Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (3)Наукова електронна бібліотека (16)Реферативна база даних (945)Книжкові видання та компакт-диски (165)Журнали та продовжувані видання (7)
Пошуковий запит: (<.>K=ЗАБУДОВ$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 163
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія: Будівництво   
1.

Лулаков В.П. 
Методи геометричного моделювання розміщення об'єктів житлової забудови: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / В.П. Лулаков ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено геометричному моделюванню розміщення об'єктів житлової забудови (ЖЗ) з урахуванням екологічних чинників на прикладі сонячної радіації. Запропоновано методи кількісної та графічної оцінки інсоляції і затінення території ЖЗ. Розроблено технологію геометричного моделювання розміщення об'єктів ЖЗ. Основні результати знайшли використання при проектуванні ЖЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-022.7

Рубрики:

      
2.

Третяк К.О. 
Історія забудови та архітектури Києва наприкінці ХІХ - початку ХХ століть: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / К.О. Третяк ; Ін-т історії України НАН України. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена дослідженню забудови та архітектури Києва на рубежі XIX-XX століть крізь призму бурхливого економічного та культурного розвитку міста. Розкриваються передумови формування київської архітектури, аналізуються взаємовпливи економічних та мистецьких чинників. Визначається роль архітектора та замовника у створенні міської забудови. Висвітлюється питання ставлення городян до змін розвитку міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-2К)52-7 + Щ113(4УКР-2К)53

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Войко Н.Ю. 
Архітектурно-планувальне перетворення районів садибної забудови: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.04 / Н.Ю. Войко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Проведений аналіз містобудівної політики та світового досвіду проектування малоповерхової садибної забудови за попередні роки. Розглянуті питання, пов'язані з методологією проектування, з урахуванням специфіки малоповерхового будівництва в нових соціально-економічних умовах. Описаний новий методичний підхід до реконструкції забудови, який враховує принципи і засоби планувальної організації. Розроблена нормативно-цільова модель малоповерхової садибної забудови, принципи, методи і моделі процесу проектування таких районів з метою постановки задачі формування варіантів проектних рішень в умовах автоматизованого проектування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22

      
4.

Данилюк А.Г. 
Традиційне житлово-господарське будівництво Українського Полісся (становлення та еволюція): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.05 / А.Г. Данилюк ; НАН України. Ін-т українознавства ім. І.Крип'якевича. Ін-т народознавства. — Л., 1999. — 16 с. — укp.

Досліджено традиційне житлово-господарське будівництво Українського Полісся - будівельні традиції, типи сільського житла, господарські будівлі, забудову дворів, висвітлено становлення та еволюцію характеру народного будівництва у цьому регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т52(23=УКР7,311)-423

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
5.

Плешкановська А.М. 
Містобудівне регулювання функціонального використання і забудови міських територій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / А.М. Плешкановська ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Розглянуто міську територію як основну складову передумов містобудівного розвитку. Проаналізовано функціональне використання територіальних ресурсів населених пунктів, оцінено існуючий стан і тенденції землевикористання в містах України. Викладено теоретичні засади обгрунтування виду використання земельної ділянки та інтенсивності її забудови. Запропоновано розвинуту типологію функціональних територій. Розширено систему містобудівних критеріїв за ознаками ефективності, інтенсивності та керованості забудовою. Розроблено принципово новий метод оцінки якості планувального рішення на основі введення поняття конфліктних зон та кількісної оцінки функціонально-просторової організації міста за даним критерієм. Надано рекомендації щодо забудови районів різного функціонального типу. Розроблено інформаційну модель функціонально-планувального регулювання територіальної організації міста.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н820.3
Шифр НБУВ: РА310733 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Лесик О.О. 
Історико-мистецькі особливості храмової архітектури Волині XVII - XVIII століття: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / О.О. Лесик ; Акад. образотв. мистецтва і архіт. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено питання формування своєрідності храмової архітектури, принципи та методи зведення храмових споруд Волині XVII - XVIII ст. Визначено межі історико-етнографічного регіону Волині, простежено зв'язок історичних та етно-культурних умов розвитку краю з храмовим будівництвом і традиції волинської школи дерев'яного та мурованого храмового будівництва. Розроблено періодизацію будівництва дерев'яних і кам'яних храмів Волині у XVII - XVIII ст., класифікацію волинських храмових споруд щодо їх об'ємно-просторового та планувального вирішення. З урахуванням містобудівельних, об'ємно-просторових, конструктивних і художньо-мистецьких характеристик виділено типи дерев'яних і кам'яних церков і костьолів, найбільш поширених у волинському храмовому зодчестві XVII - XVIII ст. Проведено кількісну та якісну характеристику особливостей розташування дерев'яних, мурованих храмів і монастирів у системі міської забудови. Досліджено особливості конструктивно-технічних характеристик волинських храмів, архітектурно-мистецькі засоби виразності у храмовому будівництві. Встановлено масштаби та пропорції дерев'яних і кам'яних культових пам'яток, проаналізовано художньо-конструктивні матеріали, які використовувались під час будівництва дерев'яних та мурованих храмів на Волині у XVII - XVIII ст. Розглянуто творчість народних майстрів та професійних зодчих на Волині, простежено процес формування і розвитку школи релігійного малярства у регіоні. Проаналізовано методи зведення дерев'яних і кам'яних храмових споруд на Волині у XVII - XVIII ст.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ313(4Укр36)4 + Щ117.166(4Укр36)4
Шифр НБУВ: РА309886 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Рибчинський О.В. 
Архітектура периметральної забудови ринкових площ міст та містечок Галичини у кінці XVIII - на початку ХХ століть: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.01 / О.В. Рибчинський ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Львів, 2000. — 18 с. — укp.

Науково узагальнено результати попередніх досліджень архітектури ринкових площ в Європі та Україні. Із застосуванням розроблених і традиційних методик визначено історичні передумови, принципи та закономірності формування архітектурно-планувальних типів і композиційно-стилістичних особливостей периметральної забудови ринкових площ. Встановлено, що у кінці XVIII - на початку XX ст. спорудження й об'ємно-просторове розширення забудови створили якісно новий образ ринкових площ. Проаналізовано чинники впливу, що дозволило створити цілісну картину формування забудови ринкових площ. Виявлено стан збереженості споруд, запропоновано метод визначення їх цінності та надано рекомендації щодо збереження периметральної забудови ринкових площ міських поселень Галичини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР331)5/6 + Н820.97
Шифр НБУВ: РА311560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
8.

Крижанівський О.А. 
Розміщення житлової забудови на намивних територіях відносно динаміки підземних вод: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.04 / О.А. Крижанівський ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розміщення житлової забудови на намивних територіях з урахуванням її взаємодії з динамікою підземних вод і тектонічних розломів. Установлено, що динаміка підземних вод, за наявності взаємодії з геологічними процесами та сформованою планувальною структурою міста, є одним з важливих факторів у визначенні екологічного та функціонального зонувань, вуличної мережі, демографічної ємності, типології забудови та її архітектурно-планувального та композиційного вирішення. На основі запропонованої моделі, що враховує дані фактори, розроблено принципи і методи формування функціонально-планувальної структури житлової забудови, а також методичні рекомендації щодо її розміщення на стадії концепції генплану, ПДП житлових районів, ескізу забудови.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н711-02 + Н791.8
Шифр НБУВ: РА310747 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Коваленко О.М. 
Організаційно-економічні механізми регулювання процесу відтворення житла в умовах ринкових трансформацій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.М. Коваленко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Вивчено питання формування в Україні ефективної системи впровадження ринкових засад і дієвих форм організації та управління процесом відтворення житла, його експлуатації, утримання та обслуговування. Досліджено головні напрями державного регулювання розвитку житлового сектора, демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища, ринку житла та житлових послуг. Розроблено пропозиції щодо структурно-функціонального удосконалення управління житловим сектором, впровадження ефективного механізму інвестування відтворення житла та створення економічних умов для збільшення обсягів житлового будівництва, прискорення добудови незавершених житлових будинків та реконструкції, ремонту та модернізації житлового фонду старої забудови. Обгрунтовано основні положення щодо удосконалення соціальних стандартів рівня та якості житла, прискорення розвитку інвестиційного та будівельного комплексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.20 + У9(4УКР)315.441.20
Шифр НБУВ: РА313565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Чернець О.П. 
Принципи та методи вибору варіантів забудови міських територій, що підтопляються: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / О.П. Чернець ; Київ.нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2001. — 19 с.: рис. — укp.

Розглянуто містобудівну територію як складну, динамічну, відкриту систему, здатну до саморегулювання, що потребує нетрадиційного підходу до її проектування. Сформульовано необхідність надання оцінки та прогнозу гідрогеологічного стану території як зворотного зв'язку ітераційного процесу розробки проекту планування та забудови підтоплюваних території. Проведено системний аналіз, який дозволив розробити структурну, структурно-логічну моделі підтоплюваної території що підлягає забудові, обгрунтувати уявлення про містобудівну оцінку території як про процес аналізу та прогнозу стану природно-техногенної системи, визначити коло досліджень для формалізації взаємозв'язків природної та антропогенної підсистем містобудівної системи. Виявлено набір антропогенних навантажень і дій для кожної конкретної функціональної зони міста, межі змін параметрів цих впливів, побудовано інформаційну модель. На підставі досліджень взаємозв'язків елементів природно-техногенної системи - забудованої території розроблено математичну модель прогнозу впливу забудови на стан природного середовища та зонування підтоплюваних території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н791.8-02
Шифр НБУВ: РА313912 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
11.

Коссе А.Г. 
Метод раціонального розміщення пожежних депо при проектуванні і оновленні районів міста: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / А.Г. Коссе ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Створено математичну модель основної задачі раціональної побудови системи забезпечення пожежної безпеки нових районів, яка здійснює нормований пожежний захист. У межах системного аналізу діяльності та розвитку міста проведено структуризацію об'єкта захисту, декомпозицію основної задачі, яка враховує часові інтервали реалізації планів міста та її функціональні особливості. Розроблено математичні моделі локальних задач. Запропоновано метод розв'язання основної задачі, складовими якого є пошук найменшого нормованого числа пожежних депо (ПД) та їх потужності, найкращого розміщення з урахуванням показника мінімального часу, необхідного для досягнення найвіддаленішої точки району, різної пожежної небезпеки об'єктів, щільності забудови, інвестиційної вартості ділянок під ПД за умов обмеженості коштів, а також геометричних умов неперетинання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н712.67-022
Шифр НБУВ: РА315813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
12.

Попельницька О.О. 
Київський Поділ ХVII - ХVIII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.04 / О.О. Попельницька ; НАН України. Ін-т археології. — К., 2002. — 19 с. — укp.

З використанням нових джерел досліджено процес і періодизацію формування міського простору Подолу, його адміністративний поділ, планування та історичну топографію. Встановлено, що у XVIII ст. міська територія вийшла за межі "подільського трикутника" шляхом приєднання передмість, що супроводжувалося спорудженням нової лінії укріплень. Зазначено, що адміністративно місто поділялось на юридики, основною територіальною одиницею яких до кінця XVIII ст. був церковний прихід. Основним компонентом міського простору залишалася забудова, головним елементом якої була садиба. Зроблено висновок, що на рубежі XVIII - XIX ст., під дією негативних чинників суспільного, економічного та політичного характеру, Поділ втратив провідні позиції у міській системі та поступався Печерську і Верхньому Києву.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр-2К)46
Шифр НБУВ: РА317587 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
13.

Тригуб Р.М. 
Методи реконструкції районів 5-поверхової забудови і житлових будівель масових серій великопанельних будинків (на прикладі житлового району "Відрадний" в м. Києві): Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.20 / Р.М. Тригуб ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність реконструкції 5-поверхової житлової забудови 1960 - 1970 рр. на основі концепції розвитку як важливого резерву сучасного комфортного житла без притягнення значних витрат на освоєння нових територій і нове будівництво. Наведено критерії визначення ремонтопридатності великопанельних 5-поверхових будинків серії 1 - 464, які складають 20 % від загальної кількості побудованих за проектами перших масових серій. Розроблено принципову схему функціонально-планувальної організації квартир з урахуванням їх шумозахищеності та умов інсоляції за комплексної реконструкції примагістральної 5-поверхової забудови. Створено принципові схеми планувальних прийомів реконструкції примагістральної забудови залежно від містобудівної ситуації з урахуванням шумового зоноутворення. Представлено метод комплексної оцінки технічного стану великопанельних 5-поверхових будинків і санітарно-гігієнічного стану навколишнього середовища за показниками рівня шуму та інсоляцією. Викладено принципи та методи адресної реконструкції будівель. Визначено можливі варіанти типів квартир, зважаючи на планувальні та конструктивні особливості будинків, містобудівної ситуації та санітарно-гігієнічних характеристик стану навколишнього середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н882.22
Шифр НБУВ: РА318767 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
14.

Поліщук М.В. 
Архітектурно-просторова організація єврейських містобудівних комплексів XV поч. XX ст. у структурі історичних поселень Поділля: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / М.В. Поліщук ; Нац. акад. образотворч. мистец. і архіт. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Визначено регіональну своєрідність морфологічного ладу єврейських містобудівних комплексів-штетлів XV - початку XX ст. у структурі історичних поселень України та проведено комплексний аналіз їх збереженості. Проаналізовано архітектурно-просторову організацію штетлів зазначеного періоду у структурі історичних поселень Поділля та встановлено її базові типи об'ємно-просторової, планувальної, функціональної та естетичної структур. Розроблено класифікацію всіх історичних містобудівних утворень Поділля за станом збереженості в них історичного планування та об'ємно-просторового шару, 70 - 97 % якого впродовж XV - початок XX ст. складала рядова єврейська житлово-виробнича забудова. Розроблено пропозиції щодо охорони містобудівної спадщини та історичної своєрідності середовища старовинних містобудівних утворень Поділля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ110.51 + Щ113(4УКР38=ЄВР)-17
Шифр НБУВ: РА321659

Рубрики:

      
15.

Шевцова Г.В. 
Архітектурно-просторові особливості формування вулиці Хрещатик в Києві (ХІХ - ХХ ст.): Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / Г.В. Шевцова ; Нац. акад. образотв. мистец. і архіт.. — К., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано історичну періодизацію розвитку вулиці. Представлено критерії, що обумовили становлення Хрещатика як центральної вулиці Києва. Підсумовано визначні періоди формування Хрещатика. Введено в професійний обіг нові архівні та проектні документи, встановлено авторство багатьох споруд, розроблено схеми забудови вулиці станом на 1915 р. Досліджено специфіку фасадної архітектури Києва кінця ХІХ ст. Представлено особливості стилістичного формування забудови Хрещатика. Виявлено унікальні архітектурно-будівельні традиції, що поширилися з даної вулиці на центральні райони міста. Вставлено елементи гармонізації забудови Хрещатика на межі ХІХ - ХХ ст. та критерії спорідненості сучасної забудови вулиці з утраченою. Розроблено план-схему з зазначенням дисгармонійних елементів простору. Створено стратегію диференційного підходу до забудови, згідно з якою зроблено зонування вулиці за чотирма режимами допустимих реставраційних втручань. Запропоновано засоби гармонізації забудови Хрещатика.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-2К)922 + Щ110.83 + Т3(4УКР-2К)6
Шифр НБУВ: РА321276

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
Категорія: Науки про Землю   
16.

Білий Т.А. 
Турбулентно-вітровий режим в граничному шарі атмосфери південного приморського міста: Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.09 / Т.А. Білий ; Одес. держ. екол. ун-т. — О., 2002. — 17 с. — укp.

Для розрахунку вентиляції міської забудови розглянуто механізми розвитку турбулентності у межах міської забудови. Введено поняття доменів турбулентності та їх зв'язок з конвективними терміками. Проаналізовано механізми розвитку турбулентності у межах міста та його окраїн. Розглянуто зв'язок термічної конвекції з випаровуванням від внутрішніх водоймищ та з поверхні моря. Наведено докладний аналіз формування конвекції за Бенаром та її взаємодії з бризовою циркуляцією. Введено принцип найменшої дії під час розрахунків формування вітрового переносу у межах орографічних ландшафтів південних приморських міст. Розглянуто карти вітрових потоків на прикладі Одеси для літнього періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д231.22 + Д242.147
Шифр НБУВ: РА320826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
17.

Ковальська Г.Л. 
Принципи та методи оптимізації функціонально-планувального розвитку вищих навчальних закладів в існуючій міській забудові: Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.02 / Г.Л. Ковальська ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Вперше з позицій системного підходу розглянуто проблеми функціонально-планувального розвитку вищих навчальних закладів за умов нової соціально-економічної та містобудівної політики, істотного реформування системи освіти в Україні. Поглиблено методичну складову системного підходу щодо архітектури об'єктів вищої освіти. Науково обгрунтовано принципи оптимізації функціонально-планувальної структури та територіального розвитку вищих навчальних закладів за умов ущільненої забудови міст. Запропоновано методику оперативної оцінки функціонально-планувальних рішень даних закладів у процесі варіантного архітектурного проектування на підставі загальносистемних принципів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н712.35-022
Шифр НБУВ: РА319691 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
18.

Лобов І.М. 
Функціонально-планувальна реабілітація забудови порушених територій (на прикладі Донецько-Макіївської агломерації): Автореф. дис... канд. архітектури: 18.00.04 / І.М. Лобов ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено узагальнену класифікацію порушених територій з метою створення науково-обгрунтованої методики реабілітації архітектурного міського середовища. Сформульовано концепцію та розроблено методику реабілітації архітектурного середовища на прикладі порушених територій, як одного з найважливіших резервів покращання якості міського середовища. Удосконалено методику розрахунку економічної ефективності реабілітації порушених територій та напрямки їх використання у міському середовищі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н794 + Н82(4Укр)
Шифр НБУВ: РА319610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Ладан Т.М. 
Принципи архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 30-х рр. ХХ ст. в м.Києві та їх використання в сучасній практиці проектування: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.02 / Т.М. Ладан ; Київ. нац. ун-т буд-ва та архіт. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Визначено передумови розвитку житлової забудови 1930-х рр. у Києві (район "Липки"), основні етапи забудови, фактори, які впливають на містобудівні та архітектурно-типологічні особливості забудови кварталів (середина XVIII - початок XX ст.). Виявлено особливості та принципи архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 1930-х рр., які зумовлюють їх визначення як ансамбль. Запропоновано концептуальні пропозиції щодо посилення ансамблевих рис житлової архітектури в районі та рекомендації стосовно використання принципів архітектурно-планувальних рішень житлових будинків у сучасній практиці проектування. Запропоновано семантико-етимологічну експериментально-прогностичну концепцію утворення сучасного житлового будинку - вернакуляру на підставі поєднання географічно-етнографічних особливостей забудови та виявлених принципів архітектурно-планувальних рішень житлових будинків 1930-х рр. - "вернакулярної архітектури".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(4УКР-2К)920.61 + Н711-022.5 +
Шифр НБУВ: РА322454

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Аль-Хаддад М. 
Роль традицій у формуванні архітектури житлової забудови в сучасних містах Йорданії: Автореф. дис... канд. архіт.: 18.00.01 / М. Аль-Хаддад ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2003. — 16 с. — укp.

Ввивчено питання стосовно ролі традицій у формуванні архітектури житлової забудови в сучасних містах Йорданії. На підставі дослідження процесів історичного розвитку йорданської архітектури виявлено та визначено властиві для Йорданії архітектурні традиції, традиційні форми планування житла. За результатами натурних обстежень, аналізу архітектурної документації та дослідження спеціальної літератури визначено архітектурні особливості формування житлової забудови країни, а також тенденції розвитку сучасної її архітектури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ113(5ЙОР)6-17 +
Шифр НБУВ: РА323287

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського