної організації Мирного договору між Йорданією та Ізраїлем 1994 р. у контексті розвитку сучасного права двосторонніх... міжнародних договорів. Визначено основні фактори підписання Договору і його найважливіші наслідки для сторін Договору і для близькосхідного регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х919.699(5Іор)-6(5Іор)

Рубрики:

      
14.

Качурець Ч.І. 
Міграційні проблеми в зовнішній політиці України: автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Ч.І. Качурець ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено вплив міграційних проблем на формування та реалізацію зовнішньої політики України. Проаналізовано концептуальні підходи до розгляду міграційної складової зовнішньої політики держави з урахуванням сучасних українських реалій. Визначено передумови та внутрішні мотиви зовнішньої міграції українців та в'їзду іноземних громадян на територію України. Проаналізовано динаміку міжнародних міграційних переміщень, в яких активну роль відіграє Україна. Виявлено вплив зовнішньої трудової міграції на прийняття зовнішньополітичних рішень держави. Розглянуто можливі наслідки неконтрольованої транзитної міграції для національної безпеки України. Висвітлено зарубіжний досвід протидії незаконній міграції та захисту біженців. Розкрито значення підписання угоди про реадмісію між Україною та ЄС. Проведено комплексний аналіз стану виконання двосторонніх угод з найбільшими країнами-реципієнтами українських трудових мігрантів. Оцінено ефективність співпраці з міжнародними організаціями у сфері захисту прав мігрантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ф4(4УКР)64 в2:Х
Шифр НБУВ: РА371107 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Волощенко Л.Ю. 
Моделювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / Л.Ю. Волощенко ; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретико-прикладні аспекти оцінювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України. Узагальнено характерні ознаки митного тарифу на сучасному етапі та встановлено його зв'язок з розвитком економіки. Систематизовано та класифіковано існуючі методи оцінювання державної політики у сфері зовнішньоторговельного регулювання. Проведено порівняльний аналіз і систематизацію визнаних у світі підходів щодо моделювання міжнародної торгівлі та торговельної політики. Визначено провідну роль моделі загальної рівноваги та систематизовано основні, притаманні їй, елементи моделювання. Запропоновано схему аналізу митно-тарифної політики, визначено її мету, проблеми та завдання на сучасному етапі. Сформовано набір індикаторів для оцінювання митно-тарифної політики в Україні. Проведено економічний аналіз розвитку зовнішньої торгівлі протягом 1996 - 2006 рр. та здійснено оцінювання митно-тарифної політики в Україні. Розкрито можливості гармонізації митно-тарифної політики із стратегією промислового розвитку. Проаналізовано перспективи підписання між ЄС та Україною угоди про створення зони вільної торгівлі. Розроблено порівняльну статичну модель загальної рівноваги оцінювання впливу митного тарифу на розвиток економіки України. З метою формалізації бази даних моделі запропоновано методику побудови матриці суспільних рахунків (МСР) на підставі даних статистики національних рахунків України. Здійснено реалізацію моделі щодо оцінювання впливу митного тарифу на імпортозаміщення й аналіз митно-тарифної політики держави шляхом порівняння динаміки результуючих показників МСР у постійних цінах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843-182-866 в611 +
Шифр НБУВ: РА356630

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Новицька Н.Б. 
Організаційно-правові аспекти інформаційної культури в управлінській діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Н.Б. Новицька ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено передумови становлення інформаційного суспільства як чинника формування інформаційної культури в управлінській діяльності. Визначено функції органів державної влади України щодо формування інформаційної культури. Встановлено особливості лінгвістичного забезпечення інформаційних відносин і становлення культури управлінських правовідносин з використанням Інтернет. Обгрунтовано напрями удосконалення організаційно-правового забезпечення розвитку інформаційної культури в управлінській діяльності на підставі впровадження комп'ютерних правових інформаційних систем документообігу й електронного підпису. Показано можливості формування культури сучасних інформаційних відносин державної влади та громадян шляхом реалізацію програми "електронного уряду". Досліджено міжнародний досвід організаційно-правового забезпечення розвитку інформаційної культури суспільства, з урахуванням якого розроблено рекомендації щодо удосконалення законодавства України у сфері інформатизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х849(4УКР)03 + Х819(4УКР)01-8 ф +
Шифр НБУВ: РА350543

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Стаценко-Сургучова І.С. 
Організаційно-правові засади інформаційно-аналітичної роботи в органах державної податкової служби України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.С. Стаценко-Сургучова ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність інформаційно-аналітичної роботи в органах державної податкової служби України, проаналізовано її сучасний стан. Встановлено правовий статус податкових органів щодо використання ними інформаційних ресурсів. Досліджено форми та методи взаємодії щодо обміну інформацією між податковими органами та іншими правоохоронними й компетентними структурами України й іноземних держав. Розглянуто процес адміністрування податків шляхом безпаперової технології за допомогою засобів комунікаційного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису, розглянуто особливості та проблеми його правового забезпечення. Досліджено актуальні проблеми розвитку й удосконалення форм взаємодії між податковими органами та платниками податків з використанням сучасних технологій. Розглянуто питання забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформації й інформаційних систем в органах державної податкової служби України. Проаналізовано чинне законодавство, що регламентує їх інформаційно-аналітичну роботу. Узагальнено вітчизняний і закордонний досвід інформаційно-аналітичної діяльності податкових служб, з урахуванням якого розроблено рекомендації щодо внесення змін до чинного законодавства, спрямованих на удосконалення інформаційно-аналітичної роботи органів державної податкової служби України за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)2ф + Х829(4УКР)2ф + Х829(4УКР)2ф
Шифр НБУВ: РА357210

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Притуляк П.П. 
Політика Центральної Ради щодо війни, укладення і реалізації Брестського мирного договору (березень 1917-квітень 1918 рр.): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / П.П. Притуляк ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню проблем теорії та практики діяльності Центральної Ради щодо війни та миру в роки Першої світової війни. Розглянуто і висвітлено вплив революції на військово-політичну ситуацію в українських землях. Аналізується участь делегації УНР на переговорах у Бресті щодо необхідності підписання сепаратного миру з країнами Центральної Європи. Розглянуто питання реалізації Брестского миру обома сторонами в плані його ратифікації, виконання угоди про військову допомогу, підписання економічного договору згідно брестських постанов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)611-32 + Т3(2)611.29-607
Шифр НБУВ: РА306985 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Дутов М.М. 
Правове забезпечення розвитку електронної комерції: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / М.М. Дутов ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Проведено аналіз правового забезпечення електронного документообігу як головної умови розвитку електронної комерції. Визначено нове поняття "електронний документ", його структуру, властивості та функції, способи автентифікації укладача електронного документообігу. Висловлено рекомендації щодо використання електронного документа як доказу. Розроблено систему інфрастуктури сертифікації відкритих ключів електронних цифрових підписів, що сприяє зниженню правопорушень. Уведено види та підстави відповідальності учасників електронної комерції. Створено пропозиції щодо внесення змін і доповнень у проекти основних Законів у сфері електронної комерції: "Про електронний цифровий підпис" і "Про електронний документ та електронний документообіг".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х830.42:З970 + Х.ф:З970 +
Шифр НБУВ: РА325285

Рубрики:

      
20.

Чучковська А.В. 
Правове регулювання господарських договорів, що вчиняються через мережі електрозв'язку: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / А.В. Чучковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено питання правового регулювання вчинення господарських договорів через мережі електрозв'язку, зокрема мережу Інтернет. На підставі чинного законодавства України, нормативних актів міжнародних організацій та окремих держав світу проаналізовано нове правове поняття "електронна комерція", визначено правовідносини, які складають це поняття та принципи її правового регулювання. Досліджено вчинення правочинців через мережі електрозв'язку, а також поняття та використання електронних документів й електронних підписів, поняття форми господарського договору з врахуванням сучасних електронних носіїв інформації, особливі додаткові істотні умови таких господарських договорів. Висвітлено правовий статус провайдерів сертифікаційних послуг як одного з головних суб'єктів правовідносин у сфері електронної комерції. Наведено пропозиції щодо змін і доповнень до чинного законодавства України, зокрема, запровадження нової системи провайдерів сертифікаційних послуг; визначення форм господарсько-правової відповідальності цих суб'єктів, меж та підстав такої відповідальності; застосування ефективно діючого механізму державного регулювання діяльності даного суб'єкта. Обгрунтовано доцільність введення режиму ліцензування діяльності провайдерів сертифікаційних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)21-8:З97 +
Шифр НБУВ: РА330193

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського