Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Віртуальна довідка (35)Тематичний інтернет-навігатор (1)Наукова електронна бібліотека (108)Реферативна база даних (2852)Книжкові видання та компакт-диски (792)Журнали та продовжувані видання (44)
Пошуковий запит: (<.>K=ДІЛОВІ$<.>+<.>K=ПАПЕР$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 305
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Матвієнко П. Є. 
Адміністративна відповідальність за порушення законодавства про комерційну таємницю: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / П. Є. Матвієнко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Комплексно розглянуто проблеми адміністративно-правового захисту комерційної таємниці. Проаналізовано правовий досвід охорони комерційної таємниці у законодавстві України. Розкрито соціальну обумовленість незаконних дій з відомостями, які становлять комерційну таємницю. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні ознаки складу незаконного збирання, використання та розголошення комерційної таємниці з метою заподіяння шкоди діловій репутації або майну іншого підприємця. Визначено момент закінчення кожного з видів даного правопорушення. Розроблено пропозиції з вдосконалення нормативної складової охорони комерційної таємниці в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х849(4УКР)115
Шифр НБУВ: РА373565 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дідич О.В. 
Адміністративно-правовий статус торговців цінними паперами: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Дідич ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 19 с. — укp.

Досліджено наукові та практичні положення щодо адміністративно-правового статусу торговців цінними паперами. Розкрито суть поняття ринку цінних паперів як середовища, у якому торговці реалізують свій статус, розглянуто класифікацію даних ринків. Висвітлено особливості адміністративно-правового статусу торговців залежно від ступеню втручання держави у функціонування ринку цінних паперів, тобто моделі управління цим ринком. Сформульовано поняття загального та спеціального адміністративно-правового статусу торговців цінними паперами. Розглянуто структуру та елементи статусу, зокрема, права та обов'язки, інтереси торговців та гарантії їх реалізації, а також адміністративну відповідальність. Проаналізовано існуюче правове регулювання адміністративно-правового статусу даних торговців та його елементи, запропоновано способи та форми вдосконалення українського законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)127 + Х839(4УКР)211.121.12 +
Шифр НБУВ: РА334372

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Андреєв Д.О. 
Адміністративно-правові засоби захисту прав власників цінних паперів: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.О. Андреєв ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні та практичні питання адміністративно-правових засобів захисту прав власників цінних паперів. Визначено суть даних засобів, установлено їх взаємозв'язок з заходами адміністративно-правового примусу на ринку цінних паперів. Досліджено компетенцію Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку та визначено її статус як провідного органу державної виконавчої влади зі спеціальними повноваженнями, який повинен розв'язувати завдання захисту прав власників цінних паперів, запропоновано їх класифікацію, що має важливе науково-теоретичне та практичне значення, а також досліджено компетенцію та діяльність саморегулювальних організацій щодо застосування адміністративно-правових засобів захисту прав власників цінних паперів. Досліджено проблематику протиправних захоплень і поглинань акціонерних товариств ("рейдерства") в Україні та шляхи протидії "рейдерському" захопленню акціонерних товариств за випадків втягнення до конфлікту навколо підприємства професійних учасників ринку цінних паперів (реєстраторів, зберігачів) та/або посадових осіб акціонерного товариства. За результатами дослідження запропоновано шляхи вдосконалення законодавства з цінних паперів у частині регламентації застосування адміністративно-правових засобів захисту прав власників цінних паперів. Запропоновано зміни та доповнення до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х839(4УКР)921.263 +
Шифр НБУВ: РА357730

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Прокопчук Н.М. 
Аквоамінофосфати кобальту (II), ніколу (II), цинку та купруму (II): автореф. дис... канд. хім. наук: 02.00.01 / Н.М. Прокопчук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Синтезовано та досліджено властивості подвійних і потрійних, а також змішаноаніонних аквоамінофосфатів кобальту (II), ніколу (II), цинку та купруму (II). Вивчено нові комплексні сполуки на підставі результатів проведених хімічного, рентгенофазового аналізів та інфрачервоної спектроскопії. Доведено речовинний склад аніонної компоненти змішаних солей з використаннями кількісної паперової хроматографії. З застосуванням методу термічного аналізу встановлено послідовності термічних перетворень за зміною складу проміжних і кінцевих продуктів, визначено їх фізико-хімічні характеристики. Показано, що аміно- й акволіганди дозволяють утримувати два або три катіони перехідних металів і моно- та дифосфатні аніони у складі однієї сполуки. Досліджено можливість використання певних фосфатів як високоефективних композицій металів-мікроелементів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г125.26 +
Шифр НБУВ: РА363327

Рубрики:

      
5.

Крейдич І.М. 
Активізація інвестиційної діяльності підприємств в умовах трансформації економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / І.М. Крейдич ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено схему управління інвестиційною діяльністю у промисловості регіону з метою її стимулювання. Розглянуто методику ефективності регіональних інвестиційних проектів і програм, що базується на оптимізації за коефіцієнтом прибутковості. Визначено структуру інвестиційного капіталу на підставі аналітичних підходів, що включає корпоративні цінні папери. Враховано зміни амортизаційної політики, що передбачає лібералізацію формування та використання амортизаційного фонду, створення на підставі пільг інвестиційних ресурсів, моніторинг і контроль за ефективним використанням коштів відтворення загального капіталу. У сфері приватизації запропоновано розширити продаж акцій інвестиційними забов'язаннями, збільшити кошти на інвестування, погашення заборгованості підприємств. Проведено оцінку інвестиційної привабливості регіонів України на базі інтегральних показників привабливості. Наведено напрями удосконалення економіко-соціального механізму регулювання інвестиційної діяльності у промисловості Кримського регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР-6КРИ)301.0-56 +
Шифр НБУВ: РА322098

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Межейнікова Л.С. 
Активізація пізнавальної діяльності учнів основної школи в процесі розв'язування математичних задач фінансового змісту: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Л.С. Межейнікова ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Запропоновано до курсу математики основої школи ввести математичні задачі фінансового змісту, зокрема, щодо банківських розрахунків, податкові, сімейного бюджету, цінних паперів і страхування. Виявлено прийоми, методи та форми навчання, що сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів основної школи під час роботи з математичними задачами фінансового змісту. Проведено дослідження запропонованої системи цих задач і методики її використання, що підтвердили значний вплив такої роботи на активність пізнавальної діяльності учнів. Експериментально доведено взаємозв'язок пізнавальної активності з рівнем успішності учнів. Наведено рекомендації стосовно вибору зазначених задач та відповідних методів роботи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В1 р21-352 +
Шифр НБУВ: РА338831

Рубрики:

      
7.

Швиденко О.С. 
Акція як об'єкт права власності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Швиденко ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми правового регулювання акції як об'єкта права власності, наведено її характеристику та визначено правову природу. Висвітлено питання виникнення та припинення акції як об'єкта права власності, законні підстави її обмеження та обтяження правами третіх осіб. Розглянуто засоби захисту права власності на акцію. Зроблено висновок, що акція посвідчує тільки право участі в акціонерному товаристві. Проаналізовано особливості документарної та бездокументарної форми випуску акції. З'ясовано, що акції в Україні існують тільки в бездокументарній формі. Досліджено форму договорів, предметом яких є акція, зокрема відзначено необхідність їх письмового оформлення. Встановлено консенсуальність договорів про відчуження акцій, що не може бути змінено домовленістю сторін. Показано особливості застави акцій у порівнянні з іншими цінними паперами. Зроблено висновок, що передача акцій в заставу не повинна впливати на здійснення права участі в акціонерному товаристві. Розглянуто особливості речово-правових способів захисту права власності на акцію. На підставі аналізу наукової літератури, нормативних актів та судової практики сформульовано конкретні пропозиції, спрямовані на вдосконалення правового регулювання права власності на акцію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)02 + Х839(4УКР)113 +
Шифр НБУВ: РА347816

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Швабій К.І. 
Аналіз мультивалютного портфеля цінних паперів комерційного банку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / К.І. Швабій ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Зазначено, що за умов поширення глобалізаційних процесів банки можуть підвищувати рентабельність інвестицій за рахунок розміщення коштів під забезпечення різних фінансових інструментів і гарантій, рівнів прибутковості та інвестиційного ризику. Доведено, що одиниця прибутковості мультивалютного портфеля цінних паперів менше обтяжена ризиком на відміну від звичайного портфеля фондових активів, а сукупний ризик мультивалютного портфеля краще піддається диверсифікації. Запропоновано метод визначення припустимих меж сукупного ризику портфеля цінних паперів, встановлено критерії ефективності мультивалютного портфеля.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)226.210 + У9(4Укр)262.181.34
Шифр НБУВ: РА316026 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Червона С.П. 
Аналіз становлення фондового ринку в умовах приватизації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.01 / С.П. Червона ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 16 с. — укp.

Визначено особливості, притаманні структурі фондового ринку України, сформульовано основні напрямки статистичного аналізу фондового ринку в Україні, узагальнено і оновлено систему показників, що характеризують даний ринок. Розроблені методичні положення аналізу фондового ринку в Україні. Описана модель фондового ринку України, а також визначено особливості, які притаманні лише цій моделі. Дана характеристика приватизаційних процесів як фактору розвитку фондового ринку України. Проведено регіональний аналіз операцій з цінними паперами та статистико-економічний аналіз сертифікатної приватизації в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.325.621

Рубрики:

      
10.

Синьоокий О.М. 
Антикризове регулювання ефективного функціонування ринку зерна України: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.03] / О.М. Синьоокий ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено економічну сутність криз, економічну рівновагу, економічне зростання та ділові цикли в розвитку національних макросистем. Узагальнено причини коливань розвитку світової економіки та проведено і ретроперспективне дослідження усіх значущих економічних криз новітньої історії з подальшим аналізом сучасних антикризових політик розвинутих держав світу. Розглянуто передумови виникнення й економічну природу криз в процесі розвитку аграрного сектору економіки України у складі СРСР, зміни, що відбулися в сільському господарстві у період державотворення та реформування АПК України, тенденції обсягів виробництва і споживання основних видів сільськогосподарської продукції та умови виникнення криз. Наведено рекомендації щодо економічної концепції формування аграрної політики як запобіжника виникнення криз і запропоновано методику попередження утворення криз у сільському господарстві України за існуючих умов міжнародної торгівлі в СОТ; запропоновано інструментарій керування ризиками функціонування зернового ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)843.570-97 +
Шифр НБУВ: РА369723 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Приварнікова А.О. 
Багатокритеріальні моделі та методи у задачах управління ризиками: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.05.02 / А.О. Приварнікова ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено аналітичні методи дослідження деяких багатокритеріальних моделей управління ризиками. Розглянуто клас задач, де критеріями є лінійна, достатньо визначена квадратична форма, корінь квадратний з неї, а сума невід'ємних координат допустимих векторів дорівнює одиниці. Методом лінійної згортки критеріїв параметризовано множину Парето для дво- та трикритеріальних задач. Одержано аналітичний розв'язок важливих задач портфельної теорії. На базі поняття ризику, як ймовірності неперевищення лінійною формою деякого граничного значення, побудовано та досліджено ряд стохастичних моделей з детермінованими та ймовірнісними обмеженнями. Аналітично розв'язано ряд практичних задач оптимізації структури портфеля цінних паперів щодо випадку нормального розподілу коефіцієнтів лінійної форми. Знайдено аналітичні оцінки допустимої суми кредитів, яка не порушує стабільності роботи кредитної установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У.в611.2 + У9(4УКР)262.292-210.301
Шифр НБУВ: РА315340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Шапран В.С. 
Банки на ринку корпоративних цінних паперів в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Шапран ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено місце ринку корпоративних цінних паперів у економічній системі, з'ясовано роль банків на цьому ринку. Значну увагу приділено основним протиріччям, що виникають за участі банків на ринку корпоративних цінних паперів як універсальних фінансових інститутів з високим рівнем доступу до різних сегментів фінансового ринку. Розроблено рекомендації щодо змінення акцентів у регулюванні банківської діяльності на зазначеному ринку з метою наближення стандартів і змісту регулювання до стандартів Базельського Комітету (Базелю II). Доведено необхідність підвищення інтенсивності розвитку національної системи розкриття банківської інформації в Україні та надано відповідні конкретні пропозиції. Запропоновано стратегію виходу вітчизняних банків на міжнародний фондовий ринок як емітентів, втілення якої дає змогу покращити рівень капіталізації вітчизняної банківської системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10 + У9(4УКР)262.292 +
Шифр НБУВ: РА336962

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Білошапка В.С. 
Банки України на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.С. Білошапка ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням діяльності банків на ринку цінних паперів. Проаналізовано сучасний стан ринку цінних паперів України, перспективи та шляхи його розвитку. Значну увагу приділено проблемі місця і ролі Національного банку України на ринку державних цінних паперів. Проаналізовано перший досвід використання цінних паперів при реалізації заходів монетарної політики центрального банку. Розширення спектру банківських послуг, в свою чергу, обумовлює необхідність проведення операцій на ринку цінних паперів комерційними банками України. Складність проведення цих операцій і ті високі вимоги, які ринок цінних паперів пред'являє до банківських спеціалістів, визначили необхідність дослідження функціонування основних механізмів зарубіжних ринків цінних паперів та практики діяльності західних банків у цій сфері. Розкрито досвід діяльності на ринку цінних паперів, напрацьований українськими банками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.59

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Буй Т.Г. 
Боргові цінні папери у фінансуванні корпорацій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т.Г. Буй ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проведено оцінку застосування боргових цінних паперів українськими корпораціями для залучення коштів на внутрішньому та міжнародних ринках капіталу, обгрунтовано залежність ефективного використання корпоративних боргових цінних паперів від наявності передумов, які враховують розвиненість ринку цінних паперів, корпоративних відносин і фінансової інфраструктури. Доведено необхідність застосування фінансового інжинірингу у борговому фінансуванні, визначено поняття структурованих цінних паперів, запропоновано їх класифікацію та напрями використання у фінансуванні корпорацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 + У9(4УКР)262.292
Шифр НБУВ: РА372409 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Власюк В.Є. 
Важелі управлінських впливів у проведенні фінансово-кредитної політики України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / В.Є. Власюк ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 36 с. — укp.

Розглянуто проблеми теоретико-методологічного дослідження концептуальних підходів щодо підвищення ефективності фінансової сфери за допомогою важелів впливу розподільчих відносин під час проведення економічних перетворень. Визначено місце важелів управління фінансово-кредитними відносинами в системі економічних відносин ринкової економіки та визначенні управлінських впливів як важелів впливу в процесі реалізації фінансово-кредитної політики держави. Обгрунтовано філософію формування господарського механізму, в якому складовим явищем визначено важелі управлінських впливів за ринкових умов на проведення фінансово-кредитної політики України. Виявлено чинники суб'єкт-об'єктних відносин на різних рівнях управління, розроблено методологію економічної оцінки стану суб'єктів господарювання та модель "економічної відповідальності" суб'єктів господарювання. Запропоновано методику діагностики ієрархічних рівнів пропозиції цінних паперів вітчизняних підприємств та системи рейтингів об'єктів фондового ринку. Визначено принципи побудови господарських відносин на базі єдиних системотвірних правил і методів, які позначають рівний дохід на рівний вкладений капітал. Розроблено новітні підходи щодо впровадження у практику господарювання економіко-математичної моделі оцінки ефективності роботи підприємств фінансово-промислових груп. Наведено рекомендації щодо удосконалення системи оцінки ефективності організації накопичення та розподілу доходів на різних рівнях економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.2-21 +
Шифр НБУВ: РА355039

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ющенко Г.О. 
Варіативність інтонації англійського офіційно-ділового діалогічного мовлення в соціолінгвістичному аспекті (експериментально-фонетичне дослідження): автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / Г.О. Ющенко ; Одес. нац. ун-т ім. І.І.Мечнікова. — О., 2008. — 21 с. — укp.

На підставі вивчення експериментального матеріалу вперше виявлено провідні риси варіативності інтонаційної організації англійського офіційно-ділового діалогічного мовлення з урахувнаням його соціолінгвістичних особливостей. Визначено та систематизовано основні структурно-семантичні, соціолінгвістичні, функціонально-прагматичні й емоційно-модальні ознаки англійського діалогу в офіційно-діловій сфері. Обгрунтовано парадигму моделей просодичного оформлення офіційно-ділового мовлення, розкрито специфіку впливу соціолінгвістичних чинників, які обумовлюють його варіативність. Вперше на матеріалі англійської мови теоретично обгрунтовано й експериментально доведено функціонування інваріантної інтонаційної моделі офіційно-ділового мовлення та її варіантних соціолінгвістично маркованих просодичних ознак.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-132 + Ш143.21-227.4 +
Шифр НБУВ: РА357760

Рубрики:

      
17.

Дубійчук О.Ю. 
Вибір раціональної конструкції високовольтних імпульсних конденсаторів з послідовним з'єднанням груп секцій: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.13 / О.Ю. Дубійчук ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено ресурсні характеристики секцій конденсаторів з різною товщиною паперового або паперово-лавсанового діелектрика, просоченого касторовим маслом. Проведено ресурсні випробування секцій високовольтних імпульсних конденсаторів (ВІК). Експериментально встановлено залежності ресурсу від товщини ізоляції у діапазоні від 40 мкм до 120 мкм. Проаналізовано одержані результати для негерметичних секцій у порівнянні з даними для герметичних секцій. Розроблено методику вибору раціональної конструкції конденсатора з послідовним з'єднанням груп секцій на підставі проведених ресурсних випробувань та з урахуванням розбіжностей значень ємності та показників надійності. Одержано експериментальну залежність ресурсу секцій з паперово-лавсановою ізоляцією, просоченою касторовим маслом, від товщини діелектрика та відсоткового вмісту плівки, а також від напруженості електричного поля для секцій з однаковою площею обкладок. Розраховано граничні питомі характеристики ВІК. Розроблено й апробовано рекомендації щодо раціонального вибору конструкції конденсаторів. Результати наукового дослідження використано для створення нових типів ВІК - КІМ-120, КІМ-125, КІМ-131, КІМ-136 з підвищеною товщиною діелектрика від 120 мкм до 160 мкм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З24-01-534 +
Шифр НБУВ: РА360043

Рубрики:

      
18.

Бокшан О.Я. 
Виявлення та діагностика карантинних бактеріозів: опіку плодових та бурої гнилі картоплі: Автореф. дис... канд. біол. наук: 06.01.11 / О.Я. Бокшан ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Вперше у Закарпатській області (2003 р.) виявлено та ідентифіковано збудника бактеріального опіку плодових - E.amylovora. Встановлено, що за умов Закарпатської та Чернівецької областей перебіг захворювання відрізняється від класичного його опису відсутністю молочно-білого ексудату та характером виразок на гілках. Зазначено, що найбільший ризик прояву захворювання припадає на період інтенсивного росту дерев. Виявлено різну сортову чутливість до збудника опіку плодових у груші та яблуні. Для прогнозування появи та розвитку опіку плодових рекомендовано використовувати модель Maryblyt. Запропоновано схему імунізації кролів для одержання високоспецифічних імунних сироваток, визначено параметри формування еритроцитарного діагностикума до E.amylovora, схеми прискореної діагностики E.amylovora та R.solanacearum, створення паперових індикаторних дисків для ензим-індикації фітопатогенних бактерій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П415.1 +
Шифр НБУВ: РА333343

Рубрики:

      
19.

Слободяник Н.П. 
Відтворення акціонерного капіталу в трансформаційній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Н.П. Слободяник ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено проблеми відтворення акціонерного капіталу на сучасному етапі становлення та розвитку акціонерних товариств за умов трансформації економіки України в контексті актуальних тенденцій ринку цінних паперів. Встановлено особливості структури економічних форм реалізації власності. Розроблено механізм фінансування розширеного відтворення акціонерного капіталу на базі таких інструментів, як акції, облігації, варанти, що відіграють досить суттєву роль у функціонуванні інтегрованих корпоративних структур. Удосконалено інструментарій досліджень провідної ролі поглинань у системі механізмів, які формують ефективність акціонерного капіталу, а також участі банків у процесі перерозподілу власності. Визначено основні напрями підвищення ефективності акціонерного капіталу в промисловості України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)291.6-93 +
Шифр НБУВ: РА354918

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Барило О.Г. 
Вогнебіозахист тканин і паперу просочувальною композицією: Автореф. дис... канд. техн. наук: 21.06.02 / О.Г. Барило ; Укр. НДІ пожеж. безпеки. — К., 2005. — 22 с. — укp.

Установлено умови захисту тканин та паперу від загоряння та біологічного руйнування з застосуванням просочувальної композиції на основі фосфату сечовини з полігексаметиленгуанідинфосфатом (ФСГ-1). Теоретично встановлено й експериментально підтверджено межові умови переведення легкозаймистих тканин і паперу у важкозаймистий стан шляхом їх обробки вогнебіозахисною композицією ФСГ-1. Проведено розрахунок швидкості вигоряння матеріалів та оцінювання зміни інтенсивності теплового потоку на матеріал за наявності вогнезахисних речовин. За методом інфрачервоної спектроскопії встановлено та морфологічними дослідженнями підтверджено, що вогнебіозахисна композиція являє собою нову комплексну сполуку фосфату сечовини з полігексаметиленгуанідином. З використанням методу газової хроматографії встановлено, що під час термодеструкції вогнебіозахищених тканин і паперу зменшується кількість горючих газів. На підставі даних експериментальних досліджень підтверджено результати розрахунку оптимальної концентрації компонентів у водному розчині просочувальної композиції. Одержано залежність ефективності вогнезахисту від вмісту просочувальної композиції та хімічної природи тканин і паперу та встановлено, що така композиція забезпечує необхідний рівень їх біостійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: М305.073.83 + Л779.78 +
Шифр НБУВ: РА340849

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського