Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (19)Реферативна база даних (173)Книжкові видання та компакт-диски (13)Журнали та продовжувані видання (6)
Пошуковий запит: (<.>K=НЕРУХОМІСТЬ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 27
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Кузнецова Д. С. 
Грошова оцінка земель на вугленосних територіях з урахуванням шкідливого впливу підземних гірничих робіт: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.24.04 / Д. С. Кузнецова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено теоретичні основи підходу до експертного та нормативного грошового оцінювання земель з урахуванням впливу підземних гірничих робіт на основі додаткових витрат, викликаних впливом шкідливого чинника. Розроблено алгоритм аналізу впливу підземних гірничих робіт у ході грошового оцінювання земель. Встановлено діапазон величини опору ринку нерухомості (стигми), що виникає внаслідок впливу гірничих робіт на нерухомість. Розроблено підхід до виділення зон однакового впливу підземних гірничих робіт для нормативного грошового оцінювання земель. Удосконалено класифікацію витрат, викликаних впливом підземних гірничих робіт на земну поверхню та розташовані на ній будівлі. Встановлено залежності між величинами деформацій земної поверхні та фізичним зносом будівель, що постраждали внаслідок підробки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-51-862
Шифр НБУВ: РА385071 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Чалий І.Г. 
Довірче управління майном в системі житлового будівництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.Г. Чалий ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

На базі концептуально-методичного узагальнення управління майном у житловому будівництві розроблено концептуальні засади інформаційно-аналітичного забезпечення довірчого управління майном у системі житлового будівництва. Проаналізовано існуючі схеми інвестування в нерухомість на ринку первинного житла. Запропоновано алгоритм проектування інтегрального рейтингу надійності забудовника за умов застосування механізмів довірчого управління. Систематизовано фінансові показники оцінювання управителів фонду фінансування будівництва. Вдосконалено інформаційно-аналітичне забезпечення учасників схем довірчого управління майном у житловому будівництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-21 +
Шифр НБУВ: РА364867

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Євтух О.Т. 
Іпотечний механізм ефективного використання і розвитку нерухомості: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / О.Т. Євтух ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 32 с. — укp.

Розкрито соціально-економічну природу іпотеки та запропоновано поняття "іпотечний механізм" як взаємозв'язок певних елементів, за допомогою яких здійснюється прибутковий рух ресурсів. Наведено принципову схему роботи іпотечного механізму на макро- та мікрорівнях і показано їх взаємозв'язок, який призводить до виникнення в економіці ефекту іпотечного мультиплікатора. Вдосконалено класифікацію іпотеки як механізму кредитування. Визначено суть понять "споживча нерухомість", "дохідна іпотека" і розширено поняття "дохідна нерухомість". Проаналізовано підходи у визначенні пріоритетів принципів і методів оцінки нерухомості під час іпотечного кредитування. Висвітлено природу ринку іпотечного капіталу як похідного ринку нерухомості та фінансових ринків. Розроблено концепцію ефективності іпотечного механізму. З'ясовано основні напрями дослідження ефективності іпотечного кредитування, що полягають у порівнянні різних інструментів фінансування нерухомості та проведенні аналізу на макро- та мікрорівнях з застосуванням показників виміру економічного ефекту. Систематизовано економічні фактори, які впливають на ефективність роботи іпотечного механізму, досліджено їх взаємозв'язок. Визначено показник ефективності використання та розвитку нерухомості. Обгрунтовано комплексний підхід до визначення заходів раціоналізації іпотечного кредитування. Надано визначення кредитної політики іпотечного банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)441.2-56
Шифр НБУВ: РА320229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Лисицін О.Б. 
Методи і моделі продуктово-орієнтованого планування девелоперських проектів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.Б. Лисицін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітект. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розвинуто науково-методичне забезпечення методології управління девелоперськими проектами, яке базується на розробці методів, моделей і засобів структурно-продуктового планування проектів. Проведено системний аналіз і виділено характерні особливості стратегій діяльності у практиці вітчизняного управління девелоперськими проектами. Розглянуто існуючі підходи, моделі та засоби планування даних проектів. Запропоновано новий підхід до планування девелоперських проектів за умов нестійкої економіки, який грунтується на принципі некритичного планування та спрямований на визначення певних термінів виконання робіт, які дозволяють одержувати продукт проекту у період зростання ціни на нерухомість і виконувати роботи в період, коли ціна на ресурси мінімальна, із застосуванням структурно-продуктової технології. Розроблено математичну модель технології структурно-продуктового планування проектів, а також метод імітаційно-інформаційного моделювання в даній технології, який передбачає зіставлення витрат/вигод у різні часові інтервали реалізації проекту та дозволяє визначити раціональний час початку виконання всіх робіт. Розроблені моделі, методи та засоби технології структурно-продуктового планування проектів реалізовані певними девелоперськими компаніями в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 в611 + У9(4УКР)0-571.1-21 в611 +
Шифр НБУВ: РА366836

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Навроцький О. О. 
Механізм реалізації регуляторної політики держави на ринку нерухомості України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. О. Навроцький ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст категорій "нерухомість" та "ринок нерухомості" на принципах державної регуляторної політики. Визначено структуру й еволюційні аспекти формування ринку нерухомості, а також проведено дослідження світового досвіду щодо реалізації регуляторної політики держави на ринку нерухомості. Проведено оцінювання стану та перспектив розвитку основних секторів ринку нерухомості України. Запропоновано механізм реалізації державної регуляторної політики. Розроблено та надано комплекс інструментів і механізм реалізації регуляторної політики держави на ринку нерухомості України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-571,1-17
Шифр НБУВ: РА373372 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Кадебська Е. В. 
Механізм формування системи оподаткування нерухомого майна в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Е. В. Кадебська ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено процеси оподаткування нерухомого майна в системі соціально-економічних відносин щодо узгодження інтересів держави та платників податків. Встановлено теоретичні та практичні аспекти механізму формування національної системи оподаткування нерухомого майна. Визначено поняття "нерухомість" та охарактеризовано методичні підходи щодо класифікації майнових податків. Розглянуто генезис становлення системи оподаткування нерухомості в Україні. Обгрунтовано методологічні аспекти визначення вартості нерухомого майна. Доведено необхідність розробки та закріплення єдиної методологічної оцінки нерухомості в законному порядку. Розроблено комплекс пропозицій щодо формування загальної моделі процесу оподаткування нерухомого майна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.5
Шифр НБУВ: РА373419 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Письменний В.В. 
Місцеве оподаткування в умовах демократичних перетворень: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / В.В. Письменний ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано науково-теоретичні підходи та запропоновано практичні заходи щодо вдосконалення місцевого оподаткування у контексті реформування механізму фінансового забезпечення місцевого самоврядування в Україні. Досліджено теоретичні та нормативно-правові аспекти місцевого оподаткування. Розкрито економічну суть місцевих податків і зборів. Показано їх вплив на фінансове забезпечення місцевого самоврядування. Розглянуто практику функціонування місцевого оподаткування в Україні. Оцінено ефективність роботи податкового апарату держави під час адміністрування місцевих податків і зборів. Визначено напрями вдосконалення функціональних механізмів даного оподаткування. Проаналізовано структуру та динаміку надходжень місцевих податків і зборів. Систематизовано критерії оцінювання ефективності їх справляння. Виявлено можливості адаптації зарубіжного досвіду місцевого оподаткування до вітчизняної практики. Наведено стратегічні підходи до реформування інституту місцевих податків і зборів в Україні. Обгрунтовано алгоритм самооподаткування мешканців територіальних громад. Розроблено економіко-математичну модель прогнозування фінансових результатів впровадження податку на нерухомість фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА355570

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Лекарь С. І. 
Оподаткування нерухомості фізичних осіб: зарубіжна практика та перспективи України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / С. І. Лекарь ; ДВНЗ " Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 19 с.: табл., рис. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади формування та функціонування податку на нерухомість фізичних осіб. Узагальнено особливості реалізації принципів оподаткування нерухомості в зарубіжних країнах. Проаналізовано методологічні засади оцінювання нерухомості фізичних осіб для цілей оподаткування. Досліджено еволюцію становлення національної системи оподаткування нерухомості. Запропоновано концептуальні засади моделювання податку на нерухомість фізичних осіб, відмінну від земельної ділянки, визначено основні його елементи, а також методичні засади створення та функціонування мережевої системи оцінювання земельних покращень. Розроблено організаційно-функціональну структуру адміністрування податку на нерухомість фізичних осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.141.35 + У9(4УКР)261.413.5
Шифр НБУВ: РА385076 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Гончаренко М.Б. 
Речеві права на нерухомість: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.Б. Гончаренко ; Ун-т внутр. справ. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню актуальних питань теоретичного і правозастосувального характеру, пов'язаних із правовим регулюванням та здійсненням речових прав на нерухомі речі. Особливості речових прав на нерухомість досліджуються в загальному контексті здійснення речових прав, до яких відносяться право власності та права на чужі речі (володіння, сервітут, суперфіцій, емфітевзис, іпотека). Здійснено комплексне дослідження інституту речових прав на нерухомість, починаючи з римського приватного права, цивільного права зарубіжних країн та вітчизняного цивільного права. Аналіз чинного українського законодавства, практики його застосування, законодавства інших країн, а також наукової цивілістичної літератури дозволив сформулювати теоретичні висновки та конкретні пропозиції щодо застосування та вдосконалення правових норм, що регулюють здійснення речових прав на нерухомі речі, зокрема, щодо поняття нерухомості та необхідності встановлення особливого правового режиму правовідносин з приводу неї; щодо характеристики, видів та змісту речових прав на нерухомі речі в Україні, їх соціальних функцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)112

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Йолкіна В.А. 
Ринок нерухомості в структурі перехідної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.А. Йолкіна ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Розглянуто сутність ринку нерухомості. На засадах комплексного підходу визначено його роль і значення у формуванні та функціонуванні структури перехідної економіки. Розкрито особливості формування і розвитку сегментів ринку нерухомості України. Проаналізовано механізми ціноутворення на ринку нерухомості країни. За результатами дослідження визначено напрямки удосконалення державного регулювання ринку нерухомості України. Запропоновано схему стимулювання інвестування коштів фізичних і юридичних осіб у житлову нерухомість. Доведено необхідність упровадження концепції управління міською (комунальною) нерухомістю, що сприяє реалізації інвестиційної функції ринку нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.2
Шифр НБУВ: РА314950 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мухін О.О. 
Ринок нерухомості України: економічні та регіональні аспекти: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.О. Мухін ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Досліджено особливості функціонування ринку нерухомості у транзитивній економіці. Визначено чинники формування вартості нерухомості, виявлено тенденції реформування земельних відносин. Розглянуто вплив приватизації та процесів становлення підприємницького середовища на формування регіональних ринків нерухомості. Проведено аналітичну оцінку їх інвестиційної привабливості. Обгрунтовано методичні засади створення та функціонування інформаційної бази реєстру прав на нерухомість. Визначено концептуальні положення системи оподаткування нерухомості. Розвинуто методики оцінки вартості нерухомості з застосуванням економіко-статистичних моделей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-571.1-17 +
Шифр НБУВ: РА339818

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Хороших В.В. 
Стратегія розвитку муніципальної власності місцевого самоврядування: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / В.В. Хороших ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретико-методогічні засади удосконалення органіазації діяльності місцевого самоврядування, спрямованої на розвиток ринку нерухомості території на підставі використання інструментів маркетингу та логістики. Визначено передумови й особливості формування системи управління муніципальною власністю. На підставі аналізу економічного змісту категорій "ринок", "нерухомість", "територія" запропоновано визначення поняття "ринок нерухомості територій". Досліджено роль і місце органів місцевого самоврядування у розвитку ринку нерухомості території. Проаналізовано сучасний стан вітчизняного ринку нерухомості територій, методів і механізмів управління муніципальною власністю. Зроблено аналітичне оцінювання розвитку муніципальної власності великого промислового регіону. Розроблено пропозиції щодо удосконалення системи управління муніципальною власністю, зокрема, запропоновано маркетинг-логістичну стратегію її розвитку. Обгрунтовано необхідність формування ефективної системи управління суб'єктами нерухомості території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.2-94 +
Шифр НБУВ: РА358506

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Маєрчик М.С. 
Українські обряди родинного циклу крізь призму моделі переходу: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.05 / М.С. Маєрчик ; НАН України. Інститут мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Вивчено обряди родинного циклу (весільні, родильні, поховальні) як обряди переходу. Виявлено способи моделювання фаз обрядів переходу шляхом вивчення ритуального образу лімінальних осіб (від лат. L-men - поріг), тобто тих, що здійснюють перехід. Розглянуто три групи кодів: поведінкові, звукові та одягові. Виділено основні ознаки лімінальних осіб: нерухомість, недієздатність, сліпота, німота, глухота, андрогенність, тілесна нефункціональність, розчленованість, кокономорфність. Показано, що переходова динаміка образу полягає в зміні початкових негативних характеристик лімінальної особи, актуальних у фазі вилучення її з соціуму, на позитивні, соціально релевантні характеристики. Вони активізуються, коли особа здобуває вищий соціальний статус і в новій якості включається в соціальні структури (за винятком похорону).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т595.193 + Т52(23=УКР)-517 +
Шифр НБУВ: РА322188

Рубрики:

      
14.

Бєляєв В.В. 
Формування доходної частини місцевих бюджетів на прикладі бюджету АР Крим: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.В. Бєляєв ; Нац. акад. держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2006. — 17 с. — укp.

Розглянуто основні джерела формування місцевих бюджетів транзитивної економіки, виначено частку податку з доходів фізичних осіб, трансфертів з Державного бюджету та місцевих податків. Відзначено, що відповідно до Конституції України та Конституції АР Крим формування бюджету АР Крим має істотні відмінності. Детально розглянуто джерела наповнення бюджету АР Крим як основної рекреаційної зони України та курорту міжнародного значення. Здійснено відокремлення вкладу курортної складової у доходах бюджету АР Крим. Показано, що основна частина прибутків від курортного бізнесу надходить у Державний бюджет України, а не в бюджет АР Крим. Запропоновано зміцнити базу фінансування бюджету АР Крим за рахунок розвитку рекреаційної складової економіки АР Крим. Показано, що даний чинники позитивно впливає на розвиток галузей економіки АР Крим, які безпосередньо пов'язані з курортним бізнесом. Наведено конкретні пропозиції щодо збільшення частки податків, які контролюються урядом АР Крим. Запропоновано перенести податок на нерухомість, а також податок з доходів фізичних осіб та екологічні збори, що розповсюджуються на нерезидентів АР Крим.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-6КРИ)261.340.5 +
Шифр НБУВ: РА348349

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Молодченко-Серебрякова Т.Г. 
Формування економічного механізму оцінювання міського житлового фонду у ринкових умовах (на прикладі Харківського регіону): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Т.Г. Молодченко-Серебрякова ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Висвітлено наукові проблеми щодо техніко-економічної оцінки житлової нерухомості з метою оподаткування. Наведено аналіз надходжень від податків на нерухомість до бюджетів різних рівнів, проаналізовано методи та підходи щодо визначення оподатковуваної вартості нерухомості (витратний, порівняльний і доходний). Виконано аналіз житлової нерухомості в багатоквартирних будинках м.Харкова з метою виявлення факторів, що впливають на вартість квартир. Встановлено перелік цінотвірних характеристик, що представлений класифікатором в узагальненому вигляді та містить основні та другорядні фактори, розраховано вагомість впливу кожного з них на вартість житлової нерухомості в багатоквартирних будинках, з'ясовано коефіцієнт співвідношення транзитної і нормованої площі, що характеризує комфортність проживання у квартирі. Запропоновано експлуатаційний коефіцієнт щодо коригування результатів оцінки фізичного зносу житлових будинків за урахування умов експлуатації. Розроблено методику розрахунку фізичного зносу житлових будинків за відсутності видимих пошкоджень і дефектів, розроблено методику розрахунку ринковї вартості житлової нерухомості в багатоквартирних будинках за використання кваліметричної факторно-критеріальної моделі, що дозволяє врахувати індивідуальні особливості кожної квартири. Доведено, що дана методика, розрахунково-аналітичний інструментарій і програмне забезпечення сприяють вірогідності й ефективності техніко-економічної оцінки нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-4ХАР)441.0-571.1 +
Шифр НБУВ: РА344052

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Бобох Н. М. 
Формування механізму оподаткування нерухомого майна в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Н. М. Бобох ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Уточнено поняття "нерухомість" та "нерухоме майно" в контексті оподаткування. Обгрунтовано сутність і структуру механізму оподаткування нерухомого майна та розроблено підходи щодо його побудови в Україні. З'ясовано основні тенденції справляння податків на нерухоме майно в Україні, визначено основні чинники, які впливають на формування механізму оподаткування нерухомості в нашій державі, виділено проблемні аспекти в оподаткуванні нерухомого майна, що потребують вдосконалення. Досліджено механізм застосування податків на нерухомість у зарубіжних країнах, запропоновано основні напрями оптимізації процесів оподаткування нерухомого майна в Україні. Здійснено прогнозування результатів запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, в Україні на основі норм Податкового кодексу й з урахуванням пропозицій автора. Запропоновано модель оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.5
Шифр НБУВ: РА382850 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Крекотень І.М. 
Формування ринку нерухомості на регіональному рівні в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / І.М. Крекотень ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2009. — 19 с. — укp.

Визначено теоретико-методичні засади формування регіональних ринків нерухомості. Наведено визначення поняття "нерухомість" і розкрито зміст поняття через визначення його структурних компонентів. Проведено дослідження ринку нерухомості за мотивами поведінки споживача. Проаналізовано складники регіонального ринку нерухомості. Розглянуто узагальнення світового досвіду для виявлення чинників, що стримують розвиток ринку нерухомості в регіонах України. Досліджено процес формування складників регіональних ринків нерухомості. Висвітлено основні механізми формування інвестиційних ресурсів на регіональних ринках нерухомості. Виявлено регіональні особливості системи іпотечного кредитування. Проведено оцінювання привабливості регіональних ринків нерухомості. Обгрунтовано основні напрями удосконалення системи керування нерухомістю. Визначено засади формування напрямів інвестиційної політики розвитку регіональних ринків нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1-17 +
Шифр НБУВ: РА368959

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Чекіна В.Д. 
Формування системи оподаткування нерухомого майна в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / В.Д. Чекіна ; Ін-т економіки пром-сті НАН України. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні основи оподаткування нерухомого майна в Україні. Розроблено концептуальну схему досліджень формування даного оподаткування. Узагальнено зарубіжний досвід побудови систем оподаткування нерухомості. Проаналізовано діючу систему оподаткування нерухомого майна в Україні. Обгрунтовано базові положення щодо формування цієї системи. Виконано прогноз податкових надходжень у оцінку економічних наслідків запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від землі. Побудовано економіко-математичну модель впливу податку на житлову нерухомість, проведінку суб'єктів ринку нерухомості. Розроблено рекомендації щодо формування системи оподаткування нерухомого майна в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА360675

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Двірна О. А. 
Моделі та методи розв'язування векторних задач дискретної оптимізації на комбінаторних конфігураціях / О. А. Двірна. — Б.м., 2019 — укp.

Об'єкт дослідження – процес моделювання та розв'язування векторних задач дискретної оптимізації на комбінаторних конфігураціях. Мета роботи – розробка ефективних методів розв'язування векторних задач на евклідових комбінаторних конфігураціях. Методи дослідження: методи векторної оптимізації для розв'язування векторних задач на комбінаторних конфігураціях; метод головного критерію – у методі розв'язування векторної задачі на комбінаторних конфігураціях без додаткових обмежень; методи комбінаторної оптимізації – у комбінованому методі розв'язування векторної задачі на комбінаторних конфігураціях; методи теорії графів – для побудови структурного графа та грід-графа; методи локалізації значення функції – як ідеї для методів розв'язування векторних задач на комбінаторних конфігураціях. Наукова новизна роботи полягає в такому: уперше означено та побудовано грід-граф евклідових комбінаторних конфігурацій та досліджено його властивості; уперше розроблено горизонтальний метод розв'язування векторних комбінаторних оптимізаційних задач; уперше розроблено координатний метод розв'язування векторних комбінаторних оптимізаційних задач; набуло подальшого розвитку формулювання векторних комбінаторних задач, а саме сформульована постановка векторної задачі на евклідових комбінаторних конфігураціях та виділена задача векторної лінійної евклідової комбінаторної оптимізації; вивчення властивостей графів евклідових комбінаторних конфігурацій, а саме узагальнено поняття структурного графа та досліджено його властивості; метод комбінаторного відсікання, а саме розроблено підхід, що дозволяє інтегрувати і реалізувати комбінований метод, що є синтезом методу векторної оптимізації та методу комбінаторного відсікання, який на відміну від існуючих поєднує векторні властивості задачі та комбінаторний характер множини, що дозволило застосувати вказаний метод для розв'язування векторних задач на комбінаторних конфігураціях; моделі векторної та комбінаторної оптимізації. Практичне значення одержаних результатів полягає у можливості використання запропонованих методів розв'язування векторних задач на комбінаторних конфігураціях для прикладних задач у різних галузях, зокрема для визначення ефективності вкладів у нерухомість, планування виробництва та інші. Методи розв'язування таких задач у навчальному процесі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» для викладання навчальних дисциплін «Математичні основи інформаційної діяльності» та «Системний аналіз інформаційної діяльності»^UThe subject of research is the process of modeling and solving vector problems of discrete optimization on combinatorial configurations. The purpose of the dissertation is to develop effective methods for solving vector problems on Euclidean combinatorial configurations. The research methods are vector optimization methods for solving vector problems on combinatorial configurations; the main criterion method is the method of solving a vector problem on combinatorial configurations without further restrictions; combinatorial optimization methods – in the combined method of solving a vector problem on combinatorial configurations; graph theory methods – for constructing a structural graph and grid graph; function localization methods as ideas for methods for solving vector problems in combinatorial configurations. The scientific novelty of the work is: for the first time a grid-graph of Euclidean combinatorial configurations is defined and studied; first developed a horizontal method for solving vector combinatorial optimization problems; first developed a coordinate method for solving vector combinatorial optimization problems; the formulation of vector combinatorial problems has been further developed, namely, the formulation of a vector problem on Euclidean combinatorial configurations and the isolated problem of vector linear Euclidean combinatorial optimization; studying the properties of graphs of Euclidean combinatorial configurations, namely, the generalized concept of a structural graph and investigating its properties; the method of combinatorial clipping, namely, developed an approach that allows to integrate and implement the combined method, which is a synthesis of the vector optimization method and the combinatorial clipping method, which unlike existing combines the vector properties of the problem and the combinatorial nature of the set, which allowed to apply the specified method to the ulcerating vector problems on combinatorial configurations; vector and combinatorial optimization models. The practical implications of the results are the ability to use the proposed methods for solving vector problems on combinatorial configurations for applications in different industries, including to determine the effectiveness of real estate contributions, production planning, and more. Methods for solving such problems in the educational process of the Higher educational institution of Poltava University of Economics and Trade for teaching the subjects "Mathematical bases of information activity" and "System analysis of information activity".


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Ніколаєва Т. В. 
Методологія і організація вартісно-орієнтованого управління нерухомим майном державної власності / Т. В. Ніколаєва. — Б.м., 2020 — укp.

У дисертації розвинуто теоретичні положення сучасного менеджменту нерухомості, розроблено методологію для державної регламентації управління окремими об'єктами нерухомості та нерухомим майном підприємств і бюджетних установ, відомчими портфелями нерухомого майна, запропоновано організацію цілісної системи управління нерухомим майном державної власності. У теоретичній частині на основі концепції вартості життєвого циклу обґрунтована загальна термінологія, специфіка управління штучно створюваними об'єктами довгострокового використання, на основі новітніх зарубіжних течій прикладного менеджменту нерухомості сформована комплексна предметна та методична область управління ними. У методологічній частині розроблені методи та засоби управління об'єктами під наступне створення державних регламентів і нормативів вартісно-орієнтованого управління проектуванням, спорудженням, утриманням і тривалою експлуатацією об'єктів нерухомості державних підприємств та бюджетних установ. Значна увага приділена портфелям нерухомого майна, зокрема у сферах національної безпеки, освіти, експлуатації адміністративних будівель та житлового фонду. В організаційній частині для відомчого та загальнодержавного рівнів запропонована цілісна організаційна структура контролю стану та фінансування об'єктів державного нерухомого майна в Україні. Ключові слова: власність, нерухомість, держава, об'єкт, життєвий цикл, вартість, витрати, управління, утримання, експлуатація.^UIn the dissertation theoretical positions of modern real estate management are systematized and developed. The problems of domestic practice and the best foreign experience are analyzed. The methodology for state regulation of separate real estate objects as well as enterprises and budget institutions real estate, state departments portfolio management are developed. The organization of the entire system of public real property management is proposed.In the theoretical part the general terminology, classification and accounting problems of management of public real estate have been analyzed, its concept has been highlighted and defined. Based on the Life-Cycle Costing concept the specificity of developed real estate of long-term use management is substantiated. Based on the latest foreign trends of applied management a complex subject area of public real property management has been formed.In the methodological part the methods and tools have been developed with the aim of the subsequent creation of state regulations and norms for cost-oriented management of design, construction, maintenance and long-term operation of public enterprises and budgetary institutions real estate. Considerable attention has been paid to the application of the newest information technologies and tools for real estate portfolios, including the areas of national security, education, operation of administrative buildings and housing stock.In the organizational part the integral organizational structure of the effective state control and financing of public real estate in Ukraine on the departmental and national levels has been proposed. Keywords: property, real estate, state, facility, life cycle, cost, expenses, management, maintenance, operation.


Шифр НБУВ: 05 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського