Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (52)Наукова електронна бібліотека (321)Реферативна база даних (6149)Книжкові видання та компакт-диски (750)Журнали та продовжувані видання (43)
Пошуковий запит: (<.>K=ОЛІГОПОЛІСТИЧНИЙ$<.>+<.>K=РИНОК$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 376
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Драга Т.В. 
Адаптація зовнішньоекономічної діяльності агропромислового комплексу до умов світового ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Т.В. Драга ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 19 с. — укp.

На системних засадах проаналізовано найбільш актуальні проблеми методології дослідження адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до умов світового ринку, на теоретичному та практичному рівнях визначено закономірності даної адаптації з точки зору розвитку сільського господарства та харчової промисловості. Висвітлено питання розбудови системи адаптації зовнішньоекономічної діяльності АПК до норм і правил світового ринку в межах ГАТТ/СОТ, організаційно-економічного механізму інтеграції АПК з ринками країн-членів ЄС та виходу з конкурентоспроможною продукцією на Європейський ринок, а також захисту внутрішнього ринку від дискримінаційного імпорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)832.0
Шифр НБУВ: РА320004 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Микитенко Л.А. 
Адміністративно-правове регулювання рекламної діяльності в Україні: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.А. Микитенко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2008. — 22 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, законодавчі та методичні проблеми адміністративно-правового регулювання рекламної діяльності. Досліджено форми адміністративного впливу на неї. Установлено зміст понять "державний контроль рекламної діяльності", "рекламний ринок", "рекламна діяльність" і "реклама". Визначено умови й особливості адміністративно-правових засад регулювання рекламної діяльності в Україні. Відзначено, що однією з форм адміністративного впливу на дану діяльність є державний контроль - складова адміністративно-правового регулювання. Висвітлено його організаційні засади. Охарактеризовано діяльність органів виконавчої влади, що здійснюють контроль за дотриманням учасниками рекламної діяльності законодавства про рекламу. Визначено їх систему, контрольні повноваження у сфері рекламної діяльності. Розглянуто методи та форми здійснення державного контролю. Проаналізовано адміністративно-правові гарантії забезпечення прав споживача та підприємців на доброчесну рекламу. Досліджено заходи адміністративного примусу, які застосовуються до учасників рекламної діяльності на підставі застосування адміністративних стягнень у сфері даної діяльності. Обгрунтовано необхідність удосконалення її адміністративно-правового регулювання шляхом внесення змін до чинних нормативно-правових актів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.02 + Х819(4УКР)072.8 +
Шифр НБУВ: РА360763

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Червона С.П. 
Аналіз становлення фондового ринку в умовах приватизації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.01 / С.П. Червона ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Визначено особливості, притаманні структурі фондового ринку України, сформульовано основні напрямки статистичного аналізу фондового ринку в Україні, узагальнено і оновлено систему показників, що характеризують даний ринок. Розроблені методичні положення аналізу фондового ринку в Україні. Описана модель фондового ринку України, а також визначено особливості, які притаманні лише цій моделі. Дана характеристика приватизаційних процесів як фактору розвитку фондового ринку України. Проведено регіональний аналіз операцій з цінними паперами та статистико-економічний аналіз сертифікатної приватизації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621

Рубрики:

      
4.

Соловйова В.В. 
Аналіз та моделювання динаміки фондового ринку України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.В. Соловйова ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі та методи дослідження структури та динаміки фондового ринку України з метою підвищення ефективності його функціонування. Показано, що вітчизняний фондовий ринок є складною, нелінійною системою, динаміка якої може бути адекватно досліджена за допомогою сучасних методів, зокрема за допомогою вивчення детрендованих флуктуацій та теорії випадкових матриць. На підставі результатів порівняльного аналізу мультифрактальних характеристик фондового ринку України з розвиненими та емерджентними фондовими ринками сформульовано конкретні рекомендації щодо стратегій його розвитку. Обгрунтовано можливості застосування техніки вейвлет-аналізу для передбачення критичних і кризових явищ на вітчизняному фондовому ринку. Розроблено пакет програм, який реалізує алгоритми нелінійної динаміки для дослідежння цінових флуктуацій, структури ринку, процесів самоорганізації на фондовому ринку. Показано можливість їх використання для проведення моніторингу, аналізу та прогнозування на фондовому ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29 в611 +
Шифр НБУВ: РА345631

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Ласкавий Д.В. 
Англо-російське суперництво в Персії: нафтовий фактор, 1901 - 1917: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / Д.В. Ласкавий ; НАН України. Ін-т сходознавства ім. А.Кримського. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено вплив нафтового фактора на англо-російське суперництво в Персії у 1901 - 1917 рр. Доведено, що протягом даного історичного періоду між Великобританією та Росією тривала жорстка боротьба за перський нафтовий ринок. З'ясовано, що концесія Дарсі є однією з основних причин загострення англо-російських протиріч у 1901 - 1902 рр., продовження суперництва після конвенції 1907 р. та ускладнення двосторонніх відносин напередодні та під час першої світової війни. Виявлено, що Росія, на відміну від Великобританії, не виробила чіткого зовнішньополітичного курсу, спрямованого на захист інтересів вітчизняних нафтопромисловців у Персії, що обумовило її подальшу поразку в боротьбі за перську нафту та сфери впливу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(5ИРН)51-6 + Т3(0)53-6 +
Шифр НБУВ: РА353562

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Шапран В.С. 
Банки на ринку корпоративних цінних паперів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Шапран ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено місце ринку корпоративних цінних паперів у економічній системі, з'ясовано роль банків на цьому ринку. Значну увагу приділено основним протиріччям, що виникають за участі банків на ринку корпоративних цінних паперів як універсальних фінансових інститутів з високим рівнем доступу до різних сегментів фінансового ринку. Розроблено рекомендації щодо змінення акцентів у регулюванні банківської діяльності на зазначеному ринку з метою наближення стандартів і змісту регулювання до стандартів Базельського Комітету (Базелю II). Доведено необхідність підвищення інтенсивності розвитку національної системи розкриття банківської інформації в Україні та надано відповідні конкретні пропозиції. Запропоновано стратегію виходу вітчизняних банків на міжнародний фондовий ринок як емітентів, втілення якої дає змогу покращити рівень капіталізації вітчизняної банківської системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА336962

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Білошапка В.С. 
Банки України на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Білошапка ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням діяльності банків на ринку цінних паперів. Проаналізовано сучасний стан ринку цінних паперів України, перспективи та шляхи його розвитку. Значну увагу приділено проблемі місця і ролі Національного банку України на ринку державних цінних паперів. Проаналізовано перший досвід використання цінних паперів при реалізації заходів монетарної політики центрального банку. Розширення спектру банківських послуг, в свою чергу, обумовлює необхідність проведення операцій на ринку цінних паперів комерційними банками України. Складність проведення цих операцій і ті високі вимоги, які ринок цінних паперів пред'являє до банківських спеціалістів, визначили необхідність дослідження функціонування основних механізмів зарубіжних ринків цінних паперів та практики діяльності західних банків у цій сфері. Розкрито досвід діяльності на ринку цінних паперів, напрацьований українськими банками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.59

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Добровольський О.В. 
Банківська діяльність та її ефективність в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.В. Добровольський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано сутність, функціональне призначення банків у ринковій системі господарювання, особливості розвитку банківської діяльності в перехідній економіці. На підставі аналітичного оцінювання ефективності комерційних банків визначено перспективні напрями розвитку їх діяльності, вивчено процеси впливу даних банків на ринкову трансформацію економіки. Обгрунтовано необхідність та шляхи розширення сфери банківських послуг і диверсифікації банківської діяльності на основі інформаційних технологій. Визначено перспективні напрями імплементації банківських технологій в інші сфери діяльності, зокрема, на товарний ринок. Встановлено методи ефективного управління доходами та витратами комерційного банку, визначено складові системи менеджменту персоналу банківських установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-07
Шифр НБУВ: РА318541 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Майорова Т.В. 
Банківське кредитування інвестиційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Т.В. Майорова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Висвітлено найсуттєвіші характеристики процесів інвестування у національній економічній системі за рахунок банківського кредиту, досліджено сучасний стан ринку інвестиційного кредиту в Україні, перспективи та шляхи його розвитку. Значну увагу приділено міжнародному інвестиційному кредиту та його ролі у фінансуванні вітчизняних промислових інвестиційних проектів. Особливе практичне значення має дослідження організації кредитування інвестиційних проектів на прикладі АКБ "МТ-Банк". Доведено необхідність удосконалення процесу інвестиційного кредитування, зокрема, управлінні кредитними ризиками. Підкреслено, що ринок банківського інвестиційного кредиту в Україні обумовлює необхідність створення Державного банку реконструкції та розвитку, удосконалення законодавчої бази та впровадження нових форм інвестиційного кредитування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.2 + У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА309891 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Грищенко В.А. 
Біохімічне та клінічне обгрунтування застосування засобів репаративної терапії на основі фосфоліпідів молока при ентеропатології телят: Автореф. дис... д-ра вет. наук: 03.00.04 / В.А. Грищенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 44 с. — укp.

Наведено результати комплесних молекулярно-біологічних, біохімічних, електронно-мікроскопічних і клінічних досліджень (in vivo та in vitro) біологічної та клінічної ефективності фосфоліпідів молока та можливості їх застосування для лікування неонатальної ентеропатології новонароджених телят. Встановлено проліферативний (репаративний) ефект фосфоліпідів молока. Показано їх вплив на ультраструктуру та функціональну активність епітеліоцитів кишечнику, печінки та нирок, прискорення відновлення обміну ліпідів, білків, вуглеводів, жиророзчинних вітамінів A та E, мінеральних речовин, нормалізацію кислотно-лужного стану й електролітного балансу, а також антиоксидантний, протизапальний, протиатерогенний, жовчогінний, протианемічний і стимулювальний ефекти за наявності неонатальної ентеропатології телят. Розроблено біологічно активну домішку (БАД) репаративної дії на основі фосфоліпідів молока, застосування якої сприяє зменшенню тяжкості та тривалості перебігу захворювання, запобігає виникненню ускладень та рецидивів і значно підвищує ефективність реабілітаційних заходів. На підставі одержаних експериментальних результатів фосфоліпідовмісну БАД FLP-MD репаративної дії, розроблену на основі природної, екологічно безпечної сировини, рекомендовано використовувати для проведення ендоекологічної реабілітації організму новонароджених телят. Показано, що використання запропонованої БАД сприяє продовженню репаративного ефекту в наступних поколіннях реабілітованих тварин, а також збереженню поголів'я молодняка великої рогатої худоби та покращанню його продуктивних якостей, що в кінцевому результаті забезпечує споживчий ринок якісною продукцією тваринного походження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.334-911 + П60-44-451.291 + П60-44-272.539 +
Шифр НБУВ: РА345844

Рубрики:

      
11.

Горьовий В.П. 
Біржовий ринок сільськогосподарської продукції в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.П. Горьовий ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Проаналізовано етапи становлення біржового товарного ринку сільськогосподарської продукції і продовольства в період 1995-1998 рр. Визначені причини спаду біржової торгівлі в 1997-1998 рр. На основі комплексного дослідження сучасного стану біржового ринку розроблені і теоретично обгрунтовані напрями підвищення ефективності використання біржового ринку сільськогосподарської продукції і продовольства в Україні шляхом розробки нових та удосконалення існуючих механізмів функціонування біржового ринку, таких як: страхування можливих ризиків в умовах біржової торгівлі; забезпечення стабільності та гарантій виконання укладених біржових контрактів; врегулювання нормативно-правової бази функціонування біржового ринку; впровадження зарубіжного досвіду по торгівлі ф'ючерсними контрактами та опціонами тощо, які забезпечуватимуть поступальний розвиток біржового ринку сільськогосподарської продукції і продовольства в Україні на перспективу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.30-212.13

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Тарасюк М.В. 
Бюджетування в торговельних підприємствах та об'єднаннях: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / М.В. Тарасюк ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 26 с. — укp.

Визначено суть і особливості бюджетування та бюджету, удосконалено їх класифікацію. Обгрунтовано мету, цілі та принципи бюджетування, етапи його впровадження та технологію функціонування. Досліджено досвід бюджетування у реальному секторі, стан бюджетування в торгівлі, готовність підприємств і об'єднань торгівлі до його впровадження. Вивчено ринок програмних продуктів для автоматизації бюджетування. Розроблено пропозиції щодо формування системи його інформаційного забезпечення у незалежному підприємстві та торговельному об'єднанні з урахуванням вимог системи збалансованих показників і системи менеджменту якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.10-93 +
Шифр НБУВ: РА341893

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Гурська О.А. 
Важелі та стимули формування інвестиційних ресурсів у промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / О.А. Гурська ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-еколог. дослідж. — О., 2000. — 17 с. — укp.

Розроблено ефективну систему заходів для посилення позитивного впливу важелів та стимулів на формування власних інвестиційних ресурсів у промисловості України. Проаналізовано стан інвестиційного процесу, виявлено масштаби та характер інвестиційної кризи. Встановлено, що внутрішньогосподарські та чисто ринкові (конкуренція, ринкове ціноутворення, фондовий ринок) важелі та стимули майже повністю втратили вплив на формування власних інвестиційних ресурсів у промисловості України за рахунок прибутку та амортизаційних відрахувань. Доведено, що стимулюючий вплив державних адміністративно-економічних важелів - податкової системи та амортизаційної політики - є повністю негативним, внаслідок чого у промисловості різко знизились можливості формування власних інвестиційних ресурсів. Розроблено рекомендації щодо шляхів удосконалення системи оподаткування та амортизаційної політики з метою позитивних умов для власних інвестиційних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-56
Шифр НБУВ: РА308857 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Шаповалов Є.А. 
Використання в Україні світового досвіду похідних фінансових інструментів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Є.А. Шаповалов ; НАН України. Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Розглянуто особливості формування, розвитку та функціонування сегменту деривативів світового фінансового ринку. Запропоновано й обгрунтовано науково-практичні рекомендації щодо перспектив введення в Україні механізму похідних фінансових інструментів у контексті інтеграції валютно-фінансової системи України у світовий ринок деривативів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)826
Шифр НБУВ: РА315551 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Орліогло В.І. 
Внутрішньорегіональний ринок товарів народного споживання та особливості його розвитку в сучасних умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / В.І. Орліогло ; Львів. комерц. акад. — Л., 1999. — 17 с. — укp.

Містяться теоретичні узагальнення і нові методичні підходи до визначення і оцінки внутрішньорегіонального ринку товарів народного споживання, виявлені особливості його розвитку. В роботі розроблена сітка даних по товарах, яка є елементом прогнозування цін на них за допомогою клірингової ціни. Запропонована модель механізму взаємозалежності і взаємодії основних факторів розвитку ринку товарів, та їх вплив на якість і рівень життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)421.5

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Стаканов Р.Д. 
Вплив трудової еміграції на макроекономічний розвиток України: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / Р.Д. Стаканов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Г.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто переміщення робочої сили, запропоновано формулу розрахунку ефекту від міжнародної трудової міграції для країни походження. Визначено інституційні аспекти інтеграції України у світовий ринок праці, а також вплив трудової еміграції на стан національного ринку праці. Висвітлено обсяг і динаміку грошових надходжень в Україну від виробників за кордоном, досліджено напрямки вкладення одержаних коштів на батьківщині. Розраховано вплив грошових переказів на основні макроекономічні показники України, запропоновано шляхи оптимізації державного регулювання міграційних процесів на макроекономічну стратегію України за умов трудової міграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.407 + У9(4Укр)240.7 +
Шифр НБУВ: РА370901 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Науки про Землю   
17.

Чорнокур І. Г. 
Геологія та перспективи освоєння Пержанського родовища берилію в контексті світових та вітчизняних тенденцій розвитку мінерально-сировинної бази рідкісних металів: автореф. дис. ... канд. геол. наук : 04.00.11 / І. Г. Чорнокур ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 21 с. — укp.

Проаналізовано світовий ринок берилію, виявлено головні тенденції його функціонування. Проведено геофізичне моделювання будови рудоносної зони, геолого-формаційне розчленування рудопродукувальних і рудовмісних породних комплексів. З'ясовано умови формування й еволюції процесів петро- та рудогенезу Сущано-Пержанської зони. Виявлено вплив тектоніки, магматизму та гідротермально-метасоматичних процесів на ендогенне рудоутворення, а також джерела рудної речовини та фізико-хімічні умови рудовідкладення. Вдосконалено уявлення щодо Пержанського родовища берилію та рудопрояви Сущано-Пержанської зони тісно просторово та генетично пов'язані з формацією рудних метасоматитів (по гранітоїдах пержанського типу), яка відіграє роль рудопродукувального породного комплексу. Визначено структурні, тектонічні, літологічні чинники рудоконтролю. Узагальнено дані щодо технологічних схем збагачення руд Пержанського родовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451.711(45УКР)
Шифр НБУВ: РА379298 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Левчук Л.Р. 
Господарсько-правова відповідальність підприємств за порушення на споживчому ринку: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / Л.Р. Левчук ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу законодавства України та інших країн, а також наукових робіт визначено зміст понять "споживчий ринок", "споживач", "продавець", "якість продукції", "партія товару". Розкрито суть понять захисту прав споживачів як принципу господарської діяльності та споживача як учасників господарських відносин. Досліджено підстави та форми господарсько-правової відповідальності за порушення на споживчому ринку та наведено пропозиції щодо доповнення переліку порушень у цій сфері, за які повинна бути реалізована господарсько-правова відповідальність. За результатами дослідження практики застосування спеціально уповноваженими державними органами адміністративно-господарських санкцій за порушення на споживчому ринку сформульовано та венесено пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України з метою підвищення ефективності зазначених господарсько-правових санкцій, а саме: адміністративно-господарського штрафу, обмеження та припинення діяльності суб'єкта господарської діяльності, штрафних і оперативно-господарських санкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)920.720.6 +
Шифр НБУВ: РА355375

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Паливода К.В. 
Грошові ресурси та фінансові механізми капітального інвестування у житлове будівництво: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / К.В. Паливода ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Досліджено еволюцію інвестиційного процесу під впливом сутнісних змін грошей і розроблено механізми формування грошово-фінансових ресурсів на житлове будівництво. З'ясовано, що інвестиції втратили матеріальну основу та набули ірраціональних характеристик. Доведено, що матеріальну сутність зберігають капітальні інвестиції як вкладення у нарощування національного багатства. Показано, що можливість створення грошей зробила емісію інвестиційним джерелом. Доведено, що мобілізація власних інвестиційних коштів та їх спрямування у житлове будівництво здатні забезпечити стабільне економічне зростання в Україні, внутрішній ринок збуту для національного виробника, зайнятість працездатного населення та знизити зовнішньоекономічну залежність економіки. Обгрунтовано оптимальні механізми акумуляції грошових ресурсів та їх спрямування на будівництво житла в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-56
Шифр НБУВ: РА372473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Лунякова Н.А. 
Депозитні ризики у банківській діяльності: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Н.А. Лунякова ; Держ. вищий навч. заклад "Укр. акад. банків. справи Нац. банку України". — Суми, 2009. — 20 с. — укp.

Вперше запропоновано й обгрунтовано доцільність врахування впливу на рівень сукупних залишків коштів банків таких факторів, як кількість клієнтів, відкритих рахунків і сезонність. Запропоновано науково-методичний підхід щодо оцінки депозитних ризиків банків, який дозволяє вірогідно оцінити прогнозований і непрогнозований депозитні ризики банку. Досліджено показники абсолютної та відносної міри в оцінці депозитних ризиків банків. Проаналізовано депозитний ринок України у аспекті зобов'язань банків за коштами, залученими на рахунки клієнтів, виявлено фактори, що викликали депозитні ризики банків. Запропоновано використовувати одержані результати для оцінки депозитних ризиків банків. Узагальнено заходи щодо протистояння наслідкам від прояву депозитних ризиків банків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-99 +
Шифр НБУВ: РА363742

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського